Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2012., 18:42   #141
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
rok a feedback ti je 60 dana. ja imam pozitivno iskustvo sa tim sellerom, dosta sam kupovala od njega i nisam nikad otvarala dispute, na kraju mi uvijek sve stigne, mozda 1 ili dvaput da nije stiglo, ali tad mi je vratio novac.
hvala

Meni od 12og mjeseca tri stvari uopće nisu stigle (i izgleda ni neće), ali su mi novci instantno vraćeni... čak i prije 40 dana...

Nadam se da će mi vratit novce, ali malo mi je bezobrazno da nakon 44 dana traži da još čekam... pogotovo jer zna da je rok za dispute 45 dana...
Drugi seller mi je odmah rekao pošto je njihov rok za isporuku 15-20 dana, a kod mene je to prošlo, da mi nudi refund..
zaruljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 19:30   #142
Napiši selleru mail da ćeš otvoriti dispute čisto da se osiguraš, i onda još malo pričekaj pa ako ne dođe traži refund.
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 00:19   #143
opet imam neki komplicirani slucaj :/

dakle, narucena stvar, dosla, neodgovara, seller se slozi da je vratimo, mi je vratimo, ona dodje, sa sellerom komunikacija odlicna, bez ikakve greske. seller ide vratit novac na paypal i nastane problem. on ga vrati, al mi ga nemozemo dignit. napravimo onu registraciju kartice na banci (tek tad smo registrirali karticu, kupovali smo na ebayu vec nekoliko puta bez da smo bili registrirani) i sad novci nikako da stignu na karticu da ih digne. o velikom se novcu radi. poslali smo paypalu 6 emailova na contact us, i nitko ne odgovara. sta da radim? :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 00:35   #144
moras cekati da ti prodje 30 dana jer je toliko novac na pending balance-u, i onda ce preci u available balance. tada moras cekati do 1. u mjesecu kad ce automatski biti prebaceno na racun. ili mozete, uz proviziju, prebaciti odmah (ali to tek kad postane available).
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 13:13   #145
hm..ok, a nece taj novac seller povuc jer ga nismo predigli ili nesto?hvala
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 16:14   #146
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
hm..ok, a nece taj novac seller povuc jer ga nismo predigli ili nesto?hvala
zar treba nesto raditi s novcem koji ti seller vrati? ja sam mislila da ti sam legne na račun i to je to.. nisam nikad ni provjeravala je li mi se vratio na račun ako bi me paypal obavjesto da je refundiran .. uostalom, kako uopće seller može povući novce ako ih jednom uplati
zaruljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 16:37   #147
pojma nemam, ja sam nova na ebayu :-D

ja sam imala isto par refunda, al to se radilo o dolar, dva, pa nisam isla za tim da ih dizem, ionako cu ih potrosit na ebayu.. al ode je o velikom novu ric, pa zato pitam
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 10:39   #148
buba ne brini,ne može seller povuć lovu
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:31   #149
Mokry ako citas samo da se zahvalim! bio si u pravu,kartica nije valjala cisto jer nije bilo para na njoj. sad je sve ok! tnx!
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:33   #150
NNČ. Nadam se da uživaš u shoppingu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 12:05   #151
Pozdrav, naručivala sam si neke naušnice s ebaya za sitnu lovu i par frendica bi da naručim i njima. S obzirom da ne znam mijenjat adresu i ime, naručila bih na svoju. Jel postoji mogućnost da imam problema s carinom ako naručim više istih itema?
lovesheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 13:07   #152
vec mi je nekoliko puta blokiran password, tj morala sam novi stavljati jer mi dolazi na mail obavijest o neautoriziranom korištenju accounta, jel imao tko takvu situaciju?
njihovi savjeti su da promjenim password na ebayu i mailu, i security pitanje, i to napravim i opet dobijem mail
da li netko zna nekakav mail na koji mogu kontaktirati ebay? u njihovom customer help center me vodi samo do nekakvog broja telefona da ih kontaktiram

