Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 01:43   #21
ispricavam se krivo sam se izrazila, mislila sam na fanatike
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 07:18   #22
Quote:
Koki007 kaže: Pogledaj post
Poznato je da Reptilima zapravo upravljaju podmukli Romulanci koji zele vec dugo dovest Zemlju pod svoju vlast
I nenamjerno pogađaš u sam bit, biti, biti... mogao si komotno umjesto "reptili" staviti i "klingonci", ili daleko bolje - "kardasijanci"... a idealan odraz pravog stanja bio bi reći umjesto Romuli - moćni i lukavi Dominion Founderi koji žive u svom the Great Linku i njihovi masovno proizvedeni Vor'te i expendable vojnici Jem'Hadari... Remani iz ST: Nemesis, ponovno isti motiv - expendable jurišne trupe, siveih koža, crnih oklopa i monstruzonog izgleda, poniženi i podjarmljni od strane svemoćnih Romulskih senatora - njihovi vojnici i robovi, druga strana romulske medalje...

"Dominion Founderi" iz DS9 nisu nikakvi "tečni vanzemaljci" nego energetska kvantumska bića, ne žive "tamo negdje daleko u delta kvadrantu" nego daleko u vrlo visokim razinama astrala (mentalnom planu); pa onda svemoćni Propheti i Pah Utvare nisu "vanzemaljci", ali i te kako žive u "kvantumskom singularitetu" - u visokim razinama astrala (zato ono blještavo bijelo svjetlo)...

Jem'Hadari za održavanje svog života ovisni o tečnoj drogi "ketracel white", dok istovremeno naše eteričko tijelo čijom se energijom parazitski hrane mnogi od nižih demona (čije je vlastito tijelo konstantno u stanju raspadanja bez nekog vanjskog izvora eteričke energije - što me odmah podsjeća na Son'ne iz ST: Insurrection)... izgleda kao viskozna tečnost bijele ili svijetlo-plave boje.

U škotskoj i irskoj, među mnogim vrlo zanimljivim (i iz današnje perspektive vrlo bizarnih) narodnim predajma i običajima ima i onaj da se po noći pred vratima treba ostaviti zdjelica mlijeka da se udobrovolje veseli šumski duhovi, koji bi inače ušli u kuću i našalili se sa domaćinima.

I to je sve ok, ono, bapske priče... sve dok ne čuješ da gotovo potpuno istu legendu (ali ovog puta skoro na drugom kraju svijeta!) imaju i brojna afrička plemena - samo se kod njih "mlijekom" hrane zlodusi, a ne bezazleni "pranksteri", šaljivdžije.

Bajoran Wormhole i Q Conitnuum, pa onda Nexus iz Generationsa, tolike "energetske anomalije", "poderotine u tkanju prostor / vremena" i "energetske životne forme" kroz čitav ST novijeg datuma... i konačno i sam Subspace / Warp kroz koji se kreću brodovi koji je u biti astralna dimenzija (astral = subspace, ovdje govorimo o istoj stvari - kvantumska fizika je upravo na rubu otkrića viših planova postojanja), podprostor, podtkanje, "svemir - koji - se - nalazi - unutar - materijanog - svemira".

Onaj zvjezdasti procjep blještavog bijelog subspace (astralnog) svjetla koji se otvori i zatvori za brodom kada ovaj uđe u warp....

Koji toliko podsjeća na, recimo... "The Construct" iz Matrixa.

Pa onda oblici brodova - Klingonska Ktin'ga / D7 sa onom svojom kuglastom glavom sa okruglim, crvenim "ustima" izgleda gotovo potpuno isto kao glave mnogih tipova nižih demona; prednji dio Ferengi Maraudera, kao i svih Jem'Hadarskih brodova su oblikovani kao ona polulopta / glavica sa dva roga blago savinuta prema gore - što je gotovo savršeno točna "replika" (insktoidnog) izgleda nekih tipova vrlo niskih demona / malevolentnih thought formi koje su već tisućljećima nevidljivi i nečujni bič i pokora čovječanstva.

Siva "tijela" mnogih od brodova su zapravo reminiscentna sivim tijelima mnogih astralnih bića (u ST kontekstu pogotovo nečistih duhova), stvorena od guste / nečiste eteričke energije.

