Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2014., 16:06   #1
Thumbs up Gym Prehrana u RH

Prvi put se obraćam forumu.hr jer sam sve do sada skido sa youtubea, stranih web stranica itd.

Pomalo dižem u teretani ali znam da bez prave prehrane nema ni pravih rezultata. Problem s tim je što stranci često savjetuju egzotičnu prehranu kojoj prvi put čujem ime, i čega ni nema u HR. Pa onda umjesto da tražim pojedinačno najbolje pitat ekipu ovdje

Dakle, što jedete, gdje kupujete, koliko mjesečno potrošite i za koji cilj vam je prilagođena prehrana.

Vjerujem da ćete osim mene pomoć i ostalima, pa se slobodno raspišite!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 17:52   #2
Tražim tunu,piletinu,posni,mlijeko,zobene na akcijama (popustolovac.hr) i to mi je temelj, a ostalo jedem kako mi paše.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 20:51   #3
Puno piletine na placu id pivca najjeftinije,posni sir milbona u lidlu,nova stvar na trzistu u intersparu litra bjelanjaka 20kn jaja obicna cijela,riba,od uh zobene i riza pretetito katkad krumpir ako zelis rasti jedes vise uh cca 4g po kg tjeleane tezine i 2g proteina a ak skidas omjer 2-2 iako uh mogu na 0.8 ak si u glavi jak da izdrzis....
Firedzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 08:59   #4
Znači ipak treba trčat od lanca do lanca, nema sve na jednom
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:34   #5
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Znači ipak treba trčat od lanca do lanca, nema sve na jednom
Pa ne radi se tu o nekakvoj "egzotici" - većinu stvari možeš naći svim lancima, jedino je pitanje cijene, određenog branda i omjera cijene i kvalitete. Recimo, mislim da zobene većina nabavlja u Lidlu jer su najpovoljnije, a nisu ništa lošije od drugih. Svježi sir imaš u svim lancima, ali npr. Milbona se prodaje jedino u Lidlu. Međutim, u Sparu i Kauflandu imaš sireve istog sastava i okusa (barem meni), samo što se prodaju u pakiranjima od 250 g pa su nešto skuplji. Po piletinu možeš ići na plac, ali uvijek ima i akcija u trgovačkim lancima pa možeš kupiti veću količinu i zamrznuti. Doduše, ima par proizvoda koje ne možeš naći svugdje. Recimo, tekući bjelanjak sam dosad vidio jedino u Sparu (ali nisam ga ni tražio jer ga dosad nisam konzumirao), a mozzarellu light su tek nedavno dobili u Sparu (nekad je bilo u Lidlu, a poslije je više nisam nigdje viđao).
dogbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:31   #6
Gdje je najjeftinije kupovati čiste filete pilećih prsa? (Zagreb)

Ja sam dosad samo po centrima kupovao, gdje to na placu? Sve ispod 40kn kila je prihvatljivo.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 09:48   #7
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Gdje je najjeftinije kupovati čiste filete pilećih prsa? (Zagreb)

Ja sam dosad samo po centrima kupovao, gdje to na placu? Sve ispod 40kn kila je prihvatljivo.
danas u lidla 20% na voce, povrce i meso pa su pileca prsa 34kn
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 21:34   #8
Quote:
wiggly kaže: Pogledaj post
danas u lidla 20% na voce, povrce i meso pa su pileca prsa 34kn
Dok sam ja stigo, rasprodalo se sve
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:25   #9
Lidl ona jeftinija pileća prsa koja prodaje su od Pivca. Piše na deklaraciji da su dobavljači...
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 02:16   #10
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Lidl ona jeftinija pileća prsa koja prodaje su od Pivca. Piše na deklaraciji da su dobavljači...
Gdje ima taj Pivac u Zagrebu i koliko im je inače cijena pilećih prsa? Bilo bi lijepo da imam nekog stalnog dobavljača ispod 40kn kila da nemoram lovit akcije konstantno...
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 11:49   #11
Na nekim placevima i po Kauflandima. Prije je bila cijena ispod 40 kn, sad ne znam jer mi njihova pileća prsa ne valjaju.
Mislim da nisu friška jer su mi nekad čak i smrdila, a i na oko nisu lijepa. Rađe pratim akcije pa uzmem od Vindije Cekina i drugih.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 12:37   #12
Cekin je koma, jos nisam otvorila paket koji nije smrdio.

Ja ne znam, kako nekome mogu biti vazne te dvije- tri kune ako zna da ce za cijenu visu za cca 1/3 kave u bircu dobiti bolju kvalitetu.
Ja piletinu kupujem na placu za 40kn/kg, a sad mi se u kvartu otvorio ovaj mali ducancic pa tamo kupujem i meso i jaja iz domaceg uzgoja.

Ako su nekome Vrbani blizu, u ducanu Grga Cvarak takodjer prodaju meso iz slobodnog uzgoja.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 13:42   #13
Nisam nikad išao na plac kupovat piletinu pa nisam upoznat s tim tržištem.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 14:42   #14
Na placu dobijem cijelu kokoš ili samo prsa. Neda mi se kasapit truplo dok dođem do korisnih komada
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 20:14   #15
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Na placu dobijem cijelu kokoš ili samo prsa. Neda mi se kasapit truplo dok dođem do korisnih komada
Kako molim???? Hrbat i krilca u juhu, batak i karabatak ide recimo; prženi, kuhani, pečeni, punjeni, u rižotu, u paprikašu u kebabu, ma na sto načina Nisi ti bilder da moraš paziti na svaki komadić masti, pazi na ukupne kalorije pa nisi natjecatelj zaboga, ne kužim ovu ekipu koja se iscrpljuje jedući samo bjelanjke, pileća prsa, tunu ili posni sir a nije u svrhu natjecanja
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 09:25   #16
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kako molim???? Hrbat i krilca u juhu, batak i karabatak ide recimo; prženi, kuhani, pečeni, punjeni, u rižotu, u paprikašu u kebabu, ma na sto načina Nisi ti bilder da moraš paziti na svaki komadić masti, pazi na ukupne kalorije pa nisi natjecatelj zaboga, ne kužim ovu ekipu koja se iscrpljuje jedući samo bjelanjke, pileća prsa, tunu ili posni sir a nije u svrhu natjecanja
Nemam ja volje za to. Daj mi prsa da ih prevrnem dva puta, progutam i nastavim dalje sa životom
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.