Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 10:46   #1
Pletene haljine

Moja mama obožava plesti i često mi isplete neke haljine ili puloverčiće.Međutim problem je što ja te haljine ne znam iskombinirati tako da to izgleda moderno i lijepo (imam 24 godine).
npr. pirmjer jedne od haljina koje mi je isplela...


Uploaded with ImageShack.us

I sad razmišljam kakve cipele obući, što staviti na to ili ispod s obzirom da su kratki rukavi...ako imate neke slike koje ste vidle to bi bilo super... Ova haljina mi npr.nije skroz uska već je malo loose pa razmišljam da li bi nekakav remen pasao na to. Bilokakva pomoć bi mi super došla...


p.s.Nisam znala u koju od postojećih tema da uklopim ovaj post, pa sam otvorila novu. Ako moderatori imaju bolju ideju, molim premjestite u odgovarajuću temu...
NiT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 11:58   #2
Predivna je. Al ja sam ljubiteljica pletenja, pa sam pristrana.

Meni takve haljine pašu na tajice, a ne bih ih "razbijala" remenom, barem ne ako imaju ovako uzorak pletenica uzduž. Ispod možeš obući majicu dugih rukava, čim užih, ili zamoliti mamu da isplete dugačke rukave. Pasala bi mi i neka ogrlica malo upečatljivijih boja, nešto drveno s kockicama ili perlicama raznih boja.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:59   #3
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Predivna je. Al ja sam ljubiteljica pletenja, pa sam pristrana.

Meni takve haljine pašu na tajice, a ne bih ih "razbijala" remenom, barem ne ako imaju ovako uzorak pletenica uzduž. Ispod možeš obući majicu dugih rukava, čim užih, ili zamoliti mamu da isplete dugačke rukave. Pasala bi mi i neka ogrlica malo upečatljivijih boja, nešto drveno s kockicama ili perlicama raznih boja.
Da,vidiš uopće se nisam sjetila nakita...Ogrlice bi mogle jako puno toga napraviti Konkretno ova ima kratke rukave, ali imam ih i s dužim rukavima, različitih dužina, boja, uzoraka...uglavno hrpu
NiT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:14   #4
uguglaj andrea lovrovic pa stavi na slike.
tak ti moja suseda strika
valjda ces dobit neku ideju
https://www.google.hr/search?q=andre...KsWF4ATk1YGAAQ
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:22   #5
Quote:
NiT kaže: Pogledaj post
Moja mama obožava plesti i često mi isplete neke haljine ili puloverčiće.Međutim problem je što ja te haljine ne znam iskombinirati tako da to izgleda moderno i lijepo (imam 24 godine).
npr. pirmjer jedne od haljina koje mi je isplela...


Uploaded with ImageShack.us
Mama ti stvarno lijepo plete... rijetko tako lijepe haljine možeš naći trgovinama...
__________________
*♥*♡*♥*...i rastanak je dio ljubavi jer rastaju se voljeni...*♡*♥*♡*
pusl&ca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 14:26   #6
Ovo je prekrasno!
I iams tisucu kombinacija za nju!
Visoke cizme + obicna majica sa dugim rukavima ispod + poncho + sesiric.
Gleznjace sa pletenim carapicama + poncho

jedino ne bih nikako uz nju nosila lakirano, sandale, remene, ali slampavi kaputic, sesirici i carapice bile bi savrsene.

A jel mama plete i prodaje?
ja bih se ugrabila za istu, vel.36?
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 14:50   #7
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Ovo je prekrasno!
I iams tisucu kombinacija za nju!
Visoke cizme + obicna majica sa dugim rukavima ispod + poncho + sesiric.
Gleznjace sa pletenim carapicama + poncho

jedino ne bih nikako uz nju nosila lakirano, sandale, remene, ali slampavi kaputic, sesirici i carapice bile bi savrsene.

A jel mama plete i prodaje?
ja bih se ugrabila za istu, vel.36?
Hvala na idejama...
što se prodaje tiče, ne plete za prodaju. Ima i unuke pa ima pune ruke posla

Ali hvala svima na svim komplimentima, mislim da će joj biti jako drago...mislim da mi ne cijenimo dovoljno njezin rad...
NiT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 15:51   #8
Ja bi to nosila na crne tajice i balerinke i ispod bijelu košulju. I izvana neka dobra ogrlica ili deblja narukvica.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 15:59   #9
Super haljina!

Ja takve nosim cijelu zimu tako da ispod stavim tanku dolčevitu/body, tajice, visoke čizme. Ako je toplije ispod mi ide bluza.

Na ovu konkretnu haljinu ne ide remen, ali ako imaš haljinu bez pletenica slobodno stavi remen.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 23:43   #10
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ja bi to nosila na crne tajice i balerinke i ispod bijelu košulju. I izvana neka dobra ogrlica ili deblja narukvica.
Baš htjedoh to napisati.
Išle bi čak i starke u kombi s tajicama
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 23:54   #11
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ja bi to nosila na crne tajice i balerinke i ispod bijelu košulju. I izvana neka dobra ogrlica ili deblja narukvica.
Bijela košulja definitivno. I dolje neke čizmice. Ne moraš tajice, mogu i tamne najlonke.

Haljina je prekrasna. Ako je oko veličine S, kupujem!
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 20:35   #12
Ja isto takve haljinice nosim zimi, Kao što su cure rekle, visoke čizme, grilonke ili tajice. Ispod majica ako nema rukave. Remen ne stavljam iako mi je malo "komotna". Kaputić i to je to ! Najjednostavnije. Kupila sam dvije takve u Zari na sniženju prošle godine, i odlične su.
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.