Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2008., 02:42   #1
Potreba za promjenom i monotonija u vezi

Što napraviti kada se u dugoj, ali već jako monotonoj vezi, odjedanput pojavi netko novi?
Netko tko vam daje novu snagu, napuni vas energijom i pruži motivaciju za bolji život.. Netko tko vam daje razlog da se ujutro probudite sretni, uz koga vam nikad nije dosadno, i imate jako puno zajedničkih interesa i stvari?

Pitam vas ovo, jer sam u vezi 3 godine, i volim tog čovjeka, i ne mogu ni zamislit da ga slomim i ostavim, ali stvari jednostavno već dugo nisu kakve su bile prije..
Nije nestalo ljubavi, ali sve je nekako monotono i sivo..
Koliko god ja to pokušavala promijenit, sve je i dalje monotono..
Razgovor ne pomaže baš previše, uvijek se potrudi dan-dva nakon razgovora, a onda opet po starom..

I tako konstantno, već više od godinu dana..
Tako da sam se malo već distancirala od svega toga..
Kao da nemam volje više..

I sad se tu pojavio taj muškarac koji je ponovo probudio onu iskru u meni, zbog kojeg često ne spavam, koji me podsjetio koliko mogu biti sretna i uživati u životu..
Sve više razmišljam o njemu..
I zato se grizem..
Mislim da to nije fer prema čovjeku s kojim sam u vezi..
Znam kako bi ga slomilo da odem..

Ima li netko neku pametnu?
Što da radim?

Zadnje uređivanje Nikita08 : 09.12.2008. at 02:56.
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 03:49   #2
reci mu sve tako, i odi s tim... ljubav ionako traje tri godine

a to da će se on slomit? vjerojatno hoće, al ko zna možda upozna ženu svog života kasnije...
versilov is offline  
Old 09.12.2008., 04:14   #3
meni je takva situacija bila ovo ljeto. u vezi sam dvije godine i baš se volimo. ovo ljeto sam radila s jednim momkom koji mi je bio prejeben. noćna smjena, rad u baru, a još smo pili uvijek.. s momkom me je uhvatila neka monotonija i ja sam tražila sve moguće i nemoguće razloge da prekinem s njim. nisam znala šta da radim... htjela sam očito čisto probati kako je to biti s drugim čovjekom. i prekinemo mi, ja završim s kolegom i znaš što se dogodilo sutradan? hvatala sam se za glavu i govorila si: pa ti voliš svog čovjeka, nitko drugi ti ne može pružiti ni približno onoliko koliko može netko tko te toliko obožava i koga ti voliš. tuđi dodir mi ni najmanje nije pasao koliko dodir momka. nije bilo loše, dapače, al nije bio moj momak. kontaš?
to popodne sam ga zvala da se nađemo, da budemo ponovno u vezi... i uvjerena sam u to da mi je on budući muž ..
iskreno, ne žalim puno, jer nisam varala i jer sam potvrdila samoj sebi činjenicu da imam predobrog momka..
ti se dobro preispitaj, al ako možeš zamisliti i dočarati si budućnost sa svojim sadašnjim momkom, onda to nemoj radit.. a ako to ne možeš i ako ti zbilja smeta takva monotonost, onda ...
a kako se meni čini, svaka veza se s vremenom ustali i ne mijenja se pretjerano.. ljudi se toliko upoznaju da se nemaju više šta međusobno otkrivat, ako me kontaš..
napravi onako kako ti srce govori, a ne želja ili glava...
uživaj, poz
MiNi__ is offline  
Old 09.12.2008., 10:28   #4
[QUOTE]
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Što napraviti kada se u dugoj, ali već jako monotonoj vezi, odjedanput pojavi netko novi?
Netko tko vam daje novu snagu, napuni vas energijom i pruži motivaciju za bolji život.. Netko tko vam daje razlog da se ujutro probudite sretni, uz koga vam nikad nije dosadno, i imate jako puno zajedničkih interesa i stvari?
A jel ti ne pada na pamet da te vjerojatno isto to i sa ovim novim sa kojim ti "nikad nije dosadno" nakon (recimo) 3 godine slijedi isto kao i sa sadasnjim.

