Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 00:10   #3901
Ima li tko za preporuciti dobrog ginekologa koji je volljan dati uputnicu za vadnje hormona, a ne samo da mi daje hormonalne tablete kao bombone? Privatno vadenje mi je preskupo, bas mi treba ginekolog koji je voljan pomoci svome pacijentu.
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:19   #3902
Quote:
lea93 kaže: Pogledaj post
Ima li tko za preporuciti dobrog ginekologa koji je volljan dati uputnicu za vadnje hormona, a ne samo da mi daje hormonalne tablete kao bombone? Privatno vadenje mi je preskupo, bas mi treba ginekolog koji je voljan pomoci svome pacijentu.
Ja sam u matuljima kod dr. Pausalj ako sam dobro zapamtila. Dao mi je bez problema uputnicu za sve hormone, kaze uputnicu mu najlakse napisat. Sad druga je stvar dali ce te primit da se prebacis, jer su prebukirani

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:46   #3903
Pozdrav ljudi. Zna li netko kakva je sad tocno situacija na Pehlinu? Cujem da se dva doktora izmjenjuju, znate li kojim danima rade popodne?
angiebanangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:09   #3904
Da se nadovezem na svoj gornji post, na Pehlinu rade samo tri dana tjedno, od toga samo jedan dan popodne. Katastrofa, mogu samo zamislit koja guzva bude taj dan.

Odlucila sam se upisati u Kostrenu, buduci da nas tako ohrabruje HZZO. Tamo navodno nema velike guzve i liste cekanja, a ja sam frisko trudna, bez gina i treba mi netko za uputnice, a gdje ne moram izgubiti pola zivota u cekaoni.

Dodjem danas tamo i zaista, ni zive duse u cekaoni. Rade popodne neparnim danima. Sestra me primi da me upise, doktora nema iako bi trebao biti netko popodne tamo.

Uglavnom kazem sestri da sam trudna i ona mi OKRENE OCIMA.

Kazem da imam tri pobacaja iza sebe, dijagnoza habitualni pobacaji, pa nek mi da prvi termin sto prije, ako ne pregled, onda bar konzultacije. Dobijem termin za tri i pol tjedna. Do onda, tko ziv ko mrtav.

Jebote na Pehlinu je bilo trilijun pacijentica pa su UVIJEK trudnici dali termin unutar 10 dana od prijavljene trudnoce, najkasnije u 7tt (naravno ovisi kad se javis).

Ma nisam ih uopce mislila tu ocrniti, ali to kolutanje ocima sestre jednoj zeni jer se, eto, usudila doci trudna...What the fuck?

Bas su svi koma.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:08   #3905
10.10. Sam bila na Pehlinu popodne. Radio je dr.Paljusaj, imam samo rijeci pohvale za njega, pregled je bio ugodan, tj. bezbolan, dr je jako pazljiv i strpljiv. Ispred mene su bile 4 zene i cekala sam 30-tak minuta sto je zaista jako malo u usporedbi sa onim sto je tamo bilo prije. Za sada sam jako zadovoljna.
mamusia78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:31   #3906
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Da se nadovezem na svoj gornji post, na Pehlinu rade samo tri dana tjedno, od toga samo jedan dan popodne. Katastrofa, mogu samo zamislit koja guzva bude taj dan.

Odlucila sam se upisati u Kostrenu, buduci da nas tako ohrabruje HZZO. Tamo navodno nema velike guzve i liste cekanja, a ja sam frisko trudna, bez gina i treba mi netko za uputnice, a gdje ne moram izgubiti pola zivota u cekaoni.

Dodjem danas tamo i zaista, ni zive duse u cekaoni. Rade popodne neparnim danima. Sestra me primi da me upise, doktora nema iako bi trebao biti netko popodne tamo.

Uglavnom kazem sestri da sam trudna i ona mi OKRENE OCIMA.

Kazem da imam tri pobacaja iza sebe, dijagnoza habitualni pobacaji, pa nek mi da prvi termin sto prije, ako ne pregled, onda bar konzultacije. Dobijem termin za tri i pol tjedna. Do onda, tko ziv ko mrtav.

Jebote na Pehlinu je bilo trilijun pacijentica pa su UVIJEK trudnici dali termin unutar 10 dana od prijavljene trudnoce, najkasnije u 7tt (naravno ovisi kad se javis).

Ma nisam ih uopce mislila tu ocrniti, ali to kolutanje ocima sestre jednoj zeni jer se, eto, usudila doci trudna...What the fuck?

