Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2002., 12:22   #1
Koja sad to fora.......??

Koja je sad fora u onim kamionđijskim kapama kaj nosi puno žena....ono kad je nabije preko jednog oka, pa je ona sad fora........mislim, katastrofa.....jel i vi to nosite....i dajte mi otkrijte jedan misterij.....gdje sve te žene vide da je nešto fora i onda 80% njih to i nosi....i te stvari su, barem meni, redovito katastrofa....one "back to 70s" očale (kao da je moto: tko ima veće i ružnije taj je faca), pa sad one traperice ko da si bio kod mehaničara, al se čovjek nalio GP-a, pa si sam morao napraviti generalku na motoru........tko diktira taj trendi izgled....Cosmo, MTV....što...jer ja tek kad vidim da puno malih glupačica izgleda potpuno isto, onda zaključim da je to sad u modi....ali gdje one to pokupe, tako da isto izgledaju...

Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 12:52   #2
J.Lo manija dear...

meni osobno ne bi ni bilo tako loše (iako ne moj stil moram priznat)ali ko svake godine u zagrebu svaka šuša stavi na sebe što je in pa kad vidim povorke klonova - odmah me prođe volja sve i da ju imam...

90ih su bile one gadne versace sunčane naočale... nastavak u revijalnom tonu sa techno lookom.....danas eto J.Lo kape...fuj.
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 16:23   #3
ja sam ovaj vikend skuzila sto je fora u jednom europskom gradu: lijepe vojnicke hlace (zelenkaste, s dzepovima) ugurane u spic-stiklica cizmice (onako one do pola listova) uglavnom, opci dojam katastrofa (iako je svaki komad robe za sebe zgodan i lijep)... netko je tim curicama rekao da je to kul (ne da je lijepo, ni jedna nije valjda toliko slijepa), pa onda one to nose...
zasto je dovoljan kriterij da je to "kul", a ne se pouzdati u vlastiti razum i uskus, to ne znam.

u nas nema tih J.Lo kapica
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 17:43   #4
Quote:
luca kaže:
zasto je dovoljan kriterij da je to "kul", a ne se pouzdati u vlastiti razum i uskus, to ne znam.

Idi, pogledaj slike koje je postala Kiki, neka Kelly O. koja je valjda cura sa stilom.

Odmah ce ti bit sve jasno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 17:55   #5
Quote:
magic kaže:
Idi, pogledaj slike koje je postala Kiki, neka Kelly O. koja je valjda cura sa stilom.

Odmah ce ti bit sve jasno
di je to?

ma kad smo kod stila: citam negdje da je Sophie Elis-Baxtor cura sa stilom. i na njoj stvarno lijepo izgleda zuto i zeleno sjenilo; ali to ne znaci da svakoj zenskoj to stoji i da to treba masovno kopirati. valjda je stil kad znas sta ti ide i u cemu nisi smjesan. dodushe ne znam kome mogu dobro stajati vojnicke hlace ugurane u stiklice
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 18:03   #6
To je topik o osobama sa stilom u 2002. godini, zadnjih par postova
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 18:26   #7
uh

pa, nadam se da je cura simpaticna i zanimljiva
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 19:00   #8
Te vojnicke hlace i stikle su i kod nas sad fora, al ne bas onako kako si ti opisala. Vojnicke hlace su malo krace (onak do pola listova) i nisu ugurane u stikle.
Na nekima izgleda super, a na nekima izgleda ko da su vesla sisali.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 00:18   #9
Quote:
luca kaže:
ja sam ovaj vikend skuzila sto je fora u jednom europskom gradu: lijepe vojnicke hlace (zelenkaste, s dzepovima) ugurane u spic-stiklica cizmice (onako one do pola listova) uglavnom, opci dojam katastrofa (iako je svaki komad robe za sebe zgodan i lijep)...
Da, meni je to takodjer



No, to je, koliko ja znam, lansirala Sarah Jessica Parker u Sex and the City, koja je ovdje (na forumu) proglasena modnom ikonom, pa tko voli, nek izvoli.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 15:20   #10
kape

moje mišljenje ... fuuuuuuuuuuuj

nije mi se sviđalo kad kao nije bilo "in" , a ni sad mi se ne sviđa..

