Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 23:40   #841
poznat je bohinjski sir - guglaj malo pa bi trebala naći gdje ga prodaju proizvođači s tog područja. mi smo naišli na štand u blizini staze za slap Savicu.
drugi tip lokalnog sira je mohant.
u Staroj Fužini se može posjetiti mali Planšarski muzej gdje se može naučiti o životu pastira i tradicionalnoj proizvodnji sira.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:29   #842
@LittleOven - citam temu i naletim da ste vi stalni gosti Bleda i Bohinja i da imate djecu pa da iskoristim i pitam sto ne propustit s bebom od par mjeseci ali idemo samo Bled i samo 3 dana... krecemo se dijelom s kolicima dijelom s nosiljkom pa ako imate volje napisat vrlo kratko sta vam je best of tamo u svih tih x posjeta koliko ste bili
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:30   #843
Bohinjska sirarna http://www.sir.si/prodaja.html

Edit: sad vidim da postoji još jedna stranica, nisam ju vidjela dok nisam objavila odgovor.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:01   #844
Hvala na odg....jucer sam nasla sva 3 (mohant, bohinjski, triglavski) za kupiti
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:38   #845
Savršen tjedan u Bohinju...auto smo parkirali pred hotelom na dan dolaska i upregnuli na dan odlaska...sve nam je bilo na 5 min od hotela....a aktivnosti toliko da nam auto nije uopce trebao....kayak na rijeci, kanu i paddle boat po jezeru i rijeci, bicikliranje oko jezera i po okolici, kupanje....i jos savrsena temperatura vani, a jezero osvjezevajuce, iako bi meni odgovaralo i hladnije...jedva cekam nazad...obozavam bohinj

Btw. Foksner na Bohinjskom jezeru (Ribčev Laz) ima preodlične burgere
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 08:49   #846
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Savršen tjedan u Bohinju...auto smo parkirali pred hotelom na dan dolaska i upregnuli na dan odlaska...sve nam je bilo na 5 min od hotela....a aktivnosti toliko da nam auto nije uopce trebao....kayak na rijeci, kanu i paddle boat po jezeru i rijeci, bicikliranje oko jezera i po okolici, kupanje....i jos savrsena temperatura vani, a jezero osvjezevajuce, iako bi meni odgovaralo i hladnije...jedva cekam nazad...obozavam bohinj

Btw. Foksner na Bohinjskom jezeru (Ribčev Laz) ima preodlične burgere
mi smo bili u hotelu, hrana predivna, mir, tišina, nema cike i vriske, ekipa kakva nama odgovara, zrak, temp ugodna, po noči spavaš bez klime bohinj je predivan. definitvno preko ljeta idemo tamo, ne na more, a jadran 9 mjesec
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:30   #847
Ekipa koji hotel preporucate? Htio bi fkt odmor bar 2 nocenja pa nebi u apartman. Kakve cijene sad mogu ocekivat? Iso bi za nekih 2 tjedna. Koji wellness se isplati platit?

