Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2005., 17:10   #21
Quote:
maristella69 kaže:
(trebam li viknuti: eureka?! )

sta nije heureka?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 17:12   #22
mislim da one koje nisu spremne nositi uske i prozirne suknje jednostavno ne trebaju takve suknje kupovati


mozhda je to najjednostavnije rjeshenje. ima i drugih modela.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 18:10   #23
Quote:
meg kaže:
... bas sam si kupila u Topshopu jebenu, smedju suknju do koljena, onak asimetrična. tak sam sretna...:klap: :klap: :klap:
hm, zanimljivo... top shop, smeda, asimetricna... hm... jos mi treba samo cijena? koliko?

btw, danas sam si kupila jednu sarenu suknju u mangu...
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 08:53   #24
ja isto volim suknje al ih nažalost rijetko nosim...ove godine mi se strašno sviđa mot koji je in...sebi sam kupila dvije jednu od jeansa u naf naf-a ima na sebi našiven neki cvijetić od perlica i oko struka neki rub ko od čipke i jednu u morgana u bež boji s našivenim džepovima onako cijela nepravilna...meni su predivne ...a koštale su oko 400 kn svaka....
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 10:08   #25
suknje do koljena najcesce nosim zimi, najvise imam onih od tvida...za ljeto sam kupila nedavno jednu lanenu bijelu od Kookai,prilicno otvorena,sprijeda ima dva slica sa strane
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:15   #26
Quote:
magic kaže:
mislim da one koje nisu spremne nositi uske i prozirne suknje jednostavno ne trebaju takve suknje kupovati


mozhda je to najjednostavnije rjeshenje. ima i drugih modela.

Ne, nema, uvijek nosim takve modele i nemam problema s time osim što bih rado tu suknju, budući da nije prekratka, nosila i na poslu
Ako nemaš neki dobar savjet, onda me poštedi tvojih kvazi-diplomatskih ali u biti namčorastih odgovora.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:22   #27
evo pitanje
imam jednu crnu suknju od lana obicnog ravnog kroja do malo ispod koljena, medutim posto sam nedavno kupila jos jednu crnu onako A kroja - zvonastu pomalo koja ajde cak i ima neke dodatke na sebi pa nije cisto crna, ja bi na tu obicnu crnu nesto nasila, dakle slusam ideje?? moja jedina (za sad) je koncem "izvest" cvjetove ili nesto slicno ...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:23   #28
Quote:
hana kaže:
sta nije heureka?
Može se reći i 'eureka' i 'heureka', ako već inzistiraš.
No, najvažnije od svega je to da te taj usklik ne potakne da istrčiš gola na cestu.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:32   #29
...a glede tvoje suknje, prvo moram reći da se meni osobno crni lan ne sviđa jer je onako pomalo ispran i djeluje pregrubo. Za crno volim da je nedvosmisleno crno.
No, tvoja ideja sa našivenim džepovima je odlična i posve će osvježiti takvu suknju.
Ako si malo vještija (ma, danas čak to nije toliko bitno), pokušaj sama sa onim koncem za goblene nešto izvesti, mada su ok i aplikacije koje možeš naći u onom dvorištu na Jelačić placu, u Maji na Trgu hrv. mališana, a i na drugim mjestima gdje se takve stvari prodaju.
Čak ti ima i zanimljivih gumbi, pa ako ti se sviđa, dati ćeš poseban 'štih' tom šosu.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:38   #30
@ maristella69

znaci i heureka i eureka odlicno zapamtit cu to

sta se tice crnog lana, ova "novija" suknja je predivna
a "stara" je bila dugacka do kicice onako ravna ravna iz wit boya (ne znam sta mi bi da to kupih) pa sam ju prosle god skratila i full je slatka, nije to jako crno a i rascufana je na dnu, uglavnom ne znam di si procitala da bi nasila dzepove ali nije losa ideja osim sta dzepove ne volim, izgleda da cu nes izvest samo ne znam u kojoj boji...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:48   #31

Joooj, mislila sam na 'našivene cvjetove', ostala mi 'data' u mozgu s nekog drugog topica...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:02   #32
Quote:
maristella69 kaže:

Joooj, mislila sam na 'našivene cvjetove', ostala mi 'data' u mozgu s nekog drugog topica...
ni bed ni bed
aj' tell me koje boje da koristim a da poslje suknja pase na sve?
i ja sam to mislila onako u donjem ljevom ili desno kutu? ili da drugdje negdje? hmm
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:07   #33
Znas li nekog ko zna da veze...meno je mama uz donji rub suknje i na djepove izvezla neke kao etno detalje koncem za goblen...samo izaberes boje koje hoces...a uvijek mozes da nasijes neke sitne perlice...jednu torbu sam tako osvjezila-nasila mnogo cvjetova od perlica.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:10   #34
ne znam vest ali dovraga uzmes iglu i konac i s koncem izvezem nes bed beda (been there, done that sad jel to vezenje bo...)
uz donji rub kazes... hmm... dobra ideja
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:58   #35
Na torbici koji imam su prikeljeni cvjetovi: s jedne strane veliki crveni i do njega u boji fuksije, a s druge smeđi i naranđasti, tako da ne brineš previše 'koje boje bi bile te koje najviše pašu na sve', a ako baš želiš neki sklad, odaberi boje cvjetova u onim bojama u kojima imaš najviše majica.
Meni se baš čini jako zgodno da budu boje koje se malo 'udaraju', a vidim da tako već i konfekcija prakticira.
Moja kćerkica ima suknjice kojima su isto uz donji rub izvezeni neki - recimo- cvjetići, no isto tako ima i one na kojima su cvjetovi smješteni simetrično, na oba bedra.
Ako si malo šira, a ti lijepo vodi računa da razmak među njima ne bude baš velik.
Mislim da ti to 'vezenje' nije neki 'kunst', a nije ni nužno da bude cakum-pakum, neka bude u istom stilu kao i suknja - malo 'iscuflano'.
Ako imaš neku krpicu - izreži onako 'ko fol' nevješto srce - pa prišij samo s jedne strane, na lijevo/desno bedro.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:58   #36
Možda i na ovoj web stanici www.rinascimento.info dobijete neke ideje. Ja sam tu kupila bež suknjicu na slici 12 i sviđa mi se suknja na slici. 18 ali je vjerojatno neće dobit.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 13:07   #37
anya & maristella69 thx

@ anya
di prodaju tu "robicu"?? u hrv nema ili?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 13:30   #38
Mislim da u hr samo u zadru.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 16:08   #39
nedugo sam si 'nabavila' prekrasnu bijelu lepršavu suknju desigual. ima super stvari, evo linka kog zanima
www.desigual.es
(al ove moje nema tu...)

inače volim suknje i zimi i ljeti. zimi traper, samt, ljeti svasta. najdraža mi je jedna izlizana suknja do koljena koju sam kupila u sisley-u, ima već par godina, al stalno je nosim. vrijedila je svake kune!
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 21:11   #40
Quote:
meg kaže:
...volim suknje, ali ih nosim samo na proljece i ljeto jer sam ful zimogrozna. bas sam si kupila u Topshopu jebenu, smedju suknju do koljena, onak asimetrična. tak sam sretna...:klap: :klap: :klap:
Jel uska il siroka? Kolko si platila? Materijal? Ja bas trazim nesto slicno pa cu probat to nac ...
... ne brini, necemo se cesto sretati u istim sosama, radim po cijele dane (ovo mi je sad palo na pamet = moja sestra i ja smo suknje ko male zvale "shosa") ...
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.