a kaj se tice onih zlizanih traperica , bas su mi cool , i stalno sam u njima , stvarno se u njima najbolje osjecam. Ali kape.... i taj vojnicki look sa stiklicama ...:fuuuuuuuuuj
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 15:26   #11
ZAKAJ LJUDI NE HODAJU GOLI
PA NE BI TROŠILI NA OBLEKU
I NE BI BILO TOLKO LJUDI NA
CESTI JER BI SE STARI I DEBELI
SRAMILI KAK ZGLEDAJU A MOŽDA
I NE BI BAŠ BI BILO KUL JEL
AJDE POČNITE TAK HODATI
ČEEEEEEEEEEEEEEEKAM
__________________
si videl....a lepo sam ti rekel da nejdeme piti f tu krčmu
@ŽNIDARŠIĆ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2002., 15:32   #12
A da nam ti morti daš primjer???
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2002., 00:27   #13
Quote:
Kiki kaže:
Te vojnicke hlace i stikle su i kod nas sad fora, al ne bas onako kako si ti opisala. Vojnicke hlace su malo krace (onak do pola listova) i nisu ugurane u stikle.
Jel to ono ko da ženska ima poplavu doma??
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 11:49   #14
Imam ja takvu kapicu kakvu je GV spomenuo.

To je mamin poklon i kupila mi ju je jer je bila uvjerena da ce mi dobro stajati.

Nije se prevarila. I sama mogu slobodno reći da mi stoji skroz dobro.

A dobro mi stoje i velike naočale, začudo, samo što ih sad baš ne nosim...

Uglavnom, nemam ništa protiv isfuravanja trendova... Pogotovo ako se radi o detaljima... I ako ti dobro stoje.

Daj nemojte bit licemjeri, nek se javi JEDNA osoba koja na sebi (ili u ormaru) nikad nema BAŠ NIŠTA trendy... Da pojasnim, i meni je odvratno kad cura mijenja stil sa svakim novim brojem Gioie, ali apsolutno sam ZA moderne detalje koji osvježavaju tvoj vlastiti stil.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 12:25   #15
Quote:
Tinchi kaže:
Daj nemojte bit licemjeri, nek se javi JEDNA osoba koja na sebi (ili u ormaru) nikad nema BAŠ NIŠTA trendy... Da pojasnim, i meni je odvratno kad cura mijenja stil sa svakim novim brojem Gioie, ali apsolutno sam ZA moderne detalje koji osvježavaju tvoj vlastiti stil.
sta je trendy? ja nemam pojma sto je "moderno", kupim sto mi se svidja (ako mi stoji kako zelim) od onoga sto ima u ducanima u koje zalazim...
poanta je da ljudi nemaju vlastiti ukus, nego nekoga "prate". u danasnje doba je nemoguce biti "originalan" jer se roba radi industrijski i garant ce netko na svoijetu imati nesto kao ja... ali je poanta da bi ljudi sami trebali odlucivati na sto ce liciti, a ne nekoga "slusati". tako je bezveze ukidati si slobode, drustvo je dovoljno represivno samo po sebi...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:14   #16
Pa dućani u koje zalaziš sigurno ne idu mimo trendova. Jedino ako ideš u second hand.

Istina, kupuješ ono što ti stoji, to ni ja nisam porekla. Praćenje je teška riječ... Sad ti meni (ili bilo kome drugome) reci da pratim J.Lo (čiji stil mi se uopće ne sviđa) zato što sam imala one ogromne naočale(jer su mi dobro stajale). To bi možda bilo praćenje da sam ja kompletno isfuravala njen stil...

Jedan detalj nije praćenje i isfuravanje već nužnost. Jebiga, i ja bi sebi najradije kupila model traperica koji sam nosila prije 5 godina i koje su mi bile super - kroj, boja i sve. Ali to je fakin teško naći jer gdje god uđeš sve nešto prošarano, poderano, ma užas živi. ali ne odustajem, naći ću ja njih... Pa makar zakrpala stare.

Isto vrijedi za naočale, kape, šalove (makar koma su mi ove sad ženske - kaj je to - sve su skvarcane s onim rozim šalovima svezanim na traper i sportske jakne)... No, ne poričem da se oduševim kad pronađem nešto unikatno, 'što nitko nema' ili iz maminog ormara izvučem neku torbicu ili košulju (baš sam nedavno obukla jednu), dapače. Ali to je opet sve u skladu s nekim općeprihvaćenim modnim diktatom... Daj mi nađi nekog tko nosi hlače u mrkvu od strecha (što je danas totalno neprihvaćeno i OUT) i to dobro isfurava na odobravanje sviju.

