Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 13:12   #1441
Ne bih se složio da je ozbiljniji graf, ali čist i jednostavan.
Fib leveli kao otpori, s tim da su meni puno zanimljiviji 0.382 i 0.5, 0.236 bi trebao proć kroz par dana
zgrules is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:16   #1442
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio da je ozbiljniji graf, ali čist i jednostavan.
Fib leveli kao otpori, s tim da su meni puno zanimljiviji 0.382 i 0.5, 0.236 bi trebao proć kroz par dana
Puno ozbiljniji od onih na kojima se crte vuku ravnalom kako kome odgovara.

Btw ako imaš bolji samo ga stavi, rado ćemo ga pogledati.
Old 14.02.2018., 13:24   #1443
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Može neko objašnjenje za nas grafonepismene?
Graf je vrlo jednostavan. Razvučen Fibonacci. Vidi se prvi otpor na 9.180-9200 usd. Ako to probijemo, to nam postaje support. Isto vrijedi i za dalje.

Btw čini mi se da sad napredujemo puno sporije, ali i puno zdravije.
Old 14.02.2018., 13:26   #1444
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Puno ozbiljniji od onih na kojima se crte vuku ravnalom kako kome odgovara.

Btw ako imaš bolji samo ga stavi, rado ćemo ga pogledati.
Ne znam koliko će se vidjet, ako treba neki dio zumirat reci...
http://prntscr.com/iekcha

Kratkoročni rast me ne zanima, uspoređujem trenutno prošle bull runove
- 3k do 5k > 2.618 vrh po fibu, isto tako i 5k do 8k > 2.618 po fibu.
Zadnji bull je nepomljiv IMO, od 8k do 20k je prešao čak i 4.236 fib, i izletio iz kanala (ljubičasto). Tu je lupio FOMO, zato tako veliki rast, a i puno značajniji pad. Zaustavio ga je dno kanala.
Idući bull run po meni ostaje u kanalu, a vrh vidim ili 1.618 ili 2.618, što su moji neki targeti. Moguć je opet FOMO pa da ode i gore, a moguće je i da sve ovo ništa ne valja i da mogu bacit u smeće

Edit: I slažem se za sporiji i zdraviji rast. Normalan rast > normalna korekcija. Brutalan rast > brutalna korekcija. Volio bih vidjet sporiji rast kroz idućih par mjeseci, altovi bi bili blagoslovljeni u to doba
zgrules is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:34   #1445
Quote:
Ne znam koliko će se vidjet, ako treba neki dio zumirat reci...
http://prntscr.com/iekcha

Kratkoročni rast me ne zanima, uspoređujem trenutno prošle bull runove
- 3k do 5k > 2.618 vrh po fibu, isto tako i 5k do 8k > 2.618 po fibu.
Zadnji bull je nepomljiv IMO, od 8k do 20k je prešao čak i 4.236 fib, i izletio iz kanala (ljubičasto). Tu je lupio FOMO, zato tako veliki rast, a i puno značajniji pad. Zaustavio ga je dno kanala.
Idući bull run po meni ostaje u kanalu, a vrh vidim ili 1.618 ili 2.618, što su moji neki targeti. Moguć je opet FOMO pa da ode i gore, a moguće je i da sve ovo ništa ne valja i da mogu bacit u smeće
Dobar je graf, ali ja ne volim te što crtaju kanale kako im se svidi. Deset tehničara svaki će kanale nacrtati drugačije.

Fibo s druge strane kad razvučše kod svakoga je isti.
Old 14.02.2018., 13:38   #1446
Quote:
Dobar je graf, ali ja ne volim te što crtaju kanale kako im se svidi. Deset tehničara svaki će kanale nacrtati drugačije.

