Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 17:01   #2001
Bok, jel znate da li ovi dostavljaju u HR?
Ako da, koliko im treba, koliko je poštarina ili kak se to već zove?

Isprika ako ste već pisale, ali search još ne radi..
A ja sam tuka za kupovinu preko interneta.
hvala
__________________
Damn ninjas chopping onions...
zombie_chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:51   #2002
Dostavljaju. Evo i link: http://www.yoursclothing.com/deliver...rnational=true

Pisale su cure iskustva, ne sjećam se nijednog negativnog.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 14:16   #2003
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Dostavljaju. Evo i link: http://www.yoursclothing.com/deliver...rnational=true

Pisale su cure iskustva, ne sjećam se nijednog negativnog.
Super, hvala ti puno
__________________
Damn ninjas chopping onions...
zombie_chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 15:36   #2004
Gdje u Zagrebu kupiti kvalitetne elegantne klasične hlače, crne ili tamnoplave?
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:27   #2005
Quote:
cipelić kaže: Pogledaj post
Koma za KIK,i u Zg su povukli ima par mjeseci poludila sam,jer sam kupila par puta super jaknu, majicu....za stvarno smijesne novce... I meni je prodavacica rekla da ne zna razlog i da je super isla prodaja... Kreteni!!

ovo sto si kupila je super,pogotovo crna haljina...preslatko. Koji broj nosis?
Meni Evans ima super stvari ali nije bas povoljan i postarina je skupa..pa nikako da narucim... ja nosim 50-52 al skidam kile
Najveci problem su mi hlace...njih nosim 52-54 i tesko mi je naci model....uzas.... Ako tko zna...osim C&A neka napise...klasika crne poslovne hlace..ili eventualno sportske casual,samo ne traper..to ne nosim bas.
Joj, oprosti što kasnim s odgovorom. Ja nosim 20 - 22, tj. 48 - 50, ovisi. Ako je nešto kruće, tipa sako ili haljina koja se ne rasteže, uzmem veći, a inače mi bolje stoji broj manji ako ima imalo elastina. Haljina je prekrasna i super stoji, baš sam zadovoljna. Ma nikad se još nisam razločarala narudžbom s asosa.
Što se tiče Evansa, nađe se ok stvari, malo jesu poskupili u odnosu na prije nekoliko godina, ali na rasprodaji budu ok cijene

Sad planiram narudžbu na New Look, ako si zainteresirana ili bilo tko drugi, javite se, iznad 55 funti je besplatna poštarina!
Sad sam otkrila grudnjake (ima po 10 funti) koji su odlični i moram se opskrbiti sad odmah sad, da budem mirna neko vrijeme

Zadnje uređivanje SmthSpecial : 31.03.2016. at 00:51.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:43   #2006
Cure, pogledajte i Mango Violetu. Mislim da imaju hlaÄŤa do br 54. Roba je kvalitetna i brzo stigne

Znaci, gledajte klasiÄŤnu MNG stranicu i MNG Outlet. Obe stranice imaju Violetu tj. Plus size odjecu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 00:49   #2007
^^ Baš sam naručila haljinu s Mango Outleta, jako me zanima kakva će mi biti, jedva čekam da stigne
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 12:48   #2008
^^ @ cipelić - Kažu da Mango brlja s brojevima, također, da nisu konzistentni (kažu legice koje naručuju regularne veličine).. Tako da je, čini mi se, sve rizik. Možda bi mi neka druga haljina/što god odgovaralo u ovoj veličini, kao i tebi. Nažalost, plus size liniju imaju samo online... Tako da mislim da ću ostati pri New Looku, asosu i evansu, kod njih nisam nikad mašila.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 19:57   #2009
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
^^ @ cipelić - Kažu da Mango brlja s brojevima, također, da nisu konzistentni (kažu legice koje naručuju regularne veličine).. Tako da je, čini mi se, sve rizik. Možda bi mi neka druga haljina/što god odgovaralo u ovoj veličini, kao i tebi. Nažalost, plus size liniju imaju samo online... Tako da mislim da ću ostati pri New Looku, asosu i evansu, kod njih nisam nikad mašila.
Joj meni Evans i new look imaju lijepe stavari ali postarina je uzas.... preskupo.
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 09:20   #2010
imam neke stvari iz mango violeta linije i sve mi odgovaraju stvarnom broju
isto tako i next i asos. sve naručujem iste brojeve i sve mi paše
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 10:48   #2011
@cipelić - pa zato se prave zajedničke narudžbe Prošli sam tjedan tu pitala tkoo ćeeee na New Look Slobodno se javi ako i kad želiš pa se lako dogovorimo

@TweetyBirdy - Pa blago si ga tebi Valjda ovisi o kroju, ne znam. Ova haljina definitivno nije broj koji bi na asosu bio 22.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 19:32   #2012
evo za one koje zanima i s.oliver.eu stranica ima liniju za punije koja se zove triangle i šalju u hrvatskutakođer i trgovina lindex ima veće brojeve
marti05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:58   #2013
Www.facebook.com/obrt.lumiko
Bacite oko. Domaci proizvodjaci prelijepih i prekvalitetnih trenirki. Cijene su vrlo pristupacne, a prodajna mjesta su u Splitu i Samoboru. I ima apsolutno svih velicina 😉
mia-kovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:00   #2014
Quote:
marti05 kaže: Pogledaj post
evo za one koje zanima i s.oliver.eu stranica ima liniju za punije koja se zove triangle i šalju u hrvatskutakođer i trgovina lindex ima veće brojeve
Super, koliko vidm nije ni poštarina prestrašna, 5 eura. Sreća da nemaju plaćanje pri preuzimanju jer bi već nešto kemijala.