Crvena boja i nesputani bijes klingonaca; naranđasta boja i nesputana pohlepa / glad ferengija; zelena za romule, njihova arogancija, emotivna hladnoća i perfidnost; ljubičasta za kardasijance njihove sive kože i crni oklopi, njihova perfidnost i brutalnost... su ista ona crvena. naranđasta i ljubičasta boja istinskih tijela/svijesti demonskih elementala (kada nisu zaogrnuti sivim tijelima od eteričke energije koja smo mi jedina u stanju i vidjeti kada ih u rijetkim slučajevima netko i ugleda) - potpuno ista kao i tijela tzv. vanzemaljskih Grayeva, Reptiloida, kojekakvih ghoulova i sličnih.

Sjeća li se tko naranđastih, crvenih, ljbičastih "ufo"-a, koji se čine da su sačinjeni samo od nekakve forme energije / svjetlosti?

Tko je ovo ikada imao prilike vidjeti (pogotovo "uživo", na astralnoj razini) znat će o čemu ovdje govorim...

I Star Trek: TNG i DS-9 i donekle Voyager su u mnogim, mnogim svojim različitim elementima velike alegorije pravog stanja stvari, onoga što se događa na višim i nižim razinama astralnog plana upravo sada i načina na koji sve to interaktira sa nama ovdje.

Zamišljen je od strane Ascended Mastera i naprednih bića svjetlosti koja vode ovaj svijet i evoluciju onoga što nazivamo čovječanstvo"... kao još jedan alat za postupno, polagano utjecanje na našu masovnu svijest, način da nas na jedan zaobilazan načina pomalo počnu upoznavati sa onim tko smo zapravo i svijetom odakle dolazimo - sa kvantumskom / astralnom stvarnošću putem bezazlenih alegorija, jer kada bi to učinili drukčije (direktno) nitko im jednostavno ne bi vjerovao...

A sve da bi nas što bezbolnije pripremili na velike promjene koje nam predstoje, "dizanje vela", ponovni "veliki potop" ili ono što kršćani nazivaju "smakom svijeta" - tj. postupni kolektivni prelazak planeta i nas samih na astralni plan koje će se početi dogoađati sredinom stoljeća.

Isus nam neće "doletjeti na velikom oblaku" i onda ćemo svi "ustati iz grobova" u "svojim novim tijelima"... nego će, na neki način, čitav naš svijet "postati" taj "oblak".

Istoj svrsi - ako se čovjek imalo razumije u misticizam puno mu je jasnije o čemu zapravo govori to što gleda - služi sada i Battlestar Galactica i čitav niz drugih serija, filmova i knjiga (prvi mi na pamet pada Babylon 5 sa čitavom tom pričom oko prastarog rata / natjecanja između dvije velike vanzemaljske rase sukobljenih pogleda na svijet - crnim, kukcoidnim Shadowima i Vorlonima od bijele / svjetlosti, energije; još jedno veliko sf djelo u kojem se na gotovo neuvijen način govori o ovome je "Hyperion" i "Pad Hyperiona" Dana Simmonsa)...

U svakom slučaju, bit će zanimljivo pratiti koji će se još filmovi i serije početi pojavljivati u godinama što dolaze. U svakom slučaju, skoro sigurno možemo očekivati još puno odličnih sf i fantasy spektakla! A kladio bih se u sto kuna i da će kvantumski fizičari u roku od jednog do dva desetljeća doći do zapanjujućeg i možda najrevolucionarnijeg otkrića u povijesti čovječanstva, koje će onda promijeniti sve...

Picard, out.
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5

Zadnje uređivanje nikpalj : 22.03.2007. at 08:18.
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:26   #23
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ispravite me ako griješim, ali zar recimo Al Gore ili bilo tko koga Icke proziva za pijenje krvi i slično, ne bi Ickea mogao tužiti za klevetu?
dajte pogledajte malo. tip je napisao knjigu u kojoj govori da neki političar pije krv i da je zlobnik kakvog nema. tko tu koga jebe u zdrav mozak?
znam da bi u RH to mogao biti materijal za klevetu, i osoba bi svakako uspjela izboriti parnicu, zapravo knjiga se nikad ne bi ni tiskala, ako ćemo pravo reći, ali u americi? je li to tamo spada pod slobodu govora? jebeš takvu slobodu govora ako netko može napisati knjigu o tebi i posrati te u njoj.
kad govno diras, ono smrdi.
ovako kad ga jednostavno ignorira, vecina ljudi ga smatra za budalu, sto on i jeste
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:52   #24
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
I nenamjerno pogađaš u sam bit, biti, biti... mogao si komotno umjesto "reptili" staviti i "klingonci", ili daleko bolje - "kardasijanci"... a idealan odraz pravog stanja bio bi reći umjesto Romuli - moćni i lukavi Dominion Founderi koji žive u svom the Great Linku i njihovi masovno proizvedeni Vor'te i expendable vojnici Jem'Hadari... Remani iz ST: Nemesis, ponovno isti motiv - expendable jurišne trupe, siveih koža, crnih oklopa i monstruzonog izgleda, poniženi i podjarmljni od strane svemoćnih Romulskih senatora - njihovi vojnici i robovi, druga strana romulske medalje...

