Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2011., 15:39   #41
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Mladen Schwartz je klasičan primjerak hrvatskog desničara.
slika
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 16:18   #42
Quote:
ja tarzan kaže: Pogledaj post
Dobio je na poklon stan od grada Zagreba od 80m2, režije nikada nije platio nego mu to Bandić nakon nekog vremena "oprosti" a često ga se može vidjeti kako na Črnomercu ulazi u Centar za socijalnu skrb.
Čuj? A ja mislio da živi od milijunske naklade svojih knjiga i od predavanja koja mu skupo plaćaju svečilišta diljem svijeta
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 02:11   #43
Quote:
ja tarzan kaže: Pogledaj post
Dobio je na poklon stan od grada Zagreba od 80m2, režije nikada nije platio nego mu to Bandić nakon nekog vremena "oprosti" a često ga se može vidjeti kako na Črnomercu ulazi u Centar za socijalnu skrb.
Navodno mu je stan sredio Tugyman lično, a nakon što mu je obilno oblizao čmar u svojim pamfletima. Tugyman je oduvijek volio takve člankolizce, sjetite se samo onog retarda Šošića i sličnih. Navodno je Franja spriječio da ga tamburaju '90-ih. Ne tolko zbog "programa" već zato što "snažni momci" sa zagrebačkog asfalta ne vole egzibicioniste. Navodno da se dojebao u Hr (nakon emigracije) nakon što mu nisu dali katedru na nekom beogradskom faksu pa je postao hrvatski nacionalist. Lako je mogao biti i žestoki Šešeljevac da se kolo drukčije okrenulo. Gospodža mu lično zna navratiti baš ovdje među nas. Prije par godina ostavila nekoliko stotina antologijskih upisa.
Sve u svemu... meni je simpatičan lik i ne volim kad ga šabani veći od njega vrijeđaju jer se sa njim može i na lijepo. Sve ovo vrlo uvjetno rečeno. Inače, uopće ne sumljam da bi bio kadar ustreliti nekog iznad jame. Samo da mu okolnosti dozvole. Kurvinski i u leđa.
Karabinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:30   #44
Lider desnice, a na grbači socijalne države.
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:34   #45
Quote:
Karabinko kaže: Pogledaj post
Gospodža mu lično zna navratiti baš ovdje među nas. Prije par godina ostavila nekoliko stotina antologijskih upisa.
Sjećaš li se pod kojim nickom je pisala?
Auge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:25   #46
Kažu ljudi da je on nekada bio normalan,čak i ugledan filozof?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:49   #47
Prije kojih godinu dana sam s njime pio pivu u jednoj pivnici u centru. Dakle,tu je.
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:54   #48
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Prije kojih godinu dana sam s njime pio pivu u jednoj pivnici u centru. Dakle,tu je.
Pa daj nam onda neke insajderske informacije, hoće li po njegovom fašistički režim opet uskoro zajahati?
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 19:29   #49
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pa daj nam onda neke insajderske informacije, hoće li po njegovom fašistički režim opet uskoro zajahati?
pa fašizam još samo i može spasiti ovaj jad koji su demokrati učinili od Hrvatske.
__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:11   #50
Hrvatski Ciceron brusi svoje oratorske sposobnosti kako bi zadao smrtni udarac učmaloj jazbini političkog kurvaluka,kriminala i podaništva.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:18   #51
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
Hrvatski Ciceron brusi svoje oratorske sposobnosti kako bi zadao smrtni udarac učmaloj jazbini političkog kurvaluka,kriminala i podaništva.
a jel još uvijek sa onom ludom babom ili su se rastali?
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:33   #52
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
pa fašizam još samo i može spasiti ovaj jad koji su demokrati učinili od Hrvatske.
Jadna ona država koju fašizam mora spašavati. U povijesti takve nisu dugo opstale.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:40   #53
Quote:
Auge kaže: Pogledaj post
Sjećaš li se pod kojim nickom je pisala?
O tome još ne sme da se priča.
Zajebavam se. Ne smijemo pričat o drugim forumašima. Kad vidiš neku žensku da tu divlja, proziva Srbe, Jugoslavene bez pauze... to ti je ona.

Zadnje uređivanje Pištolj doktor : 21.01.2011. at 20:57.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:53   #54
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Prije kojih godinu dana sam s njime pio pivu u jednoj pivnici u centru. Dakle,tu je.
Vjerujem da si ti platio račun, jer sumnjam da on ima za pivu.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 21:47   #55
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Jadna ona država koju fašizam mora spašavati. U povijesti takve nisu dugo opstale.
pa da je jadna jadna je to sam i rekao...
ali nisu fašisti krivi što je ona tako jadna,nego dapaće antifašisti su je učinili ovako jadnom...
__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 14:13   #56
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
O tome još ne sme da se priča.
Zajebavam se. Ne smijemo pričat o drugim forumašima. Kad vidiš neku žensku da tu divlja, proziva Srbe, Jugoslavene bez pauze... to ti je ona.
ja sam je zapamtio....
to je W&S
"laž, laž, laž, jugokomunisti i srbi ....."
udvarao sam joj se nebrojeno puta. bezuspješno.
__________________
stavi
Todor Strasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 17:33   #57
neznam koga je uopce briga di je on...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:37   #58
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
O tome još ne sme da se priča.
Zajebavam se. Ne smijemo pričat o drugim forumašima. Kad vidiš neku žensku da tu divlja, proziva Srbe, Jugoslavene bez pauze... to ti je ona.
Quote:
Todor Strasni kaže: Pogledaj post
ja sam je zapamtio....
to je W&S
"laž, laž, laž, jugokomunisti i srbi ....."
udvarao sam joj se nebrojeno puta. bezuspješno.
Hvala na odgovorima.
Auge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:54   #59
Schwarz je iznimno pametan, nacitan i inteligentan. Sad se treba pitati kako je moguce da je uz takve karakteristike ovakav kakav je. Je li u pitanju bolest, furka ili nesto trece...
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 22:07   #60
Šta predlaže Schwartz?
Eliott is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.