Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2015., 22:02   #281
Ne znam gdje da se obratim pa ću tu... Dakle prije tjedan dana sam imala zadnji odnos i mene od tad cijeli ovaj tjedan boli trbuh...Zapravo osjećaj je onako kao da me nešto steže na momente i osjećaj u trbuhu je sličan onome kao kad si nervozan..Ne znam kako da bolje objasnim... Stalno je prisutno to zatezanje u području trbuha... Jel bi se trebala brinuti?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 22:29   #282
Dizem temu iako vidim da nije dugo aktivna. Zadnji spolni odnos s deckom sam imala u subotu, trajao je otprilike pola sata. Pred kraj sam osjetila iznutra neku tupu bol svaki put kad bi usao skroz. Bolilo me je jako i nakon sexa, cak i sljedeci dan ujutro. Jel moguce da je zbog grubljeg sexa i zato sto je obdareniji? Idem redovito ginekologu, nalazi uvijek u redu, gljivice nemam. Prije sam bila spolno aktivna i s drugima mi se nikad tako nesto nije dogodilo. Ni sa sadasnjim deckom, prije subote smo 2 puta vodili ljubav, sve je bilo u redu. Doduse, krace je trajalo i bilo je njezno. Stvarno sam se zabrinula, jel potrebno zbog toga ici na pregled?
Driveby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 17:26   #283
Quote:
Driveby kaže: Pogledaj post
Dizem temu iako vidim da nije dugo aktivna. Zadnji spolni odnos s deckom sam imala u subotu, trajao je otprilike pola sata. Pred kraj sam osjetila iznutra neku tupu bol svaki put kad bi usao skroz. Bolilo me je jako i nakon sexa, cak i sljedeci dan ujutro. Jel moguce da je zbog grubljeg sexa i zato sto je obdareniji? Idem redovito ginekologu, nalazi uvijek u redu, gljivice nemam. Prije sam bila spolno aktivna i s drugima mi se nikad tako nesto nije dogodilo. Ni sa sadasnjim deckom, prije subote smo 2 puta vodili ljubav, sve je bilo u redu. Doduse, krace je trajalo i bilo je njezno. Stvarno sam se zabrinula, jel potrebno zbog toga ici na pregled?
Drugi put nemojte grubo
ne vidim razlog da radi toga ides ginel
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 16:07   #284
Pozdrav! Evo već neko vrijeme pokušavam ostvariti odnos s dečkom no jednostavno ne ide. Boli me svaki put kod ulaska,a uspijeva ući možda nekih 10 cm i onda kao da udari u neki zid i ne ide dalje,a boli i još nekoliko sati nakon...kod prvog odnosa nisam krvarila,kad ide prstima sve je okej. Je li moguće da mi himen još uvijek nije probijen i nakon toliko pokušaja? Ili je nešto drugo u pitanju? Pokušavali smo svašta i lubrikante i sve...već sam užasno frustrirana zbog toga i više nemam ni volje
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 09:36   #285
Exclamation Čudni bolovi

Ne znam kako ni da počnem. Uglavnom, prekinula sam nakon 4 godine sa dečkom u 12. mjesecu i nakon toga se nisam seksala do petog mjeseca, dok nisam započela jednu vezu. No, kako oboje imamo 20 godina, mladi smo, znatiželjni i napaljeni, tako smo se često seksali. Ponekad nježno, ponekad grubo. No prošli tjedan sam primjetila da nakon završetka menstruacije imam pomalo krvav iscjedak, što je ponekad normalno, ali sam primjetila da me često i svrbi dolje. Također imam i neke čudne bolove dolje, ne znam kako ni objasniti te bolove, u isto vrijeme i bol i kao da mi previše godi, ali da ne mogu svršiti. Ponekad bude malo žućkasto do krvavi iscjedak vaginalni, a zna nekad i peckati. To je sve zapravo počelo kada sam dobila osip od uložaka, sve se crvenilo, peklo je, svrbilo i bilo je osjetljivo, je li možda ovo ovako danas jer sam se seksala dok sam imala taj osip? Pomozite mi, molim vas jer stvarno ne znam što mi je, a ne znam ni jesam li dovoljno dobro opisala. I stalno sam napaljena. Prvo sam za taj iscjedak mislila da se pojavio zbog plodnih dana, ali su mi plodni dani prošli već otkad... neki savjet ili nešto, molim vas?
Blah9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:58   #286
Kratko i jasno, imas infekciju, idi ginekologu.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:24   #287
Evo i ja da priupitam. Djevojka nakon odnosa skoro pa svaki put ima problem, peckanje tokom mokrenja i svrab. Odnos uvijek imamo sa kondomom ali bas cesto je ta slicna reakcija nakon odnosa na par dana. Posjecivala je ginekologicu i jednom je imala infekciju ali je to rijeseno i nakon toga rezultati su uvijek bili ok ali peckanje ostaje.
Tripujem se da mozda ja uzrokujem necim tjekom predigre kada je oralno zadovoljavam. Kada je mazim dolje uvijek prije toga vodim racuna o higijeni ruku.
Bojshaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.