Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 01:07   #81
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
...
Moraš znati jednu stvar. Iza tebe je uvijek strašan monstrum. I gleda te. Stalno te gleda. Gleda kako će ti pojest mozak. Al neće. Jer mu je fora biti iza tebe i plašiti te činjenicom da ti želi pojesti mozak. I zato stalno stoju tu iza. A ne vidiš ga. Nikada. Nema ga u odrazima stakala i ogledala. Ali tu je. Stvaran kao i ti. Ali zna ti misli. I ako se okreneš neće ga vidjeti jer će nestati brže nego što se ti okreneš. Uvijek iza glave.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 01:07   #82
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Sad dok tipkam ovo imam jedan ruzan osjecaj da je netko pokraj mene i da me gleda i tako svaki dan... A nekad osjecam nesto crno iza sebe a kad se okrenem nema nikoga i onda osjecam strah...

Da li je moguce da imam duha u kuci?
Znaci bojis se vlastite sjene?

Strah te je jer si "u takvom filmu".Nemoj se bojat pa nece niti toga bit.Sigurno ces se manje bojat akoo malo bolje promislis kakvih se gluposti bojis.

"As you think,it shall be."
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 14:54   #83
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Sad dok tipkam ovo imam jedan ruzan osjecaj da je netko pokraj mene i da me gleda i tako svaki dan... A nekad osjecam nesto crno iza sebe a kad se okrenem nema nikoga i onda osjecam strah...

Da li je moguce da imam duha u kuci?
Možda ti se otvaraju nove mogućnosti viđenja nekih prisutnih ovdje na Zemlji.
Slično sam i ja vidio i osjetio...
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 15:34   #84
no krasno, stalno sam sama doma i sad necu moc spavat, meni se nesto slicno dogodilo, lezala sam u krevetu u mraku i imala oci otvorene, odjedanput sam osjetila tezinu na ledima i dah za vratom i tako je potrajalo negdje minutu, ja se nisam micala dok nije prestalo, sta kazete na to?
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 15:58   #85
Quote:
erna12 kaže: Pogledaj post
no krasno, stalno sam sama doma i sad necu moc spavat, meni se nesto slicno dogodilo, lezala sam u krevetu u mraku i imala oci otvorene, odjedanput sam osjetila tezinu na ledima i dah za vratom i tako je potrajalo negdje minutu, ja se nisam micala dok nije prestalo, sta kazete na to?
pretpostavljam da si ležala na trbuhu?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 16:47   #86
ha,ha , na boku
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:03   #87
Čuj, georgi dimitrov iman za tebe par naoko blesavih pitanja, probaj odgovorit na sve:
1.jesi kršćanin
2.jel imaš ikakve traume iz djetinjstva(nemoraš reć kakve nego jel imaš ili ne)
3.koliko igraš igre na računalu(ako ih igraš) i koje su
4.jeli se baviš ičim spiritističkim
5.što se u prošlosti događalo u tvojoj kući
6.jesi li se kome gadno zamjerija?
probaj odgovorit šta prije.
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:06   #88
Osim ako nisi sve izmislija radi "baze"
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:48   #89
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
Sad dok tipkam ovo imam jedan ruzan osjecaj da je netko pokraj mene i da me gleda i tako svaki dan... A nekad osjecam nesto crno iza sebe a kad se okrenem nema nikoga i onda osjecam strah...

Da li je moguce da imam duha u kuci?
Mene samo zanima kako osjećaš boje???

Ako su iza tebe vrata, to je čest slučaj da imaš feeling da te netko gleda, imam ga cijelo vrijeme...
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:56   #90
Vjerojatno ima osječaj da ga netko gleda i kad se okrene vidi nešto kao crni obris kraičkom oka.
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:20   #91
Quote:
c0bra_c00l kaže: Pogledaj post
Čuj, georgi dimitrov iman za tebe par naoko blesavih pitanja, probaj odgovorit na sve:
1.jesi kršćanin
2.jel imaš ikakve traume iz djetinjstva(nemoraš reć kakve nego jel imaš ili ne)
3.koliko igraš igre na računalu(ako ih igraš) i koje su
4.jeli se baviš ičim spiritističkim
5.što se u prošlosti događalo u tvojoj kući
6.jesi li se kome gadno zamjerija?
probaj odgovorit šta prije.
da
ne
ne igram niakave igre, zbilja me ne zanimaju
ne
Kako misliš? Jel bilo ubojstvo i to ili misliš na neku vrst smrti?
nisam siguran
GeorgiDimitrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:21   #92
Quote:
c0bra_c00l kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ima osječaj da ga netko gleda i kad se okrene vidi nešto kao crni obris kraičkom oka.
Da upravo tako! A onda dođe taj strah
GeorgiDimitrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:23   #93
Quote:
Fadolf kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima kako osjećaš boje???

Ako su iza tebe vrata, to je čest slučaj da imaš feeling da te netko gleda, imam ga cijelo vrijeme...
Ma ne, to se događa u cijeloj kući ne samo u mojoj sobi isto slično se osjeća i moj tata.

