Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 12:58   #41
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
ja se samo nadam mulleru
e, to je sigurno, vidjela sam već reklamu unutra, na katu

a WG
__________________
mama po zanimanju
lucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 17:34   #42
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
@mandragora13

Hvala ti na svježim informacijama Bio na razgovoru kod budućeg šefa i rekao je da samo zna da ništa ne zna Otvorenje bi trebalo biti 24.9. ALI... ni on ne vjeruje u taj datum.

btw. što se tiče WG, vidio sam na netu fotke iz zraka i taj centar izgleda prebolesno
Nema šanse da čovjek u jednom danu obiđe sve trgovine, nego samo ciljane.
Nema na čemu, ti isto otvaraš nešto?

Blaženi oni koji vjeruju... Ja se za sad igram da se za 3 tjedna otvara, tak mi je adrenalinskije

WG će biti Gospodin Shopping... Već me hvata ludilo, kad otvore WG savjetujem obitelji, prijateljima i znancima da me ignoriraju par dana i skinu mi se s mobitela, s grbače i s inih dijelova tijela.... jako sam temeljna u nekim stvarima, haranje dućana je jedna od njih, a Gospodina Shoppinga će trebati Poharati. Mokry, još si suh prema onome kak ćeš se smočit kad ga vidiš
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 17:43   #43
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Do kraja tjedna bi se trebale znati neke informacije oko datuma otvorenja. Vidjet ćemo što će na kraju biti istina, jer i na West Gateu imaju još jako puno posla, a za sad ne odustaju od 22.10.

U WG rade i po noći, za Garden ne znam
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 17:47   #44
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Aha, bit će vam i neke marke koje znam iz Španjolske, a kod nas ih još nigdje nema, tipa Bershka i Stradivarius.
Khm khm Bershka je već odavno u HR, ali Stradivarius
(A starija sam od 17 )
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 17:49   #45
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Mokry, još si suh prema onome kak ćeš se smočit kad ga vidiš


Uzalud meni i 100 shopping centara i na 500000 kvadrata kad su u svakom isti dućani...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 19:13   #46
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post


Uzalud meni i 100 shopping centara i na 500000 kvadrata kad su u svakom isti dućani...
Pogođeno u sridu!
Ja gledala jučer popis dučana u WG i ništ me nije impresioniralo osim ajde Hallmark al mi se čini dost mali...I ajde Lush napokon u nekom shoping centru, mada mi je to malo čudno za njih...
Neki su spominjali da su vidli na popisu tj nacrtu i H&M al ja ga bogme nisam uspjela vidjet...
Mandragora, ajde samo reci dal će muller bit njemački?
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 19:14   #47
E da i nema L'Occitanea koji mi je super a nadam se da Sephora neće bit jadna ko u AM...
Sori na offtopicu ali ajde tema se razvila...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 19:35   #48
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
E da i nema L'Occitanea koji mi je super a nadam se da Sephora neće bit jadna ko u AM...
Sori na offtopicu ali ajde tema se razvila...

hoće li Sephora biti u Gardenu ili u WG-u?
ili u oba?
jel ima negdje popis svih trgovina koje će biti u Gardenu?
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 21:06   #49
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, ti isto otvaraš nešto
Ma kakvi, obični šljaker iliti trgovac za jednog poznatog trgovačkog zastupnika

Blizu stanujem, pa će mi trebati malo vremena putovanja do posla.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 13:58   #50
Ajde,hvala Bogu i našoj strani Zg-a neki 'bolji' shopping centar..Momentum ,Mandi ...Bar neću morat trošit sat i pol da bi došla do meni glupog Avenue Malla,ili da mi tata troši gorivo xD do City Centra,....
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 12:23   #51
bio je moj direktor u gardenu i kaže da je zadovoljan i da će sve na vrijeme... al ja još uvijek ne vjerujem dok ne vidim... kaj ja mogu- nevjerni Toma sam

i neznam jel ima kakve veze mi ćemo biti na 1. katu, jel tam ide brže , al nemože se dio otvoriti a dio ne... kažem ne vjerujem dok ne vidim
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 08:54   #52
Quote:
mandragora13 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, ti isto otvaraš nešto?

