Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 12:05   #1821
Dajte mene naučite kako postelate taj pro mod, ja sam probao nekoliko puta se igrati ali ne mogu ni blizu dobiti sliku kao na auto. Vjerujem da se može dobiti bolja slika ali treba znati nešto o tim stvarima i znati kako namjestiti postavke.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:27   #1822
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Dajte mene naučite kako postelate taj pro mod, ja sam probao nekoliko puta se igrati ali ne mogu ni blizu dobiti sliku kao na auto. Vjerujem da se može dobiti bolja slika ali treba znati nešto o tim stvarima i znati kako namjestiti postavke.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Teško da te to netko tu može podučiti onako u dva posta. Treba znati podesiti otvor blende, ekspoziciju i ostale stavke. Malo prouči po netu foto tutorijale. Možda nekaj pohvataš.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:41   #1823
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Ako se poceo restartati znaci da ce mu brzo kraj , bar je meni tako bilo sa s6...

A moze biti da je baterija problem ...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Obradovao si me ovim postom ima garanciju pa ako rikne nosit cu ga

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:42   #1824
Quote:
Pajser_ kaže: Pogledaj post
Obradovao si me ovim postom ima garanciju pa ako rikne nosit cu ga

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nosi obavezo i mozes biti sretan ako si u zagrebu jer svima van zg se ceka mobitel jako dugo...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:49   #1825
Quote:
Pajser_ kaže: Pogledaj post
Obradovao si me ovim postom ima garanciju pa ako rikne nosit cu ga

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Probaj prvo factory reset jer to je prva stvar sto ce ti napraviti u servisu. Vidjet ce da mob radi jedan dan i vratit ce ti ga nazad.
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:57   #1826
Da se tu i tamo ugasi, ili zablokira, to je sasvim normalno jer je to računalo kao i bilo koje drugo, a svi znamo kako često Windowsi "puknu". Ali ako radi na tjednoj bazi, nešto nije u redu. Ali nemojte čovjeka odmah strašiti da će crknuti. Može biti i neka loše napisana aplikacija. Za početak, factory reset napraviti I nakon toga instalirati samo najpotrebnije aplikacije pa vidjeti hoće li i dalje to raditi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 17:09   #1827
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Da se tu i tamo ugasi, ili zablokira, to je sasvim normalno jer je to računalo kao i bilo koje drugo, a svi znamo kako često Windowsi "puknu". Ali ako radi na tjednoj bazi, nešto nije u redu. Ali nemojte čovjeka odmah strašiti da će crknuti. Može biti i neka loše napisana aplikacija. Za početak, factory reset napraviti I nakon toga instalirati samo najpotrebnije aplikacije pa vidjeti hoće li i dalje to raditi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ma nije me strah, nevjerujem da je do aplikacije jer nisam nista mjesec dana instalirao... a i sto se tice informatike nisam pocetnik, nego me samo zanimalo dali je tko od vas imao takvi problem.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:07   #1828
Ja sam imao taj problem. Cak puno ekstremniji. Prvo mi se mob resertitao svakih par sati, a onda je postao neupotrebljiv. Svakih 30ak sekundi se resertirao. Dovoljno da se resertira svaki puta kada stignem obrisati po jednu aplikaciju. Tada sam napravio factory reset kao zadnju soluciju i vec mjesecima sve radi savrseno. Vjerujem da mi se nesto bilo zavuklo u registry ili nesto...
Citao sam dosta o tome i navodno da je vecinom u pitanju neka aplikacija koja napravi "pomutnju".

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:29   #1829
zvuk-problem

Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Napisala sam im da sam radila hard reset, novi soft, i razvojne opcije...
Ispisala sam cijeli A4 format i slala sam ga sama, 100kn sam dala za vrijednosnu posiljku... ha da...

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
Bok!

Mogu pitati kako si na kraju riješila problem sa zvukom?

Ja razmisljam da tužim i Agram i Vip obzirom da mi i nakon 3 slanja na servis nisu riješili problem zvuka niti su mi dali novi uređaj...
__________________
"When nothing goes right-go left."
blind_sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:37   #1830
Pozdrav drustvo, vec par dana mi nece preko 90, jel zna neko u cem bi mogo bit problem, i jel to uopce problem ustvari?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nerazur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:45   #1831
Quote:
blind_sense kaže: Pogledaj post
Bok!

Mogu pitati kako si na kraju riješila problem sa zvukom?