Inače imala sam njihove dvije majice i košulju iz te plus size linije, kupila sam prije par godina. Svo troje sam dosta platila i košulja je bila ok, tak neki prosjek, ali majice su bile koma, odmah se boja isprala, rastegnule su se u širinu i skočile po dužini.
Možda se sad stanje promijenilo što se tiče kvalitete.

Inače planiram prodavati neke komade odjeće koje imam. Radi se o robi koju sam naručivala prek neta i nije mi odgovarao broj, pa nije nikad nošena. Samo sam ju oprala i spremila u ormar, jer eto možda ću smršavit il se ne daj Bože udebljat, znate kak već to ide.
E sad, budući da nisam nikad niš prodavala nit kupovala na taj način ne znam di da to stavim, pa ako imate koji savjet slobodno nabacite. Radi se o brojevima 50/52, ovisi kako koji model.
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:07   #2015
Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
Super, koliko vidm nije ni poštarina prestrašna, 5 eura. Sreća da nemaju plaćanje pri preuzimanju jer bi već nešto kemijala.

Inače imala sam njihove dvije majice i košulju iz te plus size linije, kupila sam prije par godina. Svo troje sam dosta platila i košulja je bila ok, tak neki prosjek, ali majice su bile koma, odmah se boja isprala, rastegnule su se u širinu i skočile po dužini.
Možda se sad stanje promijenilo što se tiče kvalitete.

Inače planiram prodavati neke komade odjeće koje imam. Radi se o robi koju sam naručivala prek neta i nije mi odgovarao broj, pa nije nikad nošena. Samo sam ju oprala i spremila u ormar, jer eto možda ću smršavit il se ne daj Bože udebljat, znate kak već to ide.
E sad, budući da nisam nikad niš prodavala nit kupovala na taj način ne znam di da to stavim, pa ako imate koji savjet slobodno nabacite. Radi se o brojevima 50/52, ovisi kako koji model.
posalji mi pp ako imas tunike,hlace 52
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 21:12   #2016
pozdrav zmk

zanima me jel netko kupovao sa nexta i kakvi su im brojevi.
nema cm, samo klasični brojevi i ne znam kako da se ravnam.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 12:07   #2017
Ja sam prvi put naručivala, pa sam za početak uzela tri komada iz Manga Outlet, plus size Violeta. Naručeno 6.5, u Leskovac došlo 13.5, do mene bi došlo 16.05., ali sam mijenjala termin jer nisam bila doma, doslo je u utorak, 17.05.

Naručene dvije majice i jedne hlače. Za majice sam mislila da će biti prevelike, za hlače da će biti male, ali je bilo obrnuto. Hlače malo veće, mogla sam manji broj, ali nema veze nosit će se.

http://www.mangooutlet.com/HR/p0/plu...3035604_06&n=1
Uzela XXL, taman, savršeno stoji. U prsima sam najjača, nosim grudnjak 95G.

http://www.mangooutlet.com/HR/p0/plu...3025518_45&n=1
Isto uzela XXl, dobro mi stoji, ko salivena.
Obje, majica i bluza dobre dužine.

http://www.mangooutlet.com/HR/p0/plu...3047565_92&n=1

Hlače malo velike u bedrima, uzela XL, mogla sam i L.

Sve u svemu, zadovoljna
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 12:12   #2018
Quote:
Gremblina kaže: Pogledaj post
pozdrav zmk

zanima me jel netko kupovao sa nexta i kakvi su im brojevi.
nema cm, samo klasični brojevi i ne znam kako da se ravnam.
Potpuno realni, slobodno naruči. Isporuče ti robu za 3 dana
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 10:06   #2019
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Potpuno realni, slobodno naruči. Isporuče ti robu za 3 dana
jesam. već sam obavila kupnju i nosila haljinu. divna. divna. jedan od boljih komada.
a sto se brojeva tiče, na našoj str nije bilo recenzije, a za istu haljinu na UK stranici je stojala recenzija da se može uzeti manji broj. i uzela manji, i pasala mi je i po duljini i širini kao salivena.
sve preporuke.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 19:50   #2020
Baš mi je drago. Ja svaki mjesec naručim nešto jer sam toliko oduševljena s kvalitetom materijala i stilom njihove odjeće da ih ne mogu dovoljno nahvaliti.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.