Citao sam davno ovu temu i znam da ima hrpu sjajnih prijedloga sta radit, sta jest, sta vidjet itd. al fkt nemam snage istrazivat nista, ocu samo otic u normalan hotel po normalnoj cijeni pa cu vec tamo vidjet sta cu..
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:47   #848
Svi hoteli su normalni, kao i cijene. Nemoj se zamarati tim perifernim glupostima. Bukiraj šta ti prvo dođe pod radar pa javi kako je bilo.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 02:27   #849
Neznam, dali su bohinjski hoteli normalni ili nisu ( vjerovatno pitanje za psihiatre), ali znam, da je dobar dio njih zatvoren već godinama. A zašto, ne pitajte mene. Nego vlasnika Zmaga Pačnika. Od preostalih hotela, možda najreprezentativniji Jezero je prije nekoliko mjeseci napola izgorio. Osim požara u Bohinju su dosta česti i potresi i poplave. Toliko, da nećete kasnije tužiti se, da vas nisam upozorio.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:12   #850
Astral - ako ces na bohinj, hotel jezero...za bled i wellness uzivanje - hoteli park (thai centar) i golf (wellness živa)
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:27   #851
Još malo pa će Vogel u akciju.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:05   #852
Quote:
kranjski janez kaže: Pogledaj post
Osim požara u Bohinju su dosta česti i potresi
A daj ne pretjeruj molim te
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:36   #853
Pozdrav, idemo 22.10. prvi put u Bohinj u hotel Jezero. Zanima me kakvo je vrijeme uglavnom krajem desetog mjeseca? Hocemo li ista uspjeti raditi zbog kise? Sto je s hotelom Jezero, znamo da je izgorio, kakvo je sada stanje?
milla lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:31   #854
Quote:
milla lee kaže: Pogledaj post
Pozdrav, idemo 22.10. prvi put u Bohinj u hotel Jezero. Zanima me kakvo je vrijeme uglavnom krajem desetog mjeseca? Hocemo li ista uspjeti raditi zbog kise? Sto je s hotelom Jezero, znamo da je izgorio, kakvo je sada stanje?
Obnovili su Jezero za 2-3 mjeseca, tako da sada izgleda isto ili čak bolje nego prije. Sa vana; iznutra neznam. A oko vremenske prognoze, ne može ti nitko pri pameti reći, kakvo će biti vrijeme 22.10.17. Gore nego sadašnje rujansko vrijeme skoro ne bi moglo biti. Može biti dakle katastrofa, a može prelijepo i cijeli tjedan bez kapi kiše. Magle skoro sigurno neće biti ( koja je tada obično več prisutna u prijestolnici SLO, a vjerovatno i u Zagrebu), to je plus.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:39   #855
Hvala na odgovoru. Ma znam da mi nitko ne moze reci kakvo ce biti vrijeme 22.10. Zanimalo me opcenito za deseti mjesec kakav za otici tamo
milla lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:04   #856
Evo ti klimatski izvještaj za Bohinj na godišnjoj razini, možda ćeš biti pametnija

https://travelslovenia.org/weather-climate/lake-bohinj/
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:00   #857
Ako klimatski izvještaji za to doba čak ne bude prevelikog optimizma, ima i dobrih strana u svakom slučaju. Nema turistične gužve i galame, što nekima puno vrijedi. Cijene su puno povoljnije. I još boje šuma naokolo su negdje pri kraju listopada vjerovatno najimpresivnije.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:59   #858
Ma na bohinju ni u udarnom tjednu 8. nije bila guzva tj. sve je bilo popunjeno i ima ljudi, ali bohinj je toliko velik, da ne osjetis guzvu uopce....bled je bio druga prica, ne moze se disati od turista

Na jesen je predivno
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:40   #859
Uh kako ne osjetiš gužvu na Bohinju u udarnom tjednu...plaže prepune, čak i uokolo jezera (obišli sve pješice)...ne možeš hodati po centru od prometa, dućan uvijek prekrcat...možda je to jednako kao i kod nas na moru , ali Bohinj je svakako puno ljepši van tog udarnog termina...
Ali isto tako i takav ljepši od gužvi na našim plažama
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 15:48   #860
post bi trebao bit pod temom Kranjska Gora al ja ću ga ovdje zalijepit jer je ona tema slabo posjećena.
muž i ja planiramo od 31.5.-2.6. (2 noćenja) u KG-hotel Špik.
plan puta bi bio:

1.dan
Zg-Bled tj preciznije
-kanjon Vintgar (jesti u gostionici pri Planincu)
-cesta Bled-Radovna-Mojstrana do doline Vrata-slap Peričnik
-Zelenci-izvor Save Dolinke
-hotel Špik

2.dan
-jezero Jasna
cesta Vršić-Bovec
-sa Vršića neka kraća planinarska tura do nekog vrha
-spust u dolinu Trenta
-izvor Soče, alpinum
-nazad istom cestom do KG-hotel Špik (nisam sretna zbog ovog vraćanja al
sta možemo, tamo nam je uplaćeno a imaju wellnes )

3. dan
opet istom cestom Vršić -Bovec- za Tolmin
-ja bi i Tolminska korita i Hudičev most al..hmm
-slap Kozjak
-Bohinj
-dolina Voje i slap Mostnica (jesti u gostioni Slap)
-Vogel sedežnica i planinarenje neko kraće gore
Zg


dal je to ostvarivo il sam ga pretjerala?
dal sam nešto jako bitno propustila? (osim Mangarta za koji nemam hrabrosti vozit)

Hvala na bilo kakvom odgovoru
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.