Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2009., 14:28   #1
Prostata

Ima li netko uspjeha u liječenju upale prostate alternativnim putem?! Cajevii sl. mozda? Ja pijem vrbovicu al nekog poboljsanja nazalost nema
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:28   #2
Jesi probao probiotike? Mislim da su pripravci Acidosalus i Virosalus najbolji.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:58   #3
probao antibiotike (svakakve al uvijek po antibiogramu), trenutno nemam izolirane bakterije tako da mi u biti prostatitis nebakterijski, nije bas da pijem probiotike, ne kuzim zasto bi to pomoglo? to bi vise trebalo biti za crijeva i želudac valjda al probat cu ih pit neko vrijeme...još netko da ima isti problem? Ajmo malo razmjenit iskustva...
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:17   #4
Ja sam imao upalu prostate, mjehura i svega živog prije par godina... I danas ako danima sjedim po cijeli dan počnem ju osjećati, a i ako jedem puno agruma i mliječnih proizvoda. U to vrijeme dok sam imao akutnu upalu nisam još znao za Acidosalus, ali danas mi totalno pomogne skoro odmah. I Acidosalus je na bazi mlijeka ali se pije u malim količinama. Također i redovno razgibavanje donjeg djela kralježnice je dobra stvar.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:24   #5
Quote:
Krešimir kaže: Pogledaj post
Ja sam imao upalu prostate, mjehura i svega živog prije par godina... I danas ako danima sjedim po cijeli dan počnem ju osjećati, a i ako jedem puno agruma i mliječnih proizvoda. U to vrijeme dok sam imao akutnu upalu nisam još znao za Acidosalus, ali danas mi totalno pomogne skoro odmah. I Acidosalus je na bazi mlijeka ali se pije u malim količinama. Također i redovno razgibavanje donjeg djela kralježnice je dobra stvar.
Ajde super! Hvala ti na savjetu, vidis to sa sjedenjem je istina, kad manje sjedim lakse piskim i manje osjetim to sve mada mi to peckanje prisutno pre cesto, sad sam u nekoj pojacanoj fazi pa sam bas nikakav, jucer radio bris, mokracu itd pa cemo vdijet. Znaci tocim se pripravcima koji si rekao, moram sve probati...
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 03:50   #6
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Ima li netko uspjeha u liječenju upale prostate alternativnim putem?! Cajevii sl. mozda? Ja pijem vrbovicu al nekog poboljsanja nazalost nema
MMS, ili bilo koje sredstvo koje ubija patogene najsireg spektra... A dosta sam ih i naveo na temi o MMSu. Ma da, to je problem, promijenili su naslov teme koji sam ja dao u jedan koji nije tako deskriptivan. Bio je: MMS, lijek za skoro sve bolesti.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 10:22   #7
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
MMS, ili bilo koje sredstvo koje ubija patogene najsireg spektra... A dosta sam ih i naveo na temi o MMSu. Ma da, to je problem, promijenili su naslov teme koji sam ja dao u jedan koji nije tako deskriptivan. Bio je: MMS, lijek za skoro sve bolesti.
aha, ti mms su neki minerali?! Di ima neka strucna osoba koja bi mi mogla indicirati koje uzeti?
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 00:15   #8
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
aha, ti mms su neki minerali?! Di ima neka strucna osoba koja bi mi mogla indicirati koje uzeti?
Moj savjet ti je da procitas sve sto pise na toj temi, slijedis linkove koji su dati i onda ce ti biti puno jasnije. Ja bi sad mogao sve pisati ponovno, ali mislim da je to prilicno besmisleno, posto sam vec to napisao, a tebi ne bi trebalo biti za zdravlje toliko tesko otici i vidjeti sto tamo pise. Znam da ima puno toga, ali tim bolje.

Sto se tice strucnih osoba, ovo je forum za alternativu, pa tesko da ces naci i jednog lijecnika, koji podupire alternativu i zeli priznati da je lijecnik. Naravno da ih ima koji podupiru alternativu...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 11:49   #9
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Moj savjet ti je da procitas sve sto pise na toj temi, slijedis linkove koji su dati i onda ce ti biti puno jasnije. Ja bi sad mogao sve pisati ponovno, ali mislim da je to prilicno besmisleno, posto sam vec to napisao, a tebi ne bi trebalo biti za zdravlje toliko tesko otici i vidjeti sto tamo pise. Znam da ima puno toga, ali tim bolje.

Sto se tice strucnih osoba, ovo je forum za alternativu, pa tesko da ces naci i jednog lijecnika, koji podupire alternativu i zeli priznati da je lijecnik. Naravno da ih ima koji podupiru alternativu...
Hej, thanks na savjetu! Procitao sam sve, skoro sve, bome svaka ti cast sto imas toliko vremena i volje pisat toliko...istina za zdravlje treba sve pokusati, ja cu pokusat zasada samo malo vise komercijalnim metodama tj. sa poznatim kontraindikacijama ipak al nikad se nezna mozda probam i mms!
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 00:00   #10
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Hej, thanks na savjetu! Procitao sam sve, skoro sve, bome svaka ti cast sto imas toliko vremena i volje pisat toliko...istina za zdravlje treba sve pokusati, ja cu pokusat zasada samo malo vise komercijalnim metodama tj. sa poznatim kontraindikacijama ipak al nikad se nezna mozda probam i mms!
Nema problema. Vremena ima, zbog Crohna nisam mogao raditi, pa sad radim nesto korisno. Sto se tice isprobavanja standardnih stvari, samo naprijed. Nadam se da ce ti rijesiti problem.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:48   #11
joga

