Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2009., 13:31   #1
Sta da radim?

Upoznala sam preko jedne igrice na internetu jednog decka s kojim se dopisujem vec tri tjedna negdje. decko je fenomenalan i mislim da sam i ja njemu jer mi se uvijek javi i znali smo se dopisivati i satima. znam skoro sve o njemu, a tako i on o meni. problem je sto ima curu
da li da stanem na kraj tom nasem kontaktu ili da nastavim pa makar nakraju zavrsilo lose za mene

stariji je od mene 2 godine ako taj podatak ima kakve veze
keksich20 is offline  
Old 19.10.2009., 13:32   #2
Radi onako kako se osjećaš.
Drugačije i nećeš moći, ma što da ti glava bude govorila.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 19.10.2009., 13:44   #3
koje igrice?? )
Posto vjerojatno niste iz istog grada, tesko da imas sanse pokraj njegove cure.
Njemu samo do malo flertovanja
Danger is offline  
Old 19.10.2009., 13:45   #4
necu u detalje iz istog smo grada
keksich20 is offline  
Old 19.10.2009., 13:46   #5
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
Upoznala sam preko jedne igrice na internetu jednog decka s kojim se dopisujem vec tri tjedna negdje. decko je fenomenalan i mislim da sam i ja njemu jer mi se uvijek javi i znali smo se dopisivati i satima. znam skoro sve o njemu, a tako i on o meni. problem je sto ima curu
da li da stanem na kraj tom nasem kontaktu ili da nastavim pa makar nakraju zavrsilo lose za mene

stariji je od mene 2 godine ako taj podatak ima kakve veze
ok........ali morate se upoznati..........ovo preko neta se ne priznaje dok ne dođe do fizičkog kontakta........
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 19.10.2009., 13:48   #6
ali kako ce doci kad ima curu. ja nisam takva da mogu samo tako preko toga i to zanemariti.niti bi mi palo na pamet sta forsirati po tom pitanju, a za njega neznam. nije bilo naznaka dosad
keksich20 is offline  
Old 19.10.2009., 13:48   #7
A kaj onda u akciju, dogovori nekvu kavicu i to je to...jedanput se zivi!
Ako ne prođe, ako ti se ne svidi ili ti njemu, natrag na igricu trazit drugog frajera
Danger is offline  
Old 19.10.2009., 13:49   #8
danger necu si to vise dopustit i ovo je prvi i zadnji put da mi se nesto ovako desi
keksich20 is offline  
Old 19.10.2009., 13:55   #9
...izgleda da si mu se već uvukla pod kožu,a i on tebi e sad... dvosjekli je mač to što ima curu jer - očito da mu nije dovoljno stalo do nje kada toliko vremena želi tipkati s tobom, tu nešto smrdi, a opet.. možda ga to zabavlja, možda je takav i možda bi to isto sutra radio tebi... ti stvarno nemaš što izgubiti time da se vidite... ali prije toga radije dobro ispitaj teritorij o curi
__________________
keep on keeping on.
happychoco is offline  
Old 19.10.2009., 14:00   #10
Mogla bi jako ispusiti u toj situaciji... pitaj ga cemu ovo sve vodi, ako vodi tome da on ima flert na netu i nekog za upraznjavanje vremena a potom odlazi u zagrljaj svojoj djevojci onda to bas i nije dobro po tebe, pogotovo ako si se pocela zaljubljivati... ispitaj situaciju koju ima s djevojkom, ako ustvrdis da nema sanse da ju ostavi, MOVE ON, gubis vrijeme...
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 19.10.2009., 14:01   #11
cura na online igricama = hrpa frajera izgubi mozak.

seen it happen too many times.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.10.2009., 14:02   #12
Imas 2 izbora: 1. prestanes mu se javljat, vise se ne cujete i polako pokusas zaboravit na njega
2. i dalje se s njim cujes, dogovoris sastanak uzivo i upoznas ga i onda vidis na cemu si
Ovako ti nema smisla, stalno o njemu razmisljas, zelis ga za sebe a druga po njemu slini
Danger is offline  
Old 19.10.2009., 14:04   #13
Blago njegovo curi A danas sutra, ako je ostavi, hoces li opsesivno kopati po historyu da vidis da li se dopisuje sa sljedecom?
Noemi is offline  
Old 19.10.2009., 14:05   #14
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
Upoznala sam preko jedne igrice na internetu jednog decka s kojim se dopisujem vec tri tjedna negdje. decko je fenomenalan i mislim da sam i ja njemu jer mi se uvijek javi i znali smo se dopisivati i satima. znam skoro sve o njemu, a tako i on o meni. problem je sto ima curu
da li da stanem na kraj tom nasem kontaktu ili da nastavim pa makar nakraju zavrsilo lose za mene

