Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2006., 17:33   #61
Quote:
Bigi kaže:
Imala sam onaj klasični gdje imaš onu kutiju i onda crijevo pa onaj držač i tak pogrbljeno saugaš...brrrrrrr
Sad imam taj Vorwerkov (nije ovaj koji si ti navela) i to je ko da brišeš pod a ne saugaš. Vuče ko lud. Tražila sam sliku al ju nisam mogla nać. Vjerojatno se radi o starijem modelu. Sličan je sljedećem samo kaj je ovo neka modernija izvedba
moram priznat da bas dlake od pesa i ne cisti tak odlicno,
dobar je samo za ravne plohe, s njim auto posaugati je uzas jedan,
znam da poslije sauganja da zemem vlazni mop i predjem s njim po tepihu izvuce se jos gomila dlaka,a sto se tice jednostavnosti i olaksane upotrebe u sauganju je ok
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 20:06   #62
Quote:
chani kaže:
moram priznat da bas dlake od pesa i ne cisti tak odlicno,
dobar je samo za ravne plohe, s njim auto posaugati je uzas jedan,
znam da poslije sauganja da zemem vlazni mop i predjem s njim po tepihu izvuce se jos gomila dlaka,a sto se tice jednostavnosti i olaksane upotrebe u sauganju je ok
Naravno da nije praktičan u ovom obliku ga uzet i saugat po auto. Zato imaš i one sve dodatke Ja s tim nit ne saugam auto - odem i one praone gdje sam pereš i čistiš. jednostavnije..
Što se tiče dlaka - meni sve al apsolutno sve pobere...Je da je malo zeznuto ak imaš različite podloge po kući pa moraš koristit različite dodatke za efikasno čišćenje al ja hvala bogu po cijeloj kući imam ogromne tepihe osim u kupaoni gdje ih nema pa nije problem. Inače gotovo i ne upotrebljavam ostale nastavke, samo ovaj klasični.

Jedini minus po meni je cijena. Mislim da mi je stara rekla da ga je platila nekoliko tisuća kn. Jel moguće da je tak skup? (bio tada)
Bigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 07:38   #63
meni s tepiha ne pobere sve dlake od pesa, a kosta finu svotu novaca
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 16:25   #64
Pa jel ima one rotirajuče četke dole?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 16:37   #65
nemam pojma sta ima, ali izgleda slicno ko onaj na slici samo malo ljepsi
(star je kojih 5 godina)
ali iza njega mozes opet finu hrpicu izvuci s vlaznim mopom,
jedino da bacam onu njegovu pjenu za ciscenje,
mozda bi povukel onda jer to kakti spada pod kemijsko...
ali vrecica tog cuda je brijem 5€ ili vise, ne sjecam se vise...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 21:44   #66
Da ima rotirajuće četke (dvije).
Ne znam kak to da tebi ne povlači sve. Ja kog god sam pitala rekli su da im sve pobira a i sama vidim. Možda kad je vrečica puna il kaj. Kaj ja znam. Možda su ti dlake neke ljepljive
Čekaj kaj ti s mokrom krpom još po tepihu ideš? Ne kužim. Ja ti pričam ovo za tepih
Bigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 08:51   #67
da, poslije sauganja probaj proci s vlaznim (ne mokrim) mopom,
ono sranje kaj ima za kupit u getrou za 15 kn
tj. ukoliko imas doma pse pa mozes vidjeti kako izvlaci jos dlake iz tepiha

i ja isto pricam za tepih, kaj ti nije jasno?
i nije mi vrecica puna,
sva sreca ducan vorwerkov mi je jako blizu pa mi nije problem kupit vrecicu...
te btw sauga se s njim skoro svaki dan
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 17:52   #68
sve super ali te četkice nisu baš najbolje za tepih.
frendu je taj vorwerk usisavač s četkicama počupao perzijaner od 4k eura.
naravno ne odjednom nego u godini dvije.
__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 19:31   #69
Kad je prejak, a ti tepihi nisu valjda tak čvrsto napravljeni ko ovi ostali. Znam i meni se na jednom malom kraj počeo čupkat...(al to je nakon dosta godina)
Bigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 19:50   #70
Ja imam od zeptera tutto jebbo, usisavač i paročistač. Lijep je i jednostavan, pokupi sve dlake od psa i pročišćava zrak pa ne smrdi prašina kao kod običnih usisavača. Malo je skup, ali vrijedi svake kune.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 21:46   #71
Kad bum veliki ja cu si kupit ovo;
http://www.rainbowsystem.com/eng/product.cfm

http://www.rainbow.hr/

Cijena...prava sitnica...18000kn
TiM_Company is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 21:48   #72
Quote:
TiM_Company kaže:
Kad bum veliki ja cu si kupit ovo;
http://www.rainbowsystem.com/eng/product.cfm

