Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2007., 11:27   #81
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
DA ali da se CELL ukljuci u trecu fazu potrebna je proci dvije prethodne faze od kokojih je prva klasicna elektroliza: ako se koristi bakar oksidirat ce i CELL nece raditi
Opet ti ! Nisam trebao spominjati bakar, sad uviđam.
Kod orgonskih uređaja koristi se bakrena cijev omotana nekim dielektrikom/izolatorom/ , pa onda opet provodnik, pa izolator , i tako nekoliko slojeva.
Na "ustima"cijevi dobiva se orgon.To se mjeri "orgonometrom" Orgonometar je diskreciono pravo ispitivača da kaže : ima orgona ili nema orgona !

No dobro....izlaganjem živih, neživih i ni živih ni neživih predmeta na otvor cijevi vrši se ispitivanje.I onda se ocjenjuje učinak "odokativno".

To se zove New Age !

Porcelansko sjenilo za lampu + ping pong loptice zove se leteći tanjur. To spada u "Zabranjenu alternativnu povijest " !

Piramide u Bosni spadaju u "Zabranjenu arheologiju "!

Kune i eurići , topli macchiato i croasan, lijepa stjuardesa u zračnoj luci, zovu se "Nemilosrdna stvarnost "!

Razmisli, sjeti se !

Dođi do mene autom s pogonom na orgon, provezimo se do zračne luke, i častim te macchiatom i rošćićem sa marmeladom.

A stjuardesa ? E sad...
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 13:33   #82
Quote:
VioletStorm kaže: Pogledaj post
Da, to je fascinantno i svojevrsna je karika koja nedostaje za objašnjavanje rada keopsove piramide.

Evo i mog skromnog – manje znanstvenog - doprinosa temi. Mogce da se koristio vibriranjem slova ( bar ja vjerujem da je frajer radio na taj nacin).
(Npr u qbali - slova m (kontroliranje zakona gravitacije... ), ''i ''– kontrola oblika, dimezija tezine..( ovo me uvik posjeti na onu ''biblijsku'' - u pocetku bijase rijec ( citaj mantre) ). Ja pretpostavljam da su tako i piramide radjene. I stonehenge...

Ono sto je meni interesantno... od koga su egipcani to naucili....neki vele atlantida...
Ali sa vremenom izgubilo se znanje pravilnog ''izgovaranja slova'' ili je namjerno sakriveno ( supra) pa su se egipcani- potomci naucili koristiti pomagalima (djed). Zatim je civilizacija jos vise devoluirala i zaboravili smo i to... ( doduse sad imamo mobitele koji se ''interesantno'' brzo razvijaju i postaju mini - hodajuci kompjuteri..

Kad bi ljudi danas naucili vibrirati sva slova i koristiti ih za gradnju kuca, iscjeljivanje, transport, teleportaciju itd itd ..doslo bi do totalnog raspada sistema. Sto ce ti sistem ako si sebi samodovoljan. Nema društvene stratifikacije (na nacin koje dansnje covjecantvo poznaje). Stoga nekako ispada da je zaista u interesu sistema ( sacice ''elitiziranih '') da oglupljuju ljude kroz mas medije ( a ljudima se nekako nis neda potruditi...opca apatija), sakrivaju znanje, ''pale knjige''. I tako stoljecima.

