Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2003., 23:05   #21
svoj svome.
tip me skoro pregazio s onom svojom korvetom bijelom dok sam išel u školu... i onda nek me netko pita zakaj ne volim bijelo dugme. imam traume.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 16:39   #22
Quote:
missy kaže:
Prolaznica...hvala na informaciji za mokasinke, predobra si
Jucer sam u Planet Obuci kupila cipice za 190 kn. izgledaju ko niske Kikersice, koza. Preslatke su. Danas ih nosim da siroke hlace i strukiranu sulju. Sve 5.
Jednostavno i slatko.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:28   #23
Exclamation Panika!

Alzo daklem...

kao nepopravljiva lezerka do sada sam se oblacila u:

dolcevite (majice, sportske kosulje) + traperice (eventualno crne hlace) + udobne cipele

na plesnjak i izlazak cipele s malom petom plus ovo gore

svecano mala crna haljina i cipele s vecom petom (koje su sad out of trend)

medjutim od nedavno sam 'poslovna zena' (psmtr i tome) i sad trebam promjenu stila... ali udobnu!... jer nemrem na sastanak u trapericama a s druge strane cesto nakon sastanka koji je u 8 ujutro moram raditi i do 2 ujutro pa u cipelama s petom izludimo i ja i moje noge i kolege

ne dolaze u obzir kostimichi kao ni visoke pete i nemam 20 000 kn na raspolaganju stoga zaboravite na diesel, benneton i slicne pomodne stvarcice kao i na uske kratke majicice (khm... ipak imam godina i par kila viska)...


a kak sam tutlek i ne pratim modu trebam pomoch

thx


PS lepa tigrica i ostali pripadnici njeznijeg spola - tutanj!
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:30   #24
imas na tresnjevackom placu za kupit "poslovna zena set" kod rashidija za 120kn
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:32   #25
Kiki brishi ovu konjinu :D

to ti iz iskustva?




konj je pickica
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:35   #26
Ak si poslovna zena onda jebemu radi na karijeri....i na povisici.Sto krace to bolje!!!
__________________
Lose Yourself
Slims Baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:38   #27
Slims... jezit ga!

Kaj da oblecem minjak da samu sebe promaknem iz direktorice u direktoricu?

jebes direktorice... jel mogu ja bit obicni sljaker da u tenisicama dolazim u firmu i prek tjedna, a ne samo nedjeljom?

__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:42   #28
Re: Slims... jezit ga!

Quote:
Originally posted by atlantis
Kaj da oblecem minjak da samu sebe promaknem iz direktorice u direktoricu?

jebes direktorice... jel mogu ja bit obicni sljaker da u tenisicama dolazim u firmu i prek tjedna, a ne samo nedjeljom?

Odi k meni, ja neznam kud bi sa stvarima opremim te za sljedece dvije tri sezone i jos imam kaj obuci...fuck.Trenutno u ormaru kojih 55 hlaca...joj kud moja lova ide!
__________________
Lose Yourself
Slims Baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 16:44   #29
jasta da je iz iskustva, kod rashidija kupujem petarde vec 10 godina, ima prave piratice, one koje u ruci eksplodiraju a ne ove pickaste kakve danasnja djeca koriste

ima i kurtone od ovcje koze, majkol dzekson jakne, zakovice za zakovat svugdje, sisac za sisanje, kamiondjiske kape i rccbck tenisice...
nije to sve....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:10   #30
Evo, Atlantis, ja bum te ozbiljno shvatila i odgovorila.

Kao prvo, mislim da trebas napravit neke kompromise oko kompletica i sl. (ako si vec visoko pozicionirana, tjesi se s lovom koju dobivas ). Stikle ne moras nosit, jer ima ugodnih cipela s niskom petom koje izgledaju fino, elegantno i poslovno.

Mislim da trebas investirat u najmanje jedno ili dva odijela. Jedno neka bude sivo, a drugo crno. To su neutralne boje i mozes medjusobno kombinirati crne hlace+sivi sakac i obratno (kad kazem odijelo, ja mislim na hlace+sakac, jer ni ja ne volim suknje ). Odijelo u Image Haddadu (Ilica kod Name ili H2 ducan u Ilici kod Gunduliceve) kosta cca soma kuna. Odlicni krojevi, fini materijali.

