Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 20:24   #1801
Asa pise povremeno u vezi reprezentacije, oglasio se po pitanju Hezonje

Quote:
Asa kaže:
Što se Marija tiče, ovo ljeto imao je priliku da si osigura idealne pripreme za slijedeću sezonu. Dva i pol mjeseca individualnog rada na košarkaškm elementima, potom dva tjedna odmora u jednom od najljepših gradova na svijetu. I za kraj pripreme reprezentacije u kojoj bi od prvog dana bio fokus na lopti i igri. Točno ono što mu najviše treba. Nakon prošlog ljeta pronašli smo izgubljenu kemiju, te sa par mladih lavova u prilici dopuniti kostur reprezentacije napravljen prošlo ljeto. Šteta. Ali ostatak repke ide dalje sa vjerom i nadom da nešto možemo napraviti i ovo ljeto. Ne zamjeram Hezonji ništa. Svatko ima pravo odrediti kojim putem želi ići. Ali jednu stvar ne mogu zaboraviti. Prošlo ljeto Mario je stigao apsolutno zapušten. Osam i pol kg viška i bolovi u koljenima. Korak po korak smo sve to rješili i na kraju je počeo igrati ozbiljnu košarku. Zbog toga mi je žao što neće biti s nama. Tu pažnju i ljubav koju smo mu mi dali( struka) sumnjam da može dobiti u Orlandu.
A u svim medijima govore kako je ogroman radnik i provodi zivot u dvorani.
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:28   #1802
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:32   #1803
Mediji govore da je radnik, isti oni mediji koji su ga prodali ko nevideni talent
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:36   #1804
Ja jos vjerujem da moze postati nba igrac, mislim da mu je doslo iz dupeta u glavu da ako ovako nastavi da ce biti na izlaznim vratima vrlo brzo.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:40   #1805
blaženi oni koji vidješe, a i dalje vjeruju.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:23   #1806
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
blaženi oni koji vidješe, a i dalje vjeruju.
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 14:59   #1807
bit će još jedan u nizu od onih talenata koji obećavaju i na kraju ništa od njih...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:20   #1808
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
blaženi oni koji vidješe, a i dalje vjeruju.
Naše će bit kraljevstvo nebesko

Lijep pozdrav,

Čiro
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:23   #1809
Pa dobro, mozda nije materijal za nba ali da bude dobar euroligaski igrac,nije ni to za bacit.


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:18   #1810
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Naše će bit kraljevstvo nebesko

Lijep pozdrav,

Čiro
Za vijeke vjekova, Amin.

Športski pozdrav,

Športy
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 01:20   #1811
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Pa dobro, mozda nije materijal za nba ali da bude dobar euroligaski igrac,nije ni to za bacit.


Sent from beyond the hills
bok, Ante
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:43   #1812
Drama na sportnetu, okrenuli se svi protiv Ace nakon zadnjih postova navodnih insidera, kojima je to prvi post, pa je pitanje jel sta istina od svega toga, ali je svakako zanimljivo za procitati
Sve je krenulo s ovim postom

Quote:
Cibo-x kaže:
Žalosno šta se ovdje sve piše na Žižića, dečku se vrlo bezobrazno podmeće, ali takav smo mi narod.
Ante je pristojan dečko i veliki radnik kojem je san nastupati za Hrvatsku i osvajati medalje.
Osobno vrlo dobro poznajem situaciju i imam neke vrlo zanimljive informacije "iznutra" koje ću iznijeti na vidjelu sutra u 20:00h po lokalnom vremenu, tu na forumu.
Osim ako se Izbornik ne odluči iste podijeliti s nama i ukazati u čemu je zapravo problem u ovoj situaciji. Iako sumnjam da će to učiniti jer je jedan od glavnih krivaca. Lijep pozdrav!
Onda je 26.4. u 20 sati kao sto je i rekao napisao

Quote:
Cibo-x kaže:
Dobio sam info od Ante da definitivno propušta naredni Eurobasket i da ne misli igrati za reprezentaciju dok je na čelu iste Aleksandar Petrović. Detalje bi ipak trebao otkriti Izbornik.
Šta si rekao 11.12.2016. i šta si učinio nepuni tjedan dana poslije Aco? Nek te sram.
Nakon toga je uslijedila paljba prema covjeku, i nakon 2 sata se javio jos jedan "insider"

Quote:
Janko Mitrović kaže:
Pošto gospodin ne piše što se detaljno dogodilo, ne bi bilo naodmet proširiti priču.

