Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 13:21   #61
Ja sam pronašla i neke poveznice s Aški-memnu...ne znam jesu slučajne ili namjerne al evo: ako sam dobro prepoznala lokaciju, Egemen vila se nalazi na Sariyeru. Tik do Ziyagil vile.
Sinan dosta podsjeća na Behlula. Mladi i razuzdani plejboj, vjetar u glavi, crna ovca u obitelji koju nitko ne shvaća ozbiljno. Još ako na kraju ispadne usvojen...
Kada spakira onu svoju čantu i krene preko vrata, samo čekam da vikne "Behlul kaçar!".
Pa onda imamo neurotičnu bivšu djevojku. Ako se ne varam, i Behlulov je auto uništen na isti način kao i Sinanov.
Zatim lik Fazilet koja se silom hoće uvuć u vilu i koristi kćer u tu svrhu. Nešto slično je pokušavala i Fridevs hanim. Doduše, najprije je sebe pokušavala uvaliti tamo a poslije je preko Bihter probala riješiti svoju financijsku situaciju.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 29.04.2017., 13:24   #62
Teško je predvidjeti kako će se situacija dalje odvijati, zato i volim ovu seriju, jer je nemoguće pogoditi.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 29.04.2017., 13:25   #63
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Potpis.
Sinan je i meni favorit, i od likova općenito.
Yagiz mi nije sjeo nikako, ne volim te propovjednike pravednike kojima je svaki potez po špagi. Svi smo mi na kraju dana krvavi ispod kože. Zato mi je Sinan puno životniji lik i neka ga.
Čekam da se spotakne o svoje planove s Hazan i zaljubi preko ušiju. :klap:

Kemija Yagiz-Hazan o kojoj se toliko priča - ja ju ne vidim.
Ali Yagiz je mr Darcy, mora biti uštogljeni snob i da mu se gade seljaci. Njega će Hazan omekšati, pomalo.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2017., 13:40   #64
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ali Yagiz je mr Darcy, mora biti uštogljeni snob i da mu se gade seljaci. Njega će Hazan omekšati, pomalo.
Vidila sam tu tvoju paralelu al ja ti ne volim ni Darcya. Nemoj me ubit.

Draži su mi likovi poput Sinana, kako reče netko, puni mana ko šipak koštica. Pogotovo kada se ispod te "grube" i neozbiljne površine ipak nazire ljudsko biće. U sceni kada ga Nil zalije cedevitom/čim god, vidilo se da mu je dosta napirlitanih kokoški oko njega. Vjerojatno ga Hazan podsvjesno privlači jer je drugačija od kokošinjca oko njega i iako se za sada mota oko nje u inat svojima, ja čekam da padne ko kruška. Odličan su par i ovo je prilika da on sazrije uz Hazan. Po meni imaju puno više potencijala nego Hazan i Yagiz. Vidit ćemo što se scenaristima mota po glavi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 29.04.2017., 13:51   #65
Nisam gledala rejting do sada, ali vidim da su solidni, mic po mic dobijaju sve više fanova! Prošla epka je bila najgledanija do sada, pretekao ih samo Survivor u AB (7,43%). U totalu je prva Yeni Gelin (6,85%), ali Fazilet nije daleko. Za subotu i seriju koja je dizi klasika i kliše (siromašni vs bogati) je ovo izvrstan rezultat.

____ Total____AB___ABC1
E01: 3,00% - 3,13% - 3,07%
E02: 4,37% - 4,83% - 4,11%
E03: 4,38% - 3,53% - 3,87%
E04: 4,15% - 4,03% - 4,28%
E05: 4,66% - 5,48% - 5,05%
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 29.04.2017., 13:56   #66
Pa zanimljivo je, drži pažnju, iako klišej kako kažeš. Neka rjetinga, ne bi volila da propadnu. Imaju par sjajnih likova (Fazilet, Sinan, Hazan) i jako dobre glumce. Samo da scenaristi ne zabrazde ko što inače znaju i eto nam veselja.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 29.04.2017., 15:08   #67
Talking

Da vas sve poselamim, pogotovo moju Pastiricu i Matriksicu, lijepo Vas je ponovno čitati

O tome koliko me se serija dojmila najviše govori činjenica da nakon par godina ponovno gledam nešto i pišem na spojlerima odnosno općenito na serijama, bilo kakvim.