Quote:
Pitam vas ovo, jer sam u vezi 3 godine, i volim tog čovjeka, i ne mogu ni zamislit da ga slomim i ostavim, ali stvari jednostavno već dugo nisu kakve su bile prije..
Nije nestalo ljubavi, ali sve je nekako monotono i sivo..
Koliko god ja to pokušavala promijenit, sve je i dalje monotono..
Razgovor ne pomaže baš previše, uvijek se potrudi dan-dva nakon razgovora, a onda opet po starom..
A ti? Ti izgleda samo kvocas i on se pod pritiskom trgne na dan dva ali to nije rijesenje. Potrudi se i TI.

Quote:
I tako konstantno, već više od godinu dana..
Tako da sam se malo već distancirala od svega toga..
Kao da nemam volje više..
Sad ga volis i nebi prekinula a sad nemas volje..???

Quote:
I sad se tu pojavio taj muškarac koji je ponovo probudio onu iskru u meni, zbog kojeg često ne spavam, koji me podsjetio koliko mogu biti sretna i uživati u životu..
Sve više razmišljam o njemu..
I zato se grizem..
Mislim da to nije fer prema čovjeku s kojim sam u vezi..
Znam kako bi ga slomilo da odem..

Ima li netko neku pametnu?
Što da radim?
Uvijek iznova se moze pojavit drugi/druga sa kime ce biti zivlje i zanimljivije nego u dugogodisnjoj vezi ali je samo pitanje isplati li se svakih par godina pocinjat sve iz pocetka.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 09.12.2008., 10:38   #5
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Uvijek iznova se moze pojavit drugi/druga sa kime ce biti zivlje i zanimljivije nego u dugogodisnjoj vezi ali je samo pitanje isplati li se svakih par godina pocinjat sve iz pocetka.
Ovo je apsolutno istina.
Pitanje je samo da li nas svaki taj drugi/druga "motivira" na razmišljanje o prekidu.
Recimo, bila sam u takvoj, dugogodišnjoj vezi. I dogodilo mi se da sam upoznala igrom slučaja drugog muškarca koji je bio zanimljiv, zabavan, puno smo razgovarali, blablabla... Međutim, ni jedne sekunde nisam razmišljala o prekidu niti sam prešla granicu običnog flerta.
S druge strane, znala sam da je kraj kada sam o prekidu intenzivno počela razmišljati kad se "dogodio" sadašnji.
I nisam požalila, ni jedne sekunde.

Puno faktora tu igra ulogu.
Koliko imate godina, koliko dugo veza traje. Po meni je tri godine od kojih već godinu dana traje monotonija i dosada prekratak period da bi se to dogodilo. Mislim, što će biti dalje, za 5 godina? Život je predug da bi ga bilo jednostavno provesti uz nekog tko nas više ne ispunjava i ne usrećuje.
Uz to, netko je gore napisao, dobro razmisli vidiš li se za cijeli život sa sadašnjim dečkom. Al' onako iskreno, pravo, iz srca, vidiš li se? Vjerojatno će prvi odgovor biti- DA, bez problema ga mogu zamisliti kao oca svoje djece. I to je ok. Međutim, možeš li ga zamisliti kao svog ljubavnika?
Ljubav se, nažalost, ne može zaslužiti i to što je netko dobar i voli nas NIJE DOVOLJNO da bi s njim ostali cijeli život i taj život proveli sretni.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 10:51   #6
Jedna mi je mudra osoba prije nekoliko godina rekla, kad smo pričali o ovoj temi, da u kvalitetnoj vezi u kojoj se njih dvoje vole svim srcem s godinama može biti samo uzbudljivije, prisnije s još boljim sexom.
Zapravo, sve ono što čini početak jedne takve veze pa potencirano na desetu.
Bila sam u dvije poduže veze i prva je bila poput ove tvoje, znači nakon prvotnog uzbuđenja, leptirića i ludila uslijedila je dosada, dosada i dosada, a isto sam bila uvjerena da ga volim.
Druga veza je tipični primjer ove priče s početka mog posta, u samom startu je bilo urnebesno a s godinama sve urnebesnije
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 09.12.2008., 11:04   #7
Duga veza od 3 godine? Monotono nakon 2? Smatram da to nije puno. E sad, ako ti je već nakon 2 g. tvoj dečko dosadio, zapitaj se kako bi ti bilo nakon 10 ili 15 (da ne govorim do kraja života. Ako imaš npr. 25 g. ti bi sa njim mogla provesti još 60-ak g.!!). Ako te nakon takvog razmišljanja uhvati panika i jeza, otiđi od njega, život je samo jedan i nema smisla provesti ga u monotoniji i dosadi.
margarita03 is offline  
Old 09.12.2008., 11:37   #8
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Što napraviti kada se u dugoj, ali već jako monotonoj vezi, odjedanput pojavi netko novi?
Netko tko vam daje novu snagu, napuni vas energijom i pruži motivaciju za bolji život.. Netko tko vam daje razlog da se ujutro probudite sretni, uz koga vam nikad nije dosadno, i imate jako puno zajedničkih interesa i stvari?