"Dominion Founderi" iz DS9 nisu nikakvi "tečni vanzemaljci" nego energetska kvantumska bića, ne žive "tamo negdje daleko u delta kvadrantu" nego daleko u vrlo visokim razinama astrala (mentalnom planu); pa onda svemoćni Propheti i Pah Utvare nisu "vanzemaljci", ali i te kako žive u "kvantumskom singularitetu" - u visokim razinama astrala (zato ono blještavo bijelo svjetlo)...

Jem'Hadari za održavanje svog života ovisni o tečnoj drogi "ketracel white", dok istovremeno naše eteričko tijelo čijom se energijom parazitski hrane mnogi od nižih demona (čije je vlastito tijelo konstantno u stanju raspadanja bez nekog vanjskog izvora eteričke energije - što me odmah podsjeća na Son'ne iz ST: Insurrection)... izgleda kao viskozna tečnost bijele ili svijetlo-plave boje.

U škotskoj i irskoj, među mnogim vrlo zanimljivim (i iz današnje perspektive vrlo bizarnih) narodnim predajma i običajima ima i onaj da se po noći pred vratima treba ostaviti zdjelica mlijeka da se udobrovolje veseli šumski duhovi, koji bi inače ušli u kuću i našalili se sa domaćinima.

I to je sve ok, ono, bapske priče... sve dok ne čuješ da gotovo potpuno istu legendu (ali ovog puta skoro na drugom kraju svijeta!) imaju i brojna afrička plemena - samo se kod njih "mlijekom" hrane zlodusi, a ne bezazleni "pranksteri", šaljivdžije.

Bajoran Wormhole i Q Conitnuum, pa onda Nexus iz Generationsa, tolike "energetske anomalije", "poderotine u tkanju prostor / vremena" i "energetske životne forme" kroz čitav ST novijeg datuma... i konačno i sam Subspace / Warp kroz koji se kreću brodovi koji je u biti astralna dimenzija (astral = subspace, ovdje govorimo o istoj stvari - kvantumska fizika je upravo na rubu otkrića viših planova postojanja), podprostor, podtkanje, "svemir - koji - se - nalazi - unutar - materijanog - svemira".

Onaj zvjezdasti procjep blještavog bijelog subspace (astralnog) svjetla koji se otvori i zatvori za brodom kada ovaj uđe u warp....

Koji toliko podsjeća na, recimo... "The Construct" iz Matrixa.

Pa onda oblici brodova - Klingonska Ktin'ga / D7 sa onom svojom kuglastom glavom sa okruglim, crvenim "ustima" izgleda gotovo potpuno isto kao glave mnogih tipova nižih demona; prednji dio Ferengi Maraudera, kao i svih Jem'Hadarskih brodova su oblikovani kao ona polulopta / glavica sa dva roga blago savinuta prema gore - što je gotovo savršeno točna "replika" (insktoidnog) izgleda nekih tipova vrlo niskih demona / malevolentnih thought formi koje su već tisućljećima nevidljivi i nečujni bič i pokora čovječanstva.

Siva "tijela" mnogih od brodova su zapravo reminiscentna sivim tijelima mnogih astralnih bića (u ST kontekstu pogotovo nečistih duhova), stvorena od guste / nečiste eteričke energije.

