Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2003., 09:17   #41
Dzizus, kol'ke pohvale!

Atlantis ~ nema na cemu.

Lahor ~ cemu iznajmljivanje kad je na forumu sve besplatno.

Tila ~ je*es mene neposlovnu, vis kak sam upravo uprskala priliku da zaradim na Lahor.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:33   #42
Ajde bar priznaj da si uživala dok si pisala!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:34   #43
... i, naravno, poslije dok smo te hvalile
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 12:53   #44
Tila

Guilty on both accounts.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 22:48   #45
Quote:
slafko kaže:
al znaš kaj je najgore kaj sam u životu vidio obučeno..?!
kožni prsluk na ništa, traperice speglane na crtu i uredno zgurane u kaubojke... :eekčina-da-mi-oči-ispadnu:
nagradno pitanje, na kome sam to vidio?

Kožni lajbek ni na kaj- odvratnoooooo. Meni bi se to gadilo obuć! Onak ona smrdljiva koža direktno na tvoje tjelešce


Naš kaj, i bolje da neznaš na kom si vidio. Manje more imaš.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 03:51   #46
Nego, reci ti nama, Atlantis, kaj je bilo?

Jesi dobila mjesto sefice? Jesi kupila obleku?

Iiiii?! Kaj je bilo?!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 10:21   #47
A jel' moš nama muškima dat kakav savjet? Koje nijanse žute kravate i to?
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 22:05   #48
Princezo...

ma ja jesam shefica... iliti direktorica, zato i jesam trazila help svezi glede obljeke

jesam bila sam u gradu i odlucila nish ne kupovat za 'veekend shevu stoljecha' jer mi ionak nije trebala bas odjeca

a u pravi shopping chu za jedno tjedan dva
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 13:39   #49
Obleka za posao

Molim Vas moderatorice ne prebacujte mi ovo na PiK jer mi treba isključivo savjet iz Ženskog kuta Mode

Muku mučim sa odijevanjem za posao. Ovdje vlada prokleti kodeks oblačenja. Znači, mogu zaboraviti na svoje levisice, glomazne cipele ala Dr.Martens, opuštene majice i majone.

Treba mi savjet, linkovi, sličice kako se odijenuti, obuti i gdje... za malo love? Gdje i što kupiti, kako uskladiti? Što mi možete preporučiti? Kakve boje?

Gledam ove curke i žene po kancelarijama - sve su super srihtane...ali vidi se da na oblaćenje troše bogatstvo, a ja si trenutno ne mogu priuštiti takav luksuz.
Znači pored crnih hlaća, koje bi još dolazile u obzir? Imam smeđi kaput-Montgomery styl - što kombinirati uz njega?
Od torba imam samo sportske i jednu kožnu koja je dotrajala. Kakvu torbu kupiti?
Cipele na petu ne dolaze u obzir jer bi se prosula negdje po putu Kakve cipele kupiti, a da su elegantne i sa ravnom petom.
Košulje-osim bijele i crne, kakve mi boje i dezene preporučate?

Totalno sam out Za ex posao sam mogla biti obućena kako me volja pa sam si uglavnom i kupovala odjeću i obuću koja je meni najkomotnija-neki sportski stil).

Molim Vas aj mi pomozite da se skockam, ne mogu više ovakva na posao, (a i šefica me upozorila na promjenu garderobe).



Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:19   #50
jao da ti kodovi..uzas.ja sam se izvukla iz toga.a nosila sam med.obleku.sad sam kako kad.u skoli kak ocu,u dermatoloskoj klinici obicno crno-recimo crne hlace i crne majce sa sjajnim pise botox ili nekaj tak...al bar mozes imati sexy kroj i full make up i to jer se trazi da si atraktivan.a na sminkanju sexipil
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:37   #51
moram priznati da je i meni to popriličan problem. mrzim to kvazi bablje ušminkano oblačenje za posao.
.
.
.
htjela sam napisati neki ozbiljni post, ali još uvijek me trbuh boli od smijeha. afrodita 69 mi je stvarno falila.
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:48   #52
pa tu nema nis smjesno-tak sam obucena.ok,skola nema kod ali ova dva mjesta je kod da privlacis...kozmeticka industrija mora privlaciti.da bi se kupovalo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:48   #53
Quote:
AFRODITA69 kaže:
jao da ti kodovi..uzas.ja sam se izvukla iz toga.a nosila sam med.obleku.sad sam kako kad.u skoli kak ocu,u dermatoloskoj klinici obicno crno-recimo crne hlace i crne majce sa sjajnim pise botox ili nekaj tak...al bar mozes imati sexy kroj i full make up i to jer se trazi da si atraktivan.a na sminkanju sexipil


Je... znam na što misliš jer moja stara mora furati kutu (radi u laboratoriju)... meni je u neku ruku to ok-jer se ne vidi tko koliko ima i tko koliko može.

