Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 21:37   #6281
Nakon Kolindinog prosera, tko bi bio dobar kandidat za njenog nasljednika/cu (naravno, s gledišta desnice)? Ja jedino Hasanbegovića vidim kao dobrog kandidata.
Tomo1972 is offline  
Old 13.02.2018., 22:52   #6282
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Nakon Kolindinog prosera, tko bi bio dobar kandidat za njenog nasljednika/cu (naravno, s gledišta desnice)? Ja jedino Hasanbegovića vidim kao dobrog kandidata.
Josip Pečarić bi bio izvrstan, domoljub, a i ugledan znanstvenik. Hasanbegović ne. On je šutio nakon presude BiH šestorci- nije mi tu jasan. Sad ću biti popljuvan, ali Milanović uopće nije loš izbor. On se Vučićem već bio zakačio, a s takvim gnjidama se ne ide ufino, nego krvnički.
Kojiro Izawa is offline  
Old 13.02.2018., 23:17   #6283
Kakav Hasan, samo očajnik može glasati za njega.

Meni bi Sunić bio kandidat, ako bi ga zanimala politika.
Revenger20 is offline  
Old 13.02.2018., 23:56   #6284
Nitko, doslovno nikoga na ovoj nasoj bijednoj politickoj sceni ne vidim tko bi bio dostojan obnasati funciju predsjednika RH. Takav se jos niije pojavio. Postoje neke "manje lose" opcije, ali dosta mi je vise trazenja manjeg zla, vidjeli smo svi kako je ispalo ovo zadnje trazenje manjeg zla s Kolindom. Ne kazem da bi Josipovic bio bolji, nema sanse, ali ona je totalno razocarenje.
John_Wayne is offline  
Old 14.02.2018., 08:41   #6285
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Josip Pečarić bi bio izvrstan, domoljub, a i ugledan znanstvenik. Hasanbegović ne. On je šutio nakon presude BiH šestorci- nije mi tu jasan.
Nije šutio, neću linkat njegovo viđenjue stvari ali stvarno ga nije teško izguglat. Što se njegove vizije BiH tiče ne razumijem što ti nije jasno -čovjek je musliman i pravaš i to pravi pravaš a ne Đapić style.

Što se dobrog kandidata tiče Haso definitivno ne, Esih također. Uglavnom mislim da ga treba tražiti u akademskim krugovima, ne zato što su oni hoch već zato što znaju beknuti ponešto o nečemu. Recimo Tonči Tadić.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 14.02.2018., 09:34   #6286
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Josip Pečarić bi bio izvrstan, domoljub, a i ugledan znanstvenik.
Ja isto navijam za akademika Pečarića.
Cisco Kid is offline  
Old 14.02.2018., 11:00   #6287
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nitko, doslovno nikoga na ovoj nasoj bijednoj politickoj sceni ne vidim tko bi bio dostojan obnasati funciju predsjednika RH. Takav se jos niije pojavio. Postoje neke "manje lose" opcije, ali dosta mi je vise trazenja manjeg zla, vidjeli smo svi kako je ispalo ovo zadnje trazenje manjeg zla s Kolindom. Ne kazem da bi Josipovic bio bolji, nema sanse, ali ona je totalno razocarenje.
Trebaš se zapitat kao i svi mi kako se to Kolindi dogodilo da je bila na nož sa Milanovićem i tu joj možemo pokušat tražit opravdanja kako se ne vole jer je on SDP a ona HDZ i bla bla bla. Međutim to joj se isto dogodilo i sa Oreškovićem, slučaj Lozančić, a kuloari kažu da je on bio njen izbor a je li ili ne nije važno a evo sad je evidentno da ona i Plenki nisu baš u nekim posebnim odnosima a oboje su HDZ. U ovoj posjeti bilo je jasno da nisu sinhronizirani a i da Plenki uopće nema volje sudjelovat u toj njenoj predstavi. Plenki je mrtav hladan par dana prije dolaska ovog lika jasno rekao da će na stol stavit ratnu odštetu a ona to nije ni spomenula niti će a njeno opravdavanje jučer na Novoj je smješno jer kao sve je dogovarano sa MVPEI.

Imat problema sa tri premijera u tri godine je ipak neki pokazatelj.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 14.02.2018., 14:17   #6288
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Nije šutio, neću linkat njegovo viđenjue stvari ali stvarno ga nije teško izguglat. Što se njegove vizije BiH tiče ne razumijem što ti nije jasno -čovjek je musliman i pravaš i to pravi pravaš a ne Đapić style.