Crvena boja i nesputani bijes klingonaca; naranđasta boja i nesputana pohlepa / glad ferengija; zelena za romule, njihova arogancija, emotivna hladnoća i perfidnost; ljubičasta za kardasijance njihove sive kože i crni oklopi, njihova perfidnost i brutalnost... su ista ona crvena. naranđasta i ljubičasta boja istinskih tijela/svijesti demonskih elementala (kada nisu zaogrnuti sivim tijelima od eteričke energije koja smo mi jedina u stanju i vidjeti kada ih u rijetkim slučajevima netko i ugleda) - potpuno ista kao i tijela tzv. vanzemaljskih Grayeva, Reptiloida, kojekakvih ghoulova i sličnih.

Sjeća li se tko naranđastih, crvenih, ljbičastih "ufo"-a, koji se čine da su sačinjeni samo od nekakve forme energije / svjetlosti?

Tko je ovo ikada imao prilike vidjeti (pogotovo "uživo", na astralnoj razini) znat će o čemu ovdje govorim...

I Star Trek: TNG i DS-9 i donekle Voyager su u mnogim, mnogim svojim različitim elementima velike alegorije pravog stanja stvari, onoga što se događa na višim i nižim razinama astralnog plana upravo sada i načina na koji sve to interaktira sa nama ovdje.

Zamišljen je od strane Ascended Mastera i naprednih bića svjetlosti koja vode ovaj svijet i evoluciju onoga što nazivamo čovječanstvo"... kao još jedan alat za postupno, polagano utjecanje na našu masovnu svijest, način da nas na jedan zaobilazan načina pomalo počnu upoznavati sa onim tko smo zapravo i svijetom odakle dolazimo - sa kvantumskom / astralnom stvarnošću putem bezazlenih alegorija, jer kada bi to učinili drukčije (direktno) nitko im jednostavno ne bi vjerovao...

A sve da bi nas što bezbolnije pripremili na velike promjene koje nam predstoje, "dizanje vela", ponovni "veliki potop" ili ono što kršćani nazivaju "smakom svijeta" - tj. postupni kolektivni prelazak planeta i nas samih na astralni plan koje će se početi dogoađati sredinom stoljeća.

Isus nam neće "doletjeti na velikom oblaku" i onda ćemo svi "ustati iz grobova" u "svojim novim tijelima"... nego će, na neki način, čitav naš svijet "postati" taj "oblak".

Istoj svrsi - ako se čovjek imalo razumije u misticizam puno mu je jasnije o čemu zapravo govori to što gleda - služi sada i Battlestar Galactica i čitav niz drugih serija, filmova i knjiga (prvi mi na pamet pada Babylon 5 sa čitavom tom pričom oko prastarog rata / natjecanja između dvije velike vanzemaljske rase sukobljenih pogleda na svijet - crnim, kukcoidnim Shadowima i Vorlonima od bijele / svjetlosti, energije; još jedno veliko sf djelo u kojem se na gotovo neuvijen način govori o ovome je "Hyperion" i "Pad Hyperiona" Dana Simmonsa)...

U svakom slučaju, bit će zanimljivo pratiti koji će se još filmovi i serije početi pojavljivati u godinama što dolaze. U svakom slučaju, skoro sigurno možemo očekivati još puno odličnih sf i fantasy spektakla! A kladio bih se u sto kuna i da će kvantumski fizičari u roku od jednog do dva desetljeća doći do zapanjujućeg i možda najrevolucionarnijeg otkrića u povijesti čovječanstva, koje će onda promijeniti sve...

Picard, out.
Lijep kolaž. Petica za znanje iz Star Treka i SF-a.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:53   #25
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tko naranđastih, crvenih, ljbičastih "ufo"-a, koji se čine da su sačinjeni samo od nekakve forme energije / svjetlosti?

Tko je ovo ikada imao prilike vidjeti znat će o čemu ovdje govorim...
Ja jesam. I believe.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 20:40   #26
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Lijep kolaž. Petica za znanje iz Star Treka i SF-a.
ti mater puno mi je za čitat ali sexy ferengiji narančasti
samo imaju velike uši
inače nisu narančasti
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:08   #27
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
ti mater puno mi je za čitat ali sexy ferengiji narančasti


Quote:
samo imaju velike uši
inače nisu narančasti
Kolko sam svatio mislio je na boje koje ih simboliziraju....
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:10   #28
Quote:
Koki007 kaže: Pogledaj post




