Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2010., 10:35   #1
Question Njemu se ne da dolaziti k meni jer nema auto

treba mi objektivno mišljenje, pa sam odlučila vas cijenjene forumaše priupitat kaj bi napravili i kako bi reagirali da vam vaš dragi ili draga nakon x godina veze, i vaše stalne vožnje po njega/nju doma i natrag, kažete nakon što ste mu/joj rekli da bi bilo oke da i on/ona jednom sam dođeš do vas ili bar do pola puta, i on/ona vam na to kaže da mu se neda...

naravno trebalo je tjedan ma čak i više da to kaže, prvo šok i nevjerica kak ja tak nekaj uopće mogu tražit, pa onda da sam licemjerna jer eto imam auto, a on nema, i sad se jadan još busom mora vozit...itd.

sad se već eto dulje vremena nismo vidjeli jer protestiram...ali onda slušajući njega mislim si pa možda pretjerujem...možda živim u nekom romantičnom svijetu di nikom nije teško nešto napravit za voljenu osobu...a onda s druge strane rogovi mi narastu kad čujem neda mi se!!

zapravo sam u šoku jer ispada ko da sam ne znam kaj tražila...
udaljenost između nas je pol sata vožnje autom, čak i manje ak nema gužve, busom treba malo više...
Alura is offline  
Old 15.10.2010., 10:41   #2
Hahahahahahha.. Razmazila si ga. Ja sam imao kolegu koji me nikad dnije htio vozit ispred vrata, da se ne naviknem. Poslije sam ga tek kužio zašto je to radio.
versilov is offline  
Old 15.10.2010., 10:46   #3
čitajući početak posta mislila sam da živite na višesatnoj udaljenosti...
a kakva mu je financijska situacija?
pa čuj da je meni stalo do nekoga 45 min. vožnje autobusom mi ne bi bio problem...
ali to je samo moje mišljenje
probaj još malo razvlačit sa susretom i pričekaj hoće li doći..ako mu se i dalje ne bude dalo ja bi se na tvom mjestu zapitala treba li tratiti vrijeme ne nekoga kome se neda...
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Old 15.10.2010., 10:47   #4
pitaj ga šta mu se da
mi smo žene kretenke, nisu oni
navikla si ga na to i sad će odvikavanje ići malo teže, ako će uopće ići.

i nekako mislim da čak i ako on jednom dođe do tebe, ti ćeš opet tristo puta otić po njega, tak da ne znam uopće ima li smisla ikakvog
shakiri is offline  
Old 15.10.2010., 10:58   #5
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
a kakva mu je financijska situacija?
nezaposlen je...ali to nije izgovor ak ima za kavu, cigarete, ima i za kartu...


Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
pitaj ga šta mu se da
mi smo žene kretenke, nisu oni

i nekako mislim da čak i ako on jednom dođe do tebe, ti ćeš opet tristo puta otić po njega, tak da ne znam uopće ima li smisla ikakvog
pitala sam ga, reko čovjek da se neće vozit gradskim prijevozom, i tu je razgovor završio...
ovo tu si dobro rekla a i ovo zadnje...rastužuje da takav razlog može dovest do crvenog kartona...
Alura is offline  
Old 15.10.2010., 11:03   #6
Quote:
Alura kaže: Pogledaj post
pitala sam ga, reko čovjek da se neće vozit gradskim prijevozom, i tu je razgovor završio.
super. nadam se da će kad odraste raditi dva posla da mu se ni djeca ne voze gradskim prijevozom do škole.

ne znam što da kažem. to je peka neka
de ti malo razmisli o njemu. ne o vašoj vezi već o njemu. očito da vam ide dok ti dolaziš..
shakiri is offline  
Old 15.10.2010., 11:04   #7
Mislio sam da je prijatelj jedini s ovim da se nece voziti gradskim prijevozom iz principa (objasnjenje je da nije jadan da se ikad vise vozi autobusom). Ocito budala posvuda....no; ako nece, daj mu pedalu i nadji nekog normalnijeg i pazljivijeg. U slucaju da volis da te se kanta, svakako drzi se njega.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 15.10.2010., 11:09   #8
Ove su mi najjače, mislim kad već sjedneš u auto možeš i otić po njega kakva je to fora da on dođe na pol puta, ko dođe na pola može i cijeli put prijeć.
Računaj ako odeš s autom po njega da možete bit više skupa nego vrijeme bacit na vožnju busom. A tebi teško ić autom, sjediš i voziš. Tjeraš neke principe a bezveze, zamisli da on ima auto a ti ne, bilo bi dragi daj dođi po mene, samo što on u tom slučaju ak je faca bi sjeo u auto i došao po tebe a ne bi otvarao teme po forumu.
Druga stvar možda ima fobije od javnog prijevoza kao ja pa mu to nikako ne leži samo mu je bed priznat pa kaže da mu se ne da.
U biti sve se na kraju svodi da je tebi malo bed vozit kroz grad jel da?
nemoralan is offline  
Old 15.10.2010., 11:10   #9
Quote:
Alura kaže: Pogledaj post
sad se već eto dulje vremena nismo vidjeli jer protestiram...ali onda slušajući njega mislim si pa možda pretjerujem...
Ni ja nemam auto pa svejedno prelazim cijeli grad za dobar shopping centar.
Ili čak mužjaka koji mi se ozbiljno sviđa.

Šteta je učinjena već na samom početku krivom uspostavom odnosa snaga, ali šta je tu je.