Uz to, kupi si dvije-tri majice i/ili kosulje u raznim bojama ~ npr. plavu, crvenu, bijelu, crnu, zelenu... Kakve god ti se svidjaju. Imas ih u Ninu (Importanne Galerija, Iblerov trg) za stotinjak kuna, 100% pamuk.

Uz to, kupi dvije-tri visebojne svilene marame cija je osnovna boja boja kosulje. Takodjer u Ninu su ti svilene marame 50 kn.

Jos ti trebaju cipele. Moje osobno otkrice je trgovina Ivancica u Ilici kraj Britanca. Uzasno neugledna prodavaonica, domaca industrija, koja proizvodi za njemacku tvornicu, tako da na cipelama pise stranjska firma i 'made in Germany' , a cipe su u biti proizvedene kod nas. Najljepse od svega je da imaju stvarno finih mokasina, koza izvana, koza iznutra, kozni dzon i sve to za 400-500 kn. Toliko u trgovinama u centru kosta trecerazredna uvozna roba iz Italije sa sintetickom podstavom i gumenim dzonom.

Inace, ove sezone su mokasine 'in' i mozes ih kupiti po cijelom gradu vec od 200 kn (vjerojatno nisu kozne, ili barem nisu podstavljene kozom ~ sto znaci da se noga znoji, a mozes pocet emitirat i neugodan miris ). Ja bih, na tvom mjestu, kupila crne, jer ti pasu na cijelu garderobu.

-----

Kad sve to imas, od iducih placa mozes 'prosirivat' garderobu. Npr. kupis bordo, bez ili tamnozelene hlace i kombiniras ih sa sakacem iz sivog ili crnog odijela i bijelom ili crnom suljom. Isto tako, dobro je kupiti dva para slicnih cipela (kad jednom skuzis koji ti model odgovara), samo u razlicitim bojama, da ne nosis iste cipele svaki dan. Da se i noga i cipela odmore.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:14   #31
Jos da ti napravim bilancu:

- dva odijela po soma kuna svako
- tri sulje po sto kuna
- tri svilene marame po pedeset kuna
- cipele za 500 kuna

2950 kn za sve skupa!

Nisam li ekonomicna? Morat cu muzu poslat ovaj topic da mi sagradi spomenik.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:24   #32
Ti vraga.. koji studiozan pristup..Da ja imam Princezu u ormaru, mogla bi već kuću kupit od promašenih investicija svojih impulsivnih šopinga.
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:31   #33
Quote:
Princeza kaže:
Jos da ti napravim bilancu:

- dva odijela po soma kuna svako
- tri sulje po sto kuna
-
gdje??????
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:33   #34
Quote:
Stella kaže:
Ti vraga.. koji studiozan pristup..Da ja imam Princezu u ormaru, mogla bi već kuću kupit od promašenih investicija svojih impulsivnih šopinga.
Aha, mos mislit. Ja sve fino i uredno izracunam drugima, a moj ormar je groblje promasenih investicija i impulzivnih shoppinga.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 16:33   #35
Quote:
Billi kaže:
gdje??????
Pa sve ti pise u postu iznad (naravno, ako nisi u Zagrebu, nece ti biti bas previse koristan ~ sorry).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 17:52   #36
eeeeeee

to sam trazila!!!!


princezo

uz tebe i tetu terre bu jednog dana od mene i neko hibridno zemsko postalo

thx

sad si printam vashe postove
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 18:43   #37
Re: Slims... jezit ga!

Kaj da oblecem minjak da samu sebe promaknem iz direktorice u direktoricu?




Quote:
atlantis kaže:

jebes direktorice... jel mogu ja bit obicni sljaker da u tenisicama dolazim u firmu i prek tjedna, a ne samo nedjeljom?

Ma zakaj nebi mogla? Možeš ti i gola i bosa...onda buš sigurno promaknuta u ultra direktoricu
A možeš i glumit šljakera, btw nemoj se zaboravit ne oprat onda
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 18:55   #38
Princeza!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 21:07   #39
Princess, jel se da tebe iznajmit na jedno 2 sata?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 21:32   #40
Princezo, a da ti te svoje dobr ideje nekako unovčiš?
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.