Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2008., 23:10   #181
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
1.) može.
neke žene imaju više ovulacija u ciklusu a neke imaju ovluaciju 5 dana prije ili poslije menstruacije što je van plodnih dana. Ljudski organizam nije robot i zato se kaže da je brojenje neplodnih dana kao i prekidanje snošaja jako nepoudana metoda zaštite od trudnoće
Ok, moram također napisati da se ne slažem sa ovim što si napisala. S pretpostavkom da znaš da se nakon ovulacije povisuje bazalna temperatura i da tijelo počinje izlučivati hormon prostegon (čija razina doseže vrhunac negdje tjedan dana nakon ovulacije) osobno smatram (a i mislim da nije dokazano) da se ovulacija nikako ne može dogoditi 5 dana prije menstruacije jer je to naprosto šok za organizam - znači prva dva dana razina prostegona raste u nebesa , treći dan je na vrhuncu i onda naglo pada. Ne znam baš koliko bi to funkcioniralo.

Također, ne znam kako bi ovulacija mogla biti već peti dan nakon početka menstruacije, to bi značilo da ciklus traje samo 19 dana. No, ako žena ima jako kratke cikluse - npr, 21 dan onda bi ovulacija trebala biti sedmi dan, što znači da se plodna sluz pojavila već drugi ili treći dan nakon početka mjesečnice i onda je trudnoća naravno - moguća.
Viasat2008 is offline  
Old 29.07.2008., 00:36   #182
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ne mislim da je ova rasprava nepotrebna, jer na kraju krajeva, autorica topica baš i nije previše informirana, ali koliko vidim, upija znanje... pa ipak mislim da će biti koristi od ove teme i nastavak rasprave...

slažeš se?
yep, no mislim da je žensko zdravlje prikladnije mjesto....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 29.07.2008., 21:40   #183
Zar ova priča nije sretno svršila?
Ili vrijedi ona lat.Repetitio est mater studiorum.(Ponavljanje je majka mudrosti.)
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 29.07.2008., 22:04   #184
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ne postoji 100 postotna kontracepcija.
TKO TO KAŽE, jajca na panj i dobar mlat pa tucaj
SVETAC 30 is offline  
Old 29.07.2008., 22:29   #185
Quote:
SVETAC 30 kaže: Pogledaj post
samo reci ako trebaš fulati. tvoj bivši muž. znam te ptico dok si jaje bila zato sam ja sada svetac
Ali meni ne treba netko da fula,treba mi netko ko pogađa u sridu.
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 29.07.2008., 22:44   #186
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
Ali meni ne treba netko da fula,treba mi netko ko pogađa u sridu.
tuko sam ja svaki dan ali u šuplje, a ne samo sridom
SVETAC 30 is offline  
Old 29.07.2008., 22:48   #187
Quote:
Viasat2008 kaže: Pogledaj post
S pretpostavkom da znaš da se nakon ovulacije povisuje bazalna temperatura i da tijelo počinje izlučivati hormon prostegon (čija razina doseže vrhunac negdje tjedan dana nakon ovulacije) osobno smatram (a i mislim da nije dokazano) da se ovulacija nikako ne može dogoditi 5 dana prije menstruacije jer je to naprosto šok za organizam - znači prva dva dana razina prostegona raste u nebesa , treći dan je na vrhuncu i onda naglo pada.
Progesteron?

OT: Ako vec reagiras sa zakasnjenjem, trebalo je da odes ginicu - ili apotekaru/ici - za "the morning after pill".
Sad sacekaj, kupi test (dva, da budes sigurnija, mada su jako precizni) i vidi.
Medeja... is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger