Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 01:41   #1561
Voljela bih, ali isto kao i Mad, ne stignem svaki dan. Eventualno mogu ponekad.
Old 01.02.2018., 12:15   #1562
Različiti make up looks #4 [pročitati uvodni post!]

Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Wow! Sve mi se sviđa, jedino su mi trepavice malo too much, ali kad je bal... S čime ste radile frizuru?

Slažem se haha, s Remington figarom. Nahvalila sam ga vec na sva zvona Ovaj je bolji za kraću kosu, no eto očito ide dobro i s dugačkom. Travel verzija Figaro.

Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Stela, tvoja zadnja dva looka mi nikako nisu sjela. Prešarena su, boje mi se nikako ne slažu jedna s drugom. No, kao što je hell rekla, tehnika je on point!

Ali ovo na sestri, znači oduševilo me! Kažu cure da su im trepuše too much, ali mislim da bez njih to ne bi bilo to. Super je sve, definitivno bih voljela na sebi probati tako nešto dramatično!
:

Hvala đez, a stvarno svašta isprobavam, i smislene i nesmislene kombinacije

Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
@StelaSD seka ti izgleda kao ljepša verzija one pjevačice sa emtivija mislim da se zove Katty Perry nešto , sviđa mi se apsolutno sve
Hvalaa! Reklo joj je to vise ljudi, cak i za Kate hudson iako meni nije njoj slična

Quote:
Mad_Hatter; kaže:
ono što bih ja eventualno drugačije (je, lako pametovati ) je moooožda malo topliji ruž na ovako topla sjenila na očima. (nikad nisam bila baš od color blockinga, i možeš ga
Ruž ustvari i je topal, obje nijanse koje sam stavila, no kak je ona puno tamnija od mene to povuče vise na rozo i hladno, a meni se BAŠ to sviđa hah žao mi što na meni neće povući na takve nijanse

Hell i Mad; jednostavno, a opet naglašeno i nosivo za svaki dan, sviđa mi se

Jučer sam snimala video za YOuTube i evo look-a

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 14:13   #1563
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post

Hvala đez, a stvarno svašta isprobavam, i smislene i nesmislene kombinacije

Jučer sam snimala video za YOuTube i evo look-a

No pa to i treba, tome i služi makeup. Nije svaki makeup nosiv, ali zato je svaki za slikanje.

Morala sam te kvotati koliko si mi slatka na ovoj prvoj slici! Video nisam imala vremena pogledati, no budem škicnula poslije. Meni se sviđa, i ja bih to nosila kao dnevni look bez beda! Super je.
Old 01.02.2018., 14:39   #1564
Ja sam pogledala video i super mi je sve, samo ti savjetujem da kupis bolji mikrofon jer te se slabo cuje, a dosta se cuje pozadinska buka. Inace, nemas razloga za tremu, lijepo se izrazavas i imas ugodan glas.
Old 01.02.2018., 18:04   #1565
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Morala sam te kvotati koliko si mi slatka na ovoj prvoj slici! Video nisam imala vremena pogledati, no budem škicnula poslije. Meni se sviđa, i ja bih to nosila kao dnevni look bez beda! Super je.

Puno hvala ❤️ javi dojmove

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledala video i super mi je sve, samo ti savjetujem da kupis bolji mikrofon jer te se slabo cuje, a dosta se cuje pozadinska buka. Inace, nemas razloga za tremu, lijepo se izrazavas i imas ugodan glas.

Znaaam, to mi je stalno na pameti, ali s obzirom da ne znam hoću se stvarno uhvatiti snimanja ne želim žuriti

Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:46   #1566
Stelaaa, zvjezdo! divan look
Old 02.02.2018., 15:16   #1567
stela divna si slazem se sa hell za pozadinsku buku. jedino se meni puder ucinio malo taman prema vratu kad si ga stavljala ali mozda je do monitora ukupan look je super
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:22   #1568
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
Stelaaa, zvjezdo! divan look
Hehe, hvala ti!

Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
stela divna si slazem se sa hell za pozadinsku buku. jedino se meni puder ucinio malo taman prema vratu kad si ga stavljala ali mozda je do monitora ukupan look je super
Hvala! Istina, u videu sam i rekla da mi je puder malo tamniji (i to taj najsvjetliji), no mislim da sam na kraju taj dio izrezala jer je video bio predugačak No s druge strane, skoro sve pudere moram miksati ako želim imati baš idealan za svoju put, ovaj nisam htjela tako da vidite baš kako stvarno izgleda sam po sebi, a i u zadnje vrijeme nosim mrvicu tamnije pudere jer mi lice izgleda ljepše, bitno je samo da dobro izblendam dio prema vratu.
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:11   #1569
Quote:
Danas ujutro nista posebno, ali htjela sam vam pokazat kako je prekokrasan ovaj novi puder od Clarinsa, a stavila sam ga zaista vrlo malo.

I nisam bas uredila obrve.
ti si meni
jos imamo isti tip koze, pa samo za tvojim preporukama po forumu letam.. ahhaha
mozes li mi molim te reci koji ti je ovdje bronCer?
cini mi se diskretan a ipak lijepo naglasi sto treba
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:14   #1570
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
ti si meni
jos imamo isti tip koze, pa samo za tvojim preporukama po forumu letam.. ahhaha
mozes li mi molim te reci koji ti je ovdje bronCer?
cini mi se diskretan a ipak lijepo naglasi sto treba
Joj, hvala ti!

Na slici imam Phiscisians Formula Bronze Booster u nijansi Bronzer (onaj tamniji, dovoljno je svijetao). Jako je diskretan i teško je s njim pretjerati.
Old 04.02.2018., 00:15   #1571
ma nista
dada! njega si mi vec jednom bila preporucila i sad cu ga konacno uzet, jer mi je pri kraju the balm! hvala
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:30   #1572
Različiti make up looks #4 [pročitati uvodni post!]

Zadnji makeup koji sam i snimila ovdje sam koristila HUDA MAUVE paletu koja vas je dosta zanimala

Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:07   #1573
Fotke na računalu su mi luđački pojele boje! Sve sreća pa sam vidjela na instagramu!

Divno! Jako!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:14   #1574
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Divno! Jako!
Da! Bas divno sve izgleda na njoj.
Old 14.02.2018., 14:33   #1575
Stella gledala sam video, divno je, ja čekam da mi dodje.

Ja se pored djece u zadnje vrijeme nasminkam do pola. Nemam ništa na ustima i obrvama, na ocima samo maskaru.Na licu imam svasta. Nemam previse bronCera nego mi je sjena cudno pala dok sam slikala, uživo izgleda normalno, I promisse. Today is a good skin day. No make up make up.
Old 14.02.2018., 14:34   #1576
Quote:

Ja se pored djece u zadnje vrijeme nasminkam do pola. Nemam ništa na ustima i obrvama, na ocima samo maskaru.Na licu imam svasta. Nemam previse bronCera nego mi je sjena cudno pala dok sam slikala, uživo izgleda normalno, I promisse. Today is a good skin day. No make up make up.
meni su obrve super ovak, samo daj baci neki ružek da nam malo živneš!
Old 14.02.2018., 14:42   #1577
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
meni su obrve super ovak, samo daj baci neki ružek da nam malo živneš!
Ma znam, nisam stigla, izisla ovako kao avet.
Old 14.02.2018., 14:48   #1578
Quote:
Ma znam, nisam stigla, izisla ovako kao avet.
ajd sad si ga pretjerala, lijepo ti je lice i sve si super napravila, ovo bi bil samo šlag na tortu
Old 14.02.2018., 15:25   #1579
Hell, bas su ti lipe obrve.
Ja ih ne bi ni doradjivala.
Old 14.02.2018., 16:02   #1580
Quote:

Sve super, uključujući i obrve al ne trebaš baš ruž nego obriši sa vlažnom maramicom to malo pudera po usnama (ili me monitor laže ) i samo stavi neki lip balm i super
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.