Pitam vas ovo, jer sam u vezi 3 godine, i volim tog čovjeka, i ne mogu ni zamislit da ga slomim i ostavim, ali stvari jednostavno već dugo nisu kakve su bile prije..
Nije nestalo ljubavi, ali sve je nekako monotono i sivo..
Koliko god ja to pokušavala promijenit, sve je i dalje monotono..
Razgovor ne pomaže baš previše, uvijek se potrudi dan-dva nakon razgovora, a onda opet po starom..

I tako konstantno, već više od godinu dana..
Tako da sam se malo već distancirala od svega toga..
Kao da nemam volje više..

I sad se tu pojavio taj muškarac koji je ponovo probudio onu iskru u meni, zbog kojeg često ne spavam, koji me podsjetio koliko mogu biti sretna i uživati u životu..
Sve više razmišljam o njemu..
I zato se grizem..
Mislim da to nije fer prema čovjeku s kojim sam u vezi..
Znam kako bi ga slomilo da odem..

Ima li netko neku pametnu?
Što da radim?
Čuj, vjerojatno će ga slomit ako odeš, ali svi se mi oporavimo prije ili kasnije.

Nemoj ostajat u toj vezi zato jer on tebe voli i jer je "dobar čovjek". Ti misliš da si fer i korektna, a u biti mu radiš medvjeđu uslugu, jer ako kod tebe više nema onog nečeg, zaljubljenosti, leptirića, strasti, uzbuđenja, nema ti tu pomoći bojim se, i zavlačiš i njega bezveze. Ako ga voliš kao naj frenda ili brata, nije to to...

U vezi trebaš ostat ako ti voliš i ako si voljena, ako samo jedna strana voli, ono pravo, a druga onak iz navike, il zato jer je neko super osoba, nije to dobro.

Uglavnom, dobro razmisli, ako si sigurna da to vise nije to, bolje ga ostavi, nemoj ga zajebevat i sprečavat da se i njemu možda dogodi neka druga lijepa priča.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 09.12.2008., 11:45   #9
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Nemoj ostajat u toj vezi zato jer on tebe voli i jer je "dobar čovjek". Ti misliš da si fer i korektna, a u biti mu radiš medvjeđu uslugu.

