Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 06:36   #2501
Decko, 28 godina iz Splita kojemu su cajke i nocni klubovi oteli vecinu prijatelja trazi zensku osobu kojoj je draze otici na Marjan ili u kino ili pogledati nesto zanimljivo na TVu ili otici na kolac ili gledati zalazak sunca ili raspravljati o kolonizaciji Mjeseca ili uzgajati kaktuse ili...
Ehm, ma dobro, uglavnom bilosto samo da ne camim u 4 zida ili da nisam negdje gdje muzika tresti tako jako da ne mogu cuti vlastite misli.
Pa ako postoje zenska bica kojima jos uvijek laska kad te sugovornik odvede na mjesto gdje te moze i cuti, prijatelji mi jos od jaslica govore da sam jako dobar u slusanju xD.

Mozemo se prvo dopisivati, neobvezatno otici na pice, slati si golubove pismonose, nemam dimnjak pa ne mogu jedino s vrha zgrade odasiljat dimne signale.

Uvjeti?
Pa, da si normalna ili sarmantno nenormalna ili nenormalno normalna ili normalno normalna ili nenormalno nenormalna tako da smo si kompatibilni, da si ponekad vesela/tuzna/zivcana/presretna/lijena/hiperaktivna ali u dubini duse opet nekako opustena tako da ti usred najgoreg dana moze neki sitni detalj iz vedra neba ipak izmamiti osmjeh.

I da ne ispadam sada kao da ne cijenim curu s jako lijepim karakterom koja bih se htjela dopisivati iducih 8 godina, ali posto mi se ponekad jave one koje nisu zainteresirane za eventualni izlazak ili vec imaju decka, ja bih jednu koja ga jos uvijek nema.

Hm, takoder bih da obitavas u Splitu jer ako moram placati avionske karte do Ulan Batora u Mongoliji nece nam ostati nista za sladoled

I kao sto rekoh, imam 28 godina, pa ako se jos sjecas Austro-Ugarske ili si rodena u 21. stoljecu to bih ipak bio malo preveliki jaz.

I kao sto rekoh, moras imati, barem ponekad, lijepi osmjeh .
st360 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:38   #2502
Dečko u srednjim dvadesetim traži djevojku za dopisivanje, društvo, prijateljstvo na području Splita.
Želim upoznavati nove osobe, te stvarati nova prijateljstva.
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:10   #2503
Koji je ovo pimpek party .

Lik od 25 godina, iz Zagreba. Nekako prestajem djeliti interese sa ljudima oko sebe, pa trazim novo drustvo za izlaske(i muško i žensko). Nisam savršen, niti tražim nekoga tko je. Zanima me netko tko može biti iskren i tko radi na sebi. Ljudi kojima nije glavni cilj opijanje, več druženje i međusobna podrška. Više sam povučeniji tip, al idem i u klubove tu i tamo. Volim gledati filmove, pratim psihologiju i prakticnu filozofiju.
PolucijaZraka is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.