Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2009., 19:49   #81
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Ma ja ću njima proslijediti sve mokryeve postove! ...
zasto bi mu placali kad on to ionako sve radi besplatno
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 21:59   #82
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
neki dan kupila prve replay čizme, u bikerskom stilu, danas ih prvi put nosila i isto sam prezadovoljna. udobne su kao tenisice, a ne kao čizme, za čudo Božje. baš pozitivno iznenađenje. ni žuljeva ni ništa, predobre su...
a frendice su recimo imale dosta neugodna iskustva, prvenstveno sa štiklama, a ja sa trapericama...

što se brojeva tiče, da, realni su im brojevi. nosim 38 i isto kao što i Mokry uzima svoj broj, tako sam i ja kupila čizme 38 i stoje ko salivene.

@ Mokry - jesi li im ikad poslao životopis? al ozbiljno, trebali bi te zaposliti nakon sve te silne propagande tu.

eeee a je li mozes zaljepiti sliku tih čizmica? pliz pliz
jer sam u potrazi bas za takvim bajkerskim...pa pretrazujem sve

i koja je cijena? i kolika je peta? mislim,znam da su niske,ali moze biti i malo povisena peta

i jesu li to kojim slučajem ove?

delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 22:07   #83
Nisu te. Sliku imaš na topicu Što ste si kupili...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 18:40   #84
Delicatessen, moje nisu na petu uopće...

ovaj model je u pitanju.


a i ove koje si stavila su isto slatke, mada malo preniska sara za moj ukus. volim visoke čizme, kad je zima, nek grije.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 22:27   #85
Nije mi jasno jel to postoji dvije vrste Replay dućana u Zagrebu, vlasnici su im drugi or something ? Jer recimo onaj Replay u Frankopanskoj ima potpuno različitu obleku (uglavnom daleko bolju) od ostalih Replay dućana, prije svega tu mislim na one po velikim shopping centrima?. Pa mi baš to nije sasvim jasno, obiđem sad neki dan Replay u Garden Mall-u, AM i CC1 u nadi da ću pronaći jaknu i naježim se kako imaju jadnu ponudu, jedna koliko-toliko pristojna jakna tamo visi ovo ostalo nisam se usudio niti skinuti sa vješalice koliko je bilo jadno, i onda uđem u onaj Replay u Frankopanskoj jučer sasvim slučajno i tamo si nađem jebenu jaknu i lik koji tamo radi mi pokaže još 3-4 čist pristojnih .. pa mi ono, jel .. nije jasno .. a još mi danas sestra kaže da ona preko svoje neke kartice od posla ima 15% popusta u Replay-u ali samo na onaj u Frankopanskoj, pa mi je i to bila neka svojevrsna potvrda da su ostali Replay dućani u Zagrebu pod drugim vlasnikom .. ili griješim?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 22:41   #86
Pa da, 3 su različita vlasnika Replay dućana u Zagrebu.
Jedan drži onaj Replay u Importanneu, drugi (zapravo druga) ovaj u Frankopanskoj, a treći drži one u AM-u, CC1 (preseljen iz King Crossa) i outlet u Rosesu (a mislim i Replay u Splitu).

Btw, jesi ti ziher da postoji Replay u Garden Mall-u?


A što se tiče ponude, najbolju mi imaju ova dva Replaya u AM-u i CC1. I veći izbor. Iako je uglavnom u svim dućanima cca. 70% robe isto.

I da, Replay dućani u AM i CC1 imaju nešto veće cijene na neke artikle nego onaj u Frankopanskoj i Importanneu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:01   #87
Može bit da sam pomiješao Mustang u Garden Mall-u sa Replay-om, koliko sam ih ovih dana prešao u potrazi za nekom jaknom više mi se sve poremetilo

Nego, ja u onim u AM i CC1 nisam ništa našao. Imaju genijalnu ponudu traperica, to je za svaku pohvalu, ali ostala roba im je doslovce nikakva, dok onaj u Frankopanskoj ima super ponudu ostale robe. Ja sam se baš ugodno iznenadio ponudom jakni npr. Razlika u ponudi kao da si došao u potpuna dva različita dućana .. sad tko odakle nabavlja robu, to nemam pojma
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:07   #88
Bože, zamijeniti Mustang za Replay...
Svetogrđe...