Nemoj popustit i ovaj put.
A ako on ne popusti, nađi drugog koji hoće.
Shera is offline  
Old 15.10.2010., 11:17   #10
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Druga stvar možda ima fobije od javnog prijevoza kao ja pa mu to nikako ne leži samo mu je bed priznat pa kaže da mu se ne da.
onda nek provjeri jel bio na ekskurziji. to će nam pomoć u odgonetavanju problema
shakiri is offline  
Old 15.10.2010., 11:23   #11
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Ove su mi najjače, mislim kad već sjedneš u auto možeš i otić po njega kakva je to fora da on dođe na pol puta, ko dođe na pola može i cijeli put prijeć.
Računaj ako odeš s autom po njega da možete bit više skupa nego vrijeme bacit na vožnju busom. A tebi teško ić autom, sjediš i voziš. Tjeraš neke principe a bezveze, zamisli da on ima auto a ti ne, bilo bi dragi daj dođi po mene, samo što on u tom slučaju ak je faca bi sjeo u auto i došao po tebe a ne bi otvarao teme po forumu.
Druga stvar možda ima fobije od javnog prijevoza kao ja pa mu to nikako ne leži samo mu je bed priznat pa kaže da mu se ne da.
U biti sve se na kraju svodi da je tebi malo bed vozit kroz grad jel da?
ko da njega slušam

mogu, ali neću baš kak ni on neće, čak ni tih pola puta odradit...
e sad da je situaciji obrnuta sigurno ne bi vikala neda mi se...bila sam u takvoj situaciji s drugim likom i bome sam se navozila i tramvajima i busevima, nikad mi nije bio problem...
Alura is offline  
Old 15.10.2010., 11:24   #12
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
onda nek provjeri jel bio na ekskurziji. to će nam pomoć u odgonetavanju problema
nije
Alura is offline  
Old 15.10.2010., 11:25   #13
Quote:
Alura kaže: Pogledaj post
nije
jbt, možda čovjek stvarno ima neku fobiju?
shakiri is offline  
Old 15.10.2010., 11:35   #14
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
jbt, možda čovjek stvarno ima neku fobiju?
ma kakvu fobiju...lijen je i naviknuo se na komfor...ili kako su neki rekli razmazila sam ga..što zapravo i jesam i sad kad bi to htjela promjenit vidim da nejde i hvata me panika, jer je ovo zapravo za mene kraj, zanimalo me samo da li možda pretjerujem
Alura is offline  
Old 15.10.2010., 11:42   #15
ne pretjeruješ, riješi ga se, prodaj i auto!
döner is offline  
Old 15.10.2010., 11:50   #16
Quote:
Alura kaže: Pogledaj post
ma kakvu fobiju...lijen je i naviknuo se na komfor...ili kako su neki rekli razmazila sam ga..što zapravo i jesam i sad kad bi to htjela promjenit vidim da nejde i hvata me panika, jer je ovo zapravo za mene kraj, zanimalo me samo da li možda pretjerujem
e jbg. što si ga razmazila?
shakiri is offline  
Old 15.10.2010., 11:58   #17
Quote:
Alura kaže: Pogledaj post
treba mi objektivno mišljenje, pa sam odlučila vas cijenjene forumaše priupitat kaj bi napravili i kako bi reagirali da vam vaš dragi ili draga nakon x godina veze, i vaše stalne vožnje po njega/nju doma i natrag, kažete nakon što ste mu/joj rekli da bi bilo oke da i on/ona jednom sam dođeš do vas ili bar do pola puta, i on/ona vam na to kaže da mu se neda...

naravno trebalo je tjedan ma čak i više da to kaže, prvo šok i nevjerica kak ja tak nekaj uopće mogu tražit, pa onda da sam licemjerna jer eto imam auto, a on nema, i sad se jadan još busom mora vozit...itd.

sad se već eto dulje vremena nismo vidjeli jer protestiram...ali onda slušajući njega mislim si pa možda pretjerujem...možda živim u nekom romantičnom svijetu di nikom nije teško nešto napravit za voljenu osobu...a onda s druge strane rogovi mi narastu kad čujem neda mi se!!

zapravo sam u šoku jer ispada ko da sam ne znam kaj tražila...
udaljenost između nas je pol sata vožnje autom, čak i manje ak nema gužve, busom treba malo više...
Koji kreten, reci mu da ako hoće dobiti nek doplazi ko pas, jebote, nekad mi je žao što nisam žena...
imperija is offline  
Old 15.10.2010., 12:02   #18
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
e jbg. što si ga razmazila?
a kad nisam bila razmišljala... tek nakon par godina mi je to došlo iz dupeta do glave i počelo me smetat
Alura is offline  
Old 15.10.2010., 12:04   #19
Quote:
Alura kaže: Pogledaj post
a kad nisam bila razmišljala... tek nakon par godina mi je to došlo iz dupeta do glave i počelo me smetat
nije da nisi razmišljala, nego ti se tad to dalo, a sad ti se ne da.
eto.
jednostavno.
valjda.
s obzirom da ti ovo žensko govori

mah.

Zadnje uređivanje shakiri : 15.10.2010. at 12:19.
shakiri is offline  
Old 15.10.2010., 12:06   #20
Čekaj, on već par godina nema posao, nema auto i ti ga vozaš? A kad treba ići nešto obaviti, kako ide? Isto ga ti voziš?
rusha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger