Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 00:17   #4961
o jebote klonovi
theMrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:01   #4962
Nedavno sam zvala Iris i privatno mi se odvrtilo sve onako kako je rekla. Za poslovno još čekam... a i predvidjela je nešto dulji rok do ostvarenja.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:39   #4963
The Mrcina, čiji si ti klon?
Je li MILJENICA teta s linije koja stalno navija na to da joj pogađaju čak i s vremenskim odmakom? Hmmmmmmmmm
tvojasvaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:46   #4964
Quote:
tvojasvaja kaže: Pogledaj post
The Mrcina, čiji si ti klon?
Je li MILJENICA teta s linije koja stalno navija na to da joj pogađaju čak i s vremenskim odmakom? Hmmmmmmmmm
jesam. i radim na svih 5 linija odjednom. ja sam i senka i selma i esma i lana odjednom.
ovdje najbolje šutjeti i ništa ne pisati.
miljenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:30   #4965
Pozdrav ekipa, gdje ste svi, ima šta novoga ?
Meni se, kako vrijeme teče Deni pokazuje jaaaako dobra, ali tu su i ove često spominjane... Sretno svima
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:36   #4966
A kakva vam je Iris za ljubavna predvidjanja?
Ja sam, kako prica, stekla dojam da je malo vidovita...
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:59   #4967
Quote:
Sialsia kaže: Pogledaj post
A kakva vam je Iris za ljubavna predvidjanja?
Ja sam, kako prica, stekla dojam da je malo vidovita...
I meni se tako čini ali moram biti oprezna. Kako je već neko pisao tu, ili mi se neće njeno predviđanje ostvariti ili će biti točno tako, jer stvar, ukoliko se misli ostvariti , mora se razviti samo na taj , od nje rečen način, drugoga puta nema. Vidjet ću... do sada mmi je dosta dugo u njenim predviđanjima bio moratorij, sada se izgleda pokrenulo kako je i rekla...
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:41   #4968
I mene zanima kakva je Iris u ljubavnim predvidanjima. Meni je rekla isto sto i Senka za opcenito, cak se i vremenski slazu. Zvala sam je ono kad i Esmu. Ali citala sam da se to njeno ostvarenje oduziii i da ide sporo, sporo...
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:31   #4969
Cure je li ima tko ostvarenja vezanih uz uvide koje je nedavno radila "nova" Selma, tj. neka frajerica koja je treskala datume kak iz rukava i na kraju svakome pričala sličnu priču?
Meni se čini da mi je u jednom dijelu fakat bila u pravu i to onom koji nije rekla kao nešto općenito primjenjivo. Nisam još sigurna ali lako moguće da bu u pravu.
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:41   #4970
Meni se ostvarilo nesto od nje,ali kasnije nisam vise to uopce uzimala u obzir jer je svima pricala manje vise istu pricu.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:34   #4971
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
Cure je li ima tko ostvarenja vezanih uz uvide koje je nedavno radila "nova" Selma, tj. neka frajerica koja je treskala datume kak iz rukava i na kraju svakome pričala sličnu priču?
Meni se čini da mi je u jednom dijelu fakat bila u pravu i to onom koji nije rekla kao nešto općenito primjenjivo. Nisam još sigurna ali lako moguće da bu u pravu.
Ja sam je zvala sredinom rujna i postavila 3 pitanja koja su se vec odvila. Na sva tri je dala suprotan odgovor, tj nista se nije ostvarilo kako je rekla.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:05   #4972
Quote:
Xana1 kaže: Pogledaj post
Ja sam je zvala sredinom rujna i postavila 3 pitanja koja su se vec odvila. Na sva tri je dala suprotan odgovor, tj nista se nije ostvarilo kako je rekla.
E hvala, ovakav mi je izvještaj značio puno.
Jer meni ono kaj se ostvarilo, a ostvarilo se jest, tak je općenito da bi to i slijepa bakica na zrno pogodila, ali me zanima specifičnost a od toga još niš.