Cijena...prava sitnica...18000kn
taj iman ja, samo neku stariju varijantu ocito jer moj nije ovako taman nego su neke svjetlije boje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 22:08   #73
evo ovo je najbolje sto sam ikada imala. ima trajnu filter-vrecicu koja se prazni kad je puna, recimo svakih 14 dana. Onda se ispere i gotovo i cisto.


oni na vodu se svaki put trebaju cistiti, pa bilo bi dobro i dezinfecirati jer se mogu uzgojiti glivice i bakterije u njemu. osim toga su preskupi i cesto su u kvaru. znam jer jedna koju poznam iste prodaje

sto se tice smrada, kad se mjenja vrecica moze se staviti mirisne lavande ili par kapljica parfuma, (a ima i mirisnih stapica za to)unutra i onda mirisi

sto se tice usisavaca sa cetkicama za perzijanere i druge tepihe (osim tepisona) je zlocin ! ili je prodavac glup i zeli samo prodati ili kupac nije rekao sto sa tim usisavacem mora cistiti


cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 22:49   #74
Vodeni usisavači

ljudi, jel netko koristio usisavače na vodu i kakva su iskustva?
zanima me i onaj thomas usisavač koji reklamiraju na tv-u,jel kaj valja, nemam živaca sa ovim smrdljivim vrećicama, a gledala sam danas u merkurovom dućanu da koštaju i do 4ooo kn
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:14   #75
Ja sam ga kupila ovaj vikend u Ipercoop-u za 700 kn. Naravno da sam odmah posaugala cijeli stan i super je. Ima 6 raličitih četki i jedan raspršivač (kojem još nisam našla funkciju, možda za pošpricati sobne biljke). E da, osim vodenog ima i hepa filter.
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:16   #76
ja imam taj thomas. meni je odličan. sve usiše kao obični a ne diže prašinu naokolo. voda mi je uvijek tako crna kao da nisam tri godine usisavala A kupila sam i rezervnu vrečicu iako kažu da se ne može istrošiti. nikad se ne zna. kupiš sve kod njih u dućanu i ne plaćaš poštarinu (ako si iz Zagreba)
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:27   #77
imam taj usisavac "vodeni" koji reklamiraju na TV prodaji.zadovoljan sam sve je istina sto su predhodnici napisali,no sada ima isto tako dobrih za puno manju cijenu,zato ne nagli sa kupnjom
__________________
Pozdrav svim znanim i neznanim[URL="http://www.pcpomoc.webs.com"]
siasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 23:30   #78
Quote:
aneri kaže:
ja imam taj thomas. meni je odličan. sve usiše kao obični a ne diže prašinu naokolo. voda mi je uvijek tako crna kao da nisam tri godine usisavala A kupila sam i rezervnu vrečicu iako kažu da se ne može istrošiti. nikad se ne zna. kupiš sve kod njih u dućanu i ne plaćaš poštarinu (ako si iz Zagreba)
gdje je taj dućan? iz zg sam
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 23:32   #79
Quote:
duda kaže:
Ja sam ga kupila ovaj vikend u Ipercoop-u za 700 kn. Naravno da sam odmah posaugala cijeli stan i super je. Ima 6 raličitih četki i jedan raspršivač (kojem još nisam našla funkciju, možda za pošpricati sobne biljke). E da, osim vodenog ima i hepa filter.
a koji si to kupila u ipercoopu? čemu služi hepa filter?
zahvaljujem na odgovorima
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 08:16   #80
Quote:
cesma kaže:
a koji si to kupila u ipercoopu? čemu služi hepa filter?
zahvaljujem na odgovorima
Hyundai HH V-650. Kažu da hepa filter zadržava sve čestiće do 0,03 (nečega, valjda mikrona) tako da je zrak koji izlazi iz usisavača 99,9% čist.
Ja u vodu još kapnem par kapi mirisnog ulja i dok usisavam stan mi tako fino miriši za razliku od starog (normalnog) usisavača nakon kojeg sam morala otvoriti prozore da mi izađe onaj smrad po usisavanju.
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.