Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 21:17   #341
Tamburaši u sali

Pozdrav svima

dvoumimo se između dva tamburaška sastava za sviranje u sali, a to su: Tamburaši za dušu i TS Fijaker. Oba benda su već kontaktirana, cjenovno nema neke razlike. Zato me zanima ima li netko iskustva s njima ili je bio na svadbi gdje su navedeni svirali? Svaka pomoć je dobrodošla.

Hvala
Gooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 02:33   #342
Quote:
Gooc kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

dvoumimo se između dva tamburaška sastava za sviranje u sali, a to su: Tamburaši za dušu i TS Fijaker. Oba benda su već kontaktirana, cjenovno nema neke razlike. Zato me zanima ima li netko iskustva s njima ili je bio na svadbi gdje su navedeni svirali? Svaka pomoć je dobrodošla.

Hvala
Bila sam u klubu gdje su nastupali Tamburaši za dušu. Odlicno je bilo i društvu sam na kraju večeri rekla kako će mi oni sigurno svirati na svadbi. Dečki stvarno znaju napravit dobru atmosferu i zabavit ekipu, a mislim da je to najbitnije.
Niprija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 01:56   #343
Preporuka za tamburase u restoran za oko 2h? Koja je odprilike cifra?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:09   #344
Quote:
Niprija kaže: Pogledaj post
Bila sam u klubu gdje su nastupali Tamburaši za dušu. Odlicno je bilo i društvu sam na kraju večeri rekla kako će mi oni sigurno svirati na svadbi. Dečki stvarno znaju napravit dobru atmosferu i zabavit ekipu, a mislim da je to najbitnije.
I znaju svirat, za razliku od Fijakera.
Old 14.02.2018., 13:33   #345
Pozdrav svima,
Imam svatove se u svibnju sljedeće godine u Vinkovcima.
Zanima me ima li netko saznanja koja je cijena novog benda Ivan Šebalj i The Bechars koji je nastao raspadom Bosutskih?
Gledala sam promo video i to mi izgleda i zvuci super, a dobila sam i odlične preporuke za njih.
Također imate li nekakvu preporuku za glazbenu pratnju preko dana?
Hvala
Wesnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.