Definitivno sam team Glavni tj. Yagiz i Hazan spoj. Slinjenje za Yagizovom pojavom ću ostaviti za fejs hehe ovdje ću se baviti likom, ne što bi htjela, nego da me ne potjeraju s foruma prije nego sam se i vratila

Serija je odlična, likovi slojeviti, nema ovdje plačljivaca i nevinašca, a mahala živopisna i zanimljiva. Faziletkin modus operandi ostavlja bez daha, gledaš u čudu i ne vjeruješ šta vidiš Za sad mi je na granici komedije, al bojim se da ne odu u krajnost s njenim likom, ovo sa Salihom nije baš nevino, istina da je nesretan slučaj, al' inidrektno i direktno posljedica njenih akcija. Glumica rastura, ima veliku minutažu i za mene presudno da nastavim gledati seriju, jer da mi je ona negledljiva, a ima ju po sat i pol po epizodi ne bi mogla to trpiti, pa i po cijenu da odgledam samo YagHaz klipove ahah. Glumica je baš udahnula živopisnost i duh tom liku da koliko god ne odobravam i zgražam se nad onim šta čini i dalje je zanimljiva. Kao da čitam dobar triler i svaka sljedeća stranica je neočekivano iznenađenje tako i s njom, nestrpljivo iščekujem šta je sljedeće smislila.
Sreća njena pa ima i praznoglavu kćer na kojoj može projiicirati svoje ambicije i neostvarene snove.
O Ece mi se ne da niti počinjati, najbolje za nju bi bilo da se drži onog krkana. Tupko i glupko-toliko o njima.
Ekipa iz mahale na čelu sa Šukrije i one sluškinje u kući nepotrebno zlobne i pokvarene, samo zbog njih navijam da Fazi uspije dobro udomiti bar jednu kćer.
Hazim i Ece- nešto se iza brda valja, a što vidjet ćemo. Do sada viđenom stari se izgleda popalio ili samo moj perverzni mozak to tako vidi, a on samo pokazuje nekakvo drugo zanimanje. Nadam se stvarno da je do mog viđenja jer stvarno ne bi bilo dobro za moj želudac da krenu u tom pedofilskom smjeru.
Selin, Nil i Yasemin- što reći, a ostati u okvirima dopuštenog rječnika. Nažalost oslikavaju stanje današnjeg društva i žene u njemu. U biti ono što se potura pod normlano i poželjno. Praznoglave, razmažene, umišljene hrpe kostiju na koje su nataknuli dizajnerske krpice. Ono što je Yagiz rekao Hazan o lijepom licu i praznoj duši, ja tako opisujem ove tri. Samo što ova trojka meni nije ni lijepa. Toliko.
Yagiz, Hazan i Sinan. Dream team. Bermudski trokut u kojem će sigurno biti nestalih hehe. Ne sviđa mi se nikako borba dva brata za ženu jer onda jednog moraju napraviti monstrumom, a i srušiti odnos između braće. NEĆU da Yagiz i Sinan postanu neprijatelji, jer su mi za sad najbolji zajedno, klasična priča mlađeg i starijeg brata, svađaju se mire pomažu....

Na stranu to što je scena u hotelu Yagiza i Hazan bila prvo što sam vidjela od ove serije i to me definitivno privuklo jer takvu kemijsku reakciju nisam doživjela još od početaka gledanja dizija. Ja znam u kojem smjeru bi voljela da serija ide, ali za sada nisam baš pretjerano optimistična glede svojih želja.
Ne daju prostora Yagizu uopće, jbt da je čovjek otrov, ne bi se otrovali gledajući, u kolikim mizernim količinama ga daju. Ima u njemu toliko toga ispod glatke, pristojne površine, vatra ispod leda i to me zanima. Vjerujem da u njegovoj prošlosti postoji netko tko ga je povrijedio pa zato onoliko gorčine dok sipa uvrede Hazan u hotelu. Neka izvana huj iznutra fuj samo je on bio slikovitiji u opisu. Više potencijala vidim u priči YagHaz, oni imaju toliko predrasuda i zle krvi riješiti međusobno da ima potencijala za tri serije. Ali o tom potom. Jedno su moje želje, drugo scenarističke zamisli.