Nego XANA1 od koga imaš ostvarenja, ili , obzirom da kažeš da se ODVILA SITUACIJA , je li itko predvidio taj smjer. Puno hvala i pozz
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:27   #4973
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
E hvala, ovakav mi je izvještaj značio puno.
Jer meni ono kaj se ostvarilo, a ostvarilo se jest, tak je općenito da bi to i slijepa bakica na zrno pogodila, ali me zanima specifičnost a od toga još niš.

Nego XANA1 od koga imaš ostvarenja, ili , obzirom da kažeš da se ODVILA SITUACIJA , je li itko predvidio taj smjer. Puno hvala i pozz
Nazalost nakon 3 godine zvanja mogu reci da od nikoga nemam ostvarenja. Jos u prvoj godini se nesto ostvarivalo, pa sam mislila da se stvarno moze vidjeti buducnost, ali zadnjih dvije godine nista.
No u zadnjih par mjeseci sam se okrenula na konkretna pitanja koja imaju svoj pocetak i kraj u nekom kracem roku- i na temelju toga sto zapocnem, pokusala sam "predvijeti" odgovor tarotom, ali odgovori su uvijek bili krivi tako da sam se razocarala u svima koje sam kontaktirala. Pogotovu zato jer nisam postavljala opcenita pitanja koja se mogu razvuci u vremenu nego se dogadjaju u mjesec dana sa vidljivim rezultatima.

Ako nekoga zanimaju detalji moze p.p.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:32   #4974
Quote:
Xana1 kaže: Pogledaj post
Nazalost nakon 3 godine zvanja mogu reci da od nikoga nemam ostvarenja. Jos u prvoj godini se nesto ostvarivalo, pa sam mislila da se stvarno moze vidjeti buducnost, ali zadnjih dvije godine nista.
No u zadnjih par mjeseci sam se okrenula na konkretna pitanja koja imaju svoj pocetak i kraj u nekom kracem roku- i na temelju toga sto zapocnem, pokusala sam "predvijeti" odgovor tarotom, ali odgovori su uvijek bili krivi tako da sam se razocarala u svima koje sam kontaktirala. Pogotovu zato jer nisam postavljala opcenita pitanja koja se mogu razvuci u vremenu nego se dogadjaju u mjesec dana sa vidljivim rezultatima.

Ako nekoga zanimaju detalji moze p.p.
Jedanput mi je Reno (mislim da je on) rekao da tarot i ne služi za predikcije konkretnih događaja iako ga ljudi najviše za to koriste... Pitam se onda zašto ove koje zovemo tetke ili svete petke ne kažu to, a naravno da je odg. jasan... jer većina je ljudi zainteresirana za predikciju a malo za duhovni razvoj. Znači, rekao mi je da je tarot sredstvo samospoznaje gdje čovjek uvidom prvenstveno u svoj odnos prema pitanju, svoje energije, svoje greške i vrline, može radom na sebi podnijeti lakše neke neminovne stvari ili prilagoditi ih, ublažiti i to. Ja , iskreno, gotovo nikad nisam pitala za neke precizne i brze stvari ali ostvarenja fakat imam, od Deni za nasljedstvo za koje nisam pitala, od Rena za brak i suprugova ulaganja, za probleme pri trudnoći , u poslu za parnicu, znači sve kaj je taj lik vidio je bilo tak poslje ili prije.. a Ivanu sam nedavno upravo zvala za vremenski određene stvari i nekaj sitno je točno ovo ostalo ne bih reći.