Obzirom da sam vrlo, vrlo često () u sva četiri znam da ovi u Importanneu i Frankopanskoj ugl. imaju slabiji (po meni) izbor i to baš majica, košulja, cipela i sl. dok ovi u AM-u i CC1 imaju veći izbor i puno češće nadopunjavaju kolekciju novim stvarima.
Iako ni taj u Frankopanskoj nije loš (a i onaj lik mi je presmiješan ). Najgori mi je onaj u Importanneu. I što se tiče robe, i što se tiče prodavačica.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:20   #89
u taj u Importaneu nisam nikada ušao, samo prošao pored njega ..

a što se onog lika tiče u Frankopanskoj .. hehe, meni je baš fora, lik mi je sam povadio sve žive jakne da isprobam, zajebava se, komentira, daje savijete .. i tak, volim kada je netko takav, otvoren, uslužan itd (ne napadan, da se razumijemo, to mrzim) .. dok ona druga cura koja tamo radi ona je malo mutava, to je istina. Ali Bože moj ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:25   #90
Ma da, i meni je taj lik skroz ok.

A u ovaj u Importanne nemoj ni ulazit. Tam su uvijek nadrkane.



Da, sad mi je još palo nešto na pamet u vezi toga u Frankopanskoj. Oni redovito znaju među aktualnom kolekcijom prodavati i staru robu koja je već bila na sniženjima. Vrlo često sam to znao viđati (kao i u onom u Importanneu).
Kod ova dva u AM-u i CC1 to nema šanse da vidiš zato što oni svu staru robu šalju u Roses.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:29   #91
@ mokry
da si na ekonomiji ili negdi slicno, moga bi napisati doktorat na temu Replay-a
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:31   #92
Haha, onda moram mijenjat faks.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:52   #93
Za replay šuze mogu reći da su jako udobne...Ja imam 12 cm, pa sam u njima skoro svaki dan i predobre su. Navečer počnu malo noge boljeti, ali to u odnosu na cijeli dan je ništa. Stvarno su kvalitetne cipele, bar ja imam dobro iskustvo
Rozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:16   #94
jel ima ovakvih kod nas, i jos po mogucnosti crnih? enibodi?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 20:02   #95
Misliš na gornje ili donje? Donje sam 99% siguran da sam vidio i da su bile crne. Gornje mislim da sam vidio ženske u ShoeBeDo-u, ali u ovoj ili još svjetlijoj boji.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 09:23   #96
Imam pitanjce! Kojem našem broju traperica odgovara Replayev br. 30?
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:26   #97
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Pa da, 3 su različita vlasnika Replay dućana u Zagrebu.
Jedan drži onaj Replay u Importanneu, drugi (zapravo druga) ovaj u Frankopanskoj, a treći drži one u AM-u, CC1 (preseljen iz King Crossa) i outlet u Rosesu (a mislim i Replay u Splitu).

Btw, jesi ti ziher da postoji Replay u Garden Mall-u?


A što se tiče ponude, najbolju mi imaju ova dva Replaya u AM-u i CC1. I veći izbor. Iako je uglavnom u svim dućanima cca. 70% robe isto.

I da, Replay dućani u AM i CC1 imaju nešto veće cijene na neke artikle nego onaj u Frankopanskoj i Importanneu.

Malo kasnim s informacijama o Replayu ali nikad nije kasno:

Razlika u Replay dućanim ne postoji
Svi kupuju robu na istom mjestu u Italiji u Asolu
WE ARE REPLAY je u prevodu isto što i Dolce Gabana, a Replay je isto što i D&G u prijevodu
Odabir odjeće ovisi o buyeru u dućanu koji odjeću prilagođava svojim stalnim kupcima
Ekskluzivni dealer za Repaly footwear je Shoebedo, ali mogu se kupiti i kod Cavallina
Razlika u cijeni teoretski nije moguća, osim ako se ne radi o različitim bojama i izvedbama istog modela
04.12. počinje Božićno sniženje u Replay store-vima od 30%, pa 40%,50% i završavaju sa 60%
Replay je jedini brand koji vam neće stare kolekcije podvaljivati pod nove po basnoslovnim cijenama
Rasprodaje su im iste kao i vani, do totalne rasprodaje sve bez izuzetaka
A ostalo ide u Outlet Roses
Imaju odličan customer suport, i ako vam neko bilo kaj krivo napravi u njihovim dućanima stvarno riješavaju problem u 5 sec.
Sofija1210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:28   #98
Quote:
mishica2 kaže: Pogledaj post
Imam pitanjce! Kojem našem broju traperica odgovara Replayev br. 30?
Otprilike konfekcijskom 40, ali ovisi o modelu, ako je full uski onda može biti i 38. Ako je boyfit model, onda može biti dobar i osobi koja nosi čisti 40
Sofija1210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 15:07   #99
Quote:
Sofija1210 kaže: Pogledaj post
Razlika u Replay dućanim ne postoj
Naravno da postoji. Ovisno o tome tko je vlasnik.

