Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforum: Borilački sportovi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 20:54   #9861
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
trejd pricea bi svakako trebao biti dio rebuilda.
Kome ćeš trejadati golmana od 30+ godina na 10 milja dolara po sezoni?
Taj ugovor je zadnji čavao u lijesu, a ne Weberov.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:40   #9862
Uvijek postoji opcija da vi zadržite dio capa. No svejedno trejdovi koji uključuju visokoplaćene golmane su rijetki.
Ni ne sjećam kad se to zadnji put zbilo da je trejdan jedan od npr top5 plaćenih golmana.
Old 07.11.2017., 01:41   #9863
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Kome ćeš trejadati golmana od 30+ godina na 10 milja dolara po sezoni?
Taj ugovor je zadnji čavao u lijesu, a ne Weberov.
sad više nikom.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:28   #9864
Lifsare navijači zasad čvrsto stoje kao Andersenovi gromobranici.
Sve do PO-a kada će ih koštati, kao što ih i sad košta.
Bilda pobjede, a statistika koma.

Zadnje uređivanje The_End : 09.11.2017. at 11:39.
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:46   #9865
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Fabbri out sezonu i ode ono malo sanse da Bluesi mogu konkurirati za SC. Fakin steta, ukleta organizacija.
Ukleto među prvima na Zapadu trenutno
Old 13.11.2017., 19:59   #9866
Quote:
opet cave sa svojim razumijevanjem hokeja. pk u predsima igra 25 i pol minuta po tekmi (13. u ligi).

ne gledam habse, al s obzirom na kršine od igrača ispred njega, ne čudi me loša statistika. bit će toga biti još kako se on i weber budu približavali 40-oj. samo me zabima kada će molson shvatiti da s ovom ekipom nema budućnosti i krenuti u rebuild.
Rebuild je sr***e. Treba to preživjet. Ubije volju do hokeja totalno. Možda bolje živjet u nekoj polu-nadi. Ko garantira da će rebuild uspjeti? I kako je teško složiti tim da istovremeno i napad i obrana i golman budu dobri
Old 13.11.2017., 21:33   #9867
Quote:
JfK kaže: Pogledaj post
Rebuild je sr***e. Treba to preživjet. Ubije volju do hokeja totalno. Možda bolje živjet u nekoj polu-nadi. Ko garantira da će rebuild uspjeti? I kako je teško složiti tim da istovremeno i napad i obrana i golman budu dobri
montrealu to nikakav problem ne bi bi bio, jer su tamo ludi za hokejom. ako su rebuild mogli preživjeti penguinsi, koji su bankrotirali par puta,preživjeli bi i habsi koji su puni kao brod.

nema garancije da će rebuild uspjeti, odnosno da će rezultirati naslovom, ali ako se pogleda lista osvajača naslova od lockouta 2005. naovamo, samo red wingsi su osvojili naslov bez da su na rosteru imali igrača iz top 5 na draftu.

igrači top kvalitete mogu se naći i u nižim rundama, ali za to je potrebno imati puno sreće. red wingsi su iskoristili dobrog skauta za europu što im je donijelo ogromnu prednost da u kasnim rundama nađu lidstroma, datsyuka i zetterberga, ducksi su imali sreće da imaju dva picka u 1. rundi najjačeg drafta ikad iz 2003. što su pretvorili u perryja i getzlafa, bruinsi da u trejdu opljačkaju leafse, dok su najjače ekipe zadnjeg desetljeća, svoje nositelje igre pronašli zahvaljujući višegodišnjem tankiranju. pensi su na početku 2000-tih pobrali fleuryja, staala, malkina i crosbyja, hawksi kanea i toewsa, a kingsi doughtya, johnsona i schenna, da bi ovu dvojicu trejdali za cartera i richardsa.

ja sam oduvijek bio protivnik tankiranja, ali povijest pokazuje da je ono u većini slučaja neminovno ako se želi izbjeći vječito mediokritetstvo. naravno, tu je i primjer oilersa koji su imali 685 1st overalla pa su i dalje banana, ali u svakom slučaju imaju veću perspektivu nego što je to slučaj bio prije 7-8 godina.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:44   #9868
Valjda zato kaj su puni ko brod ne trebaju se truditi biti bolji.

Kaj se tiče tankanja koje i sama liga potiče, ne znam zašto je to ligi u interesu. Moj IQ nije dovoljno velik da to prokuži ali možda ima neke veze sa salary capom. Ligi je najbitnije da svoje radnike što manje plati da njima više ostane.

A što se tiče preživljavanja, ne mislim samo na klub, nego prvenstveno na nas navijače. Kaj će meni klub dati medalju ako gledam njihove tekme koje niš ne valjaju nekih 5-6-7 godina dok traje rebuild? Radije gledam osrednji hokej nego loš hokej
Old 14.11.2017., 22:13   #9869
Teško je uopće diskutirati u sportu preko bare iz Europe.
Sustav je drukčiji i tamo je u većini slučajeva tankiranje normalna pojava.
Ne možeš ispasti iz lige ako tankiraš.