A Sinan. Je Sinan. Nema tu neke dubine. Ono što vidiš to dobiješ. Razigrani dječarac koji kroz krevete i čaše ubija dosadu. U suštini dobar čovjek, ali ne vidim tu nekog potencijala za neku veliku love story. Nema kod njega prostora za neke drastične promjene, klasična priča muškarac koji luduje kad nađe pravu smiri se, uozbilji i to je to.
Kažem meni Yagiz zanimljiviji, više volim te zatvorene mrgude kod kojih treba zagrebati i gledati ispod površine da ga zapravo VIDIŠ, ali nemam ni protiv Sinana ništa, do kad mi serija bude zanimljiva gledat ću s kim god da je spoje.
Sviđa mi se Hazan, njen oštri jezik, temperament, inat, ponos, zrelost, to što je usprkos onakvoj majci ili baš zbog nje takva kakva je. Nije klasična heroina i zato mi je odlična. Jedino nespojivo s pametnom Hazan mi je to da je pala na Sinanov izgled, jer je prije čula glas o njemu pa tek onda upoznala i njega. Razumljivo bi mi bilo da se upoznala s njim dok još ništa o njemu nije znala bla bla on šarmer kakav i je joj zavrtio glavom pa poslje kad sazna tko je on jbg šta sad zaljubila se, nego ovako zna da je jebivjetar itd a ona slini i trčkara za njim koliko je to kod nje moguće. Bezveze mi je taj dio. A niti kod Sinana vidim za sad ikakve specijalne emocije prema njoj, dapače ono što vidim ne sviđa mi se niti malo. Svjesno ju uvlači u svoje zahebancije jer mu je dosadno i da usput zahebava ekipu doma.

Jedva čekam večeras nekako mi se čini da će biti prijelomna epizoda da napokon saznamo tko je glavni sporedni (jer uz Fazilet nema šanse nitko drugi da drži titulu glavnog), mislim ja znam tko je meni Glavni, ali da vidimo i tko je scenaristima. Jer ako Yagiza danas ne bace u neku interakciju s njom osim onog na stepenicama bojim se da sve ode suprotno od mojih želja. Hoću da vidim neku situaciju gdje on mora ići apsolutno protiv sebe zbog nje pa da vidim jel ima onog nečeg podsvjesnog usprkos svjesnom.
Žao mi je što umjesto Sinana nisu njega bacili u mahalu dok Hazan saznaje da je ostala na ulici.

Dugo nije bilo lektire ahaha pa evo sad da udavim ekipu, sorry. Ima toga hrpa još o čemu bi trkeljala, al dosta za sad :"kratki" osvrt kao inače:
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 29.04.2017., 19:50   #68
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Vidila sam tu tvoju paralelu al ja ti ne volim ni Darcya. Nemoj me ubit.
Ubit ću te ovim...https://media.giphy.com/media/xUA7aP...no7S/giphy.gif

Quote:
Draži su mi likovi poput Sinana, kako reče netko, puni mana ko šipak koštica. Pogotovo kada se ispod te "grube" i neozbiljne površine ipak nazire ljudsko biće. U sceni kada ga Nil zalije cedevitom/čim god, vidilo se da mu je dosta napirlitanih kokoški oko njega. Vjerojatno ga Hazan podsvjesno privlači jer je drugačija od kokošinjca oko njega i iako se za sada mota oko nje u inat svojima, ja čekam da padne ko kruška. Odličan su par i ovo je prilika da on sazrije uz Hazan. Po meni imaju puno više potencijala nego Hazan i Yagiz. Vidit ćemo što se scenaristima mota po glavi.
Sinan je mangup koji ima love i koji bježi od obaveza bilo koje vrste, to mu je najveća mana. Nije on loš, samo mu se ne da raditi. Kad ono govori ocu da je svjestan da je ovakav i onakav, ali da je eto to on, otac se nasmije i i reče nešto u stilu eee da sam ja to smio reći svom ocu, nego upregni i radi brajko, ko te pita šta bi ti, to je luksuz za odabrane. Vidjet ćemo još šta će biti s njim, ali sumnjam da će doći do neke značajnije epifanije.