Kolko sam svatio mislio je na boje koje ih simboliziraju....
pa to nek on misli o sexu i narančastom

ali ferengiji nisu narančasti
Indonesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 01:19   #29
Quote:
crazyGauss kaže: Pogledaj post
kad govno diras, ono smrdi.
Zato mi tebe nećemo dirati. Čak bi te i izvrijedjali da te već Priroda nije...
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:28   #30
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
Istoj svrsi - ako se čovjek imalo razumije u misticizam puno mu je jasnije o čemu zapravo govori to što gleda - služi sada i Battlestar Galactica i čitav niz drugih serija, filmova i knjiga (prvi mi na pamet pada Babylon 5 sa čitavom tom pričom oko prastarog rata / natjecanja između dvije velike vanzemaljske rase sukobljenih pogleda na svijet - crnim, kukcoidnim Shadowima i Vorlonima od bijele / svjetlosti, energije; još jedno veliko sf djelo u kojem se na gotovo neuvijen način govori o ovome je "Hyperion" i "Pad Hyperiona" Dana Simmonsa)...
Onda ni Tolkien nije bez veze napisao LOTR
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:31   #31
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Ja jesam. I believe.
Jesi? Sereš...
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:41   #32
vjerujete vi u reptile?
__________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!
Anonimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:22   #33
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ispravite me ako griješim, ali zar recimo Al Gore ili bilo tko koga Icke proziva za pijenje krvi i slično, ne bi Ickea mogao tužiti za klevetu?
dajte pogledajte malo. tip je napisao knjigu u kojoj govori da neki političar pije krv i da je zlobnik kakvog nema. tko tu koga jebe u zdrav mozak?
znam da bi u RH to mogao biti materijal za klevetu, i osoba bi svakako uspjela izboriti parnicu, zapravo knjiga se nikad ne bi ni tiskala, ako ćemo pravo reći, ali u americi? je li to tamo spada pod slobodu govora? jebeš takvu slobodu govora ako netko može napisati knjigu o tebi i posrati te u njoj.
Ne tuže ga jer je u pravu i jer zna istinu. Uostalom, kad bi se netko od njih pobunio (Bush, Al Gore, kraljica itd.) ljudi bi možda počeli vjerovat u to o čemu piše. Ovako, većina ga smatra ludim. Ja ne, jer ono što sam pročitala u Najvećoj tajni je sve vrlo realno, pa i gmazovi. Svaka čast Ickeu!
jona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:34   #34
^^a kako itko može tvrditi da ljudi reptili (WTF je to uopće?) hodaju Zemljom? daj dokaz. neeema.

inače, sve i da postoje, to se može smatrati vrhunskim rasizmom. govoriti da je netko pokvaren i zao samo zato što je druga podvrsta (ili što god jesu)? sačuvaj bože koje ideje imate.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:51   #35
Quote:
Ako je vjerovati onome što piše u časopisima Share Internationala (organizacija koja promovira dolazak Maitreye). Bill Clinton, Al Gore i ostala ljevičarska kompa su poziitivci. Mislim da su Clinton ili Gore čak ušli u neku zamišljenu idealnu svjetsku vladu koju je sastavio časopis.
Mislim da je to sastavio casopis Times, a SI je samo prenio tu vijest.

Quote:
ispravite me ako griješim, ali zar recimo Al Gore ili bilo tko koga Icke proziva za pijenje krvi i slično, ne bi Ickea mogao tužiti za klevetu?
dajte pogledajte malo. tip je napisao knjigu u kojoj govori da neki političar pije krv i da je zlobnik kakvog nema. tko tu koga jebe u zdrav mozak?
To sam se i ja pitao kad sam se snebivajuci prevodio knjigu
Zakljucio sam da ocito ima neka pravna kvaka ili sto ja znam. Da je to ozda neka sloboda govora i misljenja, a i recimo kako netko moze dokazati da NE pije krv. Icke se u svojoj knjizi takodjer poziva na nekkave neimenovane izvore itd, neke i imenovane, na onu jednu zenu koju su ti predsjednici navodno otimali i silovali, a koja je po meni malo jace psihicki poremecena. I sada, da dodje do sudjenja, on se samomoze pozvati na nju, a za nju je vec ustanovljn da je caknuta. Uglavnom mislim da bi nekakvim tuzbama uglavnom dobio vecupopularnost, a tuzitelj ne bi dobio nista, nego bi si jos nastetio.