Posto joga regulira rad nekih zlijedi jel zna netko mozda dal pomaze i oko problema sa prostatom?
dinocroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 16:54   #12
Quote:
dinocroatia kaže: Pogledaj post
Posto joga regulira rad nekih zlijedi jel zna netko mozda dal pomaze i oko problema sa prostatom?
Može se pomoći, naravno. Problem je taj što ne može svatko izvoditi svaku asanu. Jer kao što je joga blagotvorna, tako isto nam može narušiti i zdravlje... Postoje određene asane, mudre i vježbe disanja, za probleme sa prostatom. Ali prije no što ti ih preporučim, trebao bih znati tvoje komnpletno zdravstvno stanje. Jer u suprotnom može biti kontraproduktivno.

Inaće bavljenje jogom je dosta opasno na duge staze, tko se posveti toj metodi vježbanja... Ako je vježbamo bez nadzora Guru-a, ili ako nismo savladali materiju do kraja, možemo doći u nezgodne psiho-fizičke probleme.

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 02.03.2009. at 17:00.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 13:45   #13
zbog cega prilikom povecane prostate izostane erekcija ?
aiwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 03:22   #14
Quote:
aiwa kaže: Pogledaj post
zbog cega prilikom povecane prostate izostane erekcija ?
Jer zato kaj je jedno s drugime nekako i jeste povezano.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 11:47   #15
ja sam pitao zasto dojde do nedostatka pri povecanoj prostit ? sto ima biti povezano
aiwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 10:06   #16
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Ima li netko uspjeha u liječenju upale prostate alternativnim putem?! Cajevii sl. mozda? Ja pijem vrbovicu al nekog poboljsanja nazalost nema
I sada nešto banalno, što se nitko nije prisjetio:

- HLADNOPREŠANO BUČINO ULJE (npr. Uljara Hladnić, Kaufland, 1L=45kn).

Piti najbolje na prazan želudac, npr. uvečer, i poslije toga više ništa. Dnevna doza od 15-20 ml. Promjene se primječuju nakon 3-4 dana. ISPROBANO !!


PS. znam da nećete probati, jer je prejednostavno, jeftino, nije neka čarolija, i naći ćete još pokoji "dobar razlog"... ah ta ljudska narav...
__________________
"Svijet je u svakome trenutku savršen" - Siddhartha -
Siddhartha7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 23:09   #17
Quote:
Siddhartha7 kaže: Pogledaj post
I sada nešto banalno, što se nitko nije prisjetio:

- HLADNOPREŠANO BUČINO ULJE (npr. Uljara Hladnić, Kaufland, 1L=45kn).

Piti najbolje na prazan želudac, npr. uvečer, i poslije toga više ništa. Dnevna doza od 15-20 ml. Promjene se primječuju nakon 3-4 dana. ISPROBANO !!


PS. znam da nećete probati, jer je prejednostavno, jeftino, nije neka čarolija, i naći ćete još pokoji "dobar razlog"... ah ta ljudska narav...
za tu cijenu ne dobiješ litru pravog bučinog ulja - to je neki loši mix a la zvijezdino. prije bi to bila cijena za pola litre ( ja kupujem hladnića i sigurno nije tako jeftino) - čisto hladno prešano. je jedino učinkovito. najbolji lijek za prostatu.
čovjek je pitao za prostatitis, pa još treba izbjegavati kavu ( sve što ima kofeina i srodnih spojeva).
ako se uzima jednom dnevno, onda navečer prije spavanja, jer se bolje apsorbira.
lobor995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 11:39   #18
Tu kod nas u evropi pomaze jesti bundeve sjemenke ( od buce ).
Ponekad to jesti to pomaze da se ne dobi problema na prostate.
Kolike sad Ulje iz toga pomaze nemogu reci.
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:02   #19
Kako skužiti problem s prostatom?
Kad sjedim cijeli dan osjećam neko trnjenje/žarenje u predjelu ispod jaja, jel to to?
Ponekad znam imati mutnjikav rijedak iscjedak strašno neugodna mirisa (kombinacija mokraće i truleži), onako 2-3 kapljice.
Higjena mi je na prvom mjestu, tuširanje 2x dnevno obavezno. Prije sam konzumirao jako puno mlijeka, primjetio sam da otkako ga više ne pijem, nema ni tog iscjedka.
Znao sam primjetiti i oslabljenu erekciju, ponekad i preuranjenu ejakulaciju.
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:06   #20
Quote:
machinae kaže: Pogledaj post
Kako skužiti problem s prostatom?
Kad sjedim cijeli dan osjećam neko trnjenje/žarenje u predjelu ispod jaja, jel to to?
Ponekad znam imati mutnjikav rijedak iscjedak strašno neugodna mirisa (kombinacija mokraće i truleži), onako 2-3 kapljice.
Higjena mi je na prvom mjestu, tuširanje 2x dnevno obavezno. Prije sam konzumirao jako puno mlijeka, primjetio sam da otkako ga više ne pijem, nema ni tog iscjedka.
Znao sam primjetiti i oslabljenu erekciju, ponekad i preuranjenu ejakulaciju.
Uzmi uputnicu i idi na pregled.

Probleme s prostatom se često uoči pri promjeni dinamike i tempa mokrenja.

Iscjedak obično upućuje na infekciju.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.