Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2013., 16:59   #1
Poslovno odijelo

Pozdrav ljudi, trebao bi vaš savjet pošto sam tutlek kad je u pitanju odjeća i moda Znači trebao bi odijelo, poslovno. Uskoro imam obranu diplomskog rada, pa će trebat za promociju i naravno za prvi posao. Osobno mi se jako sviđaju stara vintage odijela poput ovog no ne znam da li je to primjereno za poslovni svijet. Molim pomoć i savjete
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:29   #2
jel zna neko, di se uopće može kupit ovakvo odijelo, pretražujem dućane al bez sreće
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:35   #3
u duhu razgovora koje vodimo na susjednoj temi, jel ti opcija otici krojacu da ti napravi odijelo po mjeri?
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:39   #4
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
u duhu razgovora koje vodimo na susjednoj temi, jel ti opcija otici krojacu da ti napravi odijelo po mjeri?
Opcija je ali sam ograničen vremenski na koja 4 tjedna i financijski na kojih 1500kn pa sad ne znam kako se cijene kreću otprilike...šivanje po mjeri zvuči dosta skupo.
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:46   #5
Quote:
zeleni list kaže: Pogledaj post
Opcija je ali sam ograničen vremenski na koja 4 tjedna i financijski na kojih 1500kn pa sad ne znam kako se cijene kreću otprilike...šivanje po mjeri zvuči dosta skupo.
vremena imas dovoljno. za pare bi isto rekla, al nemrem bit sigurna. krojac kod kojeg moj suprug radi hlace kostaju 250 kn bez materijala. gotove su za par dana. najbolje otic i pitat. sigurno se sve moze dogovorit, a super je to sto sam biras detalje, materijal, kroj itd.

ps. i odijelo je radio,al zaboravila sam po kojoj cijeni.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:50   #6
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
vremena imas dovoljno. za pare bi isto rekla, al nemrem bit sigurna. krojac kod kojeg moj suprug radi hlace kostaju 250 kn bez materijala. gotove su za par dana. najbolje otic i pitat. sigurno se sve moze dogovorit, a super je to sto sam biras detalje, materijal, kroj itd.

ps. i odijelo je radio,al zaboravila sam po kojoj cijeni.
Jel znaš možda neke krojače iz ZG koje ljudi preporučuju?
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:54   #7
prelistaj teme, ima posebno o krojacima.

ja ti mogu preporucit ovog covjeka. nalazi se u maksimirskoj, blizu slasticarnice orijent. zove se krojacki salon jure.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 02:01   #8
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
prelistaj teme, ima posebno o krojacima.

ja ti mogu preporucit ovog covjeka. nalazi se u maksimirskoj, blizu slasticarnice orijent. zove se krojacki salon jure.
Daj mi pliz linkaj temu.
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 02:07   #9
Quote:
zeleni list kaže: Pogledaj post
Daj mi pliz linkaj temu.
izvoli
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 10:34   #10
Quote:
zeleni list kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, trebao bi vaš savjet pošto sam tutlek kad je u pitanju odjeća i moda Znači trebao bi odijelo, poslovno. Uskoro imam obranu diplomskog rada, pa će trebat za promociju i naravno za prvi posao. Osobno mi se jako sviđaju stara vintage odijela poput ovog no ne znam da li je to primjereno za poslovni svijet. Molim pomoć i savjete
Na slici je klasičan engleski 3 piece suit. Sasvim primjereno za promociju i posao. Bankare, managere i tako to. Mislim da bi mogao naći dobrih odijela u Varteksu ili u njihovoj flilijali Di Caprio. Pogledaj Varteksovu web stranicu za info, a Di Caprio ima zgodnu facebook stranicu s malim korisnim savjetima.

Dizajneri i njihovi stilisti vole višenamjensku fukciju odijela. Promjenom cipela i majice umjesto košulje može se od klasičnog poslovnog odijela dobiti casual stil pa nije loše pripaziti na materijal i uzorak. Primjer kako to radi Armani.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 14:40   #11
po meni je diploma po odjeći manje važna. ovisi u kakvu školu, faks si išao i koliko drže do toga. naravno ovisi i koliko se voliš dotjerati.

kao bb, također preporučam di caprio ( uzmi npr. massima kao njihovog zagovornika ). slovenska mura, varteks su idealni za poslovne prilike ( ali jako skupi ). imaš još arbanasa. probaj jeordies u city centru east. mogli bi biti jeftiniji
__________________
Imagine the frame - blog
loloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 00:08   #12
Varteks je super.... nedavno su imali neko akciju za maturante, kao komplet odijelo znači i kravata i košulja za nekih soma i siću kuna...
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:37   #13
Sutra idem pogledat u City Centar dali imaju ono što tražim. Ako ne, onda ću otići kod krojača jure prema preporuci lik iz bajke. Uglavnom našao sam dva koja mi se sviđaju pa me zanima vaše mišljenje ili ako imate za savjetovati/preporučit nešto u tom stilu.

Važno mi je ako odlučim skinut ovaj prsluk ispod da ne izgleda čudno bez njega.

1
2
zeleni list is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.