Bzw, Fazilet su u 5. ep nakon događaja s onom što je pala niz stepenice omekšali, vidjesmo da i ona ima biraz duše. Malo su bili pretjerali s beskrupuloznošću njenog lika, sad je u nazovimo to balansu.

Gle kraljice...




Autori serije navlače gledanost preko ljubavnih kombinacija Hazan i braće, zasad im pali, ali bojim se da će ići jako sporo, malo ovog, malo onog i tako još 30 epizoda...


Ed: Deseti dar, dobar post!
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2017., 20:40   #69
Gleda li iko live? Ja počela prije 8 h kadli već prošlo 10-15 min ep...

Selin premlatila onu malu Ece zbog parfema, kasnije ludilo napravila u sobi, urlanje, kričanje, razbijanje... previše nasilja ima, nekad je negledljivo. Svi se svađaju, tuku, viču, nema niti jedne normalne familije, od Faziletine, Jasinove, Sinanove...bezze. Pola ih je psihijatriju, teški agresivci.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2017., 21:22   #70
Koje silno majcinstvo kod Faziletke...
Kcer joj spavala na ulici, ali ona sva bijesna govori komsinici da je zadrzi dok ona ne dodje, jer se Faziletka zeli istresti sto joj je kcer izgubila posao, pa sad nema koga musti.
Briga nju sto je Pepeljuga spavala na ulici.

Zeli cerkama samo najbolje, ne zna drugacije - kazu neki.
Zna ona sve, za dobrobit svoje guzice.
Sebicna i pohlepna.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 29.04.2017., 21:54   #71
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Zeli cerkama samo najbolje, ne zna drugacije - kazu neki.
Zna ona sve, za dobrobit svoje guzice.
Sebicna i pohlepna.
Ovo mi je omiljeni argument u odbrani majki poput Fazilet. Radi najbolje što može i misli da treba. Da malo sjedne i makne se od svojih sebičnih prohtjeva, možda bi vidjela koliko su joj kćerke nesretne i kakve posljedice ostavlja na njih, Hazan je zahvaljujući ocu uspjela zadržati koliko toliko samopoštovanje, a male mi je žao, ne zna ni ko je ni šta je, vuku je s jedne na drugu stranu, a Jasina se prihvatila u nadi da će pobjeći negdje s nekim ko će je voljeti i tretirati kao ljudsko biće. I to što gleda parfeme i liježe na krevet mi je razumljivo za nekog njenih godina ko je odrastao u teškim uvjetima, Bože moj svi nekad poželimo da smo bogati i imamo lijepe stvari, ne vidim ništa loše u tome.

Nažalost nemam vremena da gledam uživo, ali čitam vas.
Nevjerna is offline  
Old 29.04.2017., 22:51   #72
O Bože kakva epizoda! Serija je fantastična!
Ko će tek sad dočekati iduću subotu!
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 29.04.2017., 22:58   #73
Samo u zadnjih 10 min Fazilet prebila Ece, otac prebio Jasina...ne sjećam se kad sam gledala seriju s više vike i mlacenja djece, međusobnog mlaćenja braće, razbijanja po kući, svatko pod svakim jamu kopa...strašno. Na kraju Sinan kupio onu Faziletinu kuću za Hazan, ona odmah bacila stolicu na njega.