stariji je od mene 2 godine ako taj podatak ima kakve veze
stani na kraj tome. nije ok ak ste prešli granicu prijateljskog dopisivanja. reci mu otvoreno u čemu je problem i ohladi.
Žulaj is offline  
Old 19.10.2009., 14:06   #15
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Blago njegovo curi A danas sutra, ako je ostavi, hoces li opsesivno kopati po historyu da vidis da li se dopisuje sa sljedecom?

upravo toiako nemora znaciti jer neke stvari se rjetko dogadaju bar mislim
keksich20 is offline  
Old 19.10.2009., 14:09   #16
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
iako nemora znaciti jer neke stvari se rjetko dogadaju bar mislim


jednom vuk, uvijek vuk!


zakaj se ljudi uopće upuštaju a takva dopisivanja? zato kaj im hrani ego, a di ćeš boljeg trenutka za hranjenje ega nego kada u realnoj vezi nešto ne štima, i onda se puno lakše okrenuti nečemu drugome nego riješiti probleme. takvi koji to rade, raditi će to uvijek. s njima se može uživati i biti sretan samo dok teku med i mlijeko, čim problem pokuca na vrata, već su jednom nogom vani iz realnosti.
Žulaj is offline  
Old 19.10.2009., 14:10   #17
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
Upoznala sam preko jedne igrice na internetu jednog decka s kojim se dopisujem vec tri tjedna negdje. decko je fenomenalan i mislim da sam i ja njemu jer mi se uvijek javi i znali smo se dopisivati i satima. znam skoro sve o njemu, a tako i on o meni. problem je sto ima curu
da li da stanem na kraj tom nasem kontaktu ili da nastavim pa makar nakraju zavrsilo lose za mene

stariji je od mene 2 godine ako taj podatak ima kakve veze
dogovorite grupnu kavicu...ziher nije jedini kojeg si upoznala prek te igrice...
a grupne kavice su bezopasne

ako ti se fkt sviđa,nastavi se dopisivat...nikad neznaš kako stvari stoje između njega i te njegove...al prije nego si ikakve nade počneš davati-upoznaj ga...
jer postoji vrlo zdrava mogućnost da ti se uživo neće toliko svidjeti

ovo me podsjeća na priču jedne moje frendice...ista situacija,igrica,on ima curu,bla bla...al eto,strpljen-spašen...oni su se jedno 6mj igrali mačke i miša...i sad su u sretnoj vezi i super im je...nikad neznaš
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 19.10.2009., 14:11   #18
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
Upoznala sam preko jedne igrice na internetu jednog decka s kojim se dopisujem vec tri tjedna negdje. decko je fenomenalan i mislim da sam i ja njemu jer mi se uvijek javi i znali smo se dopisivati i satima. znam skoro sve o njemu, a tako i on o meni. problem je sto ima curu
da li da stanem na kraj tom nasem kontaktu ili da nastavim pa makar nakraju zavrsilo lose za mene

stariji je od mene 2 godine ako taj podatak ima kakve veze
jel priko warcrafta?
 
Old 19.10.2009., 14:13   #19
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
dogovorite grupnu kavicu...ziher nije jedini kojeg si upoznala prek te igrice...
a grupne kavice su bezopasne

ako ti se fkt sviđa,nastavi se dopisivat...nikad neznaš kako stvari stoje između njega i te njegove...al prije nego si ikakve nade počneš davati-upoznaj ga...
jer postoji vrlo zdrava mogućnost da ti se uživo neće toliko svidjeti

ovo me podsjeća na priču jedne moje frendice...ista situacija,igrica,on ima curu,bla bla...al eto,strpljen-spašen...oni su se jedno 6mj igrali mačke i miša...i sad su u sretnoj vezi i super im je...nikad neznaš
i jel mu prekopava mailove?
Žulaj is offline  
Old 19.10.2009., 14:13   #20
šta možeš izgubiti?
ništa...
go for it...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger