Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2015., 09:31   #181
pozdrav cure evo i ja muku mucim s velikim brojevima, nosim 42 i nedavno sam sa Asosa narucila New Look cipelice iz Wide Fit kolekcije uk 9, inace mi uk 9 pase, ali posto je Wide Fit velike su mi ...znaci to je cisti 43 ako ne i vise. Na Asosu ima dosta modela od New Looka i dosta su povoljne ( o kvaliteti ne bih bas mada mozda ovi skuplji modeli su kavlitetniji moje su bile jako jeftine i jako nekvalitetene cini mi se ko da su od kartona napravljene) ali na njihovoj stranici ima masu modela samo sto je postarina besplatna tek nakon sto narucite preko 55 funti meni je to malo puno pa nenarucijem s njihove stranice, ali ako ima zainteresiranih mogle bi se skupiti pa narucit sve skupa.
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:53   #182
Bok cure!

Da li je netko od vas naručivao cipele na petu sa Dorothy Perkins stranice? Kakav je njihov UK9, je li udoban 42 ili malo veći 41?
hollaback88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 14:16   #183
Quote:
alice1987 kaže: Pogledaj post
pozdrav cure evo i ja muku mucim s velikim brojevima, nosim 42 i nedavno sam sa Asosa narucila New Look cipelice iz Wide Fit kolekcije uk 9, inace mi uk 9 pase, ali posto je Wide Fit velike su mi ...znaci to je cisti 43 ako ne i vise. Na Asosu ima dosta modela od New Looka i dosta su povoljne ( o kvaliteti ne bih bas mada mozda ovi skuplji modeli su kavlitetniji moje su bile jako jeftine i jako nekvalitetene cini mi se ko da su od kartona napravljene) ali na njihovoj stranici ima masu modela samo sto je postarina besplatna tek nakon sto narucite preko 55 funti meni je to malo puno pa nenarucijem s njihove stranice, ali ako ima zainteresiranih mogle bi se skupiti pa narucit sve skupa.
dobar dan koje ste cipele naručile ? Ja nosim 43
garfield007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 20:28   #184
Ja imam jedno pitanje vezano uz veličine.
Nosim br 43-44 i gledam na ovoj stranici pretvaranje u UK veličine i prema njoj to bi bilo iznad br 10, najvjerojatnije br 10,5-11.
Međutim, na ovoj stranici, gdje i je u stvari obuća koja me zanima, na njoj br 43-44 su UK 9-9,5.
I koja je sad na kraju UK veličina mojih EU 43-44 nogica?
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:19   #185
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Ja imam jedno pitanje vezano uz veličine.
Nosim br 43-44 i gledam na ovoj stranici pretvaranje u UK veličine i prema njoj to bi bilo iznad br 10, najvjerojatnije br 10,5-11.
Međutim, na ovoj stranici, gdje i je u stvari obuća koja me zanima, na njoj br 43-44 su UK 9-9,5.
I koja je sad na kraju UK veličina mojih EU 43-44 nogica?

Ja uvijek naručujem drugačije brojeve s različitih stranica. Nažalost, baš jako variraju i nemoguće je to sve pratiti. Najbolje je poslati mail i zamoliti ih da ti kažu u centimetrima koliko im je gazište. Ako imaju tu mogućnost, ako ne. Riskiraj. Ja mislim da bi to prije bio br 11 nego 9.
one_lovegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 09:46   #186
Da, većinom je 8-41 pa se po tome ravnaj
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 10:25   #187
Pozdrav!
Evo, ja sam još jedna nogata :-( muku mučim sa pronalaskom odgovarajućih veličina cipela. Nosim br. 42, ali to uvelike ovisi o modelu, stopalo 27,5 cm...Nekoliko puta sam naručivala online i svaki puta se zeznula, jer su ti shoe converteri užasno zbunjujući i različiti. Ima li netko iskustva sa veličinama Clarks cipela? Imam ja dva para kupljena kod nas u dućanu vel. 42. Jedne su mi odlične jer su naprijed oble, a druge koje su malo više u špic me žuljaju, pa sam isti takav model jednom prilikom naručila online, vel. 43 (ne sjećam se više sa koje stranice) i kad su došle, usporedim ih sa onima 42, a one identične, samo broj drugi Sad gledam jedne na shoebuy i imaju veličinu 12-ta im je najveća ponuđena (nemam pojma je UK ili US), a ne usudim se naručiti...Pomoć!!!!
ssandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 22:54   #188
Quote:
ssandy kaže: Pogledaj post
Sad gledam jedne na shoebuy i imaju veličinu 12-ta im je najveća ponuđena (nemam pojma je UK ili US), a ne usudim se naručiti...Pomoć!!!!
Posalji im mail neka ti kazu koliko je cm za koji broj. Meni uvijek odgovore, a ako se zeznes, stavi prodati, netko ce se vec naci kome ce pasati. Ocito nas ima dosta

A ja imam tuznu vijest. La redoute zatvara hrvatsku stranicu mene su spasavali i bilo je lako vratiti ako nije dobar broj
Opet nemamo nista.
one_lovegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 23:44   #189
Evo ja vec par mj narucujem iz Svicarske iz Deichmana broj 43 modele za mlade sa visokim petama , ne one bapske sta se nude tu kod nas. Ima i jos jedna str isto za Svicarsku s 43 brojevima, nisam jos narucila ali planiram i od njih nesto kupiti. Cijene su oko 300kn , ima i skupljih ali nisu po 1500kn da ih je tesko priustit.
Imaju modele 43 i 44 pa ako netko nesto treba nek se javi u inbox da prosljedim modele koje mogu narucit za vas . Kolega mi ih naruci i svaki mj kad dode donese.
studentica :( is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:03   #190
Sandale 44

