Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2004., 14:53   #1
Rimljanke, spartanke, isusovke

E jel ima gdje kupit onih natikača zvanih isusovke. ali ne one šminkičke nego neke onak stare, mislim da izgledaju stare a ne da budu stare. na hrelić mi se neide
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:34   #2
http://www.gayfootwear.hr
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:35   #3
Quote:
Gazda kaže:
http://www.gayfootwear.hr
cuclaj kitu gejpederu. Koliko ja znam Isus nije bio peder. Čak je i kurve volio
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:38   #4
Ne vjerujem da ces ih naci ovdje.
Mozda jedino da odes postolaru da ti ih napravi - custom made, ali to bas nije jeftinjak.

Silajn je imala nesto slicno kad smo bili vani nedavno, probaj nju pitati.
Ja sam nesto izmedju japanki i isusovki, ali muskih nisam vidjela.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 16:03   #5
Quote:
funkster kaže:
cuclaj kitu gejpederu. Koliko ja znam Isus nije bio peder. Čak je i kurve volio
u splitu kraj jupiterovog hrama kad izađeš iz pusti me da prođem, malo prije malog princa, ima dućan, a prodaju i na jednom banku u podrumima, naprave ti kakve oćeš, ima više modela, i najbolje APOSTOLKE ikad... ima tu u zg postolar u frankopanskoj preko puta replaya u haustoru koji ih radi ali te su mi neusporedivo ružnije od ovih splitskih.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 16:08   #6
Quote:
Gazda kaže:
http://www.gayfootwear.hr
kaj misliš da nisam i ovaj put klikla!
jebo me blesavu...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 20:26   #7
Kako to uopce izgleda
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 05:38   #8
Quote:
PrittPen kaže:
u splitu kraj jupiterovog hrama kad izađeš iz pusti me da prođem, malo prije malog princa, ima dućan, a prodaju i na jednom banku u podrumima, naprave ti kakve oćeš, ima više modela, i najbolje APOSTOLKE ikad... ima tu u zg postolar u frankopanskoj preko puta replaya u haustoru koji ih radi ali te su mi neusporedivo ružnije od ovih splitskih.
eh, sto volim kad Pritt sve zna o cipelama zato lijepo molim - postoji li ista slicno u ZD?
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 08:12   #9
Quote:
PrittPen kaže:
kad izađeš iz pusti me da prođem
huh?!

kaj je to??? ime dućana? "pusti me da prođem"?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 02:38   #10
Quote:
shree_kali kaže:
huh?!

kaj je to??? ime dućana? "pusti me da prođem"?
to je jedna megauska uličica koju svi zovu pusti me da prođem

za zadar nemam pojma
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 10:42   #11
Quote:
PrittPen kaže:
to je jedna megauska uličica koju svi zovu pusti me da prođem
haha - zakon
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 08:58   #12
Re: isusovke

Quote:
funkster kaže:
E jel ima gdje kupit onih natikača zvanih isusovke. ali ne one šminkičke nego neke onak stare, mislim da izgledaju stare a ne da budu stare. na hrelić mi se neide
svoje sam ja kupila davno u Pragu u Bati.

ali apostolke, prave.

ali ih nemam vise jer su se raspale, a u Splitu sam ih trazila takve bas originale, ma nema sanse....satrla se od hodanja po trgovinama, nema ih

stara Bata ih je imala, ali ne seljacke isusovke, vec aposltolke - kakve je bas Isus nosio sa zatvorenim prednjim dijelom kod prstiju i kopčanjem....i naravno, apostoli
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 16:19   #13
www.birkenstock.de

osim toga ima ih u ducanima koji prodaju odjecu od prirodnih materijala (neatraktivnu u pravilu, ali funkcionalnu ) i nakit od plementih metala.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 17:21   #14
Re: Re: isusovke

Quote:
nataniel kaže:
svoje sam ja kupila davno u Pragu u Bati.

ali apostolke, prave.

ali ih nemam vise jer su se raspale, a u Splitu sam ih trazila takve bas originale, ma nema sanse....satrla se od hodanja po trgovinama, nema ih

stara Bata ih je imala, ali ne seljacke isusovke, vec aposltolke - kakve je bas Isus nosio sa zatvorenim prednjim dijelom kod prstiju i kopčanjem....i naravno, apostoli
e sad moramo uvažit činjenicu da je nekima apostolka=rimljanka. a ovaj je napisa isusovka, pa sam to nadodala na kraj jednađžbe.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 00:09   #15
Ja imam rimljanke iz Frankopanske ulice (Zagreb). Meni su super. Nisu bile skupe, mislim 180 kuna, makar su sada sigurno poskupile.
Mislim da to uopce nije pretjerana cijena, s obzirom da ce im ovo sada biti peta sezona, a njima nije nista. Neunistive su...

Ali su zato prekrasne, moje omiljene, najdraze cipelice...
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 17:45   #16
imam i ja dugo te rimljanke iz frankopanske i meni su super,ali me stvarno zanima ima li gdje uzet bas isusovki,onako pravih, u zagrebu,ne u splitu...mada nije ni do splita tesko otic,ako su prave,naravno
maleshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 18:30   #17
Quote:
LAMA kaže:
Ja imam rimljanke iz Frankopanske ulice (Zagreb). Meni su super. Nisu bile skupe, mislim 180 kuna, makar su sada sigurno poskupile.
E to sam htjela spomenuti. Moja frendica ih je radila kod postolara u Frankopanskoj
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 22:56   #18
Ok, ok... "rimljanke" su one sandale koje ima onaj tip na Vip-ovoj reklami (gdje glumi Cezara ili koga već), jel tak? A ove druge dvije??
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 15:18   #19
Imam ih i ja...
moj dragi ih obozava... veli da su prsti onda nekako nasladji..., a ja sam ih prosetala od Amsterdama, Berlina do Norveske i ovo im je cetvrto ljeto samnom... nikad bolja investicija... i ne zauzimaju puno mjesta... po potrebi na njih nesto ''privezem''...

planiram kupit jos jedne, a ove nekak ''spremit'' .. bas sam ih zavolila...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 00:21   #20
rimljanke su ove sa trakicama, šta idu uz gležanj. šta ih nose legionari.
apostolke su one kožne sandale koje su kao... mmm.. ne znam opisat. evo na, ovo bi otprilike bila neka modernizirana verzija apostolki - link ... a isusovke su meni isto šta i rimljanke, a nekima isto šta i apostolke
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.