Blaženi oni koji vjeruju... Ja se za sad igram da se za 3 tjedna otvara, tak mi je adrenalinskije

WG će biti Gospodin Shopping... Već me hvata ludilo, kad otvore WG savjetujem obitelji, prijateljima i znancima da me ignoriraju par dana i skinu mi se s mobitela, s grbače i s inih dijelova tijela.... jako sam temeljna u nekim stvarima, haranje dućana je jedna od njih, a Gospodina Shoppinga će trebati Poharati. Mokry, još si suh prema onome kak ćeš se smočit kad ga vidiš
Meni se čini da mandragora radi promociju za WG na topicu za Garden mall i pokušava preusmjeriti kupce prema tamo Razmislite...Možda imaš dućan samo u WG i strah te da nećeš imati prometa, jer je centar Bogu iza nogu...ili...možda radiš u upravi WG?
pumbui is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 09:29   #53
I meni malo tak izgleda....Jer malo pretjeruje...
Na nacrtu mi ne izgleda ništ posebno.Osim ako baš nisi nikad posjetio ni jedan drugi šoping centar...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 14:41   #54
Sad sam bas prošla kraj GM radnika ko u priči radi se na sve strane izgleda da će i stic do 24.09 otvorit!!!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 20:06   #55
meni javljeno da se ne dolazi na punjenje dućana u ponedjeljak nego tek u petak... jel će se kasnije otvoriti... neznam...
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 00:51   #56
Pa dobro koji će na kraju bit dućani?nemaju svoju stranicu...I dal će se moć do centra s tramvajem?Gdi će točno bit?
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 02:14   #57
sve ti je dogovoreno, imaš samo 1 str za pročitat, pa čitaj

muller će valjda bit njemački jeeeeej

jedva čekam da se vratim u ZG 28. valjda će me dočekat otvoren
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 02:43   #58
Proradila im je stranica, ali još nije u funkciji http://www.gardenmall.hr/

Sa tramvajem ćeš moći doći do okretišta u Dubravi, a onda se mora na bus (oko par stanica od okretišta) i to na linije 206 (za Miroševec) i 210 (Stud. grad-Klin). Vožnja kratko traje, a busevi voze svakih 15 min. Obje linije imaju skoro isto vrijeme polaska.

Vidio sam da su postavili reklamne panoe, ali na njima ne piše datum otvaranja, nego samo USKORO, tako da se neće najvjerojatnije otvoriti 24. 9. kako su najavljivali.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 11:56   #59
Quote:
tiffany_ kaže: Pogledaj post
... Promod, ...

piše da će se zvati Garden mall
Promod? JUpiiiiiiiiiiiiiii

Stradivarius? Bio je dobar prije puno godina, imali su jako lijepe kolekcije. Ovo sada, pa recimo teenage robica, krpice, jeftino skroz (barem u Španjolskoj), uvijek u trendu ali za mene malo too much... Imala sam od njih prije 10 godina hlače i majicu i bolero te nešto nakita, roba se dobro držala u pranju osim šta se dosta stisla, sad ne znam za ove današnje materijale kakvi su im Inače i cipele imaju, a onako, ko neka mini Zara samo šta nema za "ozbiljnije". Mislim uvijek se tu može nešto naći za iskombinirati...
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 12:04   #60
Ja imam neke prugaste Bubimiraste hlače iz Stradivariusa, kupljene još dok sam prije dva stoljeća na maturalcu bila I još se drže
Doduše nosi ih moja sestra jer meni su puno premale al ajd
(ovo zvuči ko priča Broja Jedan )
__________________
About as subtle as an earthquake, I know
My mistakes were made for you
Palladone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.