Što se dobrog kandidata tiče Haso definitivno ne, Esih također. Uglavnom mislim da ga treba tražiti u akademskim krugovima, ne zato što su oni hoch već zato što znaju beknuti ponešto o nečemu. Recimo Tonči Tadić.
Potpis k'o kuća, njega sam se sjetio jučer nakon upisa na temu, a nisam ga bio spomenuo odmah tada. Em je STEM-ovac (a neka se to popularizira), em je domoljub bez dlake na jeziku, em bi nas povezao s Azijom, a oni su nam korisniji u gospodarskom i znanstvenom smislu od bilo koje kopnene susjedne zemlje.
Kojiro Izawa is offline  
Old 14.02.2018., 14:31   #6289
Dobar je Tonči.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 14.02.2018., 23:51   #6290
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post

Imat problema sa tri premijera u tri godine je ipak neki pokazatelj.
EGO ! Tuđman, Sanader, Kolinda, skoro patološke razine.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 15.02.2018., 16:51   #6291
Tonči Tadić je ljudina što ga eliminira za sudjelovanje u balu vampira. Ljudi moji, ne piše nam se dobro.. nešto se valja iza brda.
killy is offline  
Old 15.02.2018., 20:19   #6292
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Tonči Tadić je ljudina što ga eliminira za sudjelovanje u balu vampira. Ljudi moji, ne piše nam se dobro.. nešto se valja iza brda.
odgovor nije u elitama, nego u narodu iz kojeg se rađaju elite

evo dokaz: koji vrag i koja sila tjera zagrepčane da glasaju za bandića i to višestruko?
mazohizam
glupost
tupost
kajzen is offline  
Old 15.02.2018., 20:21   #6293
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
EGO ! Tuđman, Sanader, Kolinda, skoro patološke razine.
kakvo bizarno i bezobrazno spominjanje velikana tuđmana, a izostavljanje praznog egomanijaka tipa milanović
kajzen is offline  
Old 16.02.2018., 01:16   #6294
U trenutnim okolnostima, iako nisam desni niti prijavljen ovdje, iz moralnih i suštinskih razloga dao bih glas Tadiću ili Budiši bez obzira na konkurenciju.
listerstorm is offline  
Old 16.02.2018., 19:17   #6295
slovenci imaju agresivnog mvp Erjavca
srbi imaju agresivnog mpv Dačića

zašto mi imamo bezličnu pudlicu?
kajzen is offline  
Old 16.02.2018., 20:08   #6296
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
slovenci imaju agresivnog mvp Erjavca
srbi imaju agresivnog mpv Dačića

zašto mi imamo bezličnu pudlicu?
Erjavec je kreten na kubik , tom čovjeku želim da čim duže ostane ministar vanjskih poslova, čovjek jest uspješno sabotirao vlastitu državu u win situaciji, to što naša diplomacija i politika to ne zna kapitalizirat, to je druga stvar.
Dačić je pacijent, mali tupavac , bez Vučka nebi znao tko mu glavu nosi, nebitan lik uglavnom.
Kod naših, iskreno do dana današnjeg nemam pojma kako se zove naša ministrica vanjskih poslova, al sam poprilično siguran da nema pojma što radi.
O predsjednici neću uopće, najrađe bi ukinuo tu funkciju, nije mi uopće jasno kako predsjednica i premijer mogu zajedno sukreirat vanjsku politiku, to je totalna glupost , što se vidjelo i na zadnjoj posjeti jer su je skandalozno sukreirali.
Šef moze biti samo jedan, čim su dva odmah je raspad sustava.
Nadam se da ćemo se čim prije riješiti diplomatke škole Mate Granića i njegovih nasljednika koja ostavlja jako loše posljedice po našu državu.
water strider is offline  
Old 16.02.2018., 22:55   #6297
Dobro, i sad susjedi imaju bjesne pse, a mi pudlicu. Pitanje je kako to da je i na zapadu i na istoku bijesan pas, a kod nas pudlica.
Ispadne da uvijek oni grijese agresivno a mi kastrirano.
Mnogo je ljepse grijesiti agresivno, a odvatno je i frustrirajuce grijesiti kastrirano.
kajzen is offline  
Old 17.02.2018., 20:35   #6298
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
slovenci imaju agresivnog mvp Erjavca
srbi imaju agresivnog mpv Dačića

zašto mi imamo bezličnu pudlicu?
Jbg, ta se pudlica nameće kao br1. političar u državi.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 17.02.2018., 23:14   #6299
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
slovenci imaju agresivnog mvp Erjavca
srbi imaju agresivnog mpv Dačića

zašto mi imamo bezličnu pudlicu?
Bi li ti želio da te predstavljaju likovi poput Erjaveca ili Dačića?
Usput ovo *bezličnu* *pudlicu* nazivaš jednu ženu.Tvoja sreća pa si na ovom naslovu gdje ne zalaze drugarice sa lijeva inace bi te prijavile za šovinizam......ovako možeš,po vokabularu, proći kao glasač HČSP-a.
nexst is offline  
Old 18.02.2018., 09:17   #6300
Pod pudlicom mislim na mvp burić-bilotkoić-voteverić
Volio bih, naravno, da imamo agresivnog mvp. Ali kod nas se to smatra najvecim grijehom, tako je kod kmetova.
kajzen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.