Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 20:00   #1
"Hitler's bomb"

Ne otvaram ovu temu da bi sad ja tvrdio na temelju ovog filmića da je hitler imao bombu, ali filmić me malo zaintrigirao, pa sam malo čitao pa vidim da je neki lik stvarno napisao knjigu, di tvrdi da je na otoku Rugen stvarno izveden nuklearni pokus. Zanima me isto nešto o "nestanku" "19th soviet regiment" eto ako neko nešto zna neka piše

evo i filmića:

http://www.youtube.com/watch?v=iZ2-h...elated&search=
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 21:02   #2
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
Ne otvaram ovu temu da bi sad ja tvrdio na temelju ovog filmića da je hitler imao bombu, ali filmić me malo zaintrigirao, pa sam malo čitao pa vidim da je neki lik stvarno napisao knjigu, di tvrdi da je na otoku Rugen stvarno izveden nuklearni pokus. Zanima me isto nešto o "nestanku" "19th soviet regiment" eto ako neko nešto zna neka piše

evo i filmića:

http://www.youtube.com/watch?v=iZ2-h...elated&search=

Gebels bi ti ziher platio pivu za otvaranje ovog topica....

Tunguska? A što ak je Tesla pred kraj rata sa temporalnim pomakom teleportirao u Sibir Hitlerov avion koji je išao na New York??? Ha ha ha?
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 21:06   #3
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
Gebels bi ti ziher platio pivu za otvaranje ovog topica....

Tunguska? A što ak je Tesla pred kraj rata sa temporalnim pomakom teleportirao u Sibir Hitlerov avion koji je išao na New York??? Ha ha ha?
ma ne zanima me tolko tunguska... zanima me samo mogućnost da je hitler imao atomsku bombu...
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 21:27   #4
Da je imao spremnu mislim da bi je sprasio pred kraj rata, mislim da bi digo cijeli berlin u zrak rade nego da ga zauzmu saveznici...
stojecival is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 21:29   #5
Kraj priče o njemačkoj nuklearnoj bombi zbio se u Norveškoj kad je norveško-engleska ekipa digla u zrak postrojenja za pravljenje teške vode. A, kao što se zna, bez vode nema bombe.
Nisu mogli napraviti bombu jer su im nedostajali resursi.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:07   #6
to znam. šta mislite o argumentima u filmiću?
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:56   #7
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Kraj priče o njemačkoj nuklearnoj bombi zbio se u Norveškoj kad je norveško-engleska ekipa digla u zrak postrojenja za pravljenje teške vode. A, kao što se zna, bez vode nema bombe.
Nisu mogli napraviti bombu jer su im nedostajali resursi.
Koliko se sjecam pomenuta akcija je imala vise psiholoski efekat nego sto je znacajno usporila njemacki nuk. program. Kad su na kraju rata saveznici poceli lov na njemacke naucnike medju ostalim je uhvacen i Hajzenberg. Drzali su ga u kucnom pritvoru negdje u Engleskoj,ozvucili mu sobu i slusali reakciju kad je bacena bomba na Hirosimu. Tad su skontali da njemcima nisu bili problem resursi vec su stvari u osnovi pogresno postavili (nemam blage veze sta su zeznuli)
__________________
Rada Đokić

Fighting with the wisdom for Bosnian Kingdom
Prijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 23:18   #8
WTF??? A zasto je meni post obrisan?
Ja idem probat sad izgradit nuklearku kraj kuce, javit cu vam rezultat..
Rezultat: joj, pogodijo me cep nekolko petardi koje sam zajedno upalio, zavrsio u Hitnoj, intenzivna 2 tjedna...
__________________
Number of forum.hr users is constantly increasing but IQ is always the same...
Dark_knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 23:25   #9
"UFO's" - ARE WE ALONE IN THE UNIVERSE?

THE NAZI UFO SECRET

http://www.stevequayle.com/High.Jump...Andromeda.html

Da ne otvaram novu temu, ovo je povezano sa nacizmom i okultnim.
__________________
kosturko: moja baba je bila mason tako smo saznali da je transseksualac
Ime Zauzeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 23:34   #10
Ma da su nacisti imali sve te gluposti kaj im pripisuju, nikad ne bi saveznici dobili rat.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 23:40   #11
maksimalno što su nijemci mogli napravit je prljava bomba koju su mogli namontirat na v2 i lansirat na london...

njemački fizičari su krenuli totalno krivim pravcem koji je zahtijevao puno veće količine nuklearnog materijala... amerikanci su smislili puno ekonomičniji postupak...

zanimljivo je da su amerikanci od njemačkog materijala napravili bar jednu od a-bombi koju su bacili na japan...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 19:26   #12
Quote:
Prijezda kaže: Pogledaj post
Koliko se sjecam pomenuta akcija je imala vise psiholoski efekat nego sto je znacajno usporila njemacki nuk. program. Kad su na kraju rata saveznici poceli lov na njemacke naucnike medju ostalim je uhvacen i Hajzenberg. Drzali su ga u kucnom pritvoru negdje u Engleskoj,ozvucili mu sobu i slusali reakciju kad je bacena bomba na Hirosimu. Tad su skontali da njemcima nisu bili problem resursi vec su stvari u osnovi pogresno postavili (nemam blage veze sta su zeznuli)
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
maksimalno što su nijemci mogli napravit je prljava bomba koju su mogli namontirat na v2 i lansirat na london...

njemački fizičari su krenuli totalno krivim pravcem koji je zahtijevao puno veće količine nuklearnog materijala... amerikanci su smislili puno ekonomičniji postupak...

zanimljivo je da su amerikanci od njemačkog materijala napravili bar jednu od a-bombi koju su bacili na japan...
njemci su imali podzemni laboratorij al su kao sto su englezi kasnije i saznali znanstvenici pod vodstvom heisenberga skroz krivi koncept imali..mislim da su oni pokusali skupiti i oko tone urana(govorim sad napamet,nesjecam se vise)
uglavnom nakon sto su ih sve pohvatali drzali su ih mjesecima u kucnom pritvoru no oni nisu uopce pricali o tome..informacije su dobili kad su znanstvenici culi na radiju da su ameri bacili bombe na hirosimu i nagasaki,te su raspravljali o tome..englezi i ameri su bili zapanjeni elementarno krivim postavkama njihovih znanstvenika te su ih sve oslobodili i pustili kucama..
a njemci su bili jako napredni u proizvodnji v2 raketa.citav podzemni objekt a radnici su im bili zidovi koji su imali logore na povrsini te su otprilike imali hrane za godinu dana a onda su bili predvideni da umru(inace dnevna hrana im se sastojala od komad kruha i mlijeka mislim,mozda nije mlijeko..)
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.