Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2011., 18:03   #2221
prijavljujem essence puder u prahu iz limitirane 50's kolekcije koje ima u kozmu (u dm-u ne). lijepo matira, ne uvlaci se u pore i ne vidi se na licu cak i pred ogledalom povecalom. sitno sitno je mljeven.
jedino nigdje ne mogu pronaci sastav pa ne znam je li komedogen. meni probleme na licu (zasad) ne radi, ponasa mi se slicno kao chanel poudre universelle libre koji je zapravo vrlo povoljan kada se uzme u obzir gramaza i ja ga ne bih svrstala u rang neceg skupog i ekskluzivnog. 9 grama l'oreal true matcha u kamenu kosta preko 90kn, a 30 grama chanela 300-ak. znaci da je sve to tu negdje.

sto se skuplje i jeftinije kozmetike tice, ja dijelim ovo misljenje: Osobno uvijek sam u potrazi za kvalitetnom kozmetikom koju cu platiti sto manje. Tu i tamo si priustim luksuz finih bocica, ali se pri tom ne zavaravam da dobivam cudo upakirano u serumsku bocicu, dok se ne zavaravamo dotle je dobro.
Kad pokusate objasniti da ima jednako dobrih solucija a upola jeftinijih, onda ste vi jadnica koja spara na sebi i koja ce za 20 godina hodati naborana po svijetu, iako se vi ne suncate i ne pusite kao sto to osoba chanel cini. Mislim da je pravi dokaz istinskog postovanja sebe – informiranost. Znati sto stavljamo u sebe i na sebe i zasto. ostatak ovdje: http://www.blog.hr/print/id/16256316...usskincare.com
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 20:55   #2222
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
prijavljujem essence puder u prahu iz limitirane 50's kolekcije...
I ja sam kupila ovaj puder, više zbog divne ambalaže,a i cijena je odlična...no kako dosad nisam koristila ovakvu vrstu proizvoda,zanima me kako ga nanositi-preko pudera ili može i bez toga, te čime ga nanositi, jer ona spužvica mi je premala...
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 21:38   #2223
ja ga nanosim preko tekuceg pudera u tankom sloju kabuki kistom jer je onaj aplikator stvarno smijesan.
moze se koristiti i samostalno, samo za matiranje, preko hidratantne kreme. ako imas savrsen ten i ne koristis tekuci puder, koristi ga na ovaj nacin. u suprotnom - preko tekuceg.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 19:40   #2224
Cijene brendirane kozmetike su skočile, a ja već neko vrijeme nisam kupovala Chanel puder u prahu. Koliko košta?
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:59   #2225
300 kn, ove jeseni-zime, ne znam točno kad.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 21:03   #2226
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
ja ga nanosim preko tekuceg pudera u tankom sloju kabuki kistom jer je onaj aplikator stvarno smijesan.
moze se koristiti i samostalno, samo za matiranje, preko hidratantne kreme. ako imas savrsen ten i ne koristis tekuci puder, koristi ga na ovaj nacin. u suprotnom - preko tekuceg.
Ja općenito nemam pojma kako se loose powder nanosi onom spužvicom...recimo kod ovog chanelovog, neizrecivo bolje izgleda kad ga nanesem kistom, jednom mi se slučajno sušio pa sam probala tu "hvaljenu" spužvicu i rezultat je bio jednak kao da sam špatulom nanijela
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 23:50   #2227
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
300 kn, ove jeseni-zime, ne znam točno kad.
Pa opet se isplati. Ima 30g, dugo traje, baš dugo. Opet ću mu se vratiti.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 16:28   #2228
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Cijene brendirane kozmetike su skočile, a ja već neko vrijeme nisam kupovala Chanel puder u prahu. Koliko košta?
ja sam ga prije neka 2 mjeseca platila oko 320 kn, ako se dobro sjecam ... inace kupujem u Limoniju kozmetiku, ali ovo sam kupila u Irisu....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 21:50   #2229
ovaj shiseidov puder u kamenu je izvrstan, odlicno prekriva, postojan je i ne izaziva nered na licu. takodjer, pakiranje je jako dobro i prakticno, makar na prvu loptu izgleda preplasticno.
s obzirom da mi sluzi umjesto tekuceg pudera, dosta se brzo trosi. cijena nije strasna, 240 kn.
sve u svemu, velika petica
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 09:56   #2230
Moj najdraži ljetni. Ne izgleda brašnasto, ja ga stavim na spf dnevnu kremu i savršeno izgleda.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 11:37   #2231
A gdje se može kupiti Shiseido? u mojoj selendri ima samo dm i kozmo :/
Čula sam već pohvale za taj puder
iwee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 12:31   #2232
Jagoda, općenito je jagoda super jer ima normalne cijene u odnosu na neše parfumerije i ima više nijansi.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 11:59   #2233
Ja sam ga također gledala na Jagodi,ali bojim se da ne opale carinu na taj iznos
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 19:53   #2234
Ima ga u limoniju, sephori, irisu, duglasu...,249kn.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:35   #2235
ok, tnx cure baš ću pogledat
iwee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:02   #2236
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Moj najdraži ljetni. Ne izgleda brašnasto, ja ga stavim na spf dnevnu kremu i savršeno izgleda.
I ja potpisujem sve napisano
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:09   #2237
Jel probao tko Clarins - Loose Powder?

__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 15:51   #2238
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
I ja potpisujem sve napisano
Ja ga stavila preko oziljka od pristica, zaronla u more nekoliko puta, a on se jos uvijek drzao. Zato me je i strah stavljat ga na cijelo lice .
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 22:00   #2239
Ne boj se neće ti ništa loše napraviti. Ja imam zahebanu kožu i od svega mi izbace prištići, ali od ovoga ne. Prostudirala sam sve sastojke i nema niti jedan jače komedon, tako da samo udri s njim koliko te volja!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 14:20   #2240
Kolika je cijena YSL pudera u prahu?

Dobio je dobre recenzije na netu.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.