Hazan-Sinan odnos malčice napredovao u smislu da što ga ona više odbija, to on više trči za njom. S Yagizom ništa, u fragmanu vdiim da ga pere ljubomora na brata ako sam dobro skužila. Odnekud je skupio Hazanine štikle iz hotela one noći i stoje mu u stanu na stolu, noći provodi gledajući ih uz čašu viskija.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2017., 23:05   #74
Znači Hazan/Yagiz nula bodova?
Nevjerna is offline  
Old 29.04.2017., 23:21   #75
Fazilet se pretrgla od moljakanja što tate, što sinova da uzmu Ece za kampanju, čak se uspjela i onesvijestiti. Yagiz na kraju izabrao neku bezze, ali mislim da će Sinan srediti da ipak bude Ece (po fragmanu, sumnjam da će Hazan pristati naslikavati se), moguće uz tatinu podršku jerbo je tata oduševljen što je Ece vratila onaj ebeni parfem zbog kojeg je Yasin ukrao materi 5000 lira i popio batine od oca. Hazan spavala na ulici tj na onom kauču ispred kuće, jer nije imala gdje, Fazilet ima preča posla od brige za njom, kao ko je j kad neće u vilu naganjati sinove. Na kraju epke Fazilet nakon sto ekscesa napokon napušta vilu, ali izgleda da će je tata vratiti, izderao se na sestru da šta ona ima otpuštati sluškinje iz njegove kuće...lud, zbunjen, nenormalan. I dalje nejasan tata-Ece relationship. A dio sam i prespavala.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2017., 23:34   #76
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Znači Hazan/Yagiz nula bodova?
Ništa. Onaj početak iz fragmana di je hvata za ruku nisam vidjela, a kasnije ništa osim onih štikli. Čekam prijevod, nešto je sa Sinanom razgovarao o njoj, ali nisam skužila, a bio je i na nekoj večeri s prijateljima di su oni spominjali neku njegovu kiz arkadaš, a čini mi se i nešto u smislu da je aseksualan. Ma Yagiz se zatelebao u Hazan još one noći, a zašarafio do kraja kad mu je bacila onih sto dolara u facu. Sad se prži na laganoj vatri, em jer ga ona ne može smisliti, em jer je bari Sinan, em mrzi sam sebe jer mu se sviđa...ugl Yagiz nam je u ljubavnom džehenemu.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 29.04.2017., 23:41   #77
Odlična mi je epizoda, samo me puno toga zanima s prevodom.

Ja nebih rekla da je Sinan izabrao Ece, slika se ne vidi na fragmanu, a kad je sa Yagizom izlazio iz kuće rekao mu je da je i on svjestan da je Hazan najljepša od svih. To što Hazan to neće prihvatiti to je drugi par cipela
Lidija71 is offline  
Old 29.04.2017., 23:55   #78
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Znači Hazan/Yagiz nula bodova?
Ništa tu nije sigurno, u ovoj epizodi smo samo zaključili da je Yagiz pomalo sajko ili ima fetiš na cipele

Ja i dalje ne razumijem po kojoj logici bi Yagiz bio zatreskan u Hazan (iako po reakcijama čini se da je), to mi je skroz nerealno. Moralna vertikala, uspješan poslovni čovjek, koji odlazi dati lekciju curi (on ne zna koja će ga dočekati), nađe ju na koljenima, poreže ga i saznaje da mu je mater umrla... odlazi. Ne sjeti je se cijeli tjedan i onda je najednom ludo zaljubljen u nju

Zar samo meni ta priča zvuči šuplje? Mislim da su tu scenaristi podbacili ili su stvarno podlegli željama fanova. Ako je tako, žao mi je, jer to mijenjanje scenarija zbog rejtinga mi je katastrofa

A Sinanče polako, ali sigurno putuje na put bez povratka
I moram priznati da me je iznenadio što nije iskoristio informaciju da je Hazan zatreskana u njega, bila sam ziher da će tu početi raditi sranja i da će to biti njegov kraj kod nje, ali ne nije ničim pokazao da zna.
Lidija71 is offline  
Old 30.04.2017., 00:13   #79
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ništa. Onaj početak iz fragmana di je hvata za ruku nisam vidjela, a kasnije ništa osim onih štikli. Čekam prijevod, nešto je sa Sinanom razgovarao o njoj, ali nisam skužila, a bio je i na nekoj večeri s prijateljima di su oni spominjali neku njegovu kiz arkadaš, a čini mi se i nešto u smislu da je aseksualan. : D Ma Yagiz se zatelebao u Hazan još one noći, a zašarafio do kraja kad mu je bacila onih sto dolara u facu. Sad se prži na laganoj vatri, em jer ga ona ne može smisliti, em jer je bari Sinan, em mrzi sam sebe jer mu se sviđa...ugl Yagiz nam je u ljubavnom džehenemu.
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Ništa tu nije sigurno, u ovoj epizodi smo samo zaključili da je Yagiz pomalo sajko :rofl :: rofl: ili ima fetiš na cipele : rofl:

