Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 18:36   #941
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Ako me sjećanje dobro služi između Božića i NG
Oko 20.12. cini mi se. Prije Bozica svakako.
Sad zadnji vikend u studenom je black friday snizenje

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:14   #942
Hvala Tallyy i Tze
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 20:22   #943
Da li je netko mozda isprobavao pa bi mi znao reci proslo godisnji i iz ove sezone venus kaput (vilin od 999kn) prosle god koliko se sjecam xs mi je bio velik, a ove godine mi skoro pa premal u rukavima..dal je netko isto primjetio ili sam se zdebljala
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:45   #944
Razlika je u velicini. Narucila sam proslogodisnji s outleta u S velicini i taman mi je (u struku cak i malo presirok), dok ovogodisnji S mi je bio premali u ramenima i uz tijelo je bio naknap.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:01   #945
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Nadam se da se za ovu vestu nisam zeznula zbog ovih velikih rukava, ali tako mi je lijepa. Vidjet ćemo...
Joj je lijepa, ali bojim se da bi mi i S bio oversiezed Javi..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:47   #946
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Tze jesi uzela svoju veličinu? Vidim da ima viskoze pa pretpostavljam da je fino rastezljiva. Aj javi dojmove, ak ti nije teško
Majica je tts, stoji ko na modelu, udobna je mrvu rastezljiva, nije pretanka, ja superzadovoljna



Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:00   #947
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Majica je tts, stoji ko na modelu, udobna je mrvu rastezljiva, nije pretanka, ja superzadovoljna



Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Falaaaaa! Srce si
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 08:28   #948
Cure, vilinski u bez boji velicine xs koji sam narucila za jednu forumasicu se sutra vraca. Stavila sam preuzimanje u oex shopu.
Naravno nisam ga preuzela, jer mi ne treba.

Ako ga tko hoce nek mi se javi u pp.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 10:05   #949
Da li netko ima vilinski kaput u xs velicini? Da li je za nas niske od 160cm kaput predugacak?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:57   #950
Bok curke. Do sad ste stvarno bile od pomoci, nadam se da cete i sada. Uglavnom, zanima me ovaj kaput https://shop.mango.com/hr/women/coat...7011.html?c=92 . Jel ga iko ima ili ga je negdje mozda vidio (iako ga nema u ducanima)? Jos me zanima koju velicinu uzet, jer se bira samo izmedu xs-s i m-l. Ja sam inace s-m, mozda vise m. L velicina mi je prevelika, pa ne znam kakav bi mi bio ovaj kaput ako ga uzemem m-l. Ako iko ima iskustava sa takvom velicinom nek mi pomogne.
Go Flow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:43   #951
Pozdrav cure, ima li netko ovaj bež kaput, ako može par riječi...kakve su veličine, realne ili?



Zanima me i ovaj sako, kroj, true to size? Ima li ga netko?

 
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:01   #952
Ja imam crni takac kaput i bomba je. Velicine realne.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 09:03   #953
Fairy, i ja imam crni takav. Imam L, isto kao i ovaj novi slican vilinom u bez boji (999 kn). Kod ovog crnog mi je bio problem sto je remen bio tako kratak kao da je skinut s xs broja pa stavljen ovamo. Zato sam odmah kupila drugi remen i rijesila problem, iako me to kostalo jos 100 kn. Inace je kaput odlican, krasno stoji, ne cufa se i fino grije.
hours is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:52   #954
E to za remen je istina. Ja imam s, meni je ok, ali nekom ko ima "jaci" struk bi to moglo stvarati probleme
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:58   #955
Ako moze savjet, htjela bih narucit haljinicu, ali sam negdje izmedju velicina xs i s. Koju da uzmem? 😕
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:11   #956
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Joj je lijepa, ali bojim se da bi mi i S bio oversiezed Javi..
Nije uopće ogromna. Uzela sam broj koji inače nosim i dobra mi je.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:16   #957
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Čekam ovo:

https://www.mangooutlet.com/hr/women...familia;26,326
https://www.mangooutlet.com/hr/women...familia;55,355

Nadam se da se za ovu vestu nisam zeznula zbog ovih velikih rukava, ali tako mi je lijepa. Vidjet ćemo...
Stiglo, za 5 dana. Odlično i jedno i drugo. Za vestu sam mislila da je puno deblja, ali nije skroz mi je o.k. Bojala sam se u koju jaknu/kaput će mi stati ti ogromni rukavi, ali s obzirom da nije debela, stane u sve bez problema. Hlače isto super što se veličine i materijala tiče. Uzela sam crne. I već godinama kupujem te njihove na tu sličnu foru i prezadovoljna sam.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:02   #958
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Da li netko ima vilinski kaput u xs velicini? Da li je za nas niske od 160cm kaput predugacak?
ja imam ovogodišnji vilinski xs bež, definitivno je manji od proslogodišnjeg, kraći i uži (u prošlogodišnjem sam bila kao utopljenik). visoka sam 169, kaput mi je malo iznad koljena i u struku mi je i dalje malo preširok ali je za razliku od prošlogodišnjeg nosiv
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:03   #959
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Oko 20.12. cini mi se. Prije Bozica svakako.
Sad zadnji vikend u studenom je black friday snizenje

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
koliki će biti popust na black friday? ne sjećam se točno od prošle god je li bio 20% i da li samo online?
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:16   #960
Quote:
Alutte kaže: Pogledaj post
koliki će biti popust na black friday? ne sjećam se točno od prošle god je li bio 20% i da li samo online?
bio je 20% i on line i u dućanima. na cyber monday je bio 30%. zato ću ja ove godine čekati
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.