Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2008., 23:22   #201
ajmee što su slatke. ja bi zelenu i tamnorozu hvala
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 08:52   #202
ajme, ova zadnja crvena je preeeeedivna
bubili mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 08:57   #203
i komentar na lanene komplete za vjenčanje. prošlo ljeto smo ja i muž išli na jedno i taj dan je već u 11 ujutro bilo 38 stupnjeva. on je obukao crni laneni komplet; hlače i košulju. komplet je bio malo skuplji i imao je udio pamuka tako da se nije uopće gužvao. i na noge je stavio kožne polucipele, samo je peta otvorena, i hlače su tako dobro padale da se uopće nije skužilo da je ustvari u takoreći šlapama. i da, u 10 navečer je on najbolje izgledao jer su se svi u odjelima toliko ispreznojili da su bili mokri i na fleke i zgužvani, a moj je izgledao ko bombon
bubili mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 14:00   #204
Cure help!

Kupih za svadbu u subotu crveno bijelu leprsavu haljinicu i sad nemam pojma kakve bi sandale na noge stavila. prosla sam danas cijeli grad i sve su zlatne ili srebrne ili neke normalne boje, ali sa zlantom ili srebrnom petom sto mi na ove boje haljine uopce nebi pasalo. I sad sam u dilemi jer nemam pojma sto da radim. imate neki savjet sto bi uopce islo na to, gdje ste to vidjele? meni se nekako cini da bi crne ili neke svijetlo bez najbolje isle, ali toga fakat nigdje nema. I da, sredstva su mi malo ogranicena sto je jos jedan od problema jer sve sta lici na nesto kosta oko 500kn.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 14:12   #205
crne na visoku petu
edit:imaš sliku?
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 14:22   #206
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
crne na visoku petu
edit:imaš sliku?
To sam i trazila danas, ali crnih nema ni za lijek. Odnosno ima, sa zlatnom ili srebrnom petom ili kostaju 590kn, a toliko fakat nemam. Ne mogu vjerivat da je grad preplavljen kojekavim sandalama, ali nekih normalnih relativno jednostavnih stikli bez kojekakvih sranja po sebi nema nigdje.

Edit: nemam sliku,a ne stignem se sada slikati.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 15:31   #207
a neznam, meni je nekako najjednostavnije naći crne obične
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 15:31   #208
a neznam, meni je nekako najjednostavnije naći crne obične
stavi nam u ned slike kako si izgledala.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 23:48   #209
što da obučem na vjenčanje(ne moje)?!

