Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 23:57   #61
pozdrav ekipa, i ja bi na tomorrowland 2015!!!! Bilo bi super da se organiziramo i probamo si medusobno olaksati odlazak jer mislim da nece biti jednostavno doci do karte. Koliko sam cuo dosta ekipe ide iz Srbije , gdje je navodno moguce kupiti aranzmane u turistickim agencijama (????). Postoji li nesto tako i kod nas?
A vi sretnici koji ste vec osjetili cari tomorrowlanda i dreamvillea udijelite nam pokoji savjet
nxm3616 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 13:14   #62
Je li ovo još aktualno .??? Znam da je većini problem sastaviti ekipu za odlazak pa da se probamo organizirati ili ako ima netko nekog iskustva molim bih odnosno bio bi vrloooooo zahvalan..!! za par informacija gdje bi se mogla sastaviti ekipa,vidim da na facebooku nema ili nije vise aktualno(gledao sam za podrucje cijele bivse Juge). A siguran sam polaznik...! ali nazalost od ovih mojih nitko ne slusa tu vrstu muziku i sta cu moram trazit po internetu.. jer ovo je nesto sto ne smijem propustit...!
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 00:07   #63
Sudeci prema forum.hr Hrvata zainteresiranih za TML ima toliko da nece popuniti niti prvih 10
killarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 00:20   #64
Quote:
killarney kaže: Pogledaj post
Sudeci prema forum.hr Hrvata zainteresiranih za TML ima toliko da nece popuniti niti prvih 10
Ne znam bas...Danas sam se registrirao 10 min nakon sto su otvorili registracije i mislim da nisam upao medu prvih 10
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 01:36   #65
I ja sam tako negdi za 10 min. Nadan se samo da ce brzo javiti sretnicima, jer mrzim ovo iscekivanje
killarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 11:58   #66
iiiiiiiiiiii tko su nasi sretni dobitnici....? Jucer su javljali za 10 sretnika iz svake drzave...nazalost nisam među njima...
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 15:20   #67
Nista ( Izgleda da sam ipak podcijenila Hrvate
killarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 02:06   #68
Nisam upucen u informacije za TL oko toga, jel se zna podatak koliko se ljudi prijavilo iz Hrvatske? Ili samo objave tih 10 ljudi?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:48   #69
Ne objave ništa... samo pošalju mail tim sretnicima, i ja sam jedna od njih
Mymm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 12:19   #70
Super! Ti si bila i prosle godine?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 13:27   #71
Quote:
Mymm kaže: Pogledaj post
Ne objave ništa... samo pošalju mail tim sretnicima, i ja sam jedna od njih
aaa svaka ti cast...! cestitam... koliko sam razumio dobivas pravo na kupnju 4 karte...?ili 2 ..?
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 13:38   #72
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Super! Ti si bila i prosle godine?
Planiras li ti pokusat ove godine...? citam po grupama na facebooku da se masa ljudi preko svojih prijatelja iz malo "zabacenih"zemalja (bar sto se tice tomorrowlanda) predregistriralo...tako da su upadali medju prvih 10...jer koliko ima zainteresiranih primjerice iz Sudana...
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 17:38   #73
Da, bila sam i prošle godine.. mogu kupit 4 karte..
Mymm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 20:53   #74
Quote:
Mymm kaže: Pogledaj post
Da, bila sam i prošle godine.. mogu kupit 4 karte..
pretpostavljam da vas ima vec 4ero ,da nema viska...?
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 21:41   #75
Quote:
B0n0 kaže: Pogledaj post
Planiras li ti pokusat ove godine...? citam po grupama na facebooku da se masa ljudi preko svojih prijatelja iz malo "zabacenih"zemalja (bar sto se tice tomorrowlanda) predregistriralo...tako da su upadali medju prvih 10...jer koliko ima zainteresiranih primjerice iz Sudana...
Jos nista oko pokusaja odlaska na TL, sve dok ne budem financijski "potkovan" do tad mogu samo planirat, pratit informacije i pripremat se
Ali ovo sto kazes za kupnju karata na taj nacin preko prijatelja iz drugih zemalja je ubiti super stvar sto imas prijatelja iz "nepoznatije" zemlje imas vecu sansu doc do karte
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 21:49   #76
Quote:
Mymm kaže: Pogledaj post
Da, bila sam i prošle godine.. mogu kupit 4 karte..
Za dojmove ne trebam niti pitat
Ali kratko, na kojem si stageu najvise bila i sto bi izdvojila kao najbolje od svega sa festivala? I koliko jednog Hrvata sumarno kosta cijeli taj odlazak?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 20:51   #77
Quote:
B0n0 kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da vas ima vec 4ero ,da nema viska...?
Jos nije sigurno, ali mozda bude jedna viska...
Mymm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:01   #78
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Za dojmove ne trebam niti pitat
Ali kratko, na kojem si stageu najvise bila i sto bi izdvojila kao najbolje od svega sa festivala? I koliko jednog Hrvata sumarno kosta cijeli taj odlazak?
Iskreno, neznam sto bi izdvojila jer ima toliko toga i sve je stvarno preodlicno
To je svakako nesto sto treba dozivit bar jednom u zivotu..
A sto se tice troskova... Ja sam za sve potrosila kojih 1000 €
Mymm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 09:55   #79
Quote:
Mymm kaže: Pogledaj post
Jos nije sigurno, ali mozda bude jedna viska...
Nas je vjerojatno dvojica,ali i to je poprilican upitnik...posto jedini ja od ekipe volim tu vrstu glazbe... a ovaj drugi bi isao iz radoznalosti,pa mi je poprilican problem sastaviti ekipu ,jer nevjerojatno koliko ljudi uopce zna za ovaj festival...ako bude nesto viska napisi ovdje....
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 10:01   #80
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Jos nista oko pokusaja odlaska na TL, sve dok ne budem financijski "potkovan" do tad mogu samo planirat, pratit informacije i pripremat se
Ali ovo sto kazes za kupnju karata na taj nacin preko prijatelja iz drugih zemalja je ubiti super stvar sto imas prijatelja iz "nepoznatije" zemlje imas vecu sansu doc do karte
da da ja bas neznam nekog iz tih egzoticnih zemalja koji bi mi mogli pomoci u tome iako sam kao student upoznao masu ljudi ali ne iz tih malo " zabacenih" zemalja...love stvarno treba ,od 800 do 1000 eura kako sam citao po grupama i nekim forumima pa moras biti "podmazan" dobro ...ali treba i vise ljudi iz istih zemalja da se organizuju kako bi se i troskovi puta umanjili (iznajmljivanje kombija ili slicno)....
B0n0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.