Fibo s druge strane kad razvučše kod svakoga je isti.
Ovo sam ja crtao, makar razlikuju se sitno grafovi od burze do burze, možda mi Coinbase odgovara a recimo na Bitstampu ne. Gornji dio kanala dodiruje 6 puta!, znači ne možemo reć da je to čista slučajnost.
Ali horizontalne crte, support i resistance su puno jače od "kosih" crta, nekih putanja, flagova itd. a Fib leveli su po meni broj jedan u kriptu
zgrules is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:49   #1447
Quote:
Ovo sam ja crtao, makar razlikuju se sitno grafovi od burze do burze, možda mi Coinbase odgovara a recimo na Bitstampu ne. Gornji dio kanala dodiruje 6 puta!, znači ne možemo reć da je to čista slučajnost.
Ali horizontalne crte, support i resistance su puno jače od "kosih" crta, nekih putanja, flagova itd. a Fib leveli su po meni broj jedan u kriptu
Po meni kad si već vukao "kose crte" onda si trebao nacrtati još dvije, tek tad bi dobio pravi uvid.

Evo čisto da vidiš koje dvije crte ti fale

https://www.tradingview.com/chart/BT...-40k-and-110k/

Btw ide sad cijeli Kripto up.........
Old 14.02.2018., 13:55   #1448
Quote:
Po meni kad si već vukao "kose crte" onda si trebao nacrtati još dvije, tek tad bi dobio pravi uvid.

Evo čisto da vidiš koje dvije crte ti fale

https://www.tradingview.com/chart/BT...-40k-and-110k/
Gledao sam to, i fascinira me radi datuma objave. Ali kolega, to više nije kanal nego više naginje na pitchfork
Njega proučavam trenutno, ali nije mi skroz još jasan. Isto kao i ichimoku, koji sam nešto sitno pohvatao, ali još uvijek mi je znanstvena fantastika.
zgrules is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:57   #1449
Quote:
Na način da je bio odličan store of value kroz sve te godine. Nitko ne ulaže u nešto što je store of value da bi bio u plusu mjesec ili dva. Gleda se desetak dvadeset godina.

Osobno imam zlato/srebro još od 2009. godine. Kad to dvoje usporedim Bitcoin je ispao puno bolji store of value. Iako sam BTC kupio godinama kasnije.
I možda vi ne znate, ali postoji mogućnost da se poneki Bitcoin pretvori u pet-šest unci zlata. Meni to izgleda kao legitimni hedge na značajniji pad cijene BTCa.

Znam vi skeptici mislite da nešto virtualno ne može biti store of value. Ali eto ima nas koji se ne slažemo.

Btw evo što kaže jedan tviteraš o skepticima:
23m23 minutes ago

"I like blockchain but not bitcoin"
Google Translate: I like to sound smart, open minded and "with it while also playing it safe, without taking the time to really understand either of those things very well at all.
Toliko dobar store of value da ga sve te godine nije kupila ni jedna centralna banka.
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:02   #1450
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
Toliko dobar store of value da ga sve te godine nije kupila ni jedna centralna banka.
Ne vidim da je zlatu ( kao store of value ) pomoglo to što su ga kupovale centralne banke??
Old 14.02.2018., 14:13   #1451
Cemu ovakav skok BTC-a?
dalmato86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:15   #1452
Quote:
Gledao sam to, i fascinira me radi datuma objave. Ali kolega, to više nije kanal nego više naginje na pitchfork
Njega proučavam trenutno, ali nije mi skroz još jasan. Isto kao i ichimoku, koji sam nešto sitno pohvatao, ali još uvijek mi je znanstvena fantastika.
Ima jedan još bolje gdje je unaprijed nacrtao pad na 6000usd i onda odbijanac.

Nego vidim upravo probijamo otpor na 9200........

https://pbs.twimg.com/media/DV_ofYoWkAA89dD.jpg
Old 14.02.2018., 14:27   #1453
Quote:
Graf je vrlo jednostavan. Razvučen Fibonacci. Vidi se prvi otpor na 9.180-9200 usd. Ako to probijemo, to nam postaje support. Isto vrijedi i za dalje.