Narucila ja s ASOS-a sandale na petu (marka: Shoesissima). Predivne, kozne, moderne, uhvatila ih na snizenju i mislila se koji broj naruciti. Mjerila gaziste ovo-ono i na kraju narucila br. 44 (a inace sam izmedju 42-44, ovisno o kalupu). Naravno da su stigle kad sam bila na moru, tako da ih nisam mogla vratiti, jer su mi nazalost malo velike. Duljina gazista je 28,8 cm (na njihovoj stranici je pisalo manje, zato su me zeznuli.. al ajd )
Uglavnom - nikad nosene. Jedino po kuci dok sam plakala za njima, jer su divne.
Zainteresirane - PM za sliku i ostale info
heidi188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 10:29   #191
Quote:
heidi188 kaže: Pogledaj post
Narucila ja s ASOS-a sandale na petu (marka: Shoesissima). Predivne, kozne, moderne, uhvatila ih na snizenju i mislila se koji broj naruciti. Mjerila gaziste ovo-ono i na kraju narucila br. 44 (a inace sam izmedju 42-44, ovisno o kalupu). Naravno da su stigle kad sam bila na moru, tako da ih nisam mogla vratiti, jer su mi nazalost malo velike. Duljina gazista je 28,8 cm (na njihovoj stranici je pisalo manje, zato su me zeznuli.. al ajd )
Uglavnom - nikad nosene. Jedino po kuci dok sam plakala za njima, jer su divne.
Zainteresirane - PM za sliku i ostale info
Asosov size chart se odnosi samo na Asos kućni brand, a ne na ostale brandove koji se prodaju na Asos stranici.
Shoeissima je druga marka, pa si možda trebala provjeriti na njihovoj web stranici veličine...
Što se tiče povrata je Asos dosta tolerantan. Ja sam jednom vratila nakon više od 2 mjeseca i bez problema su primili natrag i uplatili novce...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 23:43   #192
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Asosov size chart se odnosi samo na Asos kućni brand, a ne na ostale brandove koji se prodaju na Asos stranici.
Shoeissima je druga marka, pa si možda trebala provjeriti na njihovoj web stranici veličine...
Što se tiče povrata je Asos dosta tolerantan. Ja sam jednom vratila nakon više od 2 mjeseca i bez problema su primili natrag i uplatili novce...
E, bas to. Nazalost sam kasno shvatila
Nisam znala da su toliko tolerantni, zato nisam ni pokusala vratiti, a inace je ovo prica od proslog rujna, proslo je ipak previse vremena da sada vratim..
heidi188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 22:58   #193
Eto i mene među vama ☺ Meni nekad dođe plakati ,ja nosim 43 vecinom sam u tenisicama ,cipele imam 1 dok je jos postojao neckerman ili bon prix pa sam uzela balerinke i cuvam ih za svadbe i tako nesto kad moram negdje ici.Sad dosta toga kupim u deichmanu i imam iz are 1 cizmice isto stare 5-6 godina. Humanic u Zadru nema velikih brojeva. I tako snalazim se.Sad je e kupi preuzeo bon prix ali tamo to tako brzo plane da nikad nista ne uspijem kupiti.
I tako ja narucim sa next stranice neki dan japanke 43 dodu japanke a ono unutarnje gaziste 27,5 cm za plakati.Necu vracati jer je postarina 75 kn i sad sam bez japanki a ove stavila na prodaju.Znaci next krizam kalupi mali 😂
DANIJELA27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:26   #194
Danijela, pogledaj stranicu Zalando.at, ako imas nekoga u npr austriji/njemackoj da ti naruci i posalje, tamo ima masa cipela do 43-44, svakakvih modela i povoljnih cijena ali nazalost ne salju direktno u Cro. Isto tako Asos bi trebao ici do 43 (bar neke marke) a oni salju kod nas pa vidi jel ima nesto interesantno.
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 16:00   #195
Gdje kupujete balerinke?
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 18:47   #196
http://www.andypola.rs/

Ima svih veličina i svakakvih modela, ja sam naručila i prezadovoljna. Stigle iz Beograda autobusom!
ricava84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 09:51   #197
Zna netko gdje ima mozda nekih oxfordica?
ostoppbar is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:10   #198
Pozdrav, ljudi! Ima li nogatih?
Jeste pronasli mozda neke nove stranice ili trgovine za nas s velikim stopalima?
Koliko vidim Deichmann je odustao od XXL programa, imaju jako malo takvih modela, a i to sto ima je sve za starije gospodje.
Ja sam naletila na www.longtallsally.com
Imaju cipele do 45-46, iako su poprilicno skupi
heidi188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:17   #199
ja sa stopalcem 42 se sad osjećam kao Palčica
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 23:40   #200
Quote:
heidi188 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ljudi! Ima li nogatih?
Ja sam i dalje u potrazi po netu gdje pronaći ikakvu lijepu cipelu.
Nažalost, nemam sreće i više sam očajna zaista
Deichmann uopće ne stavlja više cipele, da. A i one do kojih sam uspjela doći su mi premale bile.
Ja sam naručila jedne preko longtallsally. Krivi broj sam odabrala, došle su prevelike (br.45 ako ikoga zanimaju slike)
Nije neka kvaliteta ovih jeftinijih, ali su mi lijepe i moderne. Jednog dana ću se usuditi naručiti opet nešto
Nemam više snage hodati u jednim poluraspadnutim cipelama na posao ili u tenisicama.
Ako itko zna išta gdje kupiti cipele, molim vas vičite...
one_lovegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.