U Europi bi "tankeri", da postoje, u raznoraznim sportovima vrlo brzo igrali pred praznim tribinama.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 09:33   #9870
Quote:
nema garancije da će rebuild uspjeti, odnosno da će rezultirati naslovom, ali ako se pogleda lista osvajača naslova od lockouta 2005. naovamo, samo red wingsi su osvojili naslov bez da su na rosteru imali igrača iz top 5 na draftu.
Vancouver je bio jebeno blizu u dva navrata da uzme SC a oni su isto bili raritet i nisu momcad izgradili tankiranjem i prvim pickovima na draftu.

Meni osobno tankiranje ide na qurac , tko normalan moze popušit mantru ''držimo se procesa'' i slicnih pizdarija. Pa jebote onaj Chayka momcad mu je iz godine u godinu najgora a proglasavaju ga najboljim GM-om ili što ti vec ne. Liga je salary capom postigla neku vrstu ujednacenosti, a sa druge strane svaki drugi ugovor je na 8 godina po 8 milijuna di ti pola capa ode na 2-3 igraca i di se uzdas da ce pickovi proigrat dok su na minimalcu sto u konacnici vodi do toga da si contender dvije max tri godine i onda zbog salary capa moras ici na rekonstrukciju citave momcadi

U svakom slucaju ja sam za ukidanje cap-a, rade bi gledao par vrhunskih momcadi nakrcanih talentom, nego mediokratizam gdje igraci ne idu u klub da bi nešto osvojili nego idu u klub koji ima cap spacea da bi tamo mogli dobiti cim više para
Old 15.11.2017., 11:01   #9871
Ful je tesko sklepati top momcad bez tankiranja u cap ligi.
Opcenito draft godine u to vrijeme moraju biti plodonosne, jer je pozeljno uhvatiti i kojeg 2,3 rd roundera koji ispadne kvalitetan role player.
Arizona je slucaj koji ce tesko uspjeti jer nemaju top talenta, par god su birali visokorangirane prospecte, ali nijedan od njih nema skill da bude nositelj igre.
Kad se tankira, tankiranje ima uspjeha ako se drafta top igraca na svojoj poziciji. Nikavi Max Domi tu ne pomazu.
Old 16.11.2017., 00:29   #9872
Habsi pokupili Niemia.
Kolko god Niemi bio loš, s obzirom na situaciju na golu, da se shvatiti.
Old 16.11.2017., 01:32   #9873
Quote:
papaq_ kaže: Pogledaj post
Vancouver je bio jebeno blizu u dva navrata da uzme SC a oni su isto bili raritet i nisu momcad izgradili tankiranjem i prvim pickovima na draftu.

Meni osobno tankiranje ide na qurac , tko normalan moze popušit mantru ''držimo se procesa'' i slicnih pizdarija. Pa jebote onaj Chayka momcad mu je iz godine u godinu najgora a proglasavaju ga najboljim GM-om ili što ti vec ne. Liga je salary capom postigla neku vrstu ujednacenosti, a sa druge strane svaki drugi ugovor je na 8 godina po 8 milijuna di ti pola capa ode na 2-3 igraca i di se uzdas da ce pickovi proigrat dok su na minimalcu sto u konacnici vodi do toga da si contender dvije max tri godine i onda zbog salary capa moras ici na rekonstrukciju citave momcadi

U svakom slucaju ja sam za ukidanje cap-a, rade bi gledao par vrhunskih momcadi nakrcanih talentom, nego mediokratizam gdje igraci ne idu u klub da bi nešto osvojili nego idu u klub koji ima cap spacea da bi tamo mogli dobiti cim više para
nisu imali neko dugotrajno tankiranje, ali 98. su imali 4., a 99. 2. i 3. overall. s ova zadnja dva su uboli braću sedin.

liga od 30+ klubova bez salary capa mi je besmislena. 10-15 ekipa nikada ne bi došlo u realnu šansu za osvajanje naslova. ono, dogodi se neki leicester svakih sto godina, ali to mi je totalno bezveze. zašto onda uopće igraju tu ligu i čemu služe takve ekipe?
osvajača naslova treba odlučit vještina menadžementa, a ne dubina džepa vlasnika.

tankiranje u takvom sustavu je nužnost. kad-tad i najboljoj generaciji dođe kraj i treba sastaviti novi kostur ekipe. neki klubovi, poput red wingsa ili new englad patriotsa u američkom nogometu, uspjevale su držati konstantnu konkuretnost 15ak godina zahvaljujući vrhunskom menadžmentu, a onda su takva postignuća stvarno za

785 naslova reala, celtica, ili zagreb ppd-a me baš nimalo ne impresioniraju.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:50   #9874
Ti na tankanje gledaš s tak neutralne objektivne pozicije da mi dođe da te pitam jel tvoj klub za kojeg navijaš ikad tankao (ne znam za koji klub navijaš).

Pa nisu sportski klubovi kao svako drugo poduzeće na tržištu. Oni imaju navijače koji troše svoj novac na njih, svoje vrijeme, svoje osjećaje, ponose se njima itd...

