Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2010., 15:56   #1
Wink Ann Christine

Pozdrav curke!

Prije par mjeseci otkrila sam ovaj duckas, i mogu rec da imam same pohvale! Dosta obleke je prilagodjeno i za visoke curke, duzinom nogavica i rukava na raznim majicama, i super sam zadovoljna kvalitetom i cijenama..

Malo su me razocarale prodavacice u City centru, al to je vec druga prica!

Pisite sta se vama svidja, i nek rasprava pocne
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 10:06   #2
imaju li gdje još u zg-u svoj dućan odim u city centru?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 10:19   #3
u wg ....ja sam mala i sitna pa mi neki njihovi xs preveliki ovisno o modelu al tako mi je i u new yorkeru...nađem si 10 stvari nakraju mi 1-2 stoje kako spada
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 14:40   #4
ann christine je u njemackoj u new yorkeru, kao u nas amisu. ne kuzim zasto je u nas drugacije. volim stvari iz ann christine, bilo bi super kad bi u nas bilo stvari u svakom new yorkeru.
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 15:21   #5
ann christine je i prije bio u new yorkeru, ali su ga odvojili, zašto ne znam... ima slatkih stvarčica, pogotovo lijepih haljina, cijene onak, samo kad su sniženja, pogotovo kad je bilo u wg-u kao vikend noćni shopping, dali su neke gluposti snižene, ali inače plazim kad vidim tamo haljine
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 15:34   #6
Dobre su cijene, ima dosta sintetike, ali se nađe i finih komada. Kvaliteta je tu negdje s New Yorkerom. Kupila sam si slatku retro haljinicu, ali moram čekati proljeće da ju počnem nositi...
DanceInTheDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 15:44   #7
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
u wg ....ja sam mala i sitna pa mi neki njihovi xs preveliki ovisno o modelu al tako mi je i u new yorkeru...nađem si 10 stvari nakraju mi 1-2 stoje kako spada
Također kupim XS (npr. one majice bez rukava), ali to svejedno visi na meni ko na vješalici...strašno.
Ali nakupovala sam se tamo preko ljeta, super su im sniženja.
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:21   #8
Meni je ducan predobarr, kupila sam haljinu, 2 majice/tunike, narukvicu, torbu, i jedino mi je zao sto nisam kupila cipele (nes kao brusena koza), htjela sam crne ali nije bio broj, vec sive, ali sam se sad pokajala sto ne kupih sive
chocolatta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:23   #9
da s veličinom je malo zeznuto, ja sam kupila neku majicu preko ljeta, uzela veličinu s, xs mi nekako bio prekratak i nakon pranja se sva raširila tako da ispod nje moram još jednu majicu nosit.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 23:31   #10
Pa New Yorker i Ann Christine su vlasništvo jedne firme
Valjda su ih razdvojili da zarade više para
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 15:33   #11
trenutno sam u ljubljani, pa sam svratila do new yorkera.
ulazeci u ducan sam bas prigovarala sestricni sta nemaju ann christine, kad kopam ja tamo, i vidim makrkicu ann christine na nekima od majica XD aj dobro
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 21:48   #12
super mi je AC, ali me strah da bi mogla pasti kvaliteta i izbor s vremenom. tako je sa svim dućanima koji dođu. prvo im je sve super, a kasnije sve lošiji i dižu cijene. barem ja tako mislim o npr zari, new yorkeru, tally weijl...
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 17:54   #13
bila sam nedavno u zadru u AC i stvarno sam se iznenadila kad sam vidila kako mi stoji njihova odjeća. jaknu inače tražim stoljećima radi dužine rukava kad tamo probam prvu i oni ispada da su mi čak rukavi malo duži. stvarno preporučam dućan visokim curama
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:40   #14
odlican ducan..vec sam toliko toga kupila i puno nosim njihovu odjecu da bi mi mogli platiti sto ih reklamiram!
ja sam hodajuca ann christine
angie111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:34   #15
cure, jel bila koja nedavno (jučer, prekjučer, danas) u ann christine u cc1? zanima me je li dobar izbor ogrlica
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 13:13   #16
Obožavam taj dućan, uvijek izađem s najmanje jednom vrećicom.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 18:34   #17
Obožavam taj dućan
Jesu kod njih počela sniženja?
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 19:03   #18
Topla preporuka za njihove grudnjake Ja sam između D i E košarice pa muku mučim s tim, akod njih tu i tamo nađem neki D grudnjak u koji stanem
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 09:56   #19
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Topla preporuka za njihove grudnjake Ja sam između D i E košarice pa muku mučim s tim, akod njih tu i tamo nađem neki D grudnjak u koji stanem
Jeeeeeeeeeeeeeeee idem odmah danas
__________________
Just Cake The Cupcake
Tihana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 20:22   #20
Quote:
Tihana20 kaže: Pogledaj post
Jeeeeeeeeeeeeeeee idem odmah danas
Nadam se da ćeš nać koji
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.