Nece bit cudno da frajera-koji-je sagradio- kucicu zatvore pa slijedi (da karikiraam) ponuda za posao u NASI, oliti frajer pocini samoubjstvo( citati – ubojstvo). Neb im bilo prvi put.
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 14:00   #83
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Ono sto je meni interesantno... od koga su egipcani to naucili....neki vele atlantida...
Od Maya. Ali ne onog južnoameričkog naroda koji se tako naziva, nego od "onih koji su došli preko velikih voda" što Ma-ja i znači. Njihov najvažniji predstavnik se naziva Wizzer, Ausar, ili na grčki način: Oziris.
E sad je jedino problem kojih voda. Kemičani (egipćani kako su se zaista nazivali) su pojmom "velike vode" podrazumijevali i nebo.
Židovi imaju Elohim-e, nebesnike (oni koji su došli sa neba).
Južno od Kemita, u južnoj Sahari, pak žive Dogoni koji imaju drevnu mitologiju vezanu uz planete Sirius, Po Tolo (Sirius B, otkriven nedavno) i Emme Ya (Sirius C, nije uopće još otkriven, čak znanost kaže da ne može ni postojati, živi bili...).
Oni pričaju o Dogonima, vodozemcima koji su stigli sa Emme Ya. Čak su i kalendar zasnovali na kretanju Po Toloa (Siriusa B) i znali precizno nacrtati njegovu orbitu. Imali su čitavu mitologiju koja govori o Liscu, Ogu, Ogovoj posteljici i takvim stvarima koje zapravo opisuju solarni sustav. Govorili su o materijalu, Sagalu, koji je tako težak da ga ni najjača životinja ne može pomaknuti. Sirius B je zaista sačinjen od superteške degenerirane tvari, i to je astronomska činjenica.
Ako su Dogoni stigli sa Siriusa, mogli su donijeti znanja poput matematike, tehnologije građenja i tome slično.
Dakle, imali su od koga naučiti. Netko je sagradio piramide kako bi nečemu služile dugo vremena. Ja smatram da su mnoge od njih svjetionici, navigacijske točke koje su nekada emitirale mikrovalno zračenje na frekvenciji vodenog prozora, tj. hiperfine strukture atoma vodika (prijelaz između dva energetska stanja koje ima elektron u atomu vodika, a ta dva stanja tj. rascjep osnovnog energetskog stanja posljedica je odnosa orjentacije elektronskog spina i spina jezgre atoma vodika). Vodeni prozor je sa jedne strane odličan jer je tu pozadinski šum najslabiji u svemiru, a istovremeno, to je prirodna frekvencija atoma vodika koji se određenim tehnologijama jednostavno dobiva iz vode. Takav sustav može funkcionirati tisuće godina bez održavanja, koristeći seizmičku energiju Zemlje i vodu kao sredstvo za dobivanje rezonantnog medija, tj. vodika.
Problem je nastao nakon ledenog doba, kada je tok stare rijeke Ur-Nil presušio, a formirala se sadašnja rijeka Nil. Piramide su ostale bez vode i više nisu mogle funkcionirati. Ipak, postojali su tehnolozi koji su ih održavali. Oni su jedno Kemičansko pleme koje se danas naziva Židovima. Umjesto vodenih verteksa, počeli su koristiti kemikalije koje stvaraju vodik. No zbog takvog postupka, potkrala im se pogreška i u jednom času je došlo do eksplozije u kraljevoj odaji, strop je napukao, zidovi od granita su se razmaknuli za nekoliko centimetara, i piramida je prestala raditi. Tada je prokopan prolaz kroz Grotto da se kvar popravi.

Quote:
Ali sa vremenom izgubilo se znanje pravilnog ''izgovaranja slova'' ili je namjerno sakriveno ( supra) pa su se egipcani- potomci naucili koristiti pomagalima (djed). Zatim je civilizacija jos vise devoluirala i zaboravili smo i to... ( doduse sad imamo mobitele koji se ''interesantno'' brzo razvijaju i postaju mini - hodajuci kompjuteri..
Jest. Sad smo informatički čarobnjaci, ali ne znamo dobiti energiju iz prirode ni na koji drugi način osim sagorjevanjem fosilnih goriva. A što god radimo, pa i te mobitele, trebamo timove, gomilu postrojenja i energije. Pojedinac ne može ništa.

Quote:
Kad bi ljudi danas naucili vibrirati sva slova i koristiti ih za gradnju kuca, iscjeljivanje, transport, teleportaciju itd itd ..doslo bi do totalnog raspada sistema. Sto ce ti sistem ako si sebi samodovoljan. Nema društvene stratifikacije (na nacin koje dansnje covjecantvo poznaje).
Zato su čarobnjaci sami, a tipovi koji govore "pojebi nešto", "moraš se uklopiti u okolinu", "budi realan", "grupne meditacije", "sekte i društva" samo su odraz degeneracije od koje nisu izuzeti. Ima ovdje na forumu ljudi koji svoju "magijsku snagu" mjere prema interakciji sa ljudima (tj. koliko su ženki pojebali, koliko su omiljeni ili popularni, zgodni, šarmantni, prilagođeni i tome slično).