Sredinom prosinca je nekoliko skauta NBA momčadi bilo u Zagrebu sa namjerom da pogleda Žižića i ostale eksponate. Pošto su prisutni bili i ljudi iz klub(ov)a u koji je Boston imao namjeru tradeati Žižića, izrodio se dogovor da se napravi mala prezentacija za njihove oči i da u utakmicama igranim u tome tjednu mladi Žižić ima monstruozne partije kakve je imao i na samom početku sezone. Trebalo se pomoći Bostonu, Toniju i menadžeru mu. Cibona je pritom trebala izgubiti utakmicu protiv Mege što bi ju usmjerilo ka ispadanju iz europskih natjecanja, no Asa se naknadno "predomislio" i tražio promjenu dogovora. Na koncu se na Žižića nije igralo te je ukupno zabio "tek" 41 poen iako je u sva tri susreta igrao protiv pulena Arkanova rođaka sa kojim Asa već duže vremena surađuje. Jednostavno nije dobivao dovoljno lopti kako je bilo dogovoreno.

Ljubav je tu pukla, a posljedice znate. Slavica je "slučajno" odigrao najbolju utakmicu sezone protiv Mega Leksa koji je ispao iz europskog natjecanja, a Cibona je izgubila mladoga Žižića, dok je Aco podigao PR buru i povukao se iz kluba kao i sa svih funkcija koje su ga političkim djelovanjem dovele do funkcije izbornika. Osim sa - pozicije izbornika.
Danas ujutro u 12 je dosao odgovor Ase na optuzbe

Quote:
Asa kaže:
Idemo malo pretresti situaciju oko Žižića.
1. Dvije i po godine KK Cibona pod mojim vodstvom je dala sve kako bi Ante postao kvalitetan igrač kakav je danas. Ne sjećam se da je u posljednje vrjeme ijedan igrač postao tako dominantan kao Žižić u Ciboni. Cibona je Žižiću dala strašno puno. Minute, pravo na pogrešku, ubrzano odrastanje.
2. Moj krimen je što ga nisam htio pustiti da ide u trenutku kada je Cibona igrala važne utakmice(Mornar, Partizan, Split) i nisam ga htio pustiti za tako male novce. Samim tim Cibona se odrekla sportske budućnosti jer je odlaskom Žižića izgubila skoro sve utakmice. Na kraju krajeva odlukom da se Žižić pusti,nisam se slagao i shodno tome napustio klub.
3. Po onome što pokazuje nedvojbeno je jedan od ključnih igrača reprezentacije.
4. Ovo nije Acina momčad već reprezentacija Hrvatske. Ne igraš za trenera već za svoju zemlju.
5. Ukoliko kojim slučajem Žižić otkaže( u što ne vjerujem) mora kazati zašto otkazuje igranje u reprezentaciji.
6. Ante i ja, u Cibonu smo stigli gotovo isti dan te nažalost i Cibonu napustili isti dan. Eto toliko smo vezani pa vi dragi forumaši možete zaključiti kakav je naš odnos.
Nakon toga je glavni admin dosao i napisao

Quote:
Bilo bi dosta insajdera/novoregistriranih forumaša, odsad svatko od novih tko želi iznijeti "istinu" ili istinu morat će se prvo javiti meni s osobnom iskaznicom i životopisom, u protivnom će komentari biti brisani, a korisnici banirani.

Stari korisnici mogu pisati što žele (uz vlastitu pravnu odgovornost za iznošenje neistina ili za kršenje forumskih pravila) i to su pravo stekli dosadašnjim stažem.

Hvala na pažnji
I tu se rasprava zaustavila, za sada.


In other news, dosao je popis za Kinu, na kojemu se istice ime sina Vrankovica

http://www.hks-cbf.hr/vijesti/2017/r...nkovica-u-kini
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:21   #1813
pa mi smo na krivom forumu. desant na sportnet forum.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:24   #1814
tamo je kaos već danima

a vezano za situaciju sa žižom mogu samo reć da sam siguran da obje strane snose svoj dio krivice

mutile su se tu razne priče u to vrijeme kad je žiža odlazio
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:37   #1815
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
pa mi smo na krivom forumu. desant na sportnet forum.
Nismo mi, već Asa!
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:53   #1816
Asa, dođi ovamo, imamo i tvoje gifove
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:02   #1817
Asa odjebao sportnet forum. Sad je pravo vrijeme da ga privučemo!
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:31   #1818
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
In other news, dosao je popis za Kinu, na kojemu se istice ime sina Vrankovica

http://www.hks-cbf.hr/vijesti/2017/r...nkovica-u-kini
Vrankovićovo se ime ističe jedino zbog starog Stojka, jedva da je nešto igrao ove sezone.

https://sports.yahoo.com/ncaab/players/131411/

Zanimljiva imena na popisu. Baš me zanima kako će odigrati Mavra, Božić, Slavica i Buva. Očuekujem da Zubo bude MVP
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:55   #1819
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Asa odjebao sportnet forum. Sad je pravo vrijeme da ga privučemo!
Ne tjeraj me na zlo, ljubavi moja
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:14   #1820
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Asa odjebao sportnet forum.!
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.