Al taj ICke me uvijek podsjeti na film Moje grcko vjencanje, na "maestralne" argumentacije mladenkinog oca iz tog filma.
A isto, prevodeci knjigu sam se malo bojao nece li imati nekog stetnogg ucinka kada je budu citale npr. osobe s psihickim nekim bolestima, recimo neke shizofrenicare ili paranoike, dajuci im knogom stofa i "razloga" za njihove paranoje i slično. ALi vjerojatno je ta bojazan displasirana, jer njima i stvarnost takva kakva je daje dovoljno "štofa" za to.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:52   #36
Quote:
vjerujete vi u reptile?
Ja vjerujem jedan mi je nedavno se bio zavukao u postanski kaslic.

Quote:
a kako itko može tvrditi da ljudi reptili (WTF je to uopće?) hodaju Zemljom? daj dokaz. neeema.
Mislim da to ipak nije stvar dokaza, da to nije meritum stvari.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 15:27   #37
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Zakljucio sam da ocito ima neka pravna kvaka ili sto ja znam. Da je to ozda neka sloboda govora i misljenja, a i recimo kako netko moze dokazati da NE pije krv.
U modernom pravu ima jedna jako važna stvar, a to je da je svatko nevin dok mu se krivnja ne dokaže. Nema Al Gore šta dokazivati da on ne pije krv. Ne živimo u vrijeme inkvizicije kad su osumnjičenici (vještice, npr) bili automatski krivi, osim ako ne dokažu suprotno.

Uostalom, tko je tolko lud da povjeruje u to da Al Gore ili Clinton piju krv

Čak i u krajnje nevjerojatnom slučaju da to stvarno je istina (u što ja nipošto ne vjerujem, da ne bi bilo zabune), ljudi koji u to povjeruju na temelju knjige koja se poziva na neimenovane izvore, se trebaju ozbiljno zapitati je li s njima sve u redu.
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 15:27   #38
Priča i poruke Maitreye su tipični new age materijal, a new age je u direktnoj vezi sa masonima, barem tako tvrdi kraljica new agea Alice Bailey.
36912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:30   #39
Quote:
kluzo kaže:
U modernom pravu ima jedna jako važna stvar, a to je da je svatko nevin dok mu se krivnja ne dokaže. Nema Al Gore šta dokazivati da on ne pije krv. Ne živimo u vrijeme inkvizicije kad su osumnjičenici (vještice, npr) bili automatski krivi, osim ako ne dokažu suprotno.
Da, ali nije Icke (nije da ja njega nesto opravdavam ili slicno) nih optuzio na sudu da bi to moro dokazivat, nego je iznio te navode u svojoj knjizi, na temelju nekih drugih, anionimnih neanonimnih izvora - i mislim da se tako osigurao od pravnog progona (mogli bi i pitat nekoga na Pravu, nekog strucnjaka, ako bas zelimodokraja razumjeti i dobiti potvrdu).
Dakle spominjo sam jednu tu neanonimnu zenu koja to isto tvrdi o tim ljudima, da su je otimali, silovali, drogirali i pitaj boga sto jos sve ne, uglavnom da su reptiloidi - i on je samo to prenio, i jos na temelu toga svasta povezao i nadogradio. I vjerojatno bi se na to pozvao na sudu, da je on to smao prenio,a ovoj zenskoj tak i tak sigurno nista ne mogu jer je neuracunljiva ili na granici. I vjerojatno ima jos tu par caka, zbog kojih bi nekome (Clintonu, Goru itd itd) bilo krajnej neoportuno recimo tuziri Icckea.
Uostalom, misljenja sam da ce se na citavu tu Ickovu teoriju rel. vrlo brzo zaboraviti - ljudi kupe te knjige misleci da je nesto bogzna sto, a onda kad vide sta je se pokaju sto su kupili. Neki i povjeruju manje il vise, ne kazem...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:33   #40
Quote:
Čak i u krajnje nevjerojatnom slučaju da to stvarno je istina (u što ja nipošto ne vjerujem, da ne bi bilo zabune), ljudi koji u to povjeruju na temelju knjige koja se poziva na neimenovane izvore, se trebaju ozbiljno zapitati je li s njima sve u redu.
Heh, to je po meni sama po sebi nemoguca hipozeza, jer covjek koji bi se zapitao "je li s nijm sve u redu" ili nesto slicno, koji bi se samopropitivao, , bi vec tokom citanja knige nesto propitivao ili sto ja znam. medjutim u tom propitivanju se moze i pogrijesiti i tako...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.