Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2009., 17:28   #601

TOPSHOP suknja
__________________
Dirty Dancing
dabio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 23:58   #602
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
erm,pa ona nosi sve.
rihanna presmjesna mi je na ovoj slici!!!hahahhahahah
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 14:53   #603
tražim suknje do koljena, da su ful rastezljive, po mogućnosti visoki struk, jednobojne,udobne, što jeftinije, te da se mogu kupit u Zg
Tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 15:02   #604
bilo je ovog ljeta u h&m-u,crne rastezljive,do koljena,visoki struk-ja kupila
pogledaj možda ih ima još
Nereida79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:53   #605
Quote:
Nereida79 kaže: Pogledaj post
bilo je ovog ljeta u h&m-u,crne rastezljive,do koljena,visoki struk-ja kupila
pogledaj možda ih ima još
Koliko si platila?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 17:09   #606
Quote:
dabio kaže: Pogledaj post

TOPSHOP suknja
baš je super!
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 09:34   #607
http://www.google.hr/imgres?q=glam+r...1t:429,r:3,s:0

curke jel ste vidle negdje ovakvu suknjicu..ili slicnu, sam da je crna?
argo26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 12:42   #608
Što kažete na ovako odjevene Zagrepčanke?

Prenosim s Tportala:
http://www.tportal.hr/lifestyle/moda...grepcanke.html
Sjednete li na kavu u središtu Zagreba, neće vam promaknuti vrući ljetni hit među gradskim curama – sve su zaluđene dugim suknjama u raznim bojama. Odlično ih nose i kombiniraju, pogledajte kako!
Duge suknje u nekoj od trendi boja – rozoj, zelenoj, denver plavoj, uz, naravno, vječnu ljetnu bijelu, modni su zakon ovog ljeta. Nose se uglavnom na bijele platnene tenisice i jednostavne pamučne majice.
Požele li malo svečaniju ili barem romantičniju kombinaciju, Zagrepčanke posegnu za dugom suknjom od satena ili možda prozirnom inačicom s kratkom podsuknjom, uz laganu bluzicu. I uz tako fensi look nose se platnene tenisice, no udobne špagerice im daju ipak malo damskiji look.
Da duge suknje u veselim bojama, barem onako kako to nose Zagrepčanke na špici, svakome mogu uljepšati dan, uvjerite se u našoj fotogaleriji.

Ostatak pogledajte na navedenom linku...
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 22:03   #609
Da obnovim temu malo...

Bok svima.
Malo guglam kombinacije, ali nema ništa šta se meni uklapa u dnevni raspored, a suknje i haljine jednostavno OBOŽAVAM. Sad bi prešla na malo uže modele, pa trebam par savjeta.
Slatke su mi ove uske suknjice, ali vas molim ako ima kakvih dobrih ideja za dnevne ležerne kombinacije. Ovo sa košuljama i štiklama mi nije za otić u dućan, prošetat parkom i sl... Pa ako ima kakvih ideja bila bi jako zahvalna.

http://www.dhgate.com/store/product/...157971185.html
snoopyxx9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 23:23   #610
Evo još jednog pokušaja vraćanja na temu suknji
Ja sam inače većinom u hlačama, a volim nositi suknje, no nikak da se ufuram u kombiniranje. U pravilu kupim neku ne baš skroz usku, s nekim dezenom i onda je problem kaj gore. Ak je neka jednobojna majica, onda mi je to gore nekak prazno. A i te majice su u pravilu ili preduge ili baš ne stoje lijepo ak ih stavim u suknju. A nekak nije lako naći zgodne košuljice koje bi pasale.
Svaki savjet je dobrodošao
tinahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 17:43   #611
Quote:
tinahr kaže: Pogledaj post
Evo još jednog pokušaja vraćanja na temu suknji
Ja sam inače većinom u hlačama, a volim nositi suknje, no nikak da se ufuram u kombiniranje. U pravilu kupim neku ne baš skroz usku, s nekim dezenom i onda je problem kaj gore. Ak je neka jednobojna majica, onda mi je to gore nekak prazno. A i te majice su u pravilu ili preduge ili baš ne stoje lijepo ak ih stavim u suknju. A nekak nije lako naći zgodne košuljice koje bi pasale.
Svaki savjet je dobrodošao
neku drečaviju ili glomaznu ogrlicu na majicu u suknju, da podigne kombinaciju.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 09:00   #612
Tnx :-)
Pa da, balans. Bum probala...
tinahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 15:53   #613
Doista ne mogu shvatiti kako nema većeg interesa na ovoj temi o suknjama, posebno sad po ovim ljetnim vrućinama! Pa, zar je moguće da je većina forumašica i ovdje na pod-forumu "MODA" u hlačama i da ih suknje ne zanimaju?! Nadam se da će se ipak javiti i koja od vas koja voli suknje, a bilo bi lijepo staviti i koju slikicu lijepih suknji!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 10:46   #614
ja sam ljeti većinu vremena u suknjama, čak i kada vozim bajs na posao