Uglavnom, dobro razmisli, ako si sigurna da to vise nije to, bolje ga ostavi, nemoj ga zajebevat i sprečavat da se i njemu možda dogodi neka druga lijepa priča.
E ovo je najveća istina. Ljudi misle da ostajući u vezi u kojoj više ne vole čine uslugu onom drugom. Jer što bi on jadan bez mene, krep'o bi od tuge.
A ustvari ga kažnjavaš na taj način, unesrećuješ. Jer čovjek duboko u sebi OSJEĆA i ZNA da ne dobija ljubav i prave emocije i to ga jebe, nagriza, uništava... Više nego spoznaja da ostaje bez tebe.
Bolje je biti sam i znati da si sam nego u vezi, a sam.
Kad si sam barem postoji mogućnost da ćeš pronaći pravu ljubav i ono što zaslužuješ. Jer nitko ne zaslužuje da ostajemo s njim zato što je dobar, iz navike i sažaljenja. To je strašno. Zamisli sebe u situaciji da znaš da je čovjek kojeg voliš s tobom iz takvih razloga.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 11:51   #10
bila sam u slicnoj situaciji i nisam izdrazala jer se previse toga nakupilo uz tu monotoniju... on vise nije bil ona osoba koju sam upoznala i zavoljela... kolko god sam se ja trudila popravit stvari, pricat s njim, rjesit probleme, on ko da me nije cul ili mozda cak i nije htel culi...

svako od nas reagira drugacije u svakoj situaciji... al mislim da ako nekog volis da se isplati potruditi i na nekoliko nacina probati promjeniti nastalu situaciju i rutinu, a onda ako nejde, tek onda napravit neki veci korak sve se da, samo treba volje... al nazalost ne samo s tvoje strane, nego i s njegove....
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Old 09.12.2008., 11:53   #11
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ovo je apsolutno istina.
Pitanje je samo da li nas svaki taj drugi/druga "motivira" na razmišljanje o prekidu.
Recimo, bila sam u takvoj, dugogodišnjoj vezi. I dogodilo mi se da sam upoznala igrom slučaja drugog muškarca koji je bio zanimljiv, zabavan, puno smo razgovarali, blablabla... Međutim, ni jedne sekunde nisam razmišljala o prekidu niti sam prešla granicu običnog flerta.
S druge strane, znala sam da je kraj kada sam o prekidu intenzivno počela razmišljati kad se "dogodio" sadašnji.
I nisam požalila, ni jedne sekunde.

Puno faktora tu igra ulogu.
Koliko imate godina, koliko dugo veza traje. Po meni je tri godine od kojih već godinu dana traje monotonija i dosada prekratak period da bi se to dogodilo. Mislim, što će biti dalje, za 5 godina? Život je predug da bi ga bilo jednostavno provesti uz nekog tko nas više ne ispunjava i ne usrećuje.
Uz to, netko je gore napisao, dobro razmisli vidiš li se za cijeli život sa sadašnjim dečkom. Al' onako iskreno, pravo, iz srca, vidiš li se? Vjerojatno će prvi odgovor biti- DA, bez problema ga mogu zamisliti kao oca svoje djece. I to je ok. Međutim, možeš li ga zamisliti kao svog ljubavnika?
Ljubav se, nažalost, ne može zaslužiti i to što je netko dobar i voli nas NIJE DOVOLJNO da bi s njim ostali cijeli život i taj život proveli sretni.

potpuno si shvatila i mene, i srž mog problema..
iskreno, al najiskrenije, mogu ga zamislit kao oca svoje djece, ali kao ljubavnika i doživotnog partnera, baš i ne..

Vidim da su neki već lagano počeli osuđivati, kao da svaki put kad upoznam novog, ostavim starog, što uopće nije istina..
Bilo je u te 3 godine puno muškaraca, neki su me privlačili, da, ali uvijek sam znala da to nije nešto što će mi ugrozit postojeću vezu, i nisam išla dalje od flerta, upravo kako je i Morticia rekla..
Ali sad je situacija malo drugačija..

Vidim i da neki tome dodaju čistu fizičku oznaku, kao da taj novi čovjek u meni budi samo neke sexualne stvari, što nije istina, jer meni je sex odličan i sa trenutnim partnerom i na tom polju mi ne fali apsolutno ništa...

@ Bingo
Volim ga, da.. ali jednostavno nemam volje da se više trudim, jer svaki moj trud propadne.. Ja jesam krenula od sebe (rekao si da se ja probam promjenit), ali jednostavno nije išlo na bolje, i nakon mjeseci i mjeseci jednostavno sam odustala od truda...
Čemu kad se ništa ne mijenja..