Quote:
Stoga nekako ispada da je zaista u interesu sistema ( sacice ''elitiziranih '') da oglupljuju ljude kroz mas medije ( a ljudima se nekako nis neda potruditi...opca apatija), sakrivaju znanje, ''pale knjige''. I tako stoljecima.
Nije to šačica ljudi. Ta šačica, bila ona komitet XYZ, masoni, iluminati...samo je sluga čitave kolektivne svijesti. Imamo i na ovom very forumu gomilu ljudi koji zapravo podržavaju i generiraju takvo zaglupljivanje. To su svi oni koji ne mogu bez civilizacije. To su ti svi ti fancy modni dizajneri i pederi (nesposobni da prežive izvan civilizacije), to su ti fufe koje se vozikaju u svojim Peugeotima (a da idu pješice?), to su ti svi ti jebači i ratnici koji glume predatore i neku superiornost koja ima smisla jedino ako postoji ono nad čim će biti superiorni a to je društvo. Ukratko: to je svaki obični mali čovjek plitkog razmišljanja i sitne duše. Nisu to korporacije. One samo koriste priliku što se to što oni rade i traži. Demokracija. Odnos ponude i potražnje. Sistem su mali glupi ljudi. Mali glupi ratnici i predatori. Male glupe fufice u fancy odjeći.
Jer, ostane li neka američka fufica klase menadžer bez posla i energije za svoj autić, to će odjeknuti gore nego da umre milijun ljudi u africi. Zato se koristi nafta, da bi fufica i fufan u odijelu i kravatici zadržao način života jer drugi ne poznaje, a boji se i kako bi se u njemu snašao.

Quote:
Nece bit cudno da frajera-koji-je sagradio- kucicu zatvore pa slijedi (da karikiraam) ponuda za posao u NASI, oliti frajer pocini samoubjstvo( citati – ubojstvo). Neb im bilo prvi put.
Hi, hi. Pa ja isto radim. I izazivam. I nema nikoga.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 15:17   #84
Ovaj put si bio direktan.
Rekao si :
"Nije to šačica ljudi. Ta šačica, bila ona komitet XYZ, masoni, iluminati...samo je sluga čitave kolektivne svijesti. Imamo i na ovom very forumu gomilu ljudi koji zapravo podržavaju i generiraju takvo zaglupljivanje. To su svi oni koji ne mogu bez civilizacije. To su ti svi ti fancy modni dizajneri i pederi (nesposobni da prežive izvan civilizacije), to su ti fufe koje se vozikaju u svojim Peugeotima (a da idu pješice?), to su ti svi ti jebači i ratnici koji glume predatore i neku superiornost koja ima smisla jedino ako postoji ono nad čim će biti superiorni a to je društvo. Ukratko: to je svaki obični mali čovjek plitkog razmišljanja i sitne duše. Nisu to korporacije. One samo koriste priliku što se to što oni rade i traži. Demokracija. Odnos ponude i potražnje. Sistem su mali glupi ljudi. Mali glupi ratnici i predatori. Male glupe fufice u fancy odjeći.
Jer, ostane li neka američka fufica klase menadžer bez posla i energije za svoj autić, to će odjeknuti gore nego da umre milijun ljudi u africi. Zato se koristi nafta, da bi fufica i fufan u odijelu i kravatici zadržao način života jer drugi ne poznaje, a boji se i kako bi se u njemu snašao."

Bolje se ne može !
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 18:50   #85
Quote:
VioletStorm kaže: Pogledaj post
Hi, hi. Pa ja isto radim. I izazivam. I nema nikoga.
Nemoj bas izazivati jer ...bi mogli bi zaista doci
Sto si napravio na nacin alla Edward- guy?
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:11   #86
Quote:
VioletStorm kaže: Pogledaj post
Zato su čarobnjaci sami, a tipovi koji govore "pojebi nešto", "moraš se uklopiti u okolinu", "budi realan", "grupne meditacije", "sekte i društva" samo su odraz degeneracije od koje nisu izuzeti. Ima ovdje na forumu ljudi koji svoju "magijsku snagu" mjere prema interakciji sa ljudima (tj. koliko su ženki pojebali, koliko su omiljeni ili popularni, zgodni, šarmantni, prilagođeni i tome slično).
To nije rjesenje. Biti sam. Ako carobnjak izabere carobnjakicu…udvoje su snazniji ….ali puno se carobnjaka okrece…kako ih ti nazivas fuficama u sexy fancy odjeci ( sto ne treba osudjivati ) …u biti veci postotak njih i krene u magiju jer ne mogu ih zadiviti na drugi nacin. . Da, vecina carobnjaka za prve spelove izabere sex, privlacnost itd itd… Kasnije kako sazrijevaju okrecu se drugim temama…
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 21:43   #87
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
To nije rjesenje. Biti sam. Ako carobnjak izabere carobnjakicu…udvoje su snazniji ….
Ako ju nađe. Obično ih nema mnogo u blizini. A još manje da odgovara po godinama, i još da se zaljubi. Rijetkost na kubik je jako velika rijetkost.