I da - mislim da često dolazi do pogreške - svi propagiraju stilske novine na uštrb mode i trendova a a često se tu krije ne želja da se bude samo drukčiji već da se bude - PRVI, netko tko će nešto novo isfurati i sve povesti za sobom.

Malo je ljudi koji su po stilu sasvim drugačiji, odskaču i to ih zadovoljava samo po sebi.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:19   #17
Te fore kako se ne mozhe kupit nish normalno, stalno slusham...

Vi NE GLEDATE nish normalno zato to ne mozhete ni kupit! Evo, neki dan sam u Levi's-u kupila iste identichne traperice kao i prije vishe od 6 godina! One trendovske nisam ni pogledala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:28   #18
Samo se trudim biti realna...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:30   #19
Quote:
Tinchi kaže:


1. Pa dućani u koje zalaziš sigurno ne idu mimo trendova. Jedino ako ideš u second hand.

2. Istina, kupuješ ono što ti stoji, to ni ja nisam porekla. Praćenje je teška riječ... Sad ti meni (ili bilo kome drugome) reci da pratim J.Lo (čiji stil mi se uopće ne sviđa) zato što sam imala one ogromne naočale(jer su mi dobro stajale). To bi možda bilo praćenje da sam ja kompletno isfuravala njen stil...

3. Jedan detalj nije praćenje i isfuravanje već nužnost. Jebiga, i ja bi sebi najradije kupila model traperica koji sam nosila prije 5 godina i koje su mi bile super - kroj, boja i sve. Ali to je fakin teško naći jer gdje god uđeš sve nešto prošarano, poderano, ma užas živi. ali ne odustajem, naći ću ja njih... Pa makar zakrpala stare.

4. Isto vrijedi za naočale, kape, šalove (makar koma su mi ove sad ženske - kaj je to - sve su skvarcane s onim rozim šalovima svezanim na traper i sportske jakne)...

No, ne poričem da se oduševim kad pronađem nešto unikatno, 'što nitko nema' ili iz maminog ormara izvučem neku torbicu ili košulju (baš sam nedavno obukla jednu), dapače. Ali to je opet sve u skladu s nekim općeprihvaćenim modnim diktatom...

5. Daj mi nađi nekog tko nosi hlače u mrkvu od strecha (što je danas totalno neprihvaćeno i OUT) i to dobro isfurava na odobravanje sviju.

6. I da - mislim da često dolazi do pogreške - svi propagiraju stilske novine na uštrb mode i trendova a a često se tu krije ne želja da se bude samo drukčiji već da se bude - PRVI, netko tko će nešto novo isfurati i sve povesti za sobom.

7. Malo je ljudi koji su po stilu sasvim drugačiji, odskaču i to ih zadovoljava samo po sebi.
1. nemam pojma, ne znam sta je u trendu pa ne mogu usporediti...

2. tesko da cu ja ikome reci da ima stil J.lo, ja ne znam koji stil ima doticna dama. koja je btw, meni slatka i sexy.

3. ni ja vise ne mogu naci BigStar model kakav sam prije nosila fala bogu, Gap zna raditi normalne traperice...

4. wow, to jos nisam vidjela.

5. dodji u Pariz, vidjet ces i neobicnije stvari od toga osim toga, tu nema odobravanja.... svima je svejedno sta nosis...

6. da, steta je samo kad ljudi ne uvide pogresku (da izgledaju neskladno i blesavo) nego su ponosni jer su trendy... mislim i nije steta. odjeca isto govori o ljudima

7. ne znam nikoga tko ima originalan stil... previse je ljudi na zemlji, ponavlja su neminovna
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:32   #20
Quote:
Tinchi kaže:

Malo je ljudi koji su po stilu sasvim drugačiji, odskaču i to ih zadovoljava samo po sebi.
Pa to je sad u posljednje vrijeme neka glavna fora odskakati pa makar i ruzhnim i neukusnim oblachenjem. Smatram da osoba sa stilom ne mora izmishljati toplu vodu sa svojom garderobom, vec uskladjeno nositi odjecu, obucu i detalje bez obzira da li su pomodni, klasichni, originalni ili konfekcijski. I svakako joj moraju dobro pristajati! A ne ta vasha Kelly...klaun
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.