Ma premišljala sam ja o toj mojoj vezi i prije nego se pojavio taj novi čovjek..
Ali eto, on je bio dodatak mome buđenju, da to tako nazovem..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 11:58   #12
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
bila sam u slicnoj situaciji i nisam izdrazala jer se previse toga nakupilo uz tu monotoniju... on vise nije bil ona osoba koju sam upoznala i zavoljela... kolko god sam se ja trudila popravit stvari, pricat s njim, rjesit probleme, on ko da me nije cul ili mozda cak i nije htel culi...

svako od nas reagira drugacije u svakoj situaciji... al mislim da ako nekog volis da se isplati potruditi i na nekoliko nacina probati promjeniti nastalu situaciju i rutinu, a onda ako nejde, tek onda napravit neki veci korak sve se da, samo treba volje... al nazalost ne samo s tvoje strane, nego i s njegove....
Upravo to..
On prebrzo odustane..
Nakon razgovora, on se promjeni, ali na jedan dan..jer čim se ja nasmijem i vidi da me je usrećio s promjenom, misli da je sve opet oke, i da može opet po starom..
Ono, kao, eto sad si mirna, sad se ne moram više trudit..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 12:01   #13
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jer nitko ne zaslužuje da ostajemo s njim zato što je dobar, iz navike i sažaljenja. To je strašno. Zamisli sebe u situaciji da znaš da je čovjek kojeg voliš s tobom iz takvih razloga.
Potpuno se slažem..
Zadnje što bih ja htjela je to da je netko sa mnom samo zbog navike i sažaljenja..
Bila bih mu zahvalna da me toga riješi kako spada..
Ali, eto.. Jednostavno mu nemam srca reći..
Pogotovo zato što nisam 100 posto sigurna da neću požalit kasnije..
Ne znam..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 12:02   #14
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
Jedna mi je mudra osoba prije nekoliko godina rekla, kad smo pričali o ovoj temi, da u kvalitetnoj vezi u kojoj se njih dvoje vole svim srcem s godinama može biti samo uzbudljivije, prisnije s još boljim sexom. Zapravo, sve ono što čini početak jedne takve veze pa potencirano na desetu.
Bila sam u dvije poduže veze i prva je bila poput ove tvoje, znači nakon prvotnog uzbuđenja, leptirića i ludila uslijedila je dosada, dosada i dosada, a isto sam bila uvjerena da ga volim.
Druga veza je tipični primjer ove priče s početka mog posta, u samom startu je bilo urnebesno a s godinama sve urnebesnije
to i ja mislim.. tako bi barem trebalo biti..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 12:07   #15
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem..
Zadnje što bih ja htjela je to da je netko sa mnom samo zbog navike i sažaljenja..
Bila bih mu zahvalna da me toga riješi kako spada..
Ali, eto.. Jednostavno mu nemam srca reći..
Pogotovo zato što nisam 100 posto sigurna da neću požalit kasnije..
Ne znam..
E vidiš, u ovome je bit svega...
Ti ustvari ne ostaješ s njim zbog njega nego zbog SEBE. Zato što se bojiš. To su sebični razlozi (ne osuđujem, samo konstatiram). Bojiš se za sebe, hoće li te ikad itko više tako voljeti i prihvatiti takvu kakva jesi.
Bojiš se promjena i novog. Što je ljudski. Ali kad malo dublje razmisliš, što ustvari gubiš? Sigurnost? Sigurnost koja te više ne ispunjava i ne čini sretnom? Pa i nije neki gubitak, ako mene pitaš.

Ma meni se čini da si ti već odlučila, a onog trenutka kad si to izgovorila na glas stvari su se nepovratno počele kretati nizbrdo. Tako to obično ide.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 12:15   #16
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
E vidiš, u ovome je bit svega...
Ti ustvari ne ostaješ s njim zbog njega nego zbog SEBE. Zato što se bojiš. To su sebični razlozi (ne osuđujem, samo konstatiram). Bojiš se za sebe, hoće li te ikad itko više tako voljeti i prihvatiti takvu kakva jesi.
Bojiš se promjena i novog.
Što je ljudski. Ali kad malo dublje razmisliš, što ustvari gubiš? Sigurnost? Sigurnost koja te više ne ispunjava i ne čini sretnom? Pa i nije neki gubitak, ako mene pitaš.