lovesheep, adresu mjenjas kad placas item, onda te pita da potvrdis shipping address, i tu je mozes i promijeniti
__________________
You know I dreamed about you for twenty-nine years before I saw you...
Jersey Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 13:57   #153
Quote:
lovesheep kaže: Pogledaj post
Pozdrav, naručivala sam si neke naušnice s ebaya za sitnu lovu i par frendica bi da naručim i njima. S obzirom da ne znam mijenjat adresu i ime, naručila bih na svoju. Jel postoji mogućnost da imam problema s carinom ako naručim više istih itema?
my ebay - account - addresses
tu upisujes alternativne adrese koje mozes birati prilikom placanja.
buduci da je tvoja adresa primary, kod placanja ti ebay nudi mogucnost promjene i dostavu na drugu adresu KLIK OVDJE
tad kliknes na change i odaberes frendicinu adresu.
zapravo je jako jednostavno

iako, ako je sitna lova u pitanju, sigurno neces imati problema ni ako narucis na svoju.
__________________
little piglet ebay <3
ish-mish is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 16:58   #154
Hvala vam puno!
lovesheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 18:05   #155
ja bi trebala malu pomoć-odnosno savjet...već dugo kupujem na eBayu ali nisam nikad imala nikakvih problema,eventualno ako nešto nije došlo mi je seller refundirao lovu ili opet poslao...e sad jedna stvar mi nije stigla a prekosutra je 45 dana od datuma kupnje i kontaktirala sam sellera prije 2-3 dana i rekao je da će mi opet poslati...e sad mene zanima dal da otvorim dispute na tu transakciju ili ne?jer kako da ja znam dal će on to poslati ili ne,a 45 dana će proći a onda više nemam baš što napraviti !

*i nemam pojma gdje se dižu disputi,molim nekoga da mi objasni,znači kako da ih otvorim i koliko dugo su onda otvoreni,i dal ih mogu zatvoriti ako item dođe i kad prelaze u case?to nisam nikad radila pa nemam pojma...thanx na odgovoru unaprijed
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 18:29   #156
vanilla znaš i sama,morat ćeš virovat selleru na rič da će poslat dr item...nemoj dizati dispute jer nije pošteno prema selleru... za dispute uđeš na paypal transakciju u resolution center,traju 20 dana a onda ako triba eskaliraš u claim (dobiješ obavjest na mail od pp) i možeš zatvorit kad god ako ti item dođe
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 11:59   #157
Došao mi paket iz Kine ali mi seller nije dao Feedback score tj. dao feedback da sam kupio-platio paket? Dali da ja njemu dajem Feedback ili da čekam da on meni ostavi prvi?
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 12:05   #158
Ako si zadovoljan ostavi mu feedback.Ne ostavljaju svi selleri odma pri kupnji
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 13:46   #159
Imam dva problemcica
Ja sam oko 9.12. kupila item na ebayu, 18.1. sam poslala selleru poruku da nisam jos dobila, i dogovorili smo se da ce mi poslati novi item. Prije 10ak dana je dosao taj ponovo poslani item datum slanja je 20.1., kad sam htjela da ostavim feedback nema mi nikako te transakcije prikazane u myebay. Gdje cu je naci?
Drugi problemcic je sto sam danas dobila opet paketic i u njemu item koji je poslan 10.12. Kako cu platiti selleru? samo ukucam njegove podatke i platim preko paypala? Ilii..
Hvala.
Auntie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 14:17   #160
transakciju inace mozes naci u Purchase history pa Archive, ali rok za ostavljanje feedbacka ti je 60 dana.
za placanje kontaktiraj sellera, pa ce ti on poslati mail na koji platis preko paypala
__________________
You know I dreamed about you for twenty-nine years before I saw you...
Jersey Jones is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.