Znači ja pitam globalno tijek neke afere, poslovne zavrzlame ili ovog i onog, i desi se do neviđenih detalja, ali bude tu fakat i stvari koje se nikad ne dogode pa nemam pojma kaaaak to igra?
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:59   #4975
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
Jedanput mi je Reno (mislim da je on) rekao da tarot i ne služi za predikcije konkretnih događaja iako ga ljudi najviše za to koriste... Pitam se onda zašto ove koje zovemo tetke ili svete petke ne kažu to, a naravno da je odg. jasan... jer većina je ljudi zainteresirana za predikciju a malo za duhovni razvoj. Znači, rekao mi je da je tarot sredstvo samospoznaje gdje čovjek uvidom prvenstveno u svoj odnos prema pitanju, svoje energije, svoje greške i vrline, može radom na sebi podnijeti lakše neke neminovne stvari ili prilagoditi ih, ublažiti i to. Ja , iskreno, gotovo nikad nisam pitala za neke precizne i brze stvari ali ostvarenja fakat imam, od Deni za nasljedstvo za koje nisam pitala, od Rena za brak i suprugova ulaganja, za probleme pri trudnoći , u poslu za parnicu, znači sve kaj je taj lik vidio je bilo tak poslje ili prije.. a Ivanu sam nedavno upravo zvala za vremenski određene stvari i nekaj sitno je točno ovo ostalo ne bih reći.

Znači ja pitam globalno tijek neke afere, poslovne zavrzlame ili ovog i onog, i desi se do neviđenih detalja, ali bude tu fakat i stvari koje se nikad ne dogode pa nemam pojma kaaaak to igra?
pa da, "neminovne stvari" bi onda te tete trebale preko tarota vidjeti, a ne da ih ne vide i jos da odu u sasvim drugom smjeru. Ja sam se stalno nadala da ce meni netko tako iz rukava nesto usput reci sto je tocno ili sto je bilo ili sto ce biti, ali nazalost nitko nije ... pogotovu su me tu razocarali ovi na glasu: Selma, Eva, Reno, Tadukepa, Tonka, Ivana koji bi navodno trebali dobro znati. Ali prema mom iskustvu meni nista nisu rekli kako se odvilo, ne kazem da drugima nisu. No prema iskustvima ovdje na forumu bi rekla da i cistim pogadjanjem bi bilo 50 % tocnih odgovora a to je tu negdje, tako da moze ispasti i sve slucajno.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:09   #4976
Kužim i slažem se. Od tih navedenih, meni je tu autoritet jedino Reno i ta "stara" Selma. Ova novootkrivena je čisti fuš i bedastoća... svi drugi su ono nula, Eva mi je nula bodova, Tonka nekad vrijedila sada niš i ta Ivana ma smijeh živi.. znači jedino Selma i Reno, Anja i Lela. Ostalo je banda... ali.. eto izgleda se svima ne slažu isti ... Reno je kod mene npr od riječ do riječi ali kao i Miljenici ili nemam pojma kome sada se složilo kaj je rekao 2012. mislim ovi dana da mu to kopiram kaj je rekao i sadašnjie izvješće napravim da vidi kolko je ludo točan bil.
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:50   #4977
Quote:
mustangx10 kaže: Pogledaj post
Izgleda da nitko ne zna dobrog tarotologa
Preporuka iz vlastitog iskustva: http://www.vidovitost.net/ljubavni-t...e-i-tumacenje/
tanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:22   #4978
Na tom broju vidovitost je Biba
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:27   #4979
Quote:
Sialsia kaže: Pogledaj post
Na tom broju vidovitost je Biba
I odčitala mi je ta Biba jako dobro početkom ove godine. U mene su počev od neki dan takve turbulencije da je to tko preživi pričat će. I nije ni najmanje lako... ali ruše se počela i nebo i zemlja...čak je bio i smrtni slučaj u obitelji , tako da... uf
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:37   #4980
Quote:
tanio kaže: Pogledaj post
Možeš Tanio, malo više o vlastitom iskustvu? Koju osobu si zvao(la), u kojem periodu se ostvarilo, koliko si čekao(la) je li ti se činilo da se ne bude ostvariti i slične sitnice. Sorry ne znam jesi muško ili žensko, ali sudeći po konciznosti pisanja si dečec :P
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.