Ma meni se čini da si ti već odlučila, a onog trenutka kad si to izgovorila na glas stvari su se nepovratno počele kretati nizbrdo. Tako to obično ide.
Kraljice...
rasplakala si me...

Da, čini se da sam i sama shvatila kako ovo više nema budućnosti..
Sve ovo razmišljanje je početak kraja zapravo..

A onaj dio za sebičnost si isto pogodila..
Sve je istina..
Pogotovo boldano..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 12:20   #17
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Kraljice...
rasplakala si me...

Da, čini se da sam i sama shvatila kako ovo više nema budućnosti..
Sve ovo razmišljanje je početak kraja zapravo..

A onaj dio za sebičnost si isto pogodila..
Sve je istina..
Pogotovo boldano..
Razumijem te i uistinu mi je žao. Znam kako je to i bez obzira što odlučiš spremi se na to da te čeka nekoliko teških mjeseci, previranja, straha, sjećanja, uspomena... Nije to lako, nikad. Možda je čak i teže ostaviti nekog tko voli tebe i tko ti je dobar nego biti ostavljen. Jer te, uz sve, proganja i osjećaj krivice.
Ali nemoj se bojati da te nikad više nitko neće tako voljeti i biti uz tebe. Jer hoće. Svaka nova ljubav je sve ljepša i sa svakim novim padom postajemo veći i jači.

Sve u svemu, želim ti sreću, ma što napravila.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.12.2008., 12:46   #18
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Razumijem te i uistinu mi je žao. Znam kako je to i bez obzira što odlučiš spremi se na to da te čeka nekoliko teških mjeseci, previranja, straha, sjećanja, uspomena... Nije to lako, nikad. Možda je čak i teže ostaviti nekog tko voli tebe i tko ti je dobar nego biti ostavljen. Jer te, uz sve, proganja i osjećaj krivice. Ali nemoj se bojati da te nikad više nitko neće tako voljeti i biti uz tebe. Jer hoće. Svaka nova ljubav je sve ljepša i sa svakim novim padom postajemo veći i jači.

Sve u svemu, želim ti sreću, ma što napravila.
Definitivno..

Ali ova zadnja rečenica me potpuno ohrabrila, vjerujem da je to istina..

Morticia, prejaka si!
Od jednog početnog posta koji čak i nije Bog zna kako opisan, shvatila si poantu i zvukla ono najbitnije..
Zbilja sam sretna jer vidim da me netko potpuno razumije, i ne osuđuje, nego mi daje snage da to prođem..
Bit ću ti zahvalna zauvijek..
Nikita08 is offline  
Old 09.12.2008., 12:48   #19
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Upravo to..
On prebrzo odustane..
Nakon razgovora, on se promjeni, ali na jedan dan..jer čim se ja nasmijem i vidi da me je usrećio s promjenom, misli da je sve opet oke, i da može opet po starom..
Ono, kao, eto sad si mirna, sad se ne moram više trudit..
Mislim da bi za dobar i konkretan savjet bilo nužno znati o kojem se problemu doista radi. To još nisi navela. kako se on to promijeni za jedan dan, kako se vrati na staro i sto je to staro i sto ti zapravo zelis. sto on zeli? sto je prije bilo drugacije?
__________________
ChRoNoS
piydek is offline  
Old 09.12.2008., 12:50   #20
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
.
Zbilja sam sretna jer vidim da me netko potpuno razumije, i ne osuđuje, nego mi daje snage da to prođem..
Bit ću ti zahvalna zauvijek..


Morti, trebala bi ti imati svoj topik, nešto kao "Potuži se Morti".
Ha?ja mislim da bi to bio apsolutni hit!Da pitamo modove??
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger