Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2010., 11:18   #81
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
zbog cijene ?
košta 70 kn,valjda toliko imaš...
zamolila sam nekog pa sam ipak kupila ali dođe 79kn, gdje ima za 70?
Perzijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 18:23   #82
pozdrav svima.

dosta sam čuo (većinom) pozitivnih stvari o aktivinu h, pa me zanima da li je istina da konzumiranje istog izaziva opadanje kose?
dreamlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 09:47   #83
Molim,zaista sam zainteresiran za taj lijek,pa bih molio ako netko može malko prošireno opisati djelovanje,trajanje,doziranje ,efekte poželjne il nepoželjne,nuspojave te nakon koliko dana konzumacije lijek počinje djelovati?
Hvala!Pozdrav!
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 21:53   #84
Quote:
... pa bih molio ako netko može malko prošireno opisati djelovanje,trajanje,doziranje ,efekte poželjne il nepoželjne,nuspojave te nakon koliko dana konzumacije lijek počinje djelovati?
http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=2382
http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=210
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 22:24   #85
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Molim,zaista sam zainteresiran za taj lijek,pa bih molio ako netko može malko prošireno opisati djelovanje,trajanje,doziranje ,efekte poželjne il nepoželjne,nuspojave te nakon koliko dana konzumacije lijek počinje djelovati?
Hvala!Pozdrav!
Znam ja, lijek je sranje....
Popio sam 5 bočiica toga unutar 2 mjeseca al ništa....
To su napunili ekstraktom majčine dušice....

Inače, teoretski nakon 2 tjedna bi se trebao osječati bolje ,al ja nisam osjetio bitniju razliku....
Subabuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 19:02   #86
kako nekima ne djeluje? meni djeluje, bespotrebno mi pojačava nagon, i vrlo lako zaplačem,...izgleda da potencira histeriju....a nije za čudit jer ta biljka djeluje na hormone, mislim da sadrži fitoestrogene, a s tim se nije za igrati, koma,,,,ne znam što da radim
Perzijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 18:09   #87
ljudi, molim vas recite mi izaziva li aktivin H gubitak kose? ovdje je netko to spomenuo. vrlo mi je bitno i hitno da znam jeli imao netko takvih iskustava s tim preparatom.
dreamlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 04:16   #88
Quote:
Subabuse kaže: Pogledaj post
Znam ja, lijek je sranje....
Popio sam 5 bočiica toga unutar 2 mjeseca al ništa....
To su napunili ekstraktom majčine dušice....

Inače, teoretski nakon 2 tjedna bi se trebao osječati bolje ,al ja nisam osjetio bitniju razliku....
E,moj Sube očito si "premalo" popio,pa što je za te takovu ljudinu pet bočica unutar samo dva mjeseca?...da nisi paralelno uzimal još nekaj kao neke antagoniste lijeka,ili blokatore?
Uostalom nije li lijek samo za depru? ..dok ti i ja imamo kolateralnih dijgnozica ko šuma Striborova
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 04:27   #89
Quote:
dreamlord kaže: Pogledaj post
ljudi, molim vas recite mi izaziva li aktivin H gubitak kose? ovdje je netko to spomenuo. vrlo mi je bitno i hitno da znam jeli imao netko takvih iskustava s tim preparatom.
Pa dobro jesi li pročitao nuspojave lijeka?
Mislim,da taj lijek sa tim gubitkom kose nemogu dovesti u nikaku vezu.
Ak si muško,znači samo da ti testisi savršeno funkcioniraju,ak si žensko imade više razloga za gubitak kose.(pa mi,malo nelogično sada sve nepodopštine biljnom preparatu,besprizorno prikrpat )
((meni neki dan, kada prolazio ispod zgrade iza mene, pol koraka,pol sekunde iza sa četvrtoga kata grunula ogromna tegla sa cvijećem dok ga susjeda "zalijevala",ima li to ikake veze kaj si mislim preći na taj aktivin H? ...inače bi me mogel grom pogodit tik do gromobrana,ma valjda bu to zbog onog ženskog kišobrana,tak kada preživim uskoro se pohvalim svojim ekstrasenzornim percepcijama bez mogučnosti teleportacije...jbg.nemožeš sve riješiti jednim pripravkom...
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 04:35   #90
Quote:
dreamlord kaže: Pogledaj post
ljudi, molim vas recite mi izaziva li aktivin H gubitak kose? ovdje je netko to spomenuo. vrlo mi je bitno i hitno da znam jeli imao netko takvih iskustava s tim preparatom.
I ne samo kose, mojoj susjedi bucki blizanki je izazval gubitak pameti,sa pojačanom šizom(stalno priča o nekom uređaju kad je potenciometar na br. 8 u podrumu HDZ-a, onda joj bude jako loše,jer je Ivek iz dučana prošel sa tri pivice ,pa žena očito vidi neku povezanost koju ja zasada još ne razmem...
onda mi jedared zvala konstantno muriju jer sam ju "htio zaklati" sa 4 kata davilicom psećom,pa hodočastili po sudovima malčice ,dok nije shvatila da nisam serijski koljač,pa me momerntalno stalno zove na kavu, jer ju podsječam na nekoga pjevača, ali jbg. mene je sad frka,kad nit terapiju ne stigne popiti jer se nesmije duže od 17 min. vani zadržavati)
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:12   #91
@žacko1

ti se zezaš, a ja ozbiljno pitam. naravno da sam pročitao nuspojave i da tamo to ne piše. ali isto tako sam pročitao (ne znam da li na ovom ili nekom drugom forumu) da može izazvati gubitak kose. zato pitam. ako je to istina, da se mogu konsultirati s liječnikom u vezi drugog preparata/lijeka.

pošto vidim da i ti baš nisi upućen u aktivin H, molio bih nekog s osobnim ili iskustvom nekog poznanika koji je konzumirao dotični preparat da mi odgovori na pitanje.

hvala.
dreamlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 15:33   #92
Ja pijem čaj od kantariona (to je slično aktivinu) i nakon nekih 2 mj. (svaki dan 4 male žlice na 4dL vode) sve su mi dlake na broju.
Divus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 19:35   #93
Quote:
Divus kaže: Pogledaj post
Ja pijem čaj od kantariona (to je slično aktivinu) i nakon nekih 2 mj. (svaki dan 4 male žlice na 4dL vode) sve su mi dlake na broju.
muško si pretpostavljam? znaš li još nekog ko pije aktivin H? i da li je ta osoba imala problema s opadanjem kose?
dreamlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:43   #94
Kosa ti navjeroj. ispada od nekog drugog agensa,uostalom pitaj magistru u ljekarni,dužna ti je pojasniti nuspojave neželjene.
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 11:09   #95
hvala Bogu, ne opada mi još... ali me strah da ne počne ako budem uzimao aktivin H, zbog onog što sam pročitao da može izazvati... o tom se radi.
dreamlord is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 11:17   #96
Quote:
dreamlord kaže: Pogledaj post
muško si pretpostavljam?
Da.


Quote:
dreamlord kaže: Pogledaj post
znaš li još nekog ko pije aktivin H?
Ne.
Divus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 15:57   #97
Quote:
dreamlord kaže: Pogledaj post
hvala Bogu, ne opada mi još... ali me strah da ne počne ako budem uzimao aktivin H, zbog onog što sam pročitao da može izazvati... o tom se radi.
joj nemoj to bolje uzimat, zahebat će ti muške hormone, prevagnut će oni drugi
Perzijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 16:15   #98
Quote:
Divus kaže: Pogledaj post
Ja pijem čaj od kantariona (to je slično aktivinu) i nakon nekih 2 mj. (svaki dan 4 male žlice na 4dL vode) sve su mi dlake na broju.

To je čaj od prirodnih trava i niš ti ne ispada
__________________
Moj ukus je jednostavan:zadovoljan sam najboljim (Oscar Wilde)
Louis Prima is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 16:40   #99
Znam da je, ali naravno i od prirodnih čajeva katkad dolazi do nuspojava. Konkretno kod ovoga - fotosenzibilnost. To je navedeno i na pakiranju.
Divus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 20:30   #100
To je istina-nemoj previše sunčati lice kad piješ čaj ali to ionako nije ni inače prezdravo. Ali čovjek je obično lošije volje po zimi kad nema sunca pa onda pij čaj
__________________
Moj ukus je jednostavan:zadovoljan sam najboljim (Oscar Wilde)
Louis Prima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.