Quote:
ali puno se carobnjaka okrece…kako ih ti nazivas fuficama u sexy fancy odjeci ( sto ne treba osudjivati ) …u biti veci postotak njih i krene u magiju jer ne mogu ih zadiviti na drugi nacin. . Da, vecina carobnjaka za prve spelove izabere sex, privlacnost itd itd… Kasnije kako sazrijevaju okrecu se drugim temama…
Ne pričamo o špreherima kao što je MrQ. On koristi magijske šprehice za zašprehavanje praznoglavih glupačica. I ovu sada koju ima je zašprehao. Magija posrazumijeva posvećenost a ako se pojavi srodna duša, to je O.K. Ako ne, ništa. Ali jedan pravi čarobnjak neće trčati za fancy fuficama. Jer, na kraju krajeva: što će mu? Samo mu uzimaju vrijeme.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 18:27   #88
Quote:
VioletStorm kaže: Pogledaj post
Ako ju nađe. Obično ih nema mnogo u blizini. A još manje da odgovara po godinama, i još da se zaljubi. Rijetkost na kubik je jako velika rijetkost.
...postoje magijske taktike za dozivanje ( ne ocaravanje! ) bajnih djeva... isto tako postoje i za dozivanje ( bajnih ) carobnjakica....

Nisi odgovorio na pitanje...sto si to napravio ko ovaj Edward? ( ako se smije znat)...
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 18:30   #89
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
...postoje magijske taktike za dozivanje ( ne ocaravanje! ) bajnih djeva... isto tako postoje i za dozivanje ( bajnih ) carobnjakica....

Nisi odgovorio na pitanje...sto si to napravio ko ovaj Edward? ( ako se smije znat)...

Edward Leedskalnin? Čovjek koji je dizao kamene blokove od nekoliko desetaka tona, iako je bio malen, ne osobito jak.
Sagradio si je kuću od koraljnih blokova. Dao sam link pa si pročitaj..

Dozivanje čarobnjakinja? A ako ih uopće nema? Ili ako se ubace problematične glupače? Ili one koje su "prijateljice"?
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 18:38   #90
Quote:
VioletStorm kaže: Pogledaj post
Edward Leedskalnin? Čovjek koji je dizao kamene blokove od nekoliko desetaka tona, iako je bio malen, ne osobito jak.
Sagradio si je kuću od koraljnih blokova. Dao sam link pa si pročitaj..
ZNam sto je on radio!!!
MEne zanima sto si to ti napravio ko on ( citaj pazljivije! )
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 19:55   #91
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
ZNam sto je on radio!!!
MEne zanima sto si to ti napravio ko on ( citaj pazljivije! )

Ja ti sjedm u Gavelli i zabavljam se sa curicama iz primjenene i prolupalim psihologinjama drogerašicama, te curama koje vole seks. Ovo ti je sve samo farsa, ja se ničim ne bavim

A sad ozbiljno: razrađujem i proučavam činele. Nećeš vjerovati.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 20:45   #92
[IMG][/IMG]

Jel to ?
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 21:33   #93
Quote:
ni ziv ni mrtav kaže: Pogledaj post
[IMG][/IMG]

Jel to ?
Pa, ima veze. Još malo bessela, pa malo rubnih uvijeta, pa fourierov transformat...
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:57   #94
Quote:
VioletStorm kaže: Pogledaj post
Edward Leedskalnin se koristio elektronskom opremom za podizanje kamena. No ja sam uvjeren da ona nije nužno potrebna. Dovoljno je koristiti mehaničku rezonanciju da se kamen pretvori u dijamagnetik koji lebdi na zemljinom magnetskom polju (dakako, pojednostavljeno, nije to baš tako, i to lebdenje je puno kompleksnije od pukog odbijanja dva magneta).
Mene sve ovo napisano jako asocira na rad Henry T. Moraya:

https://secure.netsolhost.com/nuener...20excerpts.htm

i njegov famozni "švedski kamen" koji je bio ključ za uspješno funkcioniranje njegovih rezonatora:

https://secure.netsolhost.com/nuener.../alt/stone.htm

a sličnu priču o rezonatoru nalazimo u poglavlju o funkciji velike piramide:

http://www.tony5m17h.net/Gpyr.html

i mogućoj naznaci da je komora koju si linkao možda bila konverter zvučnih vibracija u EM valova, il' za radio vezu, il' za energiju:

http://goodfelloweb.com/giza/new/electrical.html
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 09:15   #95
Some examples of quartz conversion of sound vibrations to and from electromagnetism (beyond the old crystal radio) are:
ceramic sonar transducers;
ultrasonic electronics; and
piezoelectric/seismic location of quartz/gold mineral veins.