Je, Afro... al ne mogu biti niti stalno u crnom, preporučljivo je barem svaka-dva dana doći u drugoj odjeći ili makar izmjeniti koji detalj.

Aj.. pukni neki link, samo da nije napadno
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:51   #54
nije lako zaista. zato što se zna koliko "uredska" obleka košta. hlače na crtu, šosići i sakoići su u pravilu jezivo skupi. jedino što 2 sakoa, 2 para hlača i 1 šos možeš kombinirati min 2 godine samo mijenjaš kombinacije i majice i bluzice ispod. e sad. mislim da bi trebala uložiti u 1 kvalitetan skuplji sako i jedne iste takve hlače (ili šos-ovisi što više voliš). jednu sasvim klasičnu torbu, bez puno detalja, najbolje crnu. orijentiraj se na boje odjeće u onoj standardnoj sivoj, bež itd. jer to možeš stalno kombinirati s čim god želiš. uvijek možeš razbiti monotoniju boja i odjeće sa šalom/maramom super žive boje, zanimljivog dezena. ili pak sa šarenim nakitom. to mi super izgleda. recimo sivo odijelo i npr. naušnice u ljubičastoj ili boji fuksije ali naravno, ne smije biti totalni kič, bitno da je boja živa i da diže cijelu kombinaciju.

cipela ima krasnih onog "golferskog" tipa što se meni užasno sviđa na "ozbiljniju" odjeću. puno više nego visoka peta na upeglane hlače ili šos. to me podsjeća na jeftine sekretarice ovako ti je lako za hodati a može izgledati krasno.

ja sam općenito za casual eleganciju i mislim da to može super funkcionirati na mjestu gdje je dress code obavezan. dakle, 1X1 dobar komad odjeće i mirna si neko vrijeme i onda samo "ulažeš" u detalje poput nakita i sl. za što ti i ne treba puno novaca. sada bar imaš i lijepih hulahopki s kojima isto možeš razbiti monotoniju nekakvog sakoa i suknje.

ja na sreću na ovom poslu nemam s tim problema ali sam određeni dress code usvojila do sada pa i sad kad mogu u principu ne dolazim na posao nenašminkana, u trapericama ili tenisicama. ali ne ni u sakou. nešto između, to mi je najdraži dress code

p.s. danas sam bila u image haddadu. imaju fantastične stvari, sve je u bukleu a cijene su znatno niže nego na seljačkim konfekcijskim odjelima robnih kuća. pogledaj si malo.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:54   #55
Quote:
Alopex kaže:
moram priznati da je i meni to popriličan problem. mrzim to kvazi bablje ušminkano oblačenje za posao.

Ej... grozno je to ... ja godinama nisam izlazila iz rifli i sportskih pamučnih majica, a sada

Cijeli dan sam u depri... ne znam, meni je ovo problem, zbilja... zkroz sam se izgubila, čak sam si kupila i Cosmo, pa sam tamo malo luknula, ali to sve brate skupo ... pa di si ja mogu priuštiti suknju u vrijednosti od 700 kuna ... ebate, pa za koga su te novine osmišljene? za Todorićevu Ivu ili??
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 22:00   #56
Quote:
Paw kaže:
Je... znam na što misliš jer moja stara mora furati kutu (radi u laboratoriju)... meni je u neku ruku to ok-jer se ne vidi tko koliko ima i tko koliko može.

Je, Afro... al ne mogu biti niti stalno u crnom, preporučljivo je barem svaka-dva dana doći u drugoj odjeći ili makar izmjeniti koji detalj.

Aj.. pukni neki link, samo da nije napadno
ma ja sam ti rade u crnome pa mjenjam nakit i frizure nego u skrabu...a u crnom sam i tak 2-3 dana tjedno.po par sati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 22:08   #57
Quote:
LadyInRed kaže:
p.s. danas sam bila u image haddadu. imaju fantastične stvari, sve je u bukleu a cijene su znatno niže nego na seljačkim konfekcijskim odjelima robnih kuća. pogledaj si malo.


Je...zbilja imaju super stvarčice, bila sam jučer sa starom u Rijeci i prvi put ušla u taj dućan, nisam si opet ništa kupila... jer se nisam mogla odlućiti što... bila je jedna super vunena majica bijela sa plavim okrugom oko one široke kragne i ta mi se zbilja svidjela, koštala je oko 400 kn, a bilo je i masu košulja... pa sam si rekla da ću pričekati, prospavati, lupiti temu ovdje i onda po preporukama šibam u napad na šoping

Kupila sam si samo čizme.

