Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2013., 11:18   #441
Inače nisam ljubitelj Guess marke, no imam dvoje čizme, jedne slične ovima http://www.polyvore.com/guess_shoes_...ng?id=91953873
jedina razlika je što iza imaju 3 bakrena lanca koja se mogu skidati, kupila prije čini mi se 3 godine, ako ne i 4, i dalje ih nosim i izgledaju ko nove. Kod nas kupljene i cijena 1.600 čini mi se.
Sad mi je dragi kupio u Americi ove: http://www.ebay.com/itm/GUESS-Hilary...-/121179752881, cijena ta koja i piše i moram reći da baš i nisam zadovoljna. Rekla bih da su plastične i ne vrijede mi tih novaca, sama ih kupila sigurno ne bi. Kupio je i jedne čizme od Forever 21, cijena 50 dolara i daleko je kvalitetnija izrada i prava koža. Eto. Za ove moje ne bi dala više od 30 dolara. Baš djeluju plastično. Šteta.
zuccotto rico is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 12:42   #442
Američki Guess i evropski Guess nisu baš isti. Ako ste primjetili, Guess by Marciano postoji samo u Europi i navodno je kvalitetniji. I modeli su im skroz drukčiji. Očito je i kvaliteta.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 21:22   #443
hvala jesam već tražila i našla sam iste te, samo što je malo preskupo ili ne odgovara veličina. strah me carine
Ayaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 08:20   #444
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Američki Guess i evropski Guess nisu baš isti. Ako ste primjetili, Guess by Marciano postoji samo u Europi i navodno je kvalitetniji. I modeli su im skroz drukčiji. Očito je i kvaliteta.
Točno, pogotovo ovo što se kvalitete tiče. Imala sam jednu torbu iz Amerike i nije ni blizu kupljenima u Europi.
Klopkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 11:15   #445
Quote:
Klopkica kaže: Pogledaj post
Točno, pogotovo ovo što se kvalitete tiče. Imala sam jednu torbu iz Amerike i nije ni blizu kupljenima u Europi.
Ja sam sad kupila na brodu kod muža Guess torbu i novčanik (američki shop), baš me zanima kako će se pokazati u odnosu na ove kupljene ovdje. Mada je cijena bila smiješna, torba je bila na 50% off 60 $ i još on ima na to pupust od 20% tako da i ne potraje neće mi biti žao.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 20:27   #446
cure da li ste narucivale s ove njihove stranice http://www.guess.eu/en/
koliko treba da dode nesto ?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 17:25   #447
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
cure da li ste narucivale s ove njihove stranice http://www.guess.eu/en/
koliko treba da dode nesto ?
brzi su, 4 dana, free shipping, DHL dofura na vrata
angel2406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 13:40   #448
jel zna netko mozda jel se opet pojave stvari koje su bile na sale-u pa su rasprodane?
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 14:25   #449
Zna netko kakvo je stanje u guessu u rijeci u toweru? Ima snizenja, sta je snizeno i opcenito dal ima sta vrijedno odlaska do rijeke? Nisam bas blizu pa da ne idem bezveze......
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 21:32   #450
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
cure da li ste narucivale s ove njihove stranice http://www.guess.eu/en/
koliko treba da dode nesto ?
Da, i ja sam čula da su brzi i pouzdani, frendica je naručivala nedavno pa potvrđujem
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:36   #451
da li je neko skoro uzimao neke patike sa guess stranice? jel istina da im je kalup ogroman?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 13:55   #452
Nisam uzimala s njihove stranice, ali sam naručivala iz SAD-a i veličine mi se čine normalne. Iako imam njihovih cipela od veličine 37 do 40.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 14:37   #453
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Nisam uzimala s njihove stranice, ali sam naručivala iz SAD-a i veličine mi se čine normalne. Iako imam njihovih cipela od veličine 37 do 40.
hahah kako su onda normalne? :klap:
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:50   #454
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
hahah kako su onda normalne? :klap:
hahahaha morala sam komentirat
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:05   #455
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
hahah kako su onda normalne? :klap:
Možda ih je kupila sa 8 godina, pa sa 12, pa sa 22
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 11:17   #456
Njihove cipele na visoku petu nosim 38, kao i ostale cipele na visoku petu (osim nekih talijanskih cipela koje stvarno imaju ogromne kalupe), a cipele s ravnom petom 39 (imam nogu 25,50 cm). Imam jedne na visoku petu broj 37 i, mislim, jedne broj 40 jer sam na netu za taj model pročitala da treba uzeti broj veće. Probaj naći neku stranicu koja prodaje te modele, a da ima feedback od kupaca jer neke modele treba uzeti broj veće.

I obrati pažnju ako piše da je širi ili uži model. Ja imam relativno usku nogu pa su mi pasale i njihove sandale za užu nogu, ali možda tebi ne budu (uglavnom je negdje istaknuto ako je širi ili uži model).
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 10:51   #457
Ima li netko preporuku za neku lijepu, slatku Guess torbu

Baš bi si kupila jednu, a nisam našla nešto da me baš obori s nogu...

Ako imate koju preporuku, mogu sve varijacije torbe u obliku koferčića (doctor's bag, satchel), možda bih čak i pristala na neku tote bag, ali da nije prevelika i da je slatka.

Treba mi baš jedna vesela, slatka, ljetna Guess.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.