Ja razmisljam da tužim i Agram i Vip obzirom da mi i nakon 3 slanja na servis nisu riješili problem zvuka niti su mi dali novi uređaj...
Zasad je ok

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:55   #1832
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Zasad je ok

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
A što su ti napisali u servisu da su promjenili?
__________________
"When nothing goes right-go left."
blind_sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:33   #1833
Quote:
Nerazur kaže: Pogledaj post
Pozdrav drustvo, vec par dana mi nece preko 90, jel zna neko u cem bi mogo bit problem, i jel to uopce problem ustvari?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Meni inaće neće nikad preko 90 zato što nisam uključio onaj njegov antivirus/anti-nešto, jer mi je to bedasto na mobitelu.

Quote:
blind_sense kaže: Pogledaj post
Bok!

Mogu pitati kako si na kraju riješila problem sa zvukom?

Ja razmisljam da tužim i Agram i Vip obzirom da mi i nakon 3 slanja na servis nisu riješili problem zvuka niti su mi dali novi uređaj...
Više puta sam već pisao o tome i sa svojim iskustvom sa servisom (isto konkretno Agram, ali ovo vrijedi i općenito), samo oštro s njima! Deri se, urlaj, napravi scenu, traži nek ti mobitel prioritetno zaprime ili nek ti na licu mjesta daju novi. Dokle god ne zaurlaš, drže te za budalu i glupiraju se. Ja sam imao sličan problem sa prethodnim mobitelom, isto oko zvuka, jedna slušalica je počela krčati. Kako imam sitno iskustva s tim stvarima, znao sam da je krepalo pojačalo i da treba zamijeniti matičnu ploću, poslao sam ga preko operatera i čekao mjesec dana da bi mi vratili mobitel na kojem su zamijenili staklo, kućište ??? i konektor za slušalice. Pa sam im ga odnio osobno i dobili su jezikovu juhu kako ih nije sramota da ja ovako napamet znam di je problem a oni čiji je to posao ne znaju i da nisu u stanju ni testirati nakon što "obave" posao (da su isprobali, vidjeli bi da uopće problem nije bio uklonjen). Tražio sam i da mi se mobitel prioritetno obradi jer sam već čekao mjesec dana ali odbili su pa sam napustio prostoriju gunđajući i napomenuo sam da ako ne bude matična promijenjena kad se vratim po njega, da će biti sankcija. Ovoga puta je bio gotov u manje od dva tjedna, preuzmem, nova matična, kvar uklonjen sve pet dok se nisam spojio na WiFi, nema signala jer su mamlazi precvikali antenu. E onda sam urlao na njih, tražio zamjenski mobitel, odštetu bla bla, ugl. pristali su ga prioritetno obraditi. Donio sam ga taj dan pred kraj radnog vremena, već iduće jutro su zvali da je gotov, stavljena nova antena.

Inzistiraj da zamjene zvučnik, a po potrebi i matičnu ili nek daju novi mobitel i nek ne se*u. U takvim situacijama kad malo radi, a malo ne je teško nekad i uočiti kvar, ali onda se vodiš onim "kupac je uvijek u pravu" i zamijeniš mobitel a ne se pravit pametan i vraćati mobitel bez da se ukloni kvar.

Također, ja sam tada od njih tražio nek provedu istragu interno, tko je to mobitel označio kao popravljenim a da nije ni provjerio (trebalo je samo uštekati slušalice i pustiti zvuk), obećali su da hoće i da će javiti rezultate, ali nikad ništa od toga
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:34   #1834
evo neki ota update stigao, 175 mb, sigurnosna razina 1.travnja.2017
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:43   #1835
Quote:
blind_sense kaže: Pogledaj post
A što su ti napisali u servisu da su promjenili?
Samo reset i novi soft. Iako sam im napisala da sam to sve radila sama.
Ali ok, necu se buniti zasada, ako bude opet zezao onda cu im cirkus napravit!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:06   #1836
Pozdrav ekipa
Evo planiram veceras naoraviti factory reset..
Koliko vremena to traje i imate li jos neki savjet ? Da izvadim memorijsku npr ili ne moram ?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:11   #1837
1 min traje otprilike dok se resertira ali treba vremena dok sve naredis poslje reseta posto ti se sve obrise..obavezno napravi backup,izvadi memorijsku ..to je to uglavnom koliko se sjecam posto sam prije par mjeseci radio factory

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:21   #1838
Slike sam prebacio i to je to.. valjda ce oblacic vratit brojeve i aplikacije ...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:27   #1839
Ja sam isto jednom rekao "valjda"
I ostao bez 3 godine brojeva iz imenika.

Od tada sve čuvam na više mjesta, prije reseta svakako.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:28   #1840
Skini smart switch i napravi backup za svaki slucaj traje par min a moze puno znaciti

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.