Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2007., 14:08   #21
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Piše da je mačka predviđala ili možda i uzrokovala smrti pacijenata.

"Patients in the terminal ward became increasingly upset at the sight of the cat, prompting administrators to move Oscar to another floor. After an unexpected death on that floor, Oscar quickly became quite unwelcome there too."

Sada, po ovome pročitanome, prije bi rekao da je mačka uzrokovala smrt, nego da je predviđala.
Nda... a daj mi reci, mudrače na koji način bi ovaj slatki mican Oskar mog'o uzrokovat nečiju smrt? Kaj - bio je začaran, ha? Ili - demon je uš'o u njega ?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:11   #22
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Nda... a daj mi reci, mudrače na koji način bi ovaj slatki mican Oskar mog'o uzrokovat nečiju smrt? Kaj - bio je začaran, ha? Ili - demon je uš'o u njega ?
Ja ne vjerujem u to, u naslovi piše da mačka predviđa smrt, a ja kažem da bi se po tekstu reklo da uzrokuje. Nisam znao da demoni uzrokuju smrt. Prvi glas mi je to
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:22   #23
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem u to, u naslovi piše da mačka predviđa smrt, a ja kažem da bi se po tekstu reklo da uzrokuje. Nisam znao da demoni uzrokuju smrt. Prvi glas mi je to
Ma hajde. Koji si ti ignorant! Ma još si mali pa ne znaš.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:26   #24
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Ma hajde. Koji si ti ignorant! Ma još si mali pa ne znaš.
Pa znat ću onda kada narastem
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 19:04   #25
Gledo sam o tome na Explozivu,neznam šta je to bilo bi dobro kad bi neko to malo objasnio
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 20:58   #26
Uglavnom, mačka je šetala po bolnici i sklupčala bi se nekom u krilo. Nakon dan dva, taj netko je otišao u vječna lovišta.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.