Ja i dalje ne razumijem po kojoj logici bi Yagiz bio zatreskan u Hazan (iako po reakcijama čini se da je), to mi je skroz nerealno. Moralna vertikala, uspješan poslovni čovjek, koji odlazi dati lekciju curi (on ne zna koja će ga dočekati), nađe ju na koljenima, poreže ga i saznaje da mu je mater umrla... odlazi. Ne sjeti je se cijeli tjedan i onda je najednom ludo zaljubljen u nju

Zar samo meni ta priča zvuči šuplje? Mislim da su tu scenaristi podbacili ili su stvarno podlegli željama fanova. Ako je tako, žao mi je, jer to mijenjanje scenarija zbog rejtinga mi je katastrofa

A Sinanče polako, ali sigurno putuje na put bez povratka
I moram priznati da me je iznenadio što nije iskoristio informaciju da je Hazan zatreskana u njega, bila sam ziher da će tu početi raditi sranja i da će to biti njegov kraj kod nje, ali ne nije ničim pokazao da zna.
Meni se čini da Yagiz i nije sad baš toliko zatreskan koliko ga pere osjećaj krivice, a to pristaje tome što je moralna vertikala. On kao da se našao u neobranom grožđu, ništa mu nije jasno, prvo Hazan u hotelu, pa Fazilet i Ece u kući, pa odjednom Hazan sa Sinanom u autu, zato je i išao kod nje kući da mu Hazan objasni šta ona i njena obitelj žele od njega i ostatka Egemanovih.
Svakako, nade za Yag/Haz postoji, kad su uspjeli spojit Zeynep i Kerema u Čekajući sunce nakon 17 ep ili koliko već, ima nade i za ovo dvoje.

I neko je već spomenuo, ali i meni smeta to što su majku žalili dva dana, a sad je svi samo koriste kad krive jedni druge, još Selin ispade najosjećanija po tom pitanju, Hazim se zadeverao sa Ece i Fazilet, Selin Jasinom, najstariji brat sa poslom i ženicom i naši dečki sa Hazan.
Nevjerna is offline  
Old 30.04.2017., 01:03   #80
Gle, ono je moja slobodna interpretacija Yagizovih osjećaja, nije Sveto pismo. On ih možda još nije svjestan, ali je svjestan da ga Hazan privlači, istražio je sve o njoj, ljubomoran je na Sinana, čak se i potukao s njim zbog nje, čuva njene štikle , razmišlja o njoj...moguće da on to sebi opravdava nekakvom zaštitom obitelji od nasrtaja nemilosrdne sirotinje i sponzoruša, ali neka vara nekog drugog. Svako novo saznanje o Hazan, svaki novi susret ga još više privlače njoj. Ima on tih snobovskih predrasuda koje će ona svojim ponašanjem i karakterom razbijati, jednu po jednu, tek tek. Ono, Darcy.

Što se tiče scenarista, oni idu na obe varijante od početka. Da ne idu na Yagiz-Hazan varijantu ne bi bilo onako strastveno nesporazumnog prvog susreta, njegovog zaeba, preispitivanja i osjećaja krivice i njenog bijesa i mržnje kao spiritus movensa njihovog daljnjeg odnosa, pa gro plana hvatanja za ruku, namjernog otezanja s njihovim scenama koje svi (ok, ne baš svi ) čekamo ko ozebao Sunce....i tako. Msm, dobri su meni i Sinan i Hazan, ali brat je veći izazov i stvarno bi bili genijalan par.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.