A vrata su s moje lijeve strane
GeorgiDimitrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:28   #94
ja kad sam sam dost cesto imam filing da ce mi nesto uletit u sobu recimo kad gledam tv onda idem u spavacu sobu jer tamo imam pogled na vrata...zivim u zgradi i stalno cujem zvukove a to je recimo ako neko nabije cavao u zid ko da mi neko lupa po vratima
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:37   #95
nabavi bolju zvučnu izolaciju
__________________
KEEP YOUR FRIENDS CLOSE BUT YOUR ENEMIES CLOSER!
biohazard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:10   #96
Quote:
GeorgiDimitrov kaže: Pogledaj post
da
ne
ne igram niakave igre, zbilja me ne zanimaju
ne
Kako misliš? Jel bilo ubojstvo i to ili misliš na neku vrst smrti?
nisam siguran
Može bit da se nešto loše (bilo što loše) događalo u tvojoj kući, jel vam svećenik dolazi blagoslovit kuće jednom godišnje (nama u župi je to obično oko božića).
Znam za opsjedanje osoba (ministrant sam i imao sam čast ministrirati kod don Milivoja Bolobanića na misi i duhovnoj obnovi i prijatelji su mi pričali da dan kad nisam bija na duhovnoj obnovi 1.dan 2-3 ljudi je vrištalo i ispuštalo čudne zvukove, a kad sam ja bija jedna žena je pala na pod, i ja normalno skočija dignit je s poda,dat joj vode i tako ja čupam za ruku [žena nekih 50-60god. manje-više] i nema šanse ruka joj se digne 5 cm od poda al je nemoš dignit, nema šanse [ja 188cm,taekwondo, 80kg]. a nakraju ispalo da je bila u stanju duhovne blaženosti ili tako nekako-uglavnom prosvjetljena duhom svetim i nakon 5-6min sama se digne i sa iskrenim osmjehom ode u sakristiju[to je samo jedan slučaj, al u mislim 3 dana ih je bilo oko 10-ero]-to ti je malo o opsjednutosti.
Ovo gadno zamjerija ti može bit da je netko bacio kletvu na tebe pa te tjera na apsurdne nemoralne stvari(samoubojstvo...i sl.)
U svakom slučaju OBAVEZNO pričaj sa svećenikom u tvojoj župi, odi k njemu i sve mu bez straha reci kroz iskrenu ispovjed, blagoslovi ogrlicu, križ, jer ti ništa drugo nemože uistinu pomoć i neka vam dođe blagoslovit kuću i obitelj.
ps.odakle si?
Ako još nešto treba,rado ću pomoć
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:19   #97
Quote:
c0bra_c00l kaže: Pogledaj post
Može bit da se nešto loše (bilo što loše) događalo u tvojoj kući, jel vam svećenik dolazi blagoslovit kuće jednom godišnje (nama u župi je to obično oko božića).
Znam za opsjedanje osoba (ministrant sam i imao sam čast ministrirati kod don Milivoja Bolobanića na misi i duhovnoj obnovi i prijatelji su mi pričali da dan kad nisam bija na duhovnoj obnovi 1.dan 2-3 ljudi je vrištalo i ispuštalo čudne zvukove, a kad sam ja bija jedna žena je pala na pod, i ja normalno skočija dignit je s poda,dat joj vode i tako ja čupam za ruku [žena nekih 50-60god. manje-više] i nema šanse ruka joj se digne 5 cm od poda al je nemoš dignit, nema šanse [ja 188cm,taekwondo, 80kg]. a nakraju ispalo da je bila u stanju duhovne blaženosti ili tako nekako-uglavnom prosvjetljena duhom svetim i nakon 5-6min sama se digne i sa iskrenim osmjehom ode u sakristiju[to je samo jedan slučaj, al u mislim 3 dana ih je bilo oko 10-ero]-to ti je malo o opsjednutosti.
Ovo gadno zamjerija ti može bit da je netko bacio kletvu na tebe pa te tjera na apsurdne nemoralne stvari(samoubojstvo...i sl.)
U svakom slučaju OBAVEZNO pričaj sa svećenikom u tvojoj župi, odi k njemu i sve mu bez straha reci kroz iskrenu ispovjed, blagoslovi ogrlicu, križ, jer ti ništa drugo nemože uistinu pomoć i neka vam dođe blagoslovit kuću i obitelj.
ps.odakle si?
Ako još nešto treba,rado ću pomoć
Da dolazi isto svake godine oko Božića. U mojoj kući se nije dogodilo ništa loše barem koliko znam. Jedino što je prije 30 godina djed umro u kući u teškim bolovima. Ali sumnjam da je to. Ovo što kažeš o opsjednutosti zvuči strašno. Otići ću ovaj tjedan kod svećenika na ispovjed. Iz Samobora sam
GeorgiDimitrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:24   #98
al čuj, reci mu sve, ama baš sve šta te tišti i šta ti je teško na duši, nekažem ja sada da si ti opsjednut, i nisi, al ti dajem primjer Božje snage i dokaz da postoji i da sam ja to svojim očima vidio i osjetio. Sredi to čim prije ako šta treba pošalji mi privatnu poruku.
"tražite i dobit ćete"
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:29   #99
ma da, svećenik za sve!!! pih...
daj mi objasni kako je sad svećenik tu glavni, a kako su ljudi imali suživot sa svakakvim 'pojavama' i iskustvima, i kako su ih riješavali prije nego se kršćanstvo udomaćilo na ovim prostorima?? zar smo čekali kršćanstvo da se riješimo svakakvih 'napasnika'??. promisli malo...
vjerovao ili ne, nije sve povezano sa župom, molitvom, euharistijom, itd.
ima stvari koje su jednostalno izvan ljudske percepcije i shvaćanja.

i nemojte vi sad sa kvazi iskustvima i svećenicima počet.
moć autosugestije.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:35   #100
govorim ono o čemu znam i u što sam siguran, o ljudskome shvaćanju ode nemožemo govorit jer ne koristi baš puno,govorim mu sa stava vjernika, kršćanina i ono što mislim(znam) da mu može pomoć. Ako želi neka posluša jer nema ništa za izgubit, jedino puno za dobit.
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.