Bas su svi koma.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Bok, može info kako rade na Pehlinu, koji dan su popodne? Hvala!
ik37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 00:48   #3907
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Vidim vise vas pise tu o tom doktoru i zali se ne kuzim sta ga ne prijavite
Ako tako otvoreno trazi sex od pacijentica cudno da ga do sad nitko jos nije prijavio

Dr. Danilo Vejnović radi mobing kolegicama s kojima radi i svi to toleriraju i o tome šute!
olipoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:19   #3908
Pozdrav! Zna netko ako jos radi dr.salamon u Opatiji? Pokusavam zvat vec nekoliko dana ali nista...
Sweetness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 21:37   #3909
U utorak sam bila na biopsiji maternice u kbc Rijeka u kolposkopskoj ambulanti,radio ju je dr. Danko Perović i bio je jako dobar i nježan..bila sam naručena kod Marka Klarića,ali ga nije bilo,on mi je isto dobar bio tako da od mene pohvale za ova dva doktora plus su sestre jako dobre i ljubazne bile kao i one na šalteru.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:55   #3910
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
U utorak sam bila na biopsiji maternice u kbc Rijeka u kolposkopskoj ambulanti,radio ju je dr. Danko Perović i bio je jako dobar i nježan..bila sam naručena kod Marka Klarića,ali ga nije bilo,on mi je isto dobar bio tako da od mene pohvale za ova dva doktora plus su sestre jako dobre i ljubazne bile kao i one na šalteru.

Reci mi kako ta biospija izgleda,jel boli i koliko traje?
Old 03.02.2018., 17:49   #3911
Quote:
Sweetness kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna netko ako jos radi dr.salamon u Opatiji? Pokusavam zvat vec nekoliko dana ali nista...
Ako misliš na dom zdravlja, nije tamo od 2010.

Ako misliš na privatno, ako ti je blizu skokni do nje. Kod opatijske pošte joj je ured. Desno od opatijske pošte ulicom 20 metara sa desne strane ceste.Siva zgrada/kuća.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 11:08   #3912
Nedavno sam bila kod dr. Paljušaja u Matuljima znači doktor je fenomenalan. U ambulanti je ugodna i opuštajuća atmosfera, a tokom pregleda pričali smo o svemu i svačemu da sam i zaboravila da sam na pregledu. Šteta samo što odlazi ća. Valjda svi koji vrijede ne žele raditi ovdje. Jadne li smo, jadne..
malaNeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:51   #3913
Jel ide tko kod dr Alemke Brnčić Fischer? Kakva je?
Old 05.02.2018., 23:15   #3914
Exclamation

Quote:
olipoli kaže: Pogledaj post
Dr. Danilo Vejnović radi mobing kolegicama s kojima radi i svi to toleriraju i o tome šute!

Potpisujem navedeno. Ne samo da se putem facebooka javlja pacijenticama vec i prema kolegicama je izrazito neprofesionalan. Ozenjen je ali ga to ne sprjecava da trazi svoju zabavu na jednu noc na jedan jako nepristojan i vulgaran nacin i ne bira zrtve. Ne znam stvarno kako takvi liječnici uopće mogu raditi na odjelu, a pogotovo u nastavi sa studentima.
Dokaz da se u ovoj drzavi svasta moze.
Žao mi je svih vas zena sto ste imale neugodnosti s dotičnim, u potpunosti vas razumijem.. I jedan savjet za sve vas- ne dopustite da se takoo sto ponovi, pravac sefu odjela! Neznam jeste vidjeli kako su liječnika s Dubrave neki dan raskrinkali, ocito se takvi pameti nauce samo kad ih se opali po dzepu i suspendira.
deser is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 17:01   #3915
Quote:
Reci mi kako ta biospija izgleda,jel boli i koliko traje?
Posala sam ti pp.

makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:22   #3916
Quote:
deser kaže: Pogledaj post
Potpisujem navedeno. Ne samo da se putem facebooka javlja pacijenticama vec i prema kolegicama je izrazito neprofesionalan. Ozenjen je ali ga to ne sprjecava da trazi svoju zabavu na jednu noc na jedan jako nepristojan i vulgaran nacin i ne bira zrtve. Ne znam stvarno kako takvi liječnici uopće mogu raditi na odjelu, a pogotovo u nastavi sa studentima.
Dokaz da se u ovoj drzavi svasta moze.
Žao mi je svih vas zena sto ste imale neugodnosti s dotičnim, u potpunosti vas razumijem.. I jedan savjet za sve vas- ne dopustite da se takoo sto ponovi, pravac sefu odjela! Neznam jeste vidjeli kako su liječnika s Dubrave neki dan raskrinkali, ocito se takvi pameti nauce samo kad ih se opali po dzepu i suspendira.
Obje imate samo jedan post na forumu. Izgleda samo zato da bi ocrnile liječnika. Ne razumijem to. Zašto ga vi ne prijavite ako imate razloga?
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:26   #3917
Quote:
Jel ide tko kod dr Alemke Brnčić Fischer? Kakva je?
Bila sam kod nje. Doktorica je dobra ,ljubazna i što je najvažnije zna i radi svoj posao kako treba.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:29   #3918
Quote:
Zvoncica44 kaže: Pogledaj post
Bila sam kod nje. Doktorica je dobra ,ljubazna i što je najvažnije zna i radi svoj posao kako treba.
ok hvala
Mama mi narucena kod nje odabrala zensku nakon onog doticnog nekulturnog dr
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.