I kad se navijač nađe u situaciji da mu godinu za godinom klub niš ne valja, da igra očajno, da se sve raspada i niš ne štima, a GM govori "trust the process", osjećaš se ko budala i iskreno samo bi budala i mazohist nastavila navijati za takav klub. Možda je u USA drukčije za navijače jer je klub iz njihovog rada/države pa navijaju za njega i dalje jer je to njihov lokalni klub, ali za nas preko bare lokal patriotizam nije neki faktor
Old 16.11.2017., 14:58   #9875
Quote:
Ti na tankanje gledaš s tak neutralne objektivne pozicije da mi dođe da te pitam jel tvoj klub za kojeg navijaš ikad tankao (ne znam za koji klub navijaš).

Pa nisu sportski klubovi kao svako drugo poduzeće na tržištu. Oni imaju navijače koji troše svoj novac na njih, svoje vrijeme, svoje osjećaje, ponose se njima itd...

I kad se navijač nađe u situaciji da mu godinu za godinom klub niš ne valja, da igra očajno, da se sve raspada i niš ne štima, a GM govori "trust the process", osjećaš se ko budala i iskreno samo bi budala i mazohist nastavila navijati za takav klub. Možda je u USA drukčije za navijače jer je klub iz njihovog rada/države pa navijaju za njega i dalje jer je to njihov lokalni klub, ali za nas preko bare lokal patriotizam nije neki faktor
navijam za montreal, al sam trenutno u bojkotu i upravo navijam da odu u rebuild.

puno manji je problem da ti klub nekoliko godina bude loš, a da pri tom imaš neku nadu da će biti bolje, nego da ZNAŠ da će ti ekipa vječno biti u banani. a bez salary capa postoji desetak petnaestak klubova iz manjih gradova koji bi bili u takvoj situaciji.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:46   #9876
Good luck! Moli Boga da na draftu čim prije upiknu 2 dobra centra i dva top 6 braniča i da oni odmah proigraju za klub i da trener zna radit s mladim igračima, inače budeš ih još dugo bojkotirao.

Žalosno je da ultra kompetitivni profi sport ne zna pronaći bolje rješenje za ligu od metode da najprije moraš biti smeće da bi jednog dana postao prvak.

Meni je to idiotski. Nek angažiraju konzultante da nađu rješenje... osim ako možda gazdama sve to tako ne odgovara. A za navijače kog briga.
Old 16.11.2017., 20:54   #9877
Quote:
Good luck! Moli Boga da na draftu čim prije upiknu 2 dobra centra i dva top 6 braniča i da oni odmah proigraju za klub i da trener zna radit s mladim igračima, inače budeš ih još dugo bojkotirao.

Žalosno je da ultra kompetitivni profi sport ne zna pronaći bolje rješenje za ligu od metode da najprije moraš biti smeće da bi jednog dana postao prvak.

Meni je to idiotski. Nek angažiraju konzultante da nađu rješenje... osim ako možda gazdama sve to tako ne odgovara. A za navijače kog briga.
ne bojkotiram ja njih jer su loši, već zato što me živciraju. trejdali su najboljeg igrača p.k. subbana (jer se valjda nije uklapao) za ruševinu od webera, a nerviraju me i s politikom da trener i gm moraju proičati francuski pa vrte stalno iste islužene debile na klupi. plus, u ekipi stalno mora bit određeni broj french canadiansa pa onda u top 6 forsiraju nekakve midgete poput desharniasa samo zato jer su frenhies. evo sad su opet trejdali top prospecta za tampinog polu-busta drouina .
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:25   #9878
pa s obzirom da ste sinoc izgubili od najgore momcadi lige koja do sada nije imala niti jednu regularnu pobjedu mislim da tankiranje i rebuild uopce ne zvuci lose
Old Jučer, 15:28   #9879
Ne znam baš Habse, ali kaj nisu oni oduvijek bili pro-francuski tim. Samo što, dok su bili dobri, to nikom nije smetalo.
Old Jučer, 20:55   #9880
Quote:
ne bojkotiram ja njih jer su loši, već zato što me živciraju. trejdali su najboljeg igrača p.k. subbana (jer se valjda nije uklapao) za ruševinu od webera, a nerviraju me i s politikom da trener i gm moraju proičati francuski pa vrte stalno iste islužene debile na klupi. plus, u ekipi stalno mora bit određeni broj french canadiansa pa onda u top 6 forsiraju nekakve midgete poput desharniasa samo zato jer su frenhies. evo sad su opet trejdali top prospecta za tampinog polu-busta drouina .
Drouin je najbolji igrač Habsa, a likovi koji trebaju biti na trade blocku zovu se Pacioretty i Galchenyuk. Dok su ova dvojica u rosteru Habsi će biti tu gdje jesu.
Maxpac je trebao biti trejdan u offseasonu nakon one njegove sramote u lanjskom playoffu.

Quote:
i upravo navijam da odu u rebuild.
Nema rebuilda dok je Molson gazda jer njega na zanimaju rezultati neko prodaja karata, marketing i zarada.
Uostalom, grozim se pomisli da će netko ovom majmunu Bergevinu dati da vodi rebuild.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.