Again, I do not understand details, but I CONJECTURE THAT GRANITE IS USED AS A "CONVERTER" of vibration (sound) to and from electromagnetism for the Great Golden Pyramid transceiver.


If sound vibrations are the basis for the initial input of transmitted information and the final output of received information, then how does the Great Golden Pyramid act as a machine to produce the sound vibrations containing information to be transmitted?


Look at the overall plan of the Pyramid



...

A mi na forumu imamo i ovu vizualizaciju:
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 09:19   #96
Quote:
ni ziv ni mrtav kaže: Pogledaj post
[IMG][/IMG]

Jel to ?
"Sferni" harmonici, tj. rješenja laplaceove jednadžbe za zvono.
Baš kao što su za kuglu

gdje su kugline funkcije
a to izgleda vizualno...ovako:

koji opisuju npr. raspodjelu vjerojatnosti, tj. izgled elektronskog oblaka oko jezgre vodika npr. ili zračenje antene.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 08:41   #97
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post

Again, I do not understand details, but I CONJECTURE THAT GRANITE IS USED AS A "CONVERTER" of vibration (sound) to and from electromagnetism for the Great Golden Pyramid transceiver.
[/IMG]

Eh, da, ne razumijem ni ja tu foru. Vjerovatno se radi o nekom piezo efektu gdje su zvučne vibracije utjecale na neki materijal a piezo efekt je stvarao el. energiju. Postavio sam temu o bagdadskoj materiji ali su je moderatori prebacili tamo gdje se neće ništa korisno napisati, a ta bagdadska baterija je moguće radila na sličnu foru. Jer, oblik me podsječa na one Schaubergerove tankove, tu je bakar, tu je željezo...Garant nije bila baterija na elektrolit...
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 12:43   #98
Varam se ili se počinje događati nešto konkretno ?
Mislim da smo na dobrom tragu....
Očito je postojala nama neka potpuno nepoznata tehnologija...
Pošto je ona bila vezana za druga astralna područja....sad nam je nedokučiva...jer su nam ta astralna područja sada nedostupna.
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 00:17   #99
Quote:
*010# kaže: Pogledaj post
Eh, da, ne razumijem ni ja tu foru. Vjerovatno se radi o nekom piezo efektu gdje su zvučne vibracije utjecale na neki materijal a piezo efekt je stvarao el. energiju.
Upravo tako.
Granit kao stijena vulkanskog porijekla u svojem sastavu ima i kristale kvarca. Onaj iz asuanskog kamenoloma, a to je taj koji se koristio za izgradnju zidova kraljeve i kraljičine odaje, ima preko 50% kvarca, čiji kristali su usmjereni duž jedne osi. Djelovanjem sile na granit nastaje piezoelektrički efekt. Zato i dan danas u kraljevoj odaji postoje električki fenomeni.
Zvučne vibracije su djelovale na granitne blokove iznad kraljeve odaje, a oni su djelovali kao rezonatori, i prenosili ih na zidove kraljeve dvorane. Tako je nastalo električko polje u njoj sa točno određenim spektrom.

Quote:
Jer, oblik me podsječa na one Schaubergerove tankove, tu je bakar, tu je željezo...Garant nije bila baterija na elektrolit...
Ne znam o tome, jer bagdadska baterija se mogla koristiti kao obična baterija na elektrolit. No tko zna.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 08:39   #100
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Zvučne vibracije su djelovale na granitne blokove iznad kraljeve odaje, a oni su djelovali kao rezonatori, i prenosili ih na zidove kraljeve dvorane. Tako je nastalo električko polje u njoj sa točno određenim spektrom.
Da! U međuvremenu sam čitao po forumu što si pisao o tome. Kažeš da su piramide bile transformatori seizmičkih vibracija. No, evidentno je da i sam piramidalni oblik koji prati funkciju broja fi, producira, odnosno bolje rečeno, rezonira i fokusira određenu energiju. To je vidljivo u pokusu sa žiletom. Nadalje, čak i 2D prikaz piramide ima efekt. Stoga, čini mi se da seizmičke vibracije Zemlje nisu primarni izvor energije u piramidi, već da one na neki način pojačavaju primarni izvor a to je distorzija PV kontinuuma u piramidi kao singularnoj točki. Ostali dijelovi piramide su dakle, kao što veliš, pretvarači energije.
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.