Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Jesu li ove slike autentične - istinite?
Istinite su 39 11.61%
Namještene su 182 54.17%
Nisam siguran/na 115 34.23%
Glasovatelji: 336. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2007., 23:04   #21
a goje im je slika broda,odijela,zaliha hrane(i šta u stvari vanzemaljci jedu ako uopšte jedu)
"znajul šta je piva

dal roka kod njih ima

dal imal kod njih boli

dal ih žena voli..."

izbaci gumiranu lutku i rafo je obduciraj.
jupi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 23:17   #22
di si nabavila ovak dobre slike,onu obdukciju kaj sam gledao slika je dosta loša.
PIRATXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 12:45   #23
imaju li mozda izduzenu lubanju??
ako imaju moglo bi se raditi o onim "stvorenjima" koja su pronadjena u meksiku, mislim na onu cudnu lubanju. ne mogu sad nac sliku u zurbi sam, pa cu sljedeci put postati, al pogledajte na , pod temom maje (nisam siguran)
__________________
Sick we are! Sick we are of this bottomless pit of lies!
ThE_IMMORTAL is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:25   #24
Na prvoj i trećoj je lutka. Na srednjoj je čovjek.
crazy person is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:32   #25
Quote:
crazy person kaže: Pogledaj post
Na prvoj i trećoj je lutka. Na srednjoj je čovjek.
uh, pazi doktora primarijusa!

s obzirom kakve se sve lutke danas mogu napraviti (Jurski Park, Alien...) onda i ovo može biti lutka!...slika je jedno, "live" verzija nešto drugo
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:35   #26
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
uh, pazi doktora primarijusa!

s obzirom kakve se sve lutke danas mogu napraviti (Jurski Park, Alien...) onda i ovo može biti lutka!...slika je jedno, "live" verzija nešto drugo


ma samo govorim na šta me podsjeća

Pa da, mogla bi i srednja bit lutka, al nekako me ipak podsjeća na čovjeka, ne znam zašto.
crazy person is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:38   #27
Quote:
PIRATXX kaže: Pogledaj post
di si nabavila ovak dobre slike,onu obdukciju kaj sam gledao slika je dosta loša.
NabaviO
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:40   #28
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
uh, pazi doktora primarijusa!

s obzirom kakve se sve lutke danas mogu napraviti (Jurski Park, Alien...) onda i ovo može biti lutka!...slika je jedno, "live" verzija nešto drugo
Istna živa ali pazi. Jednog dana kada možda i stvarno procure neke slike u javnost ili tako nešto ljudi će reći, ha kakve se danas lutke mogu napraviti (alien, jurski park...) ovo im je mačji kašalj za napraviti.

Je tako?
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 14:58   #29
zašto nešto uvijek mora procuriti ??
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 15:21   #30
TOLIKO JE DOKAZA O VANZEMALJCIMA A VI JOŠ UVIJEK NE VJERUJETEEE??
siskara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:01   #31
ne verujem da su autenticne.isuvise lice na coveka.mislio sam da ce biti vise razlika,a na ovim slikama su prikazani kao retardirani ljudi
__________________
"It isn't enough to talk about PEACE, one must believe in it. It isn't enough to believe in it, one must work at it"
anakinikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:27   #32
Quote:
anakinikola kaže: Pogledaj post
ne verujem da su autenticne.isuvise lice na coveka.mislio sam da ce biti vise razlika,a na ovim slikama su prikazani kao retardirani ljudi
Oni kad nas slikaju pa gore pokažu na svojoj planeti da su nas slikali, ovi njihovi kažu: "Ne vjerujemo da su to vanzemaljci, previše su nam slični, ko mi, samo retardirani"
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:31   #33
Neznam odakle ove slike.
Prvi video sa skoro istim vanzemaljcima je nabavio Ray Santilli1993 od (kako on kaže) starog snimatelja. Platio je 150.000 dolara. Stručnjaci Kodaka nisu mogli utvrditi 100% iz kojeg je vremenskog razdoblja.
Ovo je vjerojatno zahebancija.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 17:30   #34
imam dokumentarac gdje su na snimci prikazani dijelovi autopsije na "alienima" koje su snimali ruski doktori, tamo negdje 60tih godina (valjda). Snimka je dosta mutna i nejasna (a i kako bi bila s ruskom tehnikom ) ali se vidi da na stoli leži neko malo tijelo nalik ljudskom, ali sa drugačijom glavom....snimka ne otkriva puno, taman toliko da izazove sumnju
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 17:34   #35
Quote:
anakinikola kaže: Pogledaj post
ne verujem da su autenticne.isuvise lice na coveka.mislio sam da ce biti vise razlika,a na ovim slikama su prikazani kao retardirani ljudi
to što liči na čovjeka nemora značit da nisu autentične.

pa recimo čovjek za nekih milijun godina, zašto ne.

mislim da su namještene ali to se nemože zaključiti zato što previše liče na ljude.
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 17:37   #36
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
imam dokumentarac gdje su na snimci prikazani dijelovi autopsije na "alienima" koje su snimali ruski doktori, tamo negdje 60tih godina (valjda). Snimka je dosta mutna i nejasna (a i kako bi bila s ruskom tehnikom ) ali se vidi da na stoli leži neko malo tijelo nalik ljudskom, ali sa drugačijom glavom....snimka ne otkriva puno, taman toliko da izazove sumnju
lik koji je radio tu autopsiju izjavio je da su to lažne snimke, da je ono lutka.

kgb-ova najstroža tajna je to bila, i kad je procurila možda su ga i prisiklili da reće to.

a možda su i lutko kako i on kaže. ko će ti znat.

gledao sam tu snimku. alien sličan ovom, vade mu organe,....
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 17:49   #37
kako gleda u kameru sa svojim milim okicama
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 19:05   #38
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
imam dokumentarac gdje su na snimci prikazani dijelovi autopsije na "alienima" koje su snimali ruski doktori, tamo negdje 60tih godina (valjda). Snimka je dosta mutna i nejasna (a i kako bi bila s ruskom tehnikom ) ali se vidi da na stoli leži neko malo tijelo nalik ljudskom, ali sa drugačijom glavom....snimka ne otkriva puno, taman toliko da izazove sumnju
A ovo?

http://www.youtube.com/watch?v=7hbHIc_f5bE
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 19:10   #39
daj uploadaj to s ruskom obdukcijom
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:13   #40
pitao sam dečke koji rade u photoshopu i ima 3 točke koje dokazuju lažnost slike ;-)
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.