Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 13:37   #21
Quote:
Sheky kaže: Pogledaj post
Gdje ja tvrdim iša takvo? Samo pokušavam shvatiti otkud ti crteži.
Nisam ni rekao da tvrdis.

Pa nacrtali su , kako mislis odakle?
Sto oni predstavljaju ja ne znam, ali sumnjam da su stari egipcani uklesali crtez Apache helikoptera Vjerojatno taj crtez predstavlja nesto ( meni nepoznato, ne znam je li egiptolozima znacenje tog hijeroglifa poznato ) sto nije helikopter vec nesto drugo.
*Pale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:43   #22
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Nadam se da si shvatio sarkazam s brojem četiri. (kocka ima 6 kvadrata )
Da, pušta vodu
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:46   #23
Ok, moguće da i nije helić, ali ima na tom siteu slike aviona i figurice aviona nađene na iskopinama u čileu (ili gdje već). Kako to objasniti?

Neznam kako da sad slike ovdje stavim, a i na modemu sam pa molim ljude da skoče na site i pogledaju te slike.
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:46   #24
Quote:
*Pale kaže: Pogledaj post
Nisam ni rekao da tvrdis.

Pa nacrtali su , kako mislis odakle?
Sto oni predstavljaju ja ne znam, ali sumnjam da su stari egipcani uklesali crtez Apache helikoptera Vjerojatno taj crtez predstavlja nesto ( meni nepoznato, ne znam je li egiptolozima znacenje tog hijeroglifa poznato ) sto nije helikopter vec nesto drugo.
A vidiš da je dosta crteža i svi sliče nekim letjelicama. Mislim možda je namještaljka, a možda su ih posjećivala bića iz svemira, ali da su dolazili helikopterom...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:46   #25
Quote:
Sheky kaže: Pogledaj post
Ok, moguće da i nije helić, ali ima na tom siteu slike aviona i figurice aviona nađene na iskopinama u čileu (ili gdje već). Kako to objasniti?

Neznam kako da sad slike ovdje stavim, a i na modemu sam pa molim ljude da skoče na site i pogledaju te slike.
Koji sajt?
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:08   #26
Meni ti "helikopteri" sliče na nekakve alate. Kao nekakvi noževi, kopče za kosu,...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:10   #27
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Meni ti "helikopteri" sliče na nekakve alate. Kao nekakvi noževi, kopče za kosu,...

Nemas ti pojma. To su ljudi gusteri iz suplje zemlje izasli u svojim helikopterskim vozilima na magnetni pogon.
*Pale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:14   #28
mislim da sam o tome negdje čitao o tim figuricama aviona. napravili su uvećanu kopiju te "igračke" od nekog lakog drveta i to leti savršeno. a maknuli su iz muzeja gdje je to bilo označeno kao ptica jer su ljudi stalno zapitkivali zašto ptičica liči na avion
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:16   #29
autor koji kreće s pretpostavkom da su ljudi glupi i izmanipulirani zna da su ljudi dovoljno glupi i izmanipulirani da pohitaju na razne forume u plemenitoj namjeri da izmanipuliranim genetskim eksperimentima objasne tko su glavne face na planeti.
Svašta; baš me počelo iritirati to s reptilima. Do kad će ljudi izmišljati bića i tvrditi da su ta bića superiorna? Što je slijedeće? Invazija supermoćnih kišnih glisti??
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 16:25   #30
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Koji sajt?
www.truthism.com, mislim da je u prvom postu spomenut.

Uglavnom komentar na ovo





The miniature gold airplanes from
ancient Colombia (the Quimbaya Native
Americans, to be specific) were
depictions of aircraft that existed
thousands of years before our era.//komentar pisca uz slike
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 17:47   #31
Quote:
Sheky kaže: Pogledaj post

The miniature gold airplanes from
ancient Colombia (the Quimbaya Native
Americans, to be specific) were
depictions of aircraft that existed
thousands of years before our era.
//komentar pisca uz slike
To je glupost, mislim avioni postojali prije naše ere ???

