Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 22:35   #41
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu kupiti te Broadline ampule? Ja sam na zapadu ZG.
Kupujem u vet pointu...mozes cijeli paket, 300 kn....mozes samo jednu, 100 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:15   #42
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Kupujem u vet pointu...mozes cijeli paket, 300 kn....mozes samo jednu, 100 kn
100kn jedna? ja sam prosle godine u zapresicu kupovala, mislim da sam platila 80-85kn
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:33   #43
U zvjerinjaku je 78 kn ampula broadlinea
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 21:23   #44
Koje ampule su dobre za koristiti nakon izlozenosti buhicama i nametnicima?

Mace su s nama na go, trenutno se druze s drugim macama i psima i idu van... Inace prije kontakta s drugim ljubimcima stavim im frontline, a nakon kontakta (nakon povratka doma) im uvalim pratel... Sad sam malo zaboravila na preventivu...
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:21   #45
jel netko koristio Milprazon za unutarnje parazite? koja mu je cijena i jel neka posebna razlika u odnosu na Caniverm itd?
Caniverm ogavno mirisi i nema sanse da ga uvalim macku u usta (jedino jos nisam s aplikatorom probala) pa su mi preporucili Milprazon al moram po recept a onda ocekujem i neku divnu cijenu..
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:28   #46
Mislim da je netko pisao da su 30-tak kn. (ako su to one sa okusom što se zvaču, zvoni mi da im je tako nekako naziv)

Meni aplikator ne pomaže. Mačka mi je pljunula krvavu tabletu, u otimanju si je zagrebala desni. Na kraju sam joj tabletu uvalila na silu, a aplikator mjesecima skuplja prašinu jer mi ne pada napamet ovoj divljakuši uvaljivati s time da se opet ozlijedi (ne znam kako je i ovo uspjela).
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:36   #47
a dobro i nije tako puno...ocekivala sam nesto bijesno ono, 90 kn -.-
Gledala sam na Youtube neki skolski primjer kad se daje macki tblt s aplikatorom i umirala sam od smijeha macka sjedi dobra dobrica da ne moze veca, sve normalno, lijepo...a u stvarnosti bude kaos kad probas doma hahah..

Ja sam zadnji put smrvila Caniverm u prah i pomijesala u Gourmet hranu, zenka pojela , muzjak ni blizu nego je samo isao u rikverc sa stisnutim ocima tako da je on ostao bez tabletice.. Al cudni su covjece...on je inace ful osjetljiv na mirise i bjezi 3 km dalje od neceg sto mu se ne svidja a zenka zabije njusku u rakiju, caj, limun, narancu, nista joj ne smeta
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:41   #48
Danas uzela u pet centru broadline i tamo je zasad najjeftiniji - 74 kn, samo sto za njega treba vet recept...

Da li je stronghold bolji, s obzirom da je vise nego duplo skuplji - 160 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 11:05   #49


Kad sam ga kupovala prije nekoliko godina, plaćala sam 70-tak kn za micka ampulu, za ove ostale je bilo jeftinije jer su bile lakše. 160 kn, nisu normalni.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:29   #50
taj skuplji je Stronghold plus koji štiti i protiv krpelja
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:09   #51
Inače ne štiti?

Ja sam mislila da ne štiti samo od trakavica, al da su pokriveni buhe, krpelji, šugarci, gliste...
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:45   #52
Broadline pokriva i krpelje..stiti oko mjesec dana....koliko dugo stiti taj skuplji stronghold?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.