Quote:
Svi kupuju robu na istom mjestu u Italiji u Asolu
Ne, ne kupuju. Pogotovo onaj u Frankopanskoj.

Quote:
Ekskluzivni dealer za Repaly footwear je Shoebedo, ali mogu se kupiti i kod Cavallina
Znači, želiš reći da Replay dućani obuću nabavljaju od ShoeBeDo-a?

Quote:
Razlika u cijeni teoretski nije moguća, osim ako se ne radi o različitim bojama i izvedbama istog modela
Baš čudno, obzirom da vrlo često na to nailazim. Konkretno, majica koju sam kupio u Replayu u Frankopanskoj koštala je 370kn, a potpuno ista takva u Replayu u CC1 380kn. Deset kn nije neka lova, ali opet, moji su. A vidio sam još primjera.

Quote:
Replay je jedini brand koji vam neće stare kolekcije podvaljivati pod nove po basnoslovnim cijenama
Posjeti dućan u Frankopanskoj i Importanneu pa mi onda javi.

Quote:
Rasprodaje su im iste kao i vani, do totalne rasprodaje sve bez izuzetaka
Baš me zanima imaju li i vani "sniženje" od 60% samo za gotovinu dok je za sve ostale načine plaćanja ono 30%.

Quote:
A ostalo ide u Outlet Roses
Da, ali samo ono iz dućana u CC1 i AM-u.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 02:08   #100
Mokry, nisi shvatio.
-Razlika ne postoji jer svi dućani doista robu nabavljaju na istom mjestu. Drukčije nije niti moguće. A svaki dućan iz ponudjene kolekcije bira po svom izboru. Misli se da razlika u osnovnoj ponudi ne postoji. Recimo, kao kad Nike nudi svoj kolekciju mnogobrojnim dealerima i kolekcija je ista za sve, ali svaki trgovac bira što hoće pa dućani imaju raznu ponudu.

-Ako smatraš da dućan u Frankopanskoj ulici u Zagrebu ne kupuje na ovlaštenom mjestu - iznesi to i nemoj sumnjati da će dućan izgubiti licencu za prodaju te robne marke.

-Kad smo kod dealera - to su ovlašteni prodavači. To nisu ovlašteni zastupnici kao što si pomislio, već trgovci koji su dobili pravo ekskluzivnosti. To, recimo, u Italiji ili Njemačkoj ne postoji. Pogledaj ebay i online dućane koji tamo nude tu robu. Malo se to Replay ovdje pravi važan i glumi ekskluzivu za trećerazrene cipele. Dakle, i Shoebedo i Cavalino i Replay dućani kupuju robu na istom mjestu. Dealer, a ne zastupnik.

-Trgovci dobiju preporučenu cijenu od proizvodjača ili zastupnika i uglavnom se te cijene drže. Razlike od eura i nekoliko eura su zanemarive. Preporučena cijana - ne fiksna, jer je to zabranjeno odredjivati.

-Nije mi poznato da su dućani u Impo i Frank. nudili stare kolekcije po punim cijenama iduće godine. Tvrdiš li da su ih nudili po punim cijenama? Pouzdano znam da su nudili robu iz stare kolekcije i iduće sezone, ali po sniženim cijenama.

-Ovaj tvoj komentar oko sniženja mi nije baš jasan. Zbog prekapacitiranosti i općenito nedostatka propisa oko sniženja, ovdje su Replay sniženja često veća i počinju daleko ranije nego vani. Politika naplate i vani ovisi od dućana do dućana, ali sada nemaju sniženja. Zamisli da je obratno...koliko bi tek onda svi prigovarali.

Nije da branim Replay brand i te dućane. Ta marka baš i nije vrijedna nekog spomena.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.