nema boljeg osjećaja kada osjetiš lagani povjetarac između nogu

nosila bih ih i zimi, ali sam neuka u kombiniranju pa sam odustala.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 19:43   #615
Ja imam jedno 20ak suknji sto ljetnih sto zimskih, razlicitih dezena i boja. Uvijek imam u ormaru bijelu, crnu i sivu majicu. Nekoliko prugastih i tockastih majica i bluza. Ja volim recimo crno bijelu prugastu majicu na cvjetnu suknju ili neku obicnu majicu s cipkastim detaljem ili rukavima. A nakit moze i najjednostavniju majicu podignuti. Recimo neki dan imala dugu sivu suknju, bijelu majicu kratkih rukava, zlatne sandale i zlatnu ogrlicu. Meni sasvim jednostavna kombinacija, a svi rekli kako lijepo.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 17:01   #616
Imam u ormaru dost suknji, uglavnom sve sličnog kroja koji mi najbolje stoji (šire, nabrane, lepršave, dulje ili kraće), no rijetko ih nosim jer teško pronalazim što nosit na njih. Neke nisam nikad ni obukla i sad sam već rekla da ih više ni neću kupovati. Naime, uz takve suknje idu uske, kraće majice, a to se zadnjih godina jako teško nalazi. Zna netko gdje ima takvih majica?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 17:50   #617
Mantisa, i ja volim šire, lepršave suknje, i meni se čini da mi one najbolje stoje (jer imam bokove i guzu ). Ja na njih obučem najčešće uže majice, uzmem neke tzv "basic", da su pamučne, ali volim onaj tanki, fini pamuk, rastezljiv, koji mi se čini da se i najmanje ofuca.
Majice uglavnom uzmem jednobojne i kratke. Obzirom da su mi neke suknje šarene, kupila sam jednu takvu crnu majicu s kojom sam jako zadovoljna u Zari, a ove godine sam zimi uzela dvije (rozu i ljubičastu) za manje od 50 kn u H&M-u, isto su mi super. Te majice su jednostavne, ali meni se sviđaju, a super si mi i za ispod sakoa ili nekog kardigana. Mislim da ću negdje morat nabavit i bijelu, ali da nije preprozirna. Ja uzmem kratke pa u proljeće stavim preko neku majicu na dugmad, ili sako ili bolero, a ljeti samo tu majicu.
A i u drugim trgovinama ih imaju, neki dan sam ih dosta vidjela u C&A i činio mi se ok materijal.

Ja nisam navikla nosit nakit, ali mislim da bi se moglo ako se nekom kombinacija čini dosadna gore, stavit neku ogrlicu, kao što je gore već predloženo, iako sam ja lijena za to najčešće.

Imam dvije šarene suknje, crne sa cvjetićima, na koje stavim crnu majicu ili rozu (imaju obje roze detalje), i dvije bijele (jedna ima ukrase u boji na sebi), na koje nosim roza ili ljubičastu majicu, ali i druge koje imam, jer na njih idu i druge boje i šareno.


Edit: i još da dodam, iako mislim da su većina mojih suknji rađene s idekom da se nose na visok struk, ja to baš ne volim, neugodno je i smeta mi, pa ih ja stavim što je niže moguće, a svejedno dobro stoje, a onda majice ponekad stavim i preko njih, umjesto u suknje.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 21:37   #618
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Imam u ormaru dost suknji, uglavnom sve sličnog kroja koji mi najbolje stoji (šire, nabrane, lepršave, dulje ili kraće), no rijetko ih nosim jer teško pronalazim što nosit na njih. Neke nisam nikad ni obukla i sad sam već rekla da ih više ni neću kupovati. Naime, uz takve suknje idu uske, kraće majice, a to se zadnjih godina jako teško nalazi. Zna netko gdje ima takvih majica?
pogledaj u c&a. ja našla majice kratkih rukava za 30kn, rastezljivi pamuk, mogu na usku ili širu suknju. i zaista su ugodne za nosit. one poliesterske izbjegavam.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:01   #619
Još malo pa je prošla puna godina dana od zadnjeg posta u ovoj temi, pa da ju malo podignemo! Pišite; komentirajte!!!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:24   #620


Heart and I is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.