Ovo gore, primljeno na znanje Hvala ti na ideju za sako, vidiš ja se toga nikad ne bih sjetila, a to je sada tako in

Ockej, sutra idem po sako, bluzu i hlaće
Hlaće sam mislila uzeti od onog... kako se veli??..aaa, tvida, da tvida!! Jel to ok?? Vidjela sam da kod hadadda je sve puno tvida, ali uglavnom suknje...minići, no to mi je ipak prekratko.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 22:15   #58
Quote:
Paw kaže:
Je...zbilja imaju super stvarčice, bila sam jučer sa starom u Rijeci i prvi put ušla u taj dućan, nisam si opet ništa kupila... jer se nisam mogla odlućiti što... bila je jedna super vunena majica bijela sa plavim okrugom oko one široke kragne i ta mi se zbilja svidjela, koštala je oko 400 kn, a bilo je i masu košulja... pa sam si rekla da ću pričekati, prospavati, lupiti temu ovdje i onda po preporukama šibam u napad na šoping

Kupila sam si samo čizme.

Ovo gore, primljeno na znanje Hvala ti na ideju za sako, vidiš ja se toga nikad ne bih sjetila, a to je sada tako in

Ockej, sutra idem po sako, bluzu i hlaće
Hlaće sam mislila uzeti od onog... kako se veli??..aaa, tvida, da tvida!! Jel to ok?? Vidjela sam da kod hadadda je sve puno tvida, ali uglavnom suknje...minići, no to mi je ipak prekratko.
e i ja bila u riječkom Haddadu je sve je u tvidu i bukleu, boje su divne posebno onaj bordo samt i one nijanse crvenog tvida. e ima i narančastog, ma divno. i cijene sakoa, hlača i suknji su od 300-500 kn, a ipak je to jedna kvalitetna marka i nije konfencijski naštancana.
ja sam si vidjela jednu super bluzu za 250 kn i prekrasan šal sa gomilom "zimskih" boja, prevladava nekakva bordo. taj šal sam upikirala i njime ću osvježiti 7 sezonu tamno sivog kaputa i 3 sezonu bijelog skafander
recimo, jedne hlače na crtu u Haddadu i fora bluzica u onoj njihovoj kričavo rozoj i "prljavo" rozoj boji s ružom oko vrata. ako imaš crni sako ili nešto slično, to kombiniraš jedno vrijeme.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 22:15   #59
Ma kupi si kostim u Image Haddadu, nemoj trošiti puno novaca na bluze/košulje i majice, ispod kostima možeš obući i jeftiniju košulju ili običnu majicu pa će opet izgledati OK. Kupi si jedan/dva kostima koje možeš kombinirati i par jeftinih košulja/majica koje možeš nositi ispod.

Ovo ti ne pišem iz vlastitog iskustva, ja se na posao srećom mogu oblačiti kao klošarica pa se tako i oblačim, ali imam kolegicu koja baš fura taj poslovni stil i uvijek ima kostime iz IH koje kombinira i uvijek je 'poslovno' obučena - a to joj je bome i pomoglo u karijeri

Inače, suosjećam s tobom, i meni bi bilo teško trošiti novce na takvu odjeću.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 22:15   #60
pod jedan, cosmo sux. in-style ti ima najbolje ideje samo kosta.
1. stvar - otseci se do algoritma i prepisis (negdje oko 70te strane) jednu rijec koju moras ukucat na njihov web site da ti daju da browsas.
kad si izbrowsala instyle vidjet ces da ti je nuhno jedno dobro odijelo. odijelo ne mora biti skupo. ja sam svoje kupila prosli mjesec u new yorker-u (ljubaljana) za 70 eura (i hlace i sako) koje izgleda i kvalitetno i skupo.
zatim, nekoliko majcica/topica...primjerice satenskih (malo svecanijih), brusena svila itd. dobar i jeftin izvor su ti h&m te topshop i miss selfrisdge (kupujes ljetne topice koji su najcesce snizeni za 100kn pa nadalje)
kosulje - tri frtalj rukava onako jako slatka u h&m kosta 15 eura. sigurna sam da ih ima i kod nas u amadeusu i u image haddadu
jedan prslucic vunasti s nekom sliciom (imas jos preostalih od prosle sezone u topshopu) + rombasti h&m za 13 eura
kaput se cini ok pa se pobrni da ti odijelo ne bude klas. crno nego smeđe ili primjerice maslinasto zeleno
zatim cipele - razumijem dqa ne volis pete al ima jedna zackoljica - cipele bez pete na odjelo izgledaju...khm...pa meni malo cudno.
mislim da je bolja investicija kupiti cizme (bez pete) ali malo u spic. imas u guliveru proslogodisnjih modela vr,o kvalitetnih a i nisu preskupi (do 500kn, a daju i na rate).
eto, a sto se torbe tice mango ima najjeftiniji i po meni najbolji izbor uz vec spomenuti h&m. ima jedna super tamno zelena torbica srednje velicine, kvazi doktorski oblik i kvazi aligatorska koza. preslatka je i kosta oko 250kn.
eto, nadams e da pomogoh
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.