....Da, Imali su Boeinga 737 i Cesnu, ali pistu nisu napravili......
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 18:15   #32
neko se voli sprdati sa koliko toliko ozbiljnim stvarima.mislim oni crtezi za reptile,pa malo su providni al ajde.avioni jesu postojali pre nase ere a izmislio ih je nas velikan nikola tesla koji je inace bio potomak samog krisne.njegova dusa nas sve posmatra sa sirijusa iz svoje kristalne piramide.garant on(nikola tesla) salje svoje reptilske svemriske trupe da dodju na zemlju i sprdaju se sa ljudima.eto vam ga sad
__________________
"It isn't enough to talk about PEACE, one must believe in it. It isn't enough to believe in it, one must work at it"
anakinikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 18:59   #33
A isuse , mislim ima debila svugdje. Pitam za neko objašnjenje ovih slika/figurica, a jave se samo pametni (moš mislit) i pričaju gadarije. Odite na viceve. Ne kažem da su to avioni, niti kažem da su to alieni, ali neko objašnjenje mora biti. Možda je i u pitanju samo mašta nekog umjetnika.
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 19:05   #34
mašta umjetnika? vidiš ti. fuck, ako se dogodi neka kataklizma, što će o našoj civilizaciji misliti budući arheolozi kad budu nailazili na umjetničke instalacije?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 19:23   #35
daleko više vjerujem onoj ideji da civilizacija postoji u kontinuitetu duže nego što se to uklapa u teoriju evolucije- i da su baš ljudi imali visoku tehnologiju.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 21:30   #36
Quote:
Sheky kaže: Pogledaj post
A isuse , mislim ima debila svugdje. Pitam za neko objašnjenje ovih slika/figurica, a jave se samo pametni (moš mislit) i pričaju gadarije. Odite na viceve. Ne kažem da su to avioni, niti kažem da su to alieni, ali neko objašnjenje mora biti. Možda je i u pitanju samo mašta nekog umjetnika.
Pa reci sad objektivno, ne cini li ti se ovo previse neistinito (prvenstveno ovo za avione) ?!?!

"The aircraft that were depicted by the
ancient Egyptians were not even their own.
Rather, these aircraft actually existed before
our era
--that is, thousands of years before
ancient Egypt and ancient Mesopotamia."

-Ako ti crteži stvarno postoje, onda bi rekao da su to nekakava "poročanstva" starih egipcana,a ne da su oni imali avione prije naše ere, mislim ono....
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 22:23   #37
A čuj endimione, uzmi današni star trek, jel enterprize, umjetničko djelo (film). Uzmi sad neku ludu budućnost za 2000 godina gdje budu letjeli takvi brodići. Nije nemoguće da onda neki momci zaključe (iz iskopina) da smo već imali takve brodove danas.

Alen@l5 čitaj pažljivije, nekažem da su avioni nego kažem da je sličnost zapanjujuća. Kažeš "ako ti crteži postoje"? Postoje (valjda, nisam arheolog). Inače nisam pobornik tih "icke"ovskih ludih teorija, ali ove figurice su me onako zabezeknule. Svima je sad to smiješno, ne shvaćam zašto. Čovjek ne može preispitat neke stvari da ga se odmah ne podvrgne ruglu.
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 22:28   #38
možda su to neke muhe, leptiri...
uostalom i leonardo da vinci je crtao rakete i avione - uvijek su ljudi zamišljali mogućnosti letenja - prorodno promatrajući ptice i sl.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 02:23   #39
Za one egipatske sam negdje našao moguće objašnjenje da su nastali trošenjem stijene. Malo mi se čine preoštri, ali to može biti i zbog kuta snimanja (kao u *face iz Cydonie) ili Photoshopa.
Ne treba isključiti ni podvalu, posebno ne kod malih figurica kojima nije uvijek lako odrediti starost.
Kako bilo, dokaz tehnologije koja se koristi nije pojedinačan nalaz, nego obilje nalaza. Stvari fantastične poput letjelica se ne bilježe samo na jednom malom kipiću ili možda seriji. One moraju biti prisutne posvuda.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 07:22   #40
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
... Malo mi se čine preoštri, ali to može biti i zbog kuta snimanja (kao u *face iz Cydonie) ili Photoshopa.
...
Lice na Marsu je fake Dovraga, nisam to znao (sumnjao, ali opet)
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.