*ebes fibonacci koji ne vrijedi nakon sat vremena
Taroth is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:40   #1454
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
*ebes fibonacci koji ne vrijedi nakon sat vremena
Fibonacci i dalje vrijedi. Koliko vidim još se mučimo. Tek ako odemo na 9.800-10.000 može se reći da je proboj uspio.
Old 14.02.2018., 14:45   #1455
Ajmooooooo svi u probooooojjjjjj!!!!!!

RippleManijak is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:48   #1456
Quote:
Uf, nemaš pojma kak mi to trenutno paše....da mogu, zaustavio bi ga ko vjetar s Dinare....
stjepan21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:50   #1457
Quote:
Fibonacci i dalje vrijedi. Koliko vidim još se mučimo. Tek ako odemo na 9.800-10.000 može se reći da je proboj uspio.
nemoj ti mene uvijek ozbiljno shvatiti...
samo nekada zaboravim staviti nesto u stilu , ili
Taroth is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:55   #1458
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
Svako ko nešto proizvede za 0$ a onda to vrijedi odjednom 1000x više je za mene ponzi.
Ovime si mi trajno završio na ignore listi. Mogu podnijeti suprotna mišljenja, čak i neargumentirane svađe, ali nekoga tko svaki dan dolazi pričati istu stvar a nije u pravu, ne želi otići ni malo dublje u raspravu nego samo trubi isto...totalno eliminiram iz priče.

Svaki tvoj post ću vrlo lako "pročitati" i bez da vidim što piše. To će u 90% slučajeva biti novi pokušaj da drugačijom rečenicom kažeš istu stvar.

Vi drugi koji mislite da je ponzi - slobodno argumentirajte. Ne završava se na mojoj ignore listi ako se spomene ponzi, nego ako si nesposoban uopće ući u raspravu o tome što tvrdiš.

Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Nije ti palo na pamet da tko vidi vrijednost u nečemu što je virtualno da je možda naivan?
Kaže informatičar. Koji instalira softver. Kaže to preko interneta, na .hr domeni, na forumu.

Ti imaš malo ozbiljniji poremećaj identiteta.
Old 14.02.2018., 14:55   #1459
Svi u napad, jedan je Hase!
Svi u napad, svi u napad...
karatas_os is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:58   #1460
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Ja osobno nisam čekao na BTC transakciju duže od 15 sec. zadnjih mjesec dana ako ne i više (da....sa 0 konfirmacija). Dokaze o tome sam stavio na ovaj forum ne tako davno.
Ja čekam i te kako. Evo, pišem ovo dok čekam da mi transakcija bude obrađena. Jer ne ovisi o meni, ne šaljem samo sa svog Electruma na tuđi Electrum. Ima tu čekanja i čekanja. Koristim Poloniex, Nicehash, Cloudbet, Skrill, Neteller, Bitpay...ja stvarno koristim bitcoin i za plaćanje i kao investiciju. Često vrtim bitcoin uokolo, i uvijek čekam.

Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Trenutno na bittrexu: BTC/USD 8888.4663
Ako Kinezi vide ove cetri osmice ide neviđeni pump.
Pitanje svih pitanja - mogu li Kinezi u ovom trenutku kupovati BTC ili ne?

Quote:
Baš i ne vrijedi. Nisam dosad na ovom forumu doživio da je itko tko crta grafove (na bilo koji način) uspio predvidjeti što će se dogoditi ni idući sat a kamoli idući dan.

Dok se to ne dogodi, hvaladoviđenja. Na BTC utječu stvari koje na BTC utječu, a vaši grafovi i tehničke analize možda vrijede za druga financijska tržišta ali u slučaju BTC-a su zakurac.

Recimo, što se nitko nije javio jučer da mi javi da će danas rasti na $9200?
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.