Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji proizvođač mobitela ako se gleda omjer cijene i kvalitete.
Nokia 25 40.98%
Simens 6 9.84%
Samsung 4 6.56%
Motorola 9 14.75%
SonyEricsson 16 26.23%
Alcatel 0 0%
Panasonic 0 0%
LG 0 0%
Sharp 1 1.64%
Glasovatelji: 61. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2005., 19:35   #1
Najbolja firma koja proizvodi mobitele.

Moj glas ide za Motorolu
maki1908 is offline  
Old 10.05.2005., 21:24   #2
Moj glas naravno MOTOROLI


ali ni SE nije loš
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Old 10.05.2005., 21:54   #3
Moj glas ide za siemense
Nema do Siemensa
__________________
Svijet-Satova.com
sipo is offline  
Old 10.05.2005., 22:01   #4
Quote:
sipo kaže:
Moj glas ide za siemense
Nema do Siemensa
nemoj se ljutit ali...

NA ČEM SI TI??


SIEMENS
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Old 10.05.2005., 23:13   #5
samsung.
zasluzeno drugi proizvodjac mobova u svijetu
trip is offline  
Old 11.05.2005., 09:01   #6
Quote:
Clasher kaže:
nemoj se ljutit ali...
NA ČEM SI TI??
On je na Simensu

Ja mislim da bi ovako nekao treba ići redosljed. (cijena/kvaliteta)

Motorola
SE
Nokia
Samsung
Simens
Itd.
maki1908 is offline  
Old 11.05.2005., 11:02   #7
dakem glas za SE, jer s njima imam iskustva.

motorolu nisam nikada imao, niti itko od meni bliskih, tako da ne znam kakva je iz prve ruke, iako sam cuo puno dobrih stvari.

sa siemensom ni ja nisam prezadovoljan, a nokia mi se jednostavno ne svidja.
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Old 11.05.2005., 13:14   #8
Moj glas za Motorolu ( svaki cigo svoga konja hvali )
 
Old 11.05.2005., 15:50   #9
Evo i ja dajem glas za motorolu, iako bi trebalo gledati modele mobova, a ne firme, jer su razlike od modela do modela unutar istog proizvođača drastične.
H3MAT0M is offline  
Old 11.05.2005., 17:51   #10
Nokia. (a ako ne pobjedi kako treba budemo i to sredili )

Imam siemens i znam da nikad više.

Samo neznam koji je vrag nokiji sa ovim novim N mobitelima. 9000 sek za ružni mobitel koji ima 3GB disk??? za pola toga dobiješ iPod top model plus dobar telefon.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 11.05.2005., 21:56   #11
Quote:
Clasher kaže:
nemoj se ljutit ali...

NA ČEM SI TI??


SIEMENS
Kod mene je situacija ovakva , imao sam prvo c35 i nikad se nije pokvario , super je bio
onda sam imao m55 sasvim solidan mob koji se takodjer nije kvario (relativno je sporije otvarao slike)
Sad imam sx1 i stvarno neznam ni jedan razlog zasto bi bio los (osim sto se nekm ne svidjaju tipke)
Pa molim lijepo !
__________________
Svijet-Satova.com
sipo is offline  
Old 11.05.2005., 22:22   #12
Ni moj M55 se nekvari. Ali je tastatura sranje (blago rečeno). Tipke tu i tamo prestanu radit (totalno random fora). Spor je ko puž. Glupe menije ima. T9 je sramota ovećih razmjera. Ne logira kada sam zvao nego samo da sam zvao. SMS memorija je 100 komada a archive je tlaka živa za koristit.... treba još?
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 12.05.2005., 09:33   #13
Nokia, naravno.
Brazil is offline  
Old 12.05.2005., 09:53   #14
Quote:
sipo kaže:
Kod mene je situacija ovakva , imao sam prvo c35 i nikad se nije pokvario , super je bio
onda sam imao m55 sasvim solidan mob koji se takodjer nije kvario (relativno je sporije otvarao slike)
Sad imam sx1 i stvarno neznam ni jedan razlog zasto bi bio los (osim sto se nekm ne svidjaju tipke)
Pa molim lijepo !
- i ja sam imao paletu Siemensa i nikad problema,naj mi je bio S55, imao sam i motorolu,nokiu i SE i nijedan me nije zadovoljio,uvjek me nesto smetalo...i ja sam nabavio SX1 nedavno,mobitel je odlican !¨
ppppp is offline  
Old 12.05.2005., 09:55   #15
motorola je moja ljubav
nokia je fenomenalna ali mi je dizajn grozan
ovo ostalo je sve bezveze
__________________
...neke bistrine se nepovratno mute...
zaboravljam imena samo lica ostaju
u prolazu ljude otkrivam kroz šifre
bistra voda is offline  
Old 12.05.2005., 13:59   #16
Quote:
AxMi-24 kaže:
Ni moj M55 se nekvari. Ali je tastatura sranje (blago rečeno). Tipke tu i tamo prestanu radit (totalno random fora). Spor je ko puž. Glupe menije ima. T9 je sramota ovećih razmjera. Ne logira kada sam zvao nego samo da sam zvao. SMS memorija je 100 komada a archive je tlaka živa za koristit.... treba još?
A predpostavljam da si ga kupio kad je bio najeftiniji ?
Tastatura ovisi o njenom koristenju , a memorija nemoze biti velika jer kad malo promislis kad je proizveden onda zakljucis da taki star mob nemoze imato memorije kao sad novi mobovi
LoL


Quote:
ppppp kaže:
- i ja sam imao paletu Siemensa i nikad problema,naj mi je bio S55, imao sam i motorolu,nokiu i SE i nijedan me nije zadovoljio,uvjek me nesto smetalo...i ja sam nabavio SX1 nedavno,mobitel je odlican !¨
My Man
__________________
Svijet-Satova.com
sipo is offline  
Old 12.05.2005., 14:59   #17
Quote:
ppppp kaže:
i ja sam nabavio SX1 nedavno,mobitel je odlican !¨
nije toliko do moba nego do symbiana, jednostavno mob sa njim i bez njega su potpuno 2 neusporediva pojma.
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Old 12.05.2005., 16:23   #18
Slazem se al ipak symbian je na SIEMENSU
__________________
Svijet-Satova.com
sipo is offline  
Old 12.05.2005., 19:04   #19
Ja volim samo najsavršeniju firmu. - SE

Nastao iz najvećeg i najboljeg proizvođača kućne elektronike (Sony) i vodećeg izumitelja raznih GSM, GPRS i UMTS rješenja Ericssona. Oni su tak dobri da jednostavno neznaju napravit loš mob.
mobyXXL is offline  
Old 12.05.2005., 23:19   #20
Quote:
sipo kaže:
Slazem se al ipak symbian je na SIEMENSU
To i govorim, govori da je mob ok a siemens je. To je the power of symbian, iako više preporučam nokije jer imaju puno širi spektar aplikacija za nabavit.
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.