sve vidite iz naslova!!!što da obučem na vjenčnje koje je za točno 3 tjedna(ne moje)idem sljedeći tjedan u shopping a nemam pojma šta tražimuzmite u obzir da imam 15god.eto to je to.btw ovo mi je prva tema koju sam otvorila zato nemojte bit okrutne
__________________
be careful what you wish for cause you just might get it...you just might get it!!!
čokoladna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:00   #210
sorry nisam znala da tema već postoji...svejedno odgovorite!!!!
__________________
be careful what you wish for cause you just might get it...you just might get it!!!
čokoladna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 09:12   #211
imaš podforum vjenčanja, temu Slikice s vjenčanja pa pogledaj što su drugi uzvanici obukli
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 21:48   #212
evo da se obratim za savjet...sta obuc?!
radi se o vjencanju na otvorenom, muziku ce pustati dva dj-a...i dress code kaze casual! znaci nije tipicno vjencanje...a kako sam tu kao pratnja i zapravo ne poznajem nikog osim pratnje (koja je modno osvjestena ) pa... bilo bi super kad bi me malo posavjetovali ili dali kakvo rjesenje da se ne izblamiram ili pretjeram...hvala i da, musko sam
Cernunnos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:16   #213
lanene hlace neke svijetle boje,preporucam bež boje, i -meni je super fora- lanena kosulja dugih rukava zafrknutih na trofrtalj...i neke papuce il japanke dolje...
mislim da bi to bilo bas ok...
_maja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 17:12   #214
idem na svadbu u 9 mj i imam klasičnu crnu haljinu, predivno platno, na tanke bretelice, dužina do koljena gdje pada malo na koso..htjela bi ju osvježiti ili sa cipelama ili sa torbicom i nakitom u boji..crne salonke na visoku petu imam pa bi možda išla na opciju torbica i nakit..prijedlozi su dobrošli..
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 21:09   #215
Quote:
sinkat kaže: Pogledaj post
idem na svadbu u 9 mj i imam klasičnu crnu haljinu, predivno platno, na tanke bretelice, dužina do koljena gdje pada malo na koso..htjela bi ju osvježiti ili sa cipelama ili sa torbicom i nakitom u boji..crne salonke na visoku petu imam pa bi možda išla na opciju torbica i nakit..prijedlozi su dobrošli..
mozda srebrne sandale? Ma sve ide na crno, tako da ovisi sta imas od nakita i torbica kuci.
Imam i ja svadbu u 9 mjesecu, a sta cu obuc ovisi o vremenu.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 15:56   #216
ovisi koji look hoćeš postić... nešto klasičniji/elegantniji ili otkačeniji tipa carrie?
ja osobno predlažem sandale u nekoj intenzivnoj boji... neobične neke... imaš bezbroj kombinacija mogućih sa crnim...
ili crne salonke uz veliku, upečatljivu ogrlicu...
RxQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 06:36   #217
Odijelo po mjeri za vjenjčanje unajmio za 1490kn

Planirao sam potrošiti oko 4000kn za komplet ali tako i tako bi mi stajalo doma, bacanje love. DOBIJEŠ HLAČE, SAKO, PRSLUK, KOŠULJU I KRAVATU KOJE INaĆE KOŠTAJU 4500KN . Sve je svečano i nije nosivo za svaki dan pa mislim da nisam pogrešio. Kaže mi tip u dučanu da je do 1.3. pogodnost jer je gratis najma košulja i kravata. Malo sam se glupo osječao jer sam unajmio odijelo za malu lovu ali si mislim ak mogu žene vjenčanice mogu i ja odijelo. Kaj vi mislite o tome? Da li sam 2500kn u minusu jer nemam odijelo ili sam 2500kn u plusu?
boško buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 09:30   #218
Bosko, a ti se zenis ili kaj?? Jer ak se zenis, mislim da ti to i nije bio najpametniji potez...jer dobro odijelo ti uvijek dobro dodje...za tudje svadbe, krstitke, pa u krajnjem slucaju ga mozes isfurati i na neki poslovni event...

A sad, da bas usporedjujes iznajmljivanje odijela, sa iznajmljivanjem vjencanice i nije bas najpametnije...jer koja ce mlada moci isfurati vjencanicu nakon svadbe...a vi muski to odijelo uvijek mozete skombinirati
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 02:21   #219
a daj ubacite i nekakvu haljinu za niske cipele isto svečane prirode
hana08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 17:02   #220
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Bosko, a ti se zenis ili kaj?? Jer ak se zenis, mislim da ti to i nije bio najpametniji potez...jer dobro odijelo ti uvijek dobro dodje...za tudje svadbe, krstitke, pa u krajnjem slucaju ga mozes isfurati i na neki poslovni event...

A sad, da bas usporedjujes iznajmljivanje odijela, sa iznajmljivanjem vjencanice i nije bas najpametnije...jer koja ce mlada moci isfurati vjencanicu nakon svadbe...a vi muski to odijelo uvijek mozete skombinirati
Tako je i sa ovim odijelom , bež boje sjaj baš je ful svečano . Nemreš ga poslije obući nikako. Na tuđoj svadbi nebi znali ko je mladoženja od nas dvoje!